سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: کندی ویندوز

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    538
    تشکر تشکر شده 
    404
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض کندی ویندوز

به نام خدا.

درود.

چند روزی میشه به طور یک در میان یا دو در میان،نحوه بالاآمدن محیط Desktop تغییر پیدا می کند.

در حالت 1)برای بازکردن درایوها و پوشه ها یا فایل ها و جابه جایی بین پوشه ها و درایوها،زمان زیادی(حدود 1 دقیقه) باید صبر کرد.وقتی هم عمل Back و Forward صورت می گیرد و همچنین خارج شدن از یک فایل.یک نمونه دیگر وقتی دیسک سخت خارجی(Hard Disk External) رو به رایانه وصل می کنم،گزینه Safely Remove یا چنین گزینه هایی برای قطع به صورت نرم افزاری وجود ندارد.وقتی وارد محیط Network and Sharing Center در Control Panel برای دسترسی به اینترنت میشم،گزینه Unknown در بالای پنجره نمایش داده می شود.البته میتوانم به اینترنت دسترسی پیدا کنم اما عبارت Unknown را تا قبل از این،ندیده بودم.زمان بالا آمدن در این حالت،برخی اوقات خیلی کند است و بیش از 1 دقیقه به طول می انجامد برخی زمان ها مثل قبل،حدود 20 ثانیه یا چند ثانیه کمتر و بیشتر.

در این شرایط،قبل از نمایش محیط مترو و وارد به شدن به سیتم عامل،مانند زمانی که ویندوز را refresh،Reset یا دست به تعویض آن می زنم چندین ثانیه به نمایش پیغام هایی مانند" میتوانید برنامه های مورد نیاز خود را از فروشگاه تهیه کنید" یا "اعمال تنظیم های مربوط به برنامه های خود" در کل،همچین مضمون هایی.بگذریم.بعد از این پیغام ها،پیغام عجیب دیگری جلب توجه می کند.این پیغام در حالت دوم نیز،رخ می دهد."Your Windows Licence will expire soon you need to active in PC settings." در حالی که ویندوز من فعال است.اما یک بار دیگر شماره سریال جدیدی رو از طریق فعال سازهای ویندوز،وارد کردم و مورد قبول واقع شد.اما همچنان مثل قبل پنجره یاد شده در معرض دید است.بعد از بالا آمدن ویندوز،همیشه دو پنجره ظاهر می شود.

پیام اول با عنوان Location is not available و محتویات"C:\WINDOWS\system32\config\systempr ofile\Desktop is unavailable.If the location is on this PC.make sure the device or drive is connected or the disk is inserted,and then try again.If the location is on a network,make sure youre connected to the network or Internet,and then try again.If the location still cant be found,it might have been moved or deleted.

پیام دوم با عنوان explorer.exe - System Warning و محتویات "Unknown Hard Error"

همیشه وقتی گزینه Windows Explorer را از طریق آیکن Users File در کنار دکمه Start انتخاب می کنم،پیام اول که در بالا اشاره کردم،به چشم می خورد.در مورد بازکردن Recycle Bin نیز همینطور.

فقط چهار آیکن Incenirator(مربوط به نرم افزار (System Mechanic Professional ،This PC،Control Panel و Recycle Bin در محیط Desktop وجود دارند.به جز سه نرم افزار درایور کارت گرافیک،کارت صدا و Flash Player که فقط در درایو C نصب می شوند،مابقی در درایو G نصب هستند.

در حالت 2)مثل حالت 1 شاهد کندی ویندوز و پیفام غیرفعال نبودن ویندوز هستم.اما از آن چیزی که با اسم پیام اول و دوم یاد کردم در حالت 1،خبری نیست.آیکن های تمامی نرم افزار ها نیز در Desktop وجود دارند.

نکته:امروز وقتی در حالت 1 بودم،زمانی که بر روی دکمه Start کلیک و Signout شدم و دوباره به ویندوز وارد شدم،به حالت 2 تغییر وضعیت داد.!!!

سیستم عامل:Windows 8.1 Enterprise x64

دو پرسش:1-علت این روند چیست؟ 2-چه باید کرد؟
    إنَّ اللّه عَزَّ و جَلَّ بَعَثَنِي رحمَة لِلْعالَمینَ وَ لِأَمْحَقَ الْمَعَازِفَ وَ المَزَامِیرَ وَ امُورَ الْجَاهِلِیَّةِ وَ الأَوْثَانَ

خداوند عزّ و جلّ مرا برای رحمت به جهانیان و نابود ساختن آلات موسیقی،امور(مرسوم) جاهلیت و بتها به نبوت مبعوث ساخت. الکافی،ج396،6

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,024
    اعتبار کاربر
    1

درود

دوست عزیز برای بهینه سازی ویندوز جهت افزایش ریتینگ راهکارهای زیادی وجود داره که اگه بااون موارد حل نشه باید بفکرارتقای سخت افزار خودتون باشید.

مثلا عملیاتی نظیر : دفراگ،Disk Cleen up, کاهش تایم بوت ویندوز باترفند سیستم کانفیگ،ویروس یابی،تعمیر رجیستری،غیرفعال کردن وکانفیگ Start up ویندوز،غیرفعال کردن سیستم امنیتی UAC و انیمیشنهای ویندوز،پاکسازی فایلهای زاید از ویندوز مانند temp,dllها و....

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

3. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •