سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12

موضوع: اموزش رایت ویندوز

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض اموزش رایت ویندوز

با سلام بنده فایلهای ایمیج ویندوز 10 را از این سایت دانلود کردم که دارای 3 پارت میباشد. ولی نمیدانم چگونه باید این 3 پارت را بر روی یک دی وی دی رایت کنم. چون هر 3 ایمیج دارای فایلها و فولدرهای مشابه میباشد مثلا فایل: setup.exe اگر بخواهم محتویات تمامی 3 پارت را درون یک فولدر بریزم overwrite میشود. لطفا راهنمایی کنید با تشکر

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    210
    تشکر تشکر شده 
    499
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mdf77 نمایش پست ها
    با سلام بنده فایلهای ایمیج ویندوز 10 را از این سایت دانلود کردم که دارای 3 پارت میباشد. ولی نمیدانم چگونه باید این 3 پارت را بر روی یک دی وی دی رایت کنم. چون هر 3 ایمیج دارای فایلها و فولدرهای مشابه میباشد مثلا فایل: setup.exe اگر بخواهم محتویات تمامی 3 پارت را درون یک فولدر بریزم overwrite میشود. لطفا راهنمایی کنید با تشکر
    سلام

فایل های فشرده رو که دانلود کردید با winrar یا هر نرم افزار مدیرت فایل فشرده ای اکسترکت کنید . کافیه پارت 1 رو اکسترکت کنید

بعد یه فایل با فرمت iso به دست میاد که از طریق خود ویندوز یا نرم افزار های رایت مثل nero یا ساده ترش poweriso رایت کنید

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    0

با تشکراز حامد عزیز نرم افزار دیگه ای که با اون میشه ویندوز رو رایت کرد نرم افزار Windows.7.USB.DVD.Download.Tool هستش که هم روی DVD هم روی فلش میشه ویندوز به صورت بوتیبل داشت که کار کردن هم باهاش راحته.

6. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,345
    تشکر تشکر شده 
    15,426
    اعتبار کاربر
    1

سلام و خیلی به انجمن خوش آمدید .
    پوزش به دلیل تاخیر
    دوست عزیز کلیه پارتها را در یک پوشه قرار بدید و روی پارت اول راست کنید و گزینه Extract here را بزنید , تا در یک پوشه با نام خود ویندوز یا هر برنامه ای که هست از فشرده خارج شود و یک فایل ایزو بهتون بده . ضمنا نیاز به برنامه وین رار دارید .
    خوب حالا برای رایت این فایل از فشرده خارج شده ویندوز با فرمت ISO هم میتونید از برنامه نرو و هم میتونید از برنامه الترا ایزو و یا پاور ایزو استفاده کنید .
    مثلا در الترا ایزو اینگونه اقدام کنید . طبق تصویر و شمار ها پیش برید .البته قبلا در انجمن و همین تاپیک کاملا توضیح داده شده بود اما به دلیل تکمیل کردن این پست مجددا اشاره شد . از هر برنامه دیگری هم اگه خواستید استفاده کنید مثلا نرو و یا .... اگه مشکلی داشتید در رایت فایل ایزو اطلاع دهید تا توضیح داده شود .

oltra iso.jpg
    لینک برنامه از سایت
    عنوان:
    UltraISO Premium Edition 9.6.5.3237 Retail

MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

با سلام و تشکر از دوستانی که جواب دادند
    2 تا سوال دارم
    اول اینکه پس 2 پارت دیگه برای چیه؟
    دوم: یه مشکلی که من تو ویندوز 10 دارم و هیچ کس تا حالا نتونسته حل کنه اینه یه نرم افزاری هست که مربوط به بانک میباشد. در هنگام نصب پیغام میدهد که باید با کاربر administrator نصب کنم. جالب اینکه
    حتما باید با خود کاربر administrator ویندوز نصب بشه و با هیچ کاربر دیگه ای نصب نمیشه. چند سال پیش که سیستمهامون رو به 7 ارتقا دادیم همچین مشکلی داشتیم. ولی بعد از تست بر روی چند ویندوز، متوجه شدم که ویندوز 7 شرکت لرد این مشکل رو رفع کرده. برای ویندوز 10 هم چند تا ویندوز (پرنیان و بلوط و سافت گذر) رو تست کردم جواب نداد.
    برای اینکه مشکل رو متوجه بشید بیشتر توضیح میدم. اگر بر روی فولدر program files یا system32 پروپرتیز بگیرید در داخل تب security بر روی گزینه edit کلیک کنید. میبینید که گزینه ها برای کم و زیاد کردن دسترسی ها بسته است. و چون در هنگام نصب این نرم افزار باید فایلها رو داخل این فولدر ها کپی کنه نمیتونه. حالا من تونستم با استفاده از گزینه advance\change promaission\change\ گروه administrators
    رو انتخاب و گزینه ها رو فعال کنم. با این کار نصب نرم افزار تا حدود 70 درصد پیش رفت ولی باز هم گیر داد.
    اگر دوستان راه حلی برای رفع مشکل دارند لطفا راهنمایی کنند.

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,345
    تشکر تشکر شده 
    15,426
    اعتبار کاربر
    1

با سلام و تشکر از دوستانی که جواب دادند
    2 تا سوال دارم
    اول اینکه پس 2 پارت دیگه برای چیه؟
    دوم: یه مشکلی که من تو ویندوز 10 دارم و هیچ کس تا حالا نتونسته حل کنه اینه یه نرم افزاری هست که مربوط به بانک میباشد. در هنگام نصب پیغام میدهد که باید با کاربر administrator نصب کنم. جالب اینکه
    .
    درود .
    خواهش میکنم .
    در خصوص تعداد پارتها و ... باید عرض کنم که بعلت حجیم بودن بعضی فایلها و برای اینکه بشه راحت و سریع تر و سالم تر دانلود بشه و سنگین نباشه و اجازه دانلود و ... داشته باشه میان به تعداد پارتهای بیشتر و با حجم کمتر تقسیمش میکنند . مثلا یه فایل ویندوز که دو گیگ هست میان تبدیل به سه قسمت و یا دو قسمت با حجم های مثلا 700 مگ و یا یک گیگ در زمان فشرده سازی تقسیمش میکنند . و بعد در زمان اکستراکت کردن بصورتی که گفتم اکستراکت میکنید .
    و اما در مورد فایل بانکی که گفتید , بنده خبر ندارم که چگونه برنامه و یا فایلی ... هست اما اگه اکانت تون ادمین باشه و با ران از ادمینستور برنامه را اجرا و نصب کنید , ایا بازم مشکل داشته اید ؟
    کما اینکه در تنظیمات فایل هم در پراپرتیس فایل نصبی گزینه اجرا با ادمینستور را میتونید انتخاب کنید .

2016-02-02_095053.jpg 2016-02-02_095154.jpg
    در سایر ویندوزها ( 7 و یا 8.1 ) بازم چنین مشکلی دارید , تست کرده اید ؟

البته بعدا موضوع فوق جدا سازی و به محل مناسب منتقل خواهد شد .
    MY ALBUM

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    درود .
    خواهش میکنم .
    در خصوص تعداد پارتها و ... باید عرض کنم که بعلت حجیم بودن بعضی فایلها و برای اینکه بشه راحت و سریع تر و سالم تر دانلود بشه و سنگین نباشه و اجازه دانلود و ... داشته باشه میان به تعداد پارتهای بیشتر و با حجم کمتر تقسیمش میکنند . مثلا یه فایل ویندوز که دو گیگ هست میان تبدیل به سه قسمت و یا دو قسمت با حجم های مثلا 700 مگ و یا یک گیگ در زمان فشرده سازی تقسیمش میکنند . و بعد در زمان اکستراکت کردن بصورتی که گفتم اکستراکت میکنید .
    و اما در مورد فایل بانکی که گفتید , بنده خبر ندارم که چگونه برنامه و یا فایلی ... هست اما اگه اکانت تون ادمین باشه و با ران از ادمینستور برنامه را اجرا و نصب کنید , ایا بازم مشکل داشته اید ؟
    کما اینکه در تنظیمات فایل هم در پراپرتیس فایل نصبی گزینه اجرا با ادمینستور را میتونید انتخاب کنید .

2016-02-02_095053.jpg 2016-02-02_095154.jpg
    در سایر ویندوزها ( 7 و یا 8.1 ) بازم چنین مشکلی دارید , تست کرده اید ؟

البته بعدا موضوع فوق جدا سازی و به محل مناسب منتقل خواهد شد .
    بابت جواب سوال اول که دادید من فقط پارت یک رو رایت کردم و ویندوز را نصب کردم و به 2 پارت دیگه نیازی نداشتم و ویندوز نصب شد در صورتی که با توجه به جواب شما باید هر سه پارت را دانلود کرده و
    از حالت فشرده خارج کنم سپس محتویات هر سه فایل را در یک فولدر کپی کرده و رایت کنم که اینطور نبود
    بابت سوال دوم اگر از گزینه run as administrator استفاده شود مشکلی نیست ولی مسئله این است که چون تو شبکه دومین هستیم اون هم شبکه بانکی، به همین خاطر رمز یوزر administrator رو نمیتوان به کاربران داد. در مورد نرم افزار هم، یک نرم افزار معمولی اتوماسیون بانکی هست که با C++ نوشته شده.
    باز هم ممنون

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,345
    تشکر تشکر شده 
    15,426
    اعتبار کاربر
    1

بابت جواب سوال اول که دادید من فقط پارت یک رو رایت کردم و ویندوز را نصب کردم و به 2 پارت دیگه نیازی نداشتم و ویندوز نصب شد در صورتی که با توجه به جواب شما باید هر سه پارت را دانلود کرده و
    از حالت فشرده خارج کنم سپس محتویات هر سه فایل را در یک فولدر کپی کرده و رایت کنم که اینطور نبود
    بابت سوال دوم اگر از گزینه run as administrator استفاده شود مشکلی نیست ولی مسئله این است که چون تو شبکه دومین هستیم اون هم شبکه بانکی، به همین خاطر رمز یوزر administrator رو نمیتوان به کاربران داد. در مورد نرم افزار هم، یک نرم افزار معمولی اتوماسیون بانکی هست که با C++ نوشته شده.
    باز هم ممنون
    ببخشید , درست متوجه نشدم ,
    ایا شما این ویندوز 10 را از سایت دانلود کردید ؟ تا جایی که بنده میدونم تنها نسخه ویندوز و لینک موجود در سایت هم همین هست . اگر اینگونه باشد بطور قطع و یقین محال هست که اکستراکت شود و فایل ایزوی بدست بیاد .
    و فقط یکی از پارتهای اون یعنی پارت اول را دانلود کردید و سپس نصب کردید و الان هم مشکلی نیست ؟
    این هم تصویر مورد نظر , که با دو رنگ مختلف ویندوزهای 32 و 64 بیتی را جدا کرده ام

2016-02-02_115642.jpg
    و این هم نتیجه تنها اکستراکت کردن پارت اول , در تصویر فوق دو پارت دیگه را در پوشه نیو فولدر گذاشتم و سپس اقدام به اکستراکت پارت اول فایل ویندوز 10 کردم

2016-02-02_120811.jpg
    در خصوص سوال دوم شما هم با توجه به توضیحات شما , واقعا جوابی مطمئن ندارم . میتونید منتظر نظرات سایر دوستان باشید .
    MY ALBUM

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

بله شما درست میفرمایید. من هم فقط پارت یک رو اکسترکت کردم و روی دی وی دی رایت کردم. منظورم اینه که پارت 2 و 3 برا چیه.
    برای سوال دوم هم منتظر جواب بقیه دوستان میمونم. چون خیلی نیاز دارم.
    با تشکر فراوان از شما

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,345
    تشکر تشکر شده 
    15,426
    اعتبار کاربر
    1

بله شما درست میفرمایید