سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

موضوع: مشکل در اجرای نسخه بلک باکس بازی DiRT Showdown

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل در اجرای نسخه بلک باکس بازی DiRT Showdown

سلام.

من نسخه بلک باکس بازی DiRT Showdown رو نصب کردم و موقع اجرای بازی با صفحه سیاه روبرو میشم. چند دقیقه هم صبر کردم هیچ اتفاقی نیفتاد.

DirectX نسخه آخر نصب هست، دوتا برنامه لازم هم تو ایمیج بازی هست، Rapture3D و OpenAL که اونارم نصب کردم.

سیستم عامل هم Win 8 Pro x64 هست. به نظرتون مشکل از کجاست؟

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

شاید ویندوز شما مشکل داره
    و یا به 8 سازگار نیست من این بازی رو روی xp اجرا کردم خیلی خوب جواب داد

راستی اگر بازی رو از بیرون خریدید حتما حتما حتما !!! کرک درستش رو از اینترنت و سایت های معتبر دانلود کنید
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mehran34 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نه، من اساساً برای چیزهای قابل دانلود پول نمیدم از تورنت گرفتم.

کرک هم لازم نداره. تو سایت بلک باکس داشتم کامنت هارو میخوندم، خیلی ها همین مشکل صفحه سیاه رو دارن. ولی عده ای هم میگن مشکل نداشتن و بازی کردن.

یه مشکل رایج دیگه بین من و بقیه کاربرای این نسخه اینه که بازی باید بعد نصب 9.3 گیگ بشه ولی میشه 5.99 گیگ.

اینو یکی از مدیرای بلک باکس نوشته بود توی کامنت ها، انجام دادم ولی بازم حل نشد.

If you are having problem with the game do the following steps:

It fix the 6 GB Problem and the Loading screen problem:

1º: Choose another folder to install the game,
    for example:” D:\Games\Dirt” or “C:\Games\Dirt”

2º: Install the game with the normal method (setup.exe),
    choose install DirectX, Intall OpenAL and Install Rapture3D,
    after that, wait until the end of the installation…

3ºTry to open the game, if it don’t open yet,
    go to the installation source (where is the setup.exe),
    go to the folder redist, and then install OpenAl
    (It will take just about 5 seconds :D),
    Install the Rapture3D and in the end of the installation uncheck
    the box to configure Rapture3D, then install game_gdf_install.exe
    (It will take just about 3 seconds),
    after that, rename the game folder to Dirt, try to open the game :D

PS: If your game folder still in 6GB,
    delete showdown_avx.exe go to game folder and run BB.exe,
    wait the decompression, then run the game showdown.exe

تا آخر رفتم، اون فایل BB.exe هم نبود!

اگر کسی تونسته اینو اجرا کنه یه خبری بده.

فکر کنم باید برم نسخه FLT بازی رو دانلود کنم.

پ.ن : ولی یه نکته ای رو میخوام اشاره کنم که سوال خیلی ها هست.

نسخه بلک باکس "در صورتی که کار کنه" بهترین انتخاب ممکن هست. برخلاف باور عموم من شخصاً دیدم توی کیفیت گرافیک، صدا و تصویر دموهای بازی، قابلیت بازی آنلاین و مالتی پلیر بازی هیچ دستکاری ای انجام نشده. تو خود سایت بلک باکس هم این موضوع نوشته شده، ولی برای اینکه خودمم مطمئن بشم یه آزمایش کوچیک کردم.

یک بار نسخه RELOADED بازی NFS The Run رو نصب کردم. 15 گیگ حجم خود بازی، بعد از نصب هم میشه 17 گیگ. نسخه Black Box رو با حجم 4.6 گیگ دانلود و نصب کردم، اونم بعد از نصب شد 17 گیگ. بازی هم کردم دیدم کیفیت دموها، گرافیک بازی و هیچ چیز دیگه افت نکرده، مرحله ها هم کم نشده. بازی کامل کامله. این تیم میاد با یه سری متودهای نامتعارف (!) بازی رو تا حد مرگ فشرده میکنه و فقط همین. هیچ تغییری روش اعمال نمیشه. (به جز کرک البته).

اگه نسخه بلک باکس رو نصب کردین، کار کرد، مطمئن باشین دیگه بهتر از این ممکن نیست!

هم خیلی سریع تر میتونید یه بازی رو دانلود کنید (به خاطر حجمش که به صورت قابل توجهی کمتره)، هم اینکه توی هاردتون جای کمتری میگیره.

الان نسخه RELOADEِD و Black Box بازی NFS The Run دقیقاً 9 گیگ با هم اختلاف دارن. این یعنی 9 گیگ کمتر دانلود میکنید، و 9 گیگ در فضای هارتون صرفه جویی میکنید!

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز البته بنده از اینکه این منبعی که شما رفتید و از کامنتهاش در اینجا قرار دادید زیاد اطلاعی ندارم و اینکه تا چه حد منبع معروف و قابل اطمینانی هست بی اطلاعم. ولی در مورد خود همین کامنتهای انگلیش که نوشتید ، شما مطمعنید که تمامی این نوشته ها رو دقیقا انجام دادید و درست انجام دادید؟این از این.

و اما در مورد صحبت شما در رابطه با نسخه ی بلک باکس بودن و نُسخِ دیگر هم باز تا اونجایی که میدونم این اطلاعات از روی سند گفته نشده و برای اطمینان شما میتونید یه سرچ ساده توی گوگل بزنید و مثلا بنویسید(این سوالیست که خودم در سایتها و گوگل نوشتم و دنبالش گشتم..) : what is the difference between black box and other editions of games ؟ یا مثلا نسخه ی خاص مد نظرتون هست فرضا reloaded و black box میتونید بنویسید : what is the difference between black box and reloaded in games ؟ و نتایج و توضیحات رو دنبال کنید و ببینید که چه نوشته شده. یا در انحمنهای سایتها و فرومهای معروف دنبالش بگردید خودتون و ببینید که چه نوشته شده..

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

شما درایور کارت گرافیکت بروز هست؟
    کرک رو هم گفتم از دوباره جدیدش رو از یک سایت معتبر ایرانی ترجیحا دانلود کنید
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mehran34 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز البته بنده از اینکه این منبعی که شما رفتید و از کامنتهاش در اینجا قرار دادید زیاد اطلاعی ندارم و اینکه تا چه حد منبع معروف و قابل اطمینانی هست بی اطلاعم. ولی در مورد خود همین کامنتهای انگلیش که نوشتید ، شما مطمعنید که تمامی این نوشته ها رو دقیقا انجام دادید و درست انجام دادید؟این از این.

و اما در مورد صحبت شما در رابطه با نسخه ی بلک باکس بودن و نُسخِ دیگر هم باز تا اونجایی که میدونم این اطلاعات از روی سند گفته نشده و برای اطمینان شما میتونید یه سرچ ساده توی گوگل بزنید و مثلا بنویسید(این سوالیست که خودم در سایتها و گوگل نوشتم و دنبالش گشتم..) : what is the difference between black box and other editions of games ؟ یا مثلا نسخه ی خاص مد نظرتون هست فرضا reloaded و black box میتونید بنویسید : what is the difference between black box and reloaded in games ؟ و نتایج و توضیحات رو دنبال کنید و ببینید که چه نوشته شده. یا در انحمنهای سایتها و فرومهای معروف دنبالش بگردید خودتون و ببینید که چه نوشته شده..
    این سایتی که کامنت هاش رو خوندم blackboxrepack.com هست، سایت خود تیم بلک باکس، جایی که بازی های نسخه ریپک تیم خودشون رو برای دانلود میزارن. پس حتماً معتبر هست. هرچی تو اون کامنت اومده رو هم قدم به قدم انجام دادم ولی تو مرحله آخر باید یه فایل BB.exe توی محل نصب بازی میبود که نبود!

در مورد نوشتن سوال در مورد تفاوت نسخه های بلک باکس با سایر نسخه ها، اگر مبنا سندیت باشه، نتایجی که گوگل میاره معمولاً مال answers.yahoo.com هستن که اونارم افرادی مثل من و شما میان مینویسن. (چون منم قبلا سعی کردم اینطوری تفاوتشون رو بدونم). در مورد NFS The Run که مطمئنم تغییری روش انجام ندادن. چون بعد از نصب حجم بازی طبیعیه. چون قبلش نسخه RELOADED رو بازی کرده بودم به وضوح دیدم که هیچ افتی تو کیفیت بازی و دموها دیده نمیشه. در مورد بازی های دیگه هم اگه برین تو سایت بلک باکس صفحه بازی رو ببینین نوشته مثلاً Nothing Ripped، Lossless Video و چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
    شما درایور کارت گرافیکت بروز هست؟
    کرک رو هم گفتم از دوباره جدیدش رو از یک سایت معتبر ایرانی ترجیحا دانلود کنید
    نسخه بلک باکس خودش کرک شده هست، اگر هم نبود یا داخل ایمیج میذاشتن یا توی یه فایل Readme بهش اشاره میکردن.

درایور گرافیک هم همیشه آپدیت هست. هر هفته یکبار چک میکنم نسخه جدید اومده یا نه

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    این سایتی که کامنت هاش رو خوندم blackboxrepack.com هست، سایت خود تیم بلک باکس، جایی که بازی های نسخه ریپک تیم خودشون رو برای دانلود میزارن. پس حتماً معتبر هست. هرچی تو اون کامنت اومده رو هم قدم به قدم انجام دادم ولی تو مرحله آخر باید یه فایل BB.exe توی محل نصب بازی میبود که نبود!

در مورد نوشتن سوال در مورد تفاوت نسخه های بلک باکس با سایر نسخه ها، اگر مبنا سندیت باشه، نتایجی که گوگل میاره معمولاً مال answers.yahoo.com هستن که اونارم افرادی مثل من و شما میان مینویسن. (چون منم قبلا سعی کردم اینطوری تفاوتشون رو بدونم). در مورد NFS The Run که مطمئنم تغییری روش انجام ندادن. چون بعد از نصب حجم بازی طبیعیه. چون قبلش نسخه RELOADED رو بازی کرده بودم به وضوح دیدم که هیچ افتی تو کیفیت بازی و دموها دیده نمیشه. در مورد بازی های دیگه هم اگه برین تو سایت بلک باکس صفحه بازی رو ببینین نوشته مثلاً Nothing Ripped، Lossless Video و چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم.

نسخه بلک باکس خودش کرک شده هست، اگر هم نبود یا داخل ایمیج میذاشتن یا توی یه فایل Readme بهش اشاره میکردن.

درایور گرافیک هم همیشه آپدیت هست. هر هفته یکبار چک میکنم نسخه جدید اومده یا نه
    مشکل سیاه شدن اکثرا واسه آپدیت نبود گرافیک و پیش نیاز های بازی میاد اگه مشکلی نداشته باشه خود بازی شما که گفتید همه چی آپدیت کردید بهتره بازی روی ویندوز 7 تست کنید چون برخی بازی ها رو ویندوز 8 نمیان میتونی دوتا ویندوز نصب کنی ویندوز 7 برای بازی استفاده کنی منم همیشه دوتا ویندوز دارم چون واقعا نیاز میشه موفق باشی

14. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

ولی در کل دوست عزیز در این مورد که مخصوصا توی ویندوز 8 این مشکل رو دارید باید عرض کنم که تا حالا این مشکل صفحه سیاه شدن بارها دیده شده در موضوعات مشکلات و مسائل مربوط به ویندوز 8! نمیدونمم چرا اینقدر این مشکل پیش میاد ! ولی معمولا دلیلش رو پیگیر شدم برگشته به یکی درایور گرافیک و یکی هم مشکلات خود ویندوز که به نظر من هنوز ویندوز کاملی نیست و کلی نقص داره ولی به جاش ویندوز محبوب و کامل تر 7 ! هنوز خیلی خیلی بهتره و مخصوصا توی زمینه ی گیم حرف اولو میزنه دوست عزیز. پیشنهاد بنده هم مثل دوست عزیزمون mahdinim هست.بیشتر به این خاطر میگم ، چونکه این بازی اون موقعی که ساخته شده و سیستم عاملهای پیشنهادی و مورد نیاز برای اجراش ویندوز 7 فکر میکنم حتما بوده! پس ویندوز 8 که این اواخر اومده و کلی هنوز جا داره تا نقصاش برطرف بشن(حداقل واسه ماها که مجانی و کرکی استفاده میکنیم!) . بد نیست در این صحبتها اشاره ای هم کنم به موضوعی که همچین با این صحبتها بیربط هم نیست، و اونم این هست که خیلی از شرکتها و برنامه نویسان قدرتمند بازیساز هم به این نکته اشاره کرده اند که ویندوز 8 ویندوز خوب و بینقصی برای بازی سازی و کدینگ نیست! پس به عقیده ی من وقتی که ویندوزی برای شرکتهای معتبر و اشخاص مهم مخصوصا برنامه نویس ویندوز خوبی نباشه خصوصا در زمینه ی ساخت گیم! پس در اجرای خود گیم و متچ شدن با گیمها هم نیز مشکل خواهد داشت. و بارها هم دیده شده که اجرای بازیها در ویندوز 8 با مشکل مواجه میشه و یا باگهای زیادی داره.

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

اتفاقاً قبل از زدن تاپیک رو لپ تاپ یه نفر که Win 7 Ultimate x64 روش نصب بود امتحان کردم، بازم همینطور بود!

فعلاً یه تورنت خوب برای نسخه FLT بازی گرفتم، فک کنم تا دو شب دیگه تموم بشه.

ولی این نسخه رو نگهش میدارم تا باهاش ور برم ببینم ایرادش از چیه

ممنون از همگی

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    تشکر تشکر کرده 
    1,650
    تشکر تشکر شده 
    1,623
    اعتبار کاربر
    1

من هم مشکل شما رو توی ویندوز 8 داشتم نه این بازی و نه رزیدنت اویل توی اجرا نمیشدن و مشکل از ناهماهنگی ویندوز با بازی هستش و بازی به راحتی توی سون اجرا میشه

همچنین Reloaded تیمی هستش که فقط به کرک کردن بازی ها میپردازه به طوری که مشکل افت فریم و لگ و این ها رو از بین ببره

ولی بلک باکس کارش فشرده کردن بازی هاست که در اکثرشون فایل های صوتی و ویدئو هارو فشرده مینکنن ولی مرحله ای حذف نمیشه

در بعضی مواقع هم کرک ویژه خودشون رو بازی ارئه میکنن

تاپیک زیر رو هم خودم جمع کردم ولی فک نمیکنم مشکل شما با کارهای زیر حل بشه

http://forum.softgozar.com/forum65/t...html#post46441
    We was young and we was dumb, but we had heart
    In the dark, will we survive through the bad parts

20. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما MoRe برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •