سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 5 از 9 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 84

موضوع: فیلم آموزش کامل زبان برنامه نویسی Lua و Autoplay Media Studio + آموزش های تکمیلی

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    با سلام .
    سجاد جان , جسارتا اگه این اموزش ها از خودتون نیست و از سایر سایتهای فارسی زبان هست , دقیقا در قوانین انجمن در این خصوص توضیح داده شده است .

قانون شماره 8) ارائه ی هرگونه خبر، آموزش، توضیح از دیگر سایت های فارسی زبان خلاف قوانین انجمن می باشد. تنها در صورت پاسخ به سوالات کاربران مجاز هستید از دیگر منابع استفاده کنید. در صورت برخورد پست مورد نظر حذف خواهد شد و در صورت ادامه پست های کاربر معلق می شود.
    بعضی از آموزش هاش مال خودمه
    مثل همین آخری پست 59 که File I/O در لوا هست و به کمک استاد Media Stream بوده که از همینجا باید ازشون واقعا تشکر کنم (آخر مقاله هم اومده)
    یا پست های 42 و 43 هم همینطور (چون پرشین کدرز سایت تخصصی لوا و ams هست ، قرار شد اگه آموزشی داده میشه ، از این به بعد فقط در این سایت گذاشته بشه و تو جای دیگه ای گذاشته نشه)
    از استاد حامد هم اجازه گرفتم گفت موردی نداره
    بچه ها هم از هر کدوم این آموزش ها سئوال داشتن ، در خدمتم
    اون قانون فک کنم زمانی اعتبار داره یا آموزش ها از طرف خود شخص نباشه یا مدیر سایت راضی نباشه یا فقط برای خالی نبودن عریضه منتشر شه که الان این طور نیست و هر کس سئوالی داشت ، اگه بتونم در خدمتم
    اما هر جور به صلاح میدونی ، میخای ، نمیزارم
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,442
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    بعضی از آموزش هاش مال خودمه
    مثل همین آخری پست 59 که File I/O در لوا هست و به کمک استاد Media Stream بوده که از همینجا باید ازشون واقعا تشکر کنم (آخر مقاله هم اومده)
    یا پست های 42 و 43 هم همینطور (چون پرشین کدرز سایت تخصصی لوا و ams هست ، قرار شد اگه آموزشی داده میشه ، از این به بعد فقط در این سایت گذاشته بشه و تو جای دیگه ای گذاشته نشه)
    از استاد حامد هم اجازه گرفتم گفت موردی نداره
    بچه ها هم از هر کدوم این آموزش ها سئوال داشتن ، در خدمتم
    اون قانون فک کنم زمانی اعتبار داره یا آموزش ها از طرف خود شخص نباشه یا مدیر سایت راضی نباشه یا فقط برای خالی نبودن عریضه منتشر شه که الان این طور نیست و هر کس سئوالی داشت ، اگه بتونم در خدمتم
    اما هر جور به صلاح میدونی ، میخای ، نمیزارم
    میدیا استریم عزیز , که سرور بنده هست و خیلی هم ارادتمندیم و از اینجا هم عرض ادب و سلامی خدمت ایشون دارم و همچنین خیلی هم خوب میشد اگه فرصت داشتند و مجالی براشون باقی میموند که مسئولیتی را در این انجمن قبول میکردند , اما متاسفانه چنین فرصت زمانی را نداشتند و فراغتی براشون نمونده بود . اما طبق قوانین انجمن در هیچ حالتی درست نیست که از سایتهای فارسی زبان دیگه لینکی و یا مطلبی گذاشته شود . فقط استثنا" در جواب کاربران در بعضی موارد برای تکمیل تر کردن مطلب جوابیه و یا موارد خاص دیگه مانعی نداره که از بعضی سایتها لینک گذاشته بشه . هر کدوم از عزیزانی که در انجمن عضویت دارند میتونند آموزشش هاشون را اینجا و در محل و تاپیک مخصوص خودش بزارند , مطمئنا" استقبال میشه و همیشه مورد قدردانی قرار خواهد گرفت , حداقلش اینه که کاربران استفاده میکنند و ما هم در جوارشون خوشحال میشیم . البته تا کنون آشنایی و ارادتی در خدمت آقا حامد عزیز نداشته ام , از ایشون هم کمال تشکر را دارم و سپاسگزارم و همیشه براشون آرزوی موفقیت را دارم .
    ویرایش توسط S!RUS : 23-11-2015 در ساعت 22:26
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

