سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: عدم سیو شدن بازی Ferrari Racing Legends

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض عدم سیو شدن بازی Ferrari Racing Legends

سلام بر سافت گذریهای عزیز . من بازی Test Drive - Ferrari Racing Legends رو نصب کردم . ولی مشکلی پیش آمده است که پس از بازی کردن و خارج شدن از بازی ، تمام سیو های بازی پاک می شود و وقتی که دوباره وارد می شویم باید بازی را از اول شروع کنیم . چکونه می توانم سیو های بازی را نگه دارم ؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط masih1379 نمایش پست ها
    سلام بر سافت گذریهای عزیز . من بازی Test Drive - Ferrari Racing Legends رو نصب کردم . ولی مشکلی پیش آمده است که پس از بازی کردن و خارج شدن از بازی ، تمام سیو های بازی پاک می شود و وقتی که دوباره وارد می شویم باید بازی را از اول شروع کنیم . چکونه می توانم سیو های بازی را نگه دارم ؟

سلام دوست عزیز خوشحالم که شما هم این بازی زیبا رو بازی کردی برای اولین بار اینهمه ماشین فِراری از اولین مدلهای دهه ی 40 میلادی تا 2012 توش هست و مخصوص شرکت فِراری ساخته شده که عشق منه!

شما عزیز نرم افزار Windows LIVE رو که جزو ملزومات بازی هست رو نصب نکردی چون این بازی هم برای اجرا و هم برای ذخیره ی بازی نیازمند این برنامه هست! اگر هم نصبش کردید باز هم سیو انجام نمیشه توی بازی شما باید اکانت سازی کنید توی Windows LIVE و الا باز هم نصب خالیش بدرد نمیخوره . موفق باشید
    در ضمن یادتون نره هم Windows LIVE و هم خود بازی به برنامه های دات نت فریم وورک 4 و 3 نیازمند هست.

توضیحات اضافه :

برای طرفداران عرض میکنم ف این بازی ممکنه وقتی اون رو ببینید زیاد واستون جذاب نباشه گرافیکش و شاید موارد دیگه ولی واقعا گیم پلی زیبایی داره و بسیار عالی کار شده روی مخصوصا گرافیک ماشین فِراری و صداگذاری! محیطش خیلی جا داشته روش کار کنن ولی عرض کردم این بازی بیشتر روی یکی خود ماشین فورس گذاشتن واسش یکی روی گیم پلی جذاب بازی. ولی بنده روی آخرین حد گرافیکی ممکن Ultra گذاشتمش و با فریم بسیار بالا دارم اجراش میکنم خیلی خیلی جذابه و زیباست.
    ویرایش توسط Apollo11 : 18-12-2012 در ساعت 19:33

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •