سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 41

موضوع: طریقه چسباندن فایل زیرنویس جدا به فیلم مورد نظر

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: طریقه چسباندن فایل زیرنویس جدا به فیلم مورد نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1073' pid='10364' dateline='1313446908
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosslo.sky' pid='1744' dateline='1302808058
    سلام دوستان میخواستم بدونم با چه برنامه ای میشه (یا ترفند) فایل زیر نویس (مثلا با فرمت srt یا sub) رو به فیلمی که که داریم بچسبونیم بطوریکه بجای دوفایل (فایل زیرنویس و خود فیلم) مایک فایل داشته باشیم.
    مرسی اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    sسلام عزیزم من همین امروز به این نکته راه یافتم که با استفاده از برنامه ی Total Video converter

چطوری میشه فایل srtیا همون subtitle
    رو به فیلم بدون انداختن نوار مشکی در زیر فیلم به فیلم اضافه کرد این طوری

پس از انتخاب فیلم مورد نظر و فرمتش جلوی قسمتی که باید تیک بزنید تا همین فیلم تبدیل بشه نوشته filter
    همونو بزنید یه پنجره میاد روی اولی که subtitle هستش تیک بزنید بعد فایل زیرنویس رو انتخاب کنید و اوکی کنید و کانورتو بزنید.تموم شد:):heart:
    راستی به نظر من بهترین بر نامه ی مبدل ویدیو همین برنامه استش total خیلی برنامه ی خوبیه سعی کن کرکش خوب باشه تا واست خوب بتبدیله:) ممنون که خوندی نمی دونم کمکت می کنه یا نه.
    این هم کرکش خوب خوبه البته ورژن3.50فکر کنم رو همه کار میکنه

مرسی دوست خوبم اینم یه راهش هست ولی من میخوام سریع و در کم ترین زمان اینکارو کنم و وقت تبدیل فرمت رو ندارم تا فایل زیرنویس هم بهش اضافه بشه یه برنامه ای میخوام سریع بدون تبدیل فرمت فایل زیرنویس رو درون فایل تصویری بذاره تا به راحتی در ویدئوپلیرها اجرا شه...

مرسی از همتون
    لطفا راهنماییی کنید!

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط moralist! نمایش پست ها
    فیلم را درون نرم افزار باز کنید
    فیلم را انتخاب کنید
    effect را بزنید
    در گزینه اخر subtitle را انتخاب کنید
    + را بزنید
    فایل زیر نویس را لود کنید
    تنظیمات مورد نظر را اعمال کنید (فونت ، رنگ ، سایز)

سپس پنجره را تایید و فیلم مورد نظر را تبدیل کنید
    من دقیقا همین کارها را انجام میدم اما موقعی که + را میزنم و فایل زیر نویس را انتخاب میکنم نرم افزار شروع به لود کردن میکنه و لود کردنش تمام نمیشه و کلا هنگ میکنه و من مجبور میشم که ببندمش. نمیدونم که اشکال از کجاست.

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    777
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اقای سروش چرا در قسمت اضافه کردن زیرنویس چرا این مبدل را پیشنهاد ندادی بهترین هاست ریپ کردن دی وی دی ورایت کردن وبرش فیلم وویرایش فیلم وکیفیت خروجی اش عالی است

Wondershare Video Converter Ultimate 5.7.4.2

Video Converter Ultimate: All-in-one Video Converter | Wondershare

User Guide of Wondershare Video Converter Ultimate

این کانورتور خیلی کارش عالی شده و دروغ نگیم به ای ام توتالل کانورت نزدیک شده و دارای محیط کاربری خیلی عالی هم هست در حال کاملتر شدن است محصولات شرکت واندرشار حرف نداره

ا

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم توسط Bigasoft MKV Converter

سلام خدمت دوستان گرامی

جناب hosslo.sky و دوستان دیگری که سوال مشابه برایشان پیش آمده. عرضم به حضورتان که اگر قصد چسباندن زیرنویس به فیلم بدون تبدیل را دارید تا جایی که اینجانب اطلاع دارم این کار را با دو فرمت MKV و AVI که در واقع تنها "پسوند" می باشند و اصالتاً با نام "Container" شناخته می شوند، می توانید انجام بدهید. این کار از طریق عملیات Muxing صورت می پذیرد و زیرنویس بصورت یک تراک در کوتاه ترین زمان به فیلم اضافه می شود. برای فرمت AVI که از همان نرم افزارهای AVI MUX و یا AVIAddXSUBs و یا AviSub استفاده کنید. برای فرمت MKV هم اینکار توسط نرم افزار MKV merge به آسانی صورت پذیر است. این نرم افزار را از سایت matroska.org دریافت نمایید (mkvtoolnix). آموزش داخل فایل Help نرم افزار به خوبی داده شده.
    امّا بخاطر داشته باشید که اضافه کردن زیرنویس به این طریق به فیلم "ممکن" است دارای دو اشکال باشد. اول اینکه همه ی دستگاه های پخش از "زیرنویس داخل فایل" پشتیبانی نمی کنند و دوم اینکه همه ی دستگاه ها از "زیرنویس ها با زبان فارسی" پشتیبانی نمی کنند.

اما برای دوستانی که قصد چسباندن زیرنویس با تبدیل را دارند علاوه بر نرم افزار های معرفی شده توسط دوستان در کل انجمن اینجانب نرم افزاری که خود از آن استفاده می کنم را معرفی و تنظیمات آنرا خدمتتان ذکر می کنم. نام این نرم افزار Bigasoft MKV Converter می باشد.

ابتدا نتایج را مشاهده بفرمایید. screen shot ها تغییر سایز داده نشده اند و همان سایز اصلی ویدئو بعد از تبدیل می باشند.

زیرنویس شماره 1

زیرنویس شماره 2

زیرنویس شماره 3

برای این منظور ابتدا زبان فارسی ویندوز خود را به شکل صحیح با توجه به این تاپیک تنظیم بفرمایید.

فیلم را به داخل نرم افزار درگ می کنیم. به ترتیب زیر زیرنویس را اضافه می کنیم (ابتدا edit subtitle و سپس + را می زنیم)

پس از اضافه شدن زیرنویس آنرا انتخاب کرده و تنظیمات را مشابه عکس پایین و به انتخاب خودتان تنظیم نمایید (فونت ها و ابعاد را بر اساس Aspec Ratio ویدئو ها و همچنین تست نتیجه ی نهایی بر روی تلویزیون و یک بینایی متوسط تنظیم و انتخاب کرده ام) و کادر را OK کنید و فیلم خود را تبدیل کنید. ( اگر زیرنویستان همنام با فیلم و در کنار فیلم باشد به احتمال زیاد بصورت خودکاردر هنگام Drag کردن فیلم Add خواهد شد)
    اگر در پیدا کردن فونت ها مشکل دارید آنها را برای شما ضمیمه کردم.

تنظیمات مربوطه

توصیه می کنم برای تبدیل های سنگین و طولانی مانند تبدیل یک فیلم کامل 90 دقیقه ای به بالا، زیاد به زمان تبدیل اهمیت ندهید زیرا اگر چیزی حدود یک ساعت از CPU خود بصورت 100 درصد کار بکشید ممکن است "کمی" به CPU سیستم شما فشار وارد شود و یا در کل برای انجام کارهای معمول دیگر شما با سیستم، مزاحمت ایجاد کند. برای طولانی تر کردن زمان تبدیل و کم تر کردن میزان استفاده از CPU از منوی Options گزینه ی Preferences را انتخاب کنید و قسمت CPU Usage را مانند عکس زیر تنظیم نمایید. اگر از کارت های گرافیکی NVIDIA که دارای هسته های CUDA هستند استفاده می کنید می توانید آنرا نیز فعال کنید و از قدرت آن بهره ببرید.

موفق باشید.
    طریقه چسباندن فایل زیرنویس جدا به فیلم مورد نظر تصاویر پیوست شده
    طریقه چسباندن فایل زیرنویس جدا به فیلم مورد نظر فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar Fonts.rar (123.0 کیلو بایت, 85 نمایش)
    ویرایش توسط M-AUDIO : 02-01-2014 در ساعت 02:10 دلیل: اصلاح تصاویر
    :)

5. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

وقتی خود فیلم زیر نویس داره چطور میشه زیر نویس دیگه رو جایگزین کرد؟
    برای بهتر متوجه بشید:
    یک فیلم دانلود کردم خودش زیرنویس چینی داره حالا میخوام زیرنویس فارسی رو جایگزین زیرنویس چینی کنم...خوب مسلما با تغییر نام فایل زیرنویس به نام فیلم اصلی نمیشه.و گاهی وقتی زیر نویس رو نشون میده و یا اگر هم نشون میده با چینیه قاطی میشه.
    روشش چیه؟؟

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    111
    تشکر تشکر شده 
    542
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥JOHN♥♥ نمایش پست ها
    وقتی خود فیلم زیر نویس داره چطور میشه زیر نویس دیگه رو جایگزین کرد؟
    برای بهتر متوجه بشید:
    یک فیلم دانلود کردم خودش زیرنویس چینی داره حالا میخوام زیرنویس فارسی رو جایگزین زیرنویس چینی کنم...خوب مسلما با تغییر نام فایل زیرنویس به نام فیلم اصلی نمیشه.و گاهی وقتی زیر نویس رو نشون میده و یا اگر هم نشون میده با چینیه قاطی میشه.
    روشش چیه؟؟
    زیرنویس چینی هاردساب روی فیلم هستش ؟ اگه اینجوریه که دیگه کارش نمیشه کرد .

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما nejati برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nejati نمایش پست ها
    زیرنویس چینی هاردساب روی فیلم هستش ؟ اگه اینجوریه که دیگه کارش نمیشه کرد .
    اره توی سایت نوشته بود هاردساب..خوب اگه نمیشه هیچی..
    توضیحی در مورد این زیرنوس هاردساب بدید ممنون.

11. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

@ ♥♥JOHN♥♥

با سلام. زیرنویس هاردساب (HardSub که مخفف Hardcoded Subtitles هست) یعنی زیرنویس روی تصویر ویدئو Render شده در زمان تبدیل. (چاپ شده و جزئی از تصویر شده). مثل یک لوگوی شبکه که بالای یک فیلم ضبط شده از گیرنده دیجیتال هست مثلا. توی همین آموزش دوپست بالاتر ما داریم همین کارو یعنی hardsub می کنیم.
    برای چسبوندن یک زیرنویس دیگه روی اون 2 راه هست. راه اول عوض کردن جای زیرنویس دوم که تازه می خواهیم بچسبانیم هست. مثلا ببریمش بالای کادر. توی این آموزش بالایی با استفاده از میله لغزنده vertical space می تونید زیرنویس جدید رو ببرید جایی از کادر که روی زیرنویس قبلی نباشه.
    راه دوم هم اینه که یک رنگ پس زمینه (Background) برای زیرنویس دوم درنظر بگیریم. متاسفانه این قابلیت در این برنامه و خیلی از برنامه های دیگه نیست. اگه برنامه ای پیدا کردید که اینکارو بکنه مشکلتون حله. از ConvertXToDVD خبر دارم که هست و آموزش اینکار هم توی تاپیکش گذاشته شده. ولی به کار شما نمیادش چون اون نرم افزار مخصوص تولید DVD ویدئویی هستش. برای دیدن نمونه این روش هم می تونید به این تصویر دقت کنید که با همون ConvertXToDVD انجام شده. موفق باشید;)

13. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,803
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم به شیوه HardSub و با استایل زیبا بوسیله StaxRip

با سلام و احترام خدمت دوستان گرامی

آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم به شیوه HardSub و با استایل زیبا بوسیله StaxRip

آموزش رو بصورت فیلم تهیه کردم و توضیحات رو هم بصورت اسلاید قرار دادم. فقط سرعت اسلایدها بالا هست بنابراین به محض رسیدن، پاوز کنید و با دقت بخوانید. نام ابزارهای مورد استفاده در اولین اسلاید و لینک دانلود اونها در آخرین اسلاید قرار دارد.

مشخصات فیلم:
    فرمت: H264 High@L3.1
    مدت زمان: 7دقیقه
    رزولوشن: 962x720
    حجم: 3.70 مگابایت

نکته: مورد پوشاندن زیرنویس زیرین که در دو پست قبل توسط کاربر !!!۩♣JOHN♣۩!!! مطرح شد هم پوشش داده شده.
    موفق باشید;)
    طریقه چسباندن فایل زیرنویس جدا به فیلم مورد نظر فایل های پیوست شده

15. کاربران : 12 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    من قبلا زیرنویسو با نرم افزارxilisoftهارد ساب میکردم دو تا خوبی داشت:
    1.قابلیت تنظیم فونتورنگ یمیه و اندازه زیر نویسوداشت
    2. هم زمان میتونست کار تغییر فرمت یا همون کانورت رو انجام بده
    ولی زمان زیادی می برد و کیفیت فیلم پایین بود مثلا برای یه فیلم1ساعته چیزی حدود1.5 الی2ساعت زمان صرف میشد
    این دونرم افزاری که برای هارد ساب کردن معرفی کردیدstaxripو Bigasoft MKV Converter
    آیا باعث میشود که کیفیت فیلم پایین بیاد؟
    و اینکه حجم فایل هم تغییر میکنه؟
    فرمت فیلم ها:mkv

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •