نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: کامل ترین آموزش فتوشاپ حرفه ای رو کجا میشه پیدا کرد؟

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض کامل ترین آموزش فتوشاپ حرفه ای رو کجا میشه پیدا کرد؟

سلام
    من نیاز به آموزش کامل و حرفه ای فتوشاپ دارم ولی یه چیز کامل نمیتونم پیدا کنم. تو هر آموزشی هر کسی یه قسمتی از فتوشاپ رو آموزش داده
    همچین آموزشی میشناسید؟ لطفا معرفی کنید.
    ویرایش توسط S!RUS : 10-04-2021 در ساعت 00:27

2. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط behrang
    سلام
    من نیاز به آموزش کامل و حرفه ای فتوشاپ دارم ولی یه چیز کامل نمیتونم پیدا کنم. تو هر آموزشی هر کسی یه قسمتی از فتوشاپ رو آموزش داده
    سلام
    کاربر گرامی بنا به تجربه ی خودم , اگر منوها و ابزارهای فتوشاپ رو به خوبی بشناسید و کار با اونها رو درست و دقیق و صحیح یاد گرفته باشید . باید دنبال اموزش های ویدیویی تکنیکی فتوشاپ باشید , که اغلب به صورت همین قسمت قسمت هست در اینترنت . چون هر قسمتی مربوط به یکی از تکنیک ها میشه که عملی با یه مثال توضیح میدن .
    اما در کل پیشنهاد میدم اگر دنبال اموزش حرفه ای فتوشاپ هستید پیگیر بدست اوردن سری اموزش های اسرار حرفه ای فتوشاپ از خانم الهه عباسی باشید که شرکت نوین پندار این سری رو بصورت دیسک های دی وی دی قبلا منتشر کرده اند . البته احتمالا بتونید با جستجوی بیشتر و دقیق تری قسمت هایی از این سری اموزش را در سرچ گوگل پیدا کنید .این هم لینک همین اموزش پیشنهادی , بقیه پارت های همین اموزش رو در همین سایت میتونید پیدا کنید .
    موفق باشید .
    نمایش امضاء

3. عضو ثابت End of All آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط behrang
    سلام
    سلام عزیز ؛
    میتونید از سایت های معتبر مثله فرادرس استفاده کنید .

البته اموزش های حضوری هم خیلی موثره .

در نت جستوجو کنید ببینید سایت های گوناگونی بالا میاد .
    نمایش امضاء

4. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط behrang
    سلام
    سلام دوست عزیز
    آپارات و یوتیوپ آموزش زیاد داره

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 10 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 10 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •