سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18

موضوع: سوالات و راهنمایی های نرم افزار 3Ds MAX

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض سوالات و راهنمایی های نرم افزار 3Ds MAX

با سلام خدمت عزیزان سافت گذری!

در این تایپیک به بحث و گفتگو حومه نرم افزار فوق العاده 3Ds MAX می پردازیم این نرم افزار که از بخش های زیادی تشکیل شده است به صورتی شما اگر بخواهید به جز بخش های مربوط به معماری این نرم افزار همه بخش های آنرا یاد بگیرید مانند Animate و ... حدودا 4 سال به طول می انجامد !

این تایپیک به منظور مطرح کردن سوالات شما در این نرم افزار پیچیده و رفع آن در همین تایپیک ذرست شده است!

از این پس می توانید سوالات خود را در این زمنینه اینجا مطرح نمایید!
    The Best or nothing

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    اگر میشد یکی از دوستان طریقه ساختن انسان با editable poly رو میذاشت خیلی عالی بود

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4367 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر میشد یکی از دوستان طریقه ساختن انسان با editable poly رو میذاشت خیلی عالی بود
    دوست عزیز حرف شما درست است ولی متاسفانه این گونه حرفه ای ها نمی آیند به صورت رایگان اطلاعات خودشان را در اینجا شیر کنند! بعد باید بگم ساخت انسان کار هر کسی نیستش! من یک 3Ds MAX کار هستم که نمای دخلی و بیرونی طراحی میکنم و Modeling هم زیاد بد نیستش ولی باید بگم توی این 4 سالی که اومدم توی این کار تا به حال طرف طراحی انسان نرفتم!
    بعد یک راه حل برای شما هستش!

شما می تونید آبجک انسان رو دانلود کنید بعد از حالت Group درش بیارید بعد با Convert To Editable Poly می تونید ویرایشش کنید و به صورت سفارشی و دلخواه خودتون در بیاریدش!
    The Best or nothing

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    1

باعرض سلام
    دوست عزیز بنده تازه رفتم سراغ تری دی مکس و میشه گفت تا حدودی توی این کار تازه کارم
    گفتین نمای داخلی طراحی میکنید درسته!!
    خوب اگه لطف کنید و یه سری کلیپ اموزشی بزارید ممنونتون میشم
    مثلا طریقه ساخت تخت خواب و ..... .
    اگر خواستین این لطفو بکنید لطفا فیلم هایی که میگیریمن بدون صدا باشن چون فیلم های بدون صدا قابلیت فشرده سازی فوق العاده ای دارند به طوری که یه فیلم 700 مگ رو میشه به 5-6 مگ تبدیل کرد.
    اینطوری هم اپلودش راحت تره هم امثال من که اینترنت شون سرعت پایینه میتونن دانلود کنن.
    بازم تشکر

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

باعرض سلام
    دوست عزیز بنده تازه رفتم سراغ تری دی مکس و میشه گفت تا حدودی توی این کار تازه کارم
    گفتین نمای داخلی طراحی میکنید درسته!!
    خوب اگه لطف کنید و یه سری کلیپ اموزشی بزارید ممنونتون میشم
    مثلا طریقه ساخت تخت خواب و ..... .
    اگر خواستین این لطفو بکنید لطفا فیلم هایی که میگیریمن بدون صدا باشن چون فیلم های بدون صدا قابلیت فشرده سازی فوق العاده ای دارند به طوری که یه فیلم 700 مگ رو میشه به 5-6 مگ تبدیل کرد.
    اینطوری هم اپلودش راحت تره هم امثال من که اینترنت شون سرعت پایینه میتونن دانلود کنن.
    بازم تشکر
    دوست عزیز برای تخت خواب مگر می خواهید سفارشی باشد که می خواهید خودتان بسازید؟
    اگر می خواهید می توانم برایتان بزارم فیلم آموزشیش را ولی چرا از آبجکت استفاده نمی کنید آخر می دانید کسانی که می خواهند وسایلشان سفارشی باشد خود دست بع کار شده و آنها را می سازند! باشد اگر می خواهید برای پخ کنید تا در این تایپیک برایتان ویدئوی آموزشیش را قرار دهم!
    The Best or nothing

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    11
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز همونطور که گفتم بنده توی تری دی مکس تازه کارم.
    بله حق با شماست اونهایی که میخوان به صورت سفارشی کار کنن باید خودشون دست به کار بشن اما وقتی طریقه ی کار رو بلد نباشه اینجاست که باید بیاد و از دوستانی مثل شما کمک بگیره.
    راستی اگر بتونید یه سری اموزش رو که گفتم بزارید خیلی عالی میشه
    بازم تشکر
    ویرایش توسط hadi4367 : 01-09-2012 در ساعت 21:09

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز همونطور که گفتم بنده توی تری دی مکس تازه کارم.
    بله حق با شماست اونهایی که میخوان به صورت سفارشی کار کنن باید خودشون دست به کار بشن اما وقتی طریقه ی کار رو بلد نباشه اینجاست که باید بیاد و از دوستانی مثل شما کمک بگیره.
    راستی اگر بتونید یه سری اموزش رو که گفتم بزارید خیلی عالی میشه
    بازم تشکر
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

می توانید با مراجعه به بخش نرم افزار مقالات آموزشی و قسمت خلاصه های نرم افزار 3Ds MAX در آنجا آموزش هایی را قرار داردم که می توانید ببینید امیدوارم به دردتان بخورد!
    The Best or nothing

9. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    23
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من کارای میکس و مونتاژ هم انجام میدم و میخوام بدونم آیا راهی هست که مثلا چندتا پروژه رو باهم اذغام کرد و یه جورائی بشه کارمون رو خلاصه تر انجام بدیم؟!!!
    آخه روال کاری ما واسه تهیه برخی از کلیپ به این صورته:
    مثلا کلیپ "1" چهارتا فایل مکس هم داره که باید رندر بشن و تو پروژه ی ادیوس قرار بگیرن،
    که همشون هم بصورت رندری هستن نه ویدئو پست
    و همگی از 20یا بیشتر فایل عکس داخل پروژه هاشون استفاده میشه...
    مشکل اینه که یکی مثلا 2دقیقه رندرش طول میکشه و یکی دیگه 8و دیگری مثلا 20 دقیقه!
    که باید تمام این مدت پای سیستم نشست تا این پروژه ها یکی یکی رندر بشن..
    میخواستم بدونم آیا ممکنه این پروژه ها را باهم یکی کرد و عین حال خروجی ها هم با همون اسم فایل های قبلی رندر و ذخیره بشن
    یا مثلا کاری کرد که با وجود مجزا بودن پروژه ها ، پشت سرهم رندر بشن و نیازی به باز کردن مجدد اونا نباشه؟
    ممنون.

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Batch Render+Merge

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsima نمایش پست ها
    سلام
    من کارای میکس و مونتاژ هم انجام میدم و میخوام بدونم آیا راهی هست که مثلا چندتا پروژه رو باهم اذغام کرد و یه جورائی بشه کارمون رو خلاصه تر انجام بدیم؟!!!
    آخه روال کاری ما واسه تهیه برخی از کلیپ به این صورته:
    مثلا کلیپ "1" چهارتا فایل مکس هم داره که باید رندر بشن و تو پروژه ی ادیوس قرار بگیرن،
    که همشون هم بصورت رندری هستن نه ویدئو پست
    و همگی از 20یا بیشتر فایل عکس داخل پروژه هاشون استفاده میشه...
    مشکل اینه که یکی مثلا 2دقیقه رندرش طول میکشه و یکی دیگه 8و دیگری مثلا 20 دقیقه!
    که باید تمام این مدت پای سیستم نشست تا این پروژه ها یکی یکی رندر بشن..
    میخواستم بدونم آیا ممکنه این پروژه ها را باهم یکی کرد و عین حال خروجی ها هم با همون اسم فایل های قبلی رندر و ذخیره بشن
    یا مثلا کاری کرد که با وجود مجزا بودن پروژه ها ، پشت سرهم رندر بشن و نیازی به باز کردن مجدد اونا نباشه؟
    ممنون.

با سلام دوست عزیز

یک راهکار برای این طرح شما وجود دارد و آن استفاده از Merge و قابلیت Batch Render است بوسیله این دو قابلیت می توانید Camera های Scane خود را بر روی Batch Render ست کرده و سایز و نام و پریست و محل ذخیره مجزا برای هر کدام از Camera ها تولید نمایید!
    مانند عکس زیر:

2

همانطور که میبینید بایستی از منوی Rendering گزینه Batch Render را انتخاب کنید و بعد در پنجره باز شده شما دارای کنترل های زیر می باشید

1-قابلیت Add کردن Camera به تعداد نا محدود
    2-قابلیت شخصی سازی نام برای هر Camera
    3-قابلیت اختصاص یک محل ذخیره به هر Camera (یعنی می توانید بگویید رندر فلان Camera در اینجا سیو شود و رندر دیگری در جای دیگر)
    4-قابلیت انتخاب Camera
    5-قابلیت انتخاب پریست یا همان تنظیمات از پیش تایین شده برای هر Camera به صورت مجزا(به عنوان مثال Camera 01 شما بایستی نمای Exterior را رندر بگیرد و Camera 02 شما می بایستی نمای Interior رندر بگیرد و شما برای هر کدام نیاز به پیرست مجزا دارید!)
    6-قابلیت ساخت فایل .bat از batch render برای اجرای سریع تر دستور
    7-قابلیت رندر پشت سر هم٬

در کل این چیزی است که به شما کاملا کمک می کند شما بایستی 4 صحنه کار خود را با یکدیگر Merge نمایید و سپس Camera ها را شماره گزاری و از Batch Render برای هر کدام تنظیمات جداگانه ای بسازید!

امید وارم مشکلتان را حل کرده باشد!

با آرزوی موفقیت برای شما!

دانلود فیلم آموزشی
    :Link Button:
    password: forum.softgozar.com
    The Best or nothing

12. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    12
    اعتبار کاربر
    1

با سلام بنده یک مشکل دارم و اون هم اینه که وقتی یک شیء رو با حالت وایر فریم طراحی می کنم و بعد وقتی وارد حالت شیدد می شم میبینم که بعضی از پلاگین ها به طور عجیبی خراب شده !

مشکل رو چک کردم مشکل از فیس تو فیس شدن پلاگین ها هم نیست نمی دونم مشکل از کجاست اگر میشه راهنمایی کنید!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •