سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12

موضوع: به یک Java EE کار حرفه ای احتیاج دارم

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaiRoid نمایش پست ها
    سپاس گذارم.
    سوال آخرم. ببینید من از طریق برنامه اکلیپس سرور و استارت می کنم. اما وقتی در مرورگر لوکال هاست و می نویسم اروره 404 میده. شما در این مورد اطلاعی دارین.
    خواهش میکنم ، اگر بتونم کمک کنم وظیفه هست ،

من فکر میکنم مشکل اصلی شما اینه که فایل کامپایل شده را در مسیر فولدر ی که در مرورگر وارد میکنید قرار ندادید.

برای مثال اگر در مرورگر مینویسید http://localhost:8080/YouFolder/HelloWorldServlet باید حتما فایل کامپایل شده را در فولدرYouFolder کپی کنید.

و یک راه دیگه هم این هست که در فایلهای context.xml و
    web.xml
    مسیر را به مسیر دلخواه خودتون (مسیری که فایل کامپایل شده در اون وجود داره ) تغییر بدین، برای مثال :
    کد:
    <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
    <Context antiJARLocking="true" path="/YouFolder"/>
    توجه کنید که بجای YouFolder نام فولدر خودتون را وارد کنید.

اگر از روش قدیمی web.xml استفاده میکنید باید این تغییر و یا بهتره بگیم تعیین مسیر را باید در web.xml هم انجام بدین ، اما در تامکت 7 به بعد اگر قبل از اعلان کلاس از WebServlet@ استفاده شده باشه نه تنها احتیاجی به اینکار برای web.xml نیست بلکه باید کلا فایل web.xml را پاک کنید.
    یعنی اگر مثل کد زیر بود باید فایل web.xml را پاک کنید :
    کد:
    @WebServlet("/HelloWorldServlet")
    public class ("/HelloWorldServlet")extends HttpServlet
     {
    ......
    }

در ضمن خود تامکت هم توی همه ی نسخه هاش یک فایل log را در مسیر /logs/tomcat.log/... ایجاد میکنه که علت بروز خطا را در اون ثبت میکنه ، شاید دیدن اون هم بتونه در رفع مشکل کمکتون کنه.
    (البته شاید مسیر فایل log در نسخه های مختلفش فرق کنه )
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    63
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ابتدا سپاس از شما برای راهنمایی های خوبتون.من مشکلشو پیدا کردم. من دقیقا عین همین لینک هایی که شما لطف کردین و گذاشتین. اما باز هم ارور 404 میداد.مشکل از اینجاست که وقتی انوتیشن و پاک می کنم @WebServlet("/FirstServlet")ارور میده. اما وقتی می نویسم درست میشه. دلیلش نمی دونم چیه اما وقتی که هست درست کار می کنه.باز هم سپاس از شما برای زحماتی که کشیدین و آموزش هایی و هم که معرفی کردین بدرد خورد. :)
    در زندگی باید یاد بگیریم که استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر. زیرا در بازی زندگی اگر عوض نشویم، تعویض میشویم...!

4. تشکرها از این نوشته :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)