میدیا استریم عزیز , که سرور بنده هست و خیلی هم ارادتمندیم و از اینجا هم عرض ادب و سلامی خدمت ایشون دارم و همچنین خیلی هم خوب میشد اگه فرصت داشتند و مجالی براشون باقی میموند که مسئولیتی را در این انجمن قبول میکردند , اما متاسفانه چنین فرصت زمانی را نداشتند و فراغتی براشون نمونده بود . اما طبق قوانین انجمن در هیچ حالتی درست نیست که از سایتهای فارسی زبان دیگه لینکی و یا مطلبی گذاشته شود . فقط استثنا" در جواب کاربران در بعضی موارد برای تکمیل تر کردن مطلب جوابیه و یا موارد خاص دیگه مانعی نداره که از بعضی سایتها لینک گذاشته بشه . هر کدوم از عزیزانی که در انجمن عضویت دارند میتونند آموزشش هاشون را اینجا و در محل و تاپیک مخصوص خودش بزارند , مطمئنا" استقبال میشه و همیشه سپاسگزار هم هستیم , حداقلش اینه که کاربران استفاده میکنند و ما هم در جوارشون خوشحال میشیم . البته تا کنون آشنایی و ارادتی در خدمت آقا حامد عزیز نداشته ام , از ایشون هم کمال تشکر را دارم و سپاسگزارم و همیشه براشون آرزوی موفقیت را دارم .
    باشه دیگه نمیزارم
    یه سئوال دارم
    منظور از سایت های فارسی زبان ، سایت فارسی زبانی که هم راستای با سایت یا انجمن سافت گذر فعالیت میکنن ، نیست مگه؟
    مثلا اگه کسی بیاد و از سایت های خرید مثل دیجی کالا که ویدئو های آموزشی میده ، لینک بزاره مگه مورد داره؟ بالاخره سافت گذر تخصصش مجموعه نرم افزار و نرم افزار عمومی هه اما اون آموزش تخصصی سخت افزاره یا مثلا همینطور که پرشین کدرز سایت تخصصی برنامه نویسی هه که نه انجمن سافت گذر و نه سایتش بصورت تخصصی آموزش برنامه نویسی نمیده (منظورم این نیست که افراد متخصص توی برنامه نویسی نداره . منظورم اینه که آموزش تخصصی در این زمینه نمیده)
    به هر حال باشه ، نمیزارم

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,442
    اعتبار کاربر
    1

باشه دیگه نمیزارم
    یه سئوال دارم
    منظور از سایت های فارسی زبان ، سایت فارسی زبانی که هم راستای با سایت یا انجمن سافت گذر فعالیت میکنن ، نیست مگه؟
    مثلا اگه کسی بیاد و از سایت های خرید مثل دیجی کالا که ویدئو های آموزشی میده ، لینک بزاره مگه مورد داره؟ بالاخره سافت گذر تخصصش مجموعه نرم افزار و نرم افزار عمومی هه اما اون آموزش تخصصی سخت افزاره یا مثلا همینطور که پرشین کدرز سایت تخصصی برنامه نویسی هه که نه انجمن سافت گذر و نه سایتش بصورت تخصصی آموزش برنامه نویسی نمیده (منظورم این نیست که افراد متخصص توی برنامه نویسی نداره . منظورم اینه که آموزش تخصصی در این زمینه نمیده)
    به هر حال باشه ، نمیزارم
    قربونت برم , که اینقدر لطف داری .
    در مورد سوال و موضوعی که فرمودید حتما یه بررسی مفصل تر و کامل تر در مورد قانون فوق در انجمن انجام میدم , که همه جوانب را در نظر بگیریم . ممنون و حتما پیگیری میکنم , در بعضی موارد لازم هست که قوانین روشن تر و با جزییات بیشتری بازنگری بشه .
    MY ALBUM

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

با سلام خدمت داداش سجاد عزیز رامین هستم همین بغل از رشت . تمام پارت های قسمت اول رو دانلود کردم بعد واسه چسبوندن هم از همون نرم افزار hjsplit استفاده کردم که همش ارور میده میگه باید سایز همه ی پارت ها یک اندازه باشه خلاصه نشد بقیه خیلی راحت با winrar اکسترکت شد ولی آموزش قسمت اول رو از دست دادم اگه وقت کردی یه راهنمایی بفرمایید.ممنون

10. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin56 نمایش پست ها
    با سلام خدمت داداش سجاد عزیز رامین هستم همین بغل از رشت . تمام پارت های قسمت اول رو دانلود کردم بعد واسه چسبوندن هم از همون نرم افزار hjsplit استفاده کردم که همش ارور میده میگه باید سایز همه ی پارت ها یک اندازه باشه خلاصه نشد بقیه خیلی راحت با winrar اکسترکت شد ولی آموزش قسمت اول رو از دست دادم اگه وقت کردی یه راهنمایی بفرمایید.ممنون
    سلام اوستا رامین
    باید فایل ها رو اکسترکت کنی اول و بعد همه ی فایل ها را توی یه پوشه بریزی و بعد با hjsplit بچسبونی (پسوند فایل ها را بعد از اکسترکت دست نزن)
    هر چند فک نکنم قسمت اول نیازی باشه چون فقط آشنایی ساده با ظاهر نرم افزار هه بدون کدنویسی و در حد بسیار مبتدی

12. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

ای ول حل شد

14. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,258
    تشکر تشکر شده 
    4,258
    اعتبار کاربر
    1

با سلام .
    سجاد جان , جسارتا اگه این اموزش ها از خودتون نیست و از سایر سایتهای فارسی زبان هست , دقیقا در قوانین انجمن در این خصوص توضیح داده شده است .

قانون شماره 8) ارائه ی هرگونه خبر، آموزش، توضیح از دیگر سایت های فارسی زبان خلاف قوانین انجمن می باشد. تنها در صورت پاسخ به سوالات کاربران مجاز هستید از دیگر منابع استفاده کنید. در صورت برخورد پست مورد نظر حذف خواهد شد و در صورت ادامه پست های کاربر معلق می شود.
    آقا اگه آموزشی گذاشتم ، لینک ندم و فقط بگم مثلا فلان مبحث آموزشش گذاشته شد ، اشکال داره؟

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,348
    تشکر تشکر شده 
    15,442
    اعتبار کاربر
    1

آقا اگه آموزشی گذاشتم ، لینک ندم و فقط بگم مثلا فلان مبحث آموزشش گذاشته شد ، اشکال داره؟
    این چند روز که کلا دسترسی به انجمن نداشتیم که یه بازنگری در قوانین انجام بشه و اگه لازم باشه که در بعضی موارد تغییراتی داده بشه و یا ویرایشی انجام بگیره , وگرنه حتما قولم یادم مونده , هر چند که واقعا قوانین مشخص و ساده بیان شده , اما بازم حتما بازنگری خواهد شد .
    و اما در مورد لینک ندادن از سایر سایتهای فارسی زبان , همانطور که خودتون هم اشاره کردید اگه لینکی داده نشه مشکلی نیست اما متوجه این قسمت پست شما نشدم "فقط بگم فلان مبحث اموزشش گذاشته شد " که منظورتون به چه شکل و شیوه ای هست . کما اینکه خیلی راحت با یه سرچ و جستجوی گوگل در عنوان موضوع فورا میشه مطلب فوق را پیدا کرد .
    اما لازمه که یه مطلب را بیشتر روشن کنم . در کل چه لزومی داره به گذاشتن یه پست و اموزشی که در یه سایت دیگه ( اشاره شده طبق قوانین انجمن ) گذاشته شده و دوباره در همین انجمن و یا در هر انجمنی دیگه , باز هم گذاشته بشه .( منظورم اموزشهای کسی دیگه هست )
    این مورد را یه کمی بیشتر روشن کنم , هر آموزشی که از خودتون هست با اینکه در سایر سایتهای دیگه گذاشته شده باشه مانعی نداره که اینجا هم بصورت پست آموزشی بزارید . اما به هیچ شیوه ای نمیشه آموزشی که برای سایرین هست و در سایر سایتهای دیگه گذاشته شده در اینجا گذاشته بشه . نویسنده مطلب اگه خودشون بخواهند میتونند در این انجمن هم پست بزارند و یا فعالیت کنند . ( موارد ذکر شده سوای جواب دادن در خصوص سوالات کاربران هست )
    در خصوص هر کدوم از بندهای قوانین انجمن اگه سوال و یا مشکلی هست بفرمایید تا توضیح داده شود .
    البته این پستها که به موضوع تاپیک مربوط نمیشه بعدا پاکسازی خواهد شد .
    MY ALBUM

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    210
    تشکر تشکر شده 
    499
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض دانلود فیلم آموزش با لینک مستقیم و حجم کمتر

با توجه به مشکلاتی که برخی از دوستان در دانلود فیلم آموزش داشتن و تعداد فایل هایی که باید دانلود می کردن زیاد بود و علاوه بر اون استخراج فیلم از فایل های دانلود شده نیاز به یکسری کارها داشت بنده در این پست تمامی قسمت ها رو با لینک مستقیم و حجم کمتر قرار دادم .

لازم به ذکر هست فیلم هر قسمت آموزش با نرم افزاری قوی قشرده سازی شده و حجم هر قسمت چندین مگابایت کمتر شده است . پس از اکسترکت فیلم آموزش به راحتی و با کیفیت اصلی در اختیار شما قرار می گیره

امیدوارم مفید واقع بشه /

لینکهای دانلود

20. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 5 از 9 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)