سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 26

موضوع: مشکلات مربوط به وایرلس (Wireless) در ویندوز 8.1

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل با نصب 8.1 روی لپ تاپ

سلام دوستان من وقتی رو لپ تاپم (acer travelmate5760 g)ویندوز 8.1رو نصب میکنم وقتی درایورای ویندوز 7رو نصب میکنم روش بعدش دیگه وقتی میخوایی روشن کنی موقع وارد کردن پسورد صفحه کلا ابی میشه مشکل دراورها هست(وژ 64بیتی )؟؟؟ مشکل دیگه لپ تاپم اینه ک دوتا ویندوز 7هم دارم ک وقتی نصب میکنم یکی همون اولش ارور میده یکی دیگش هم تو قسمت expanding fileبعضی مواقع تا47درصدپیش میره و ارور میده بعضی مواقع تا99 مشکل از سیستم منه یا دی وی دی هاست البته روی سیستم های دیگه تست زدم جواب میدن روی سیستم خودم هم یه ویندوز دیگه اوردم جواب داده ها!!!ب همین خاطر میخوام بفروشمش خواهش میکنم کمکم کنید....

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,176
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2068 نمایش پست ها
    سلام دوستان من وقتی رو لپ تاپم (acer travelmate5760 g)ویندوز 8.1رو نصب میکنم وقتی درایورای ویندوز 7رو نصب میکنم روش بعدش دیگه وقتی میخوایی روشن کنی موقع وارد کردن پسورد صفحه کلا ابی میشه مشکل دراورها هست(وژ 64بیتی )؟؟؟ مشکل دیگه لپ تاپم اینه ک دوتا ویندوز 7هم دارم ک وقتی نصب میکنم یکی همون اولش ارور میده یکی دیگش هم تو قسمت expanding fileبعضی مواقع تا47درصدپیش میره و ارور میده بعضی مواقع تا99 مشکل از سیستم منه یا دی وی دی هاست البته روی سیستم های دیگه تست زدم جواب میدن روی سیستم خودم هم یه ویندوز دیگه اوردم جواب داده ها!!!ب همین خاطر میخوام بفروشمش خواهش میکنم کمکم کنید....

سلام دوست عزیز

راستش من فقط مشکل و سئوال اول شما را متوجه شدم

برای نصب انواع درایور اگر درایور هایی که بر روی CD لپ تاپ هستند سازگار با ویندوز 8 نیستند ، حتما باید اونها رو در حالت سازگاری یا Compatibility Mode اجرا و نصب کنید ، وگرنه ممکنه مشکلات مختلفی پیش بیاد.

در باره ی حالت سازگاری یا Compatibility Mode هم میتونین توی انجمن سرچ بفرمائید.
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    344
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2068 نمایش پست ها
    اگه دی وی دی های ویندوز 7 شما روی سیستمهای دیگه جواب داده، شاید ایراد از درایو نوری لپ تاپ باشه که مشکل متداولی برای لپ تاپهایی با عمر بالای 2 یا سه سال محسوب میشه. درایو نوری لپ تاپ ضعیفتر و حساستره و نسبت به دیسکهایی که یه مقدار خش داشته باشند ضعیفتر عمل میکنه. شما یه دور سعی کن ویندوز 7 با استفاده از فلش usb نصب کنی ببین چی میشه.

لپ تاپ من dell inspiron n5010 هست و درایو نوریش باری به هر جهت شده و بازی در میاره. یه بار دیسک رو نمیخونه یه بار وسط کار دیسکو تف میکنه بیرون البته گاهی هم بدون مشکل کار میکنه به همین خاطر من از فلش برای نصب ویندوز و نرم افزارها استفاده میکنم.
    در ارتباط با ویندوز 8.1 هم اگه سازنده لپ تاپ درایور برای ویندوز 8 یا 8.1 نداده باشه توصیه می کنم از این ویندوزها استفاده نکنید. من رو لپ تاپم 7 ماه تجربه

ویندوز 8.1 داشتم اما سایت شرکت دل برای ویندوز 8 یا 8.1 برای مدل من درایور نداشت من با طرق مختلف از پس نصب درایورها بر اومدم اما بعد مدتها کلنجار با یه مشکل لاینحل با درایور صوتی که البته منجر به خطای مهلک در سیستم یا صفحه آبی نمیشد اما بدجور رو اعصابم بود تصمیم گرفتم به ویندوز 7 برگردم.

تازه ویندوز 8.1 رو بدون کرک و با اسکایپ فعال کرده بودم یعنی مشکل از ویندوز نبود. الان هم از ویندوز 7 و هماهنگی کاملش با سیستم راضی راضیم
    ویرایش توسط The king : 23-06-2014 در ساعت 09:13
    عنوان: بکاپ گرفتن از کد فعالسازی جهت فعالسازی مجدد در ویندوز جدید

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mirpooya برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    1

ممنون دوستان از راهنماییتون
    ی عضرخواهی هم بدهکارم ب خاطر غلط املایی ک تو موضوع تاپیکم دارم
    یکی از دی وی دی هارو اتفاقا خودم رایت کردم وهمون موقع شروع ب نصب کردم ولی جواب نداداما ی دی وی دی ازدوستم گرفتم ک خیلی هم داغون بود ولی جواب داد
    شرکت ایسر درایورا رو گذاشته باید بازم تستش کنم ولی در کل دیگه از این مدل بدم گرفته و باید باهاش خداحافظی کنم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    از وقتی 8.1 نصب کردم دیگه WLAN یا AD HOC کامپیوتر های دیگه نمایش داده نمیشن در حالی که ADSL رو نشون میده
    چه کار کنم درست بشه
    ممنون

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    144
    تشکر تشکر شده 
    172
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    منم یه سؤال دارم
    به غیر از تترینگ و هات اسپات (نقطه اتصال) که مشخص میکنم که لپ تاپ گوشیمو شناسایی کنه از راه عادی (جستجوی وای فای موبایل) چرا وای فای لپ تاپ گوشی رو پیدا نمی کنه؟! ویا وای فای گوشی، لپ تاپ رو پیدا نمیکنه؟!
    درایور نصبه چون کار میکنه وای فای لپ تاپ، ولی گوشی رو تشخیص نمیده
    وای فای گوشی هم که سالمه
    تو ویندوز 8 و 7 امتحان کردم (تو ویندوز 7 که از طریق hoc هم که اقدام کردم پیدا نکرد که نکرد) مشکل از کجاست؟؟
    با سپاس

راستی مدل لپتاپ inspiron N5010

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    من تازه ویندوز عوض کردم ویندوز8.1
    هر کاری میکنم وایرلسش روشن نمیشه
    دکمه سخت افزاری داره
    لطفا راهنمایی کنید

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aliamini نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه ویندوز عوض کردم ویندوز8.1
    هر کاری میکنم وایرلسش روشن نمیشه
    دکمه سخت افزاری داره
    لطفا راهنمایی کنید

سلام.
    خوش اومدید به انجمن

شما از سازگار بودن لپتاپتون با ویندوز 8.1 اطمینان دارید؟

درایور وایرلس رو نصب کردید؟

مدل و مارک دقیق لپتاپتون چیه؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

11. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

درایور نصب شده
    sony
    مدل لپ تاپ: vpc-cw2sgxb

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط aliamini نمایش پست ها
    درایور نصب شده
    sony
    مدل لپ تاپ: vpc-cw2sgxb

این لپتاپ درایورا رو فقط تا ویندوز 7 64 بیتی داره و خیلی بعید میدونم با 8.1 سازگار باشه.

همچنین اکثر درایورهایی که در سایتش گذاشته قدیمین و واسه سال 2009 و 2010 هستن که احتمالش خیلی ضعیفه روی 8.1 جواب بدن.

حالا شما به صفحه درایورای لپتاپتون که در زیر گذاشتم برید و درایور وایرلس و بلوتوثتون رو دقیقاً مطابق مدل وایرلستون دانلود و نصب کنید(البته درایور قبلی رو حذف کنید) و نتیجه رو بگید.

البته به نظر بنده اگه درایوری رو نصب کردید و بازم مشکل داشتید و خواستید درایور دیگه ای رو نصب کنید توصیه بنده اینه که ویندوز رو از نو نصب کنید و درایور دیگه رو امتحان کنید تا کاملاً درایورای قبلی پاک بشن.

در نهایت اگه نتونستید با هیچ کدوم از درایورا کارتون رو راه بندازید از برنامه DriverPack Solution که در سافت گذر هم هست اما حجمش زیاده استفاده کنید شاید بتونه وایرلس رو درست کنه(این راه حل رو واسه مرحله آخر بذارید چون حجمش بالاست و نیاز به سرعت و ترافیک بالای اینترنت واسه دانلود داره!)

نظر بنده اینه که لپتاپتون با 8.1 سازگار نیست اما مراحلی رو که گفتم انجام بدید ان شاءالله که مشکلتون رفع بشه.

عنوان: درایورهای لپتاپ Sony VPCCW2SGX/B

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •