سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل 100 درصد شدن DISK

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض مشکل 100 درصد شدن DISK

سلام
    من یه غلطی کردم ویندوز 10 رو سیستمم نصب کردم بعد به خاطر یک سری مشکلات دوباره برگردوندم به 8.1
    الان هر وقت لب تابو روشن میکنم تو تسک منیجر که میرم دیسک همیشه رو 100 درصد اولش فکر میکردم مشکل از هارد لب تاب باشه ولی تو چند تا سایت گشتم فهمیدم مشکل از فضولی ماکروسافت تو لب تاب
    با این که ویندوز آپدیت رو Never گذاشتم ولی باز تو سیستمم سرچ میکنه
    تو یکی از سایت ها یه برنامه پیدا کردم به اسم Destroy Windows Spying و هر وقت این برنامه رو باز میکنم و Destroy رو میزنم شروع میکنه به سرچ آپدیت های پنهان ماکروسافت و اون هارو بلاک میکنه
    بعد که کار برنامه تموم میشه درصد استفاده Disk میاد زیر 10 درصد
    فقط مشکل اینجاست که من هر وقت بخوام سیستم روشن کنم باید اینکارا رو دوباره انجام بدم تا بتونم راحت کار کنم دنباله یه راه حل کلی ام
    و وقتی هم به نت وصل میشم این مشکل پشی میاد(با آنتی ویروس ند32 هم اسکن کردم چیزی پیدا نکرد)
    الان داشتم چک میکردم دیدم یکی از سرویس ها خیلی زیاد رو بالا رفتن درصد دیسک اثر گذاشته یه چیزی تو مایه های audio.msc بود
    و اینم اضافه کنم که اون کارایی که تو service برای غیرفعال کردن چند تا چیز بود انجام دادم تاثیری نداشت
    عکس از HD Tune
    عکس از Programs
    عکس از Task Manager

ممنون میشم راهنمایی کنید
    مشکل 100 درصد شدن DISK تصاویر پیوست شده

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما donkeyoxte برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز تو تصویر انگار مشکل اینترنت دانلود منیجره و مصرف بیش از حد داره یکبار دانلود منیجر حذف کنید ببنید سیستم درست میشه یا نه

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10
    محصول امنیتی
    BitDefender
    تشکر تشکر کرده 
    356
    تشکر تشکر شده 
    137
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط donkeyoxte نمایش پست ها
    سلام
    من یه غلطی کردم ویندوز 10 رو سیستمم نصب کردم بعد به خاطر یک سری مشکلات دوباره برگردوندم به 8.1
    الان هر وقت لب تابو روشن میکنم تو تسک منیجر که میرم دیسک همیشه رو 100 درصد اولش فکر میکردم مشکل از هارد لب تاب باشه ولی تو چند تا سایت گشتم فهمیدم مشکل از فضولی ماکروسافت تو لب تاب
    با این که ویندوز آپدیت رو Never گذاشتم ولی باز تو سیستمم سرچ میکنه
    تو یکی از سایت ها یه برنامه پیدا کردم به اسم Destroy Windows Spying و هر وقت این برنامه رو باز میکنم و Destroy رو میزنم شروع میکنه به سرچ آپدیت های پنهان ماکروسافت و اون هارو بلاک میکنه
    بعد که کار برنامه تموم میشه درصد استفاده Disk میاد زیر 10 درصد
    فقط مشکل اینجاست که من هر وقت بخوام سیستم روشن کنم باید اینکارا رو دوباره انجام بدم تا بتونم راحت کار کنم دنباله یه راه حل کلی ام
    و وقتی هم به نت وصل میشم این مشکل پشی میاد(با آنتی ویروس ند32 هم اسکن کردم چیزی پیدا نکرد)
    الان داشتم چک میکردم دیدم یکی از سرویس ها خیلی زیاد رو بالا رفتن درصد دیسک اثر گذاشته یه چیزی تو مایه های audio.msc بود
    و اینم اضافه کنم که اون کارایی که تو service برای غیرفعال کردن چند تا چیز بود انجام دادم تاثیری نداشت
    عکس از HD Tune
    عکس از Programs
    عکس از Task Manager

ممنون میشم راهنمایی کنید
    منم این مشکل رو دارم ، کلی هم گشتم اما راه حل صد در صدی پیدا نکردم اما با رعایت این نکات خیلی بهتر میشه وضعیت حتی میشه گفت که دیگه سراغم نمیاد

نرم افزار bwmeter رو نصب کنید و تمامی روسه هایی که به اینترنت دسترسی میخواهند رو بلاک کنید بجز مرورگر و چیزایی که استفاده میکنید. آپ دیت و ویندوز استور رو هم غیر فعال کنید . استارت آپ رو خالی کنید.

موقع خاموش کردن ویندوز هم لوکال کانکشن اینترنت رو غیر فعال کنید که هنگام روشن شدن ویندوز سریع تر بیاد بالا و هارد هم دچار اون مشکل نشه

چون به صورت تجربی دیدم وقتی به اینترنت وصل هستی اون مشکل پیش میاد اصلا
    پاسخ هایی که برای بنده ارسال میکنید رو در تگ نقل قول قرار بدید ، اطلاع رسانی بشه بهم

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما haj_farbod برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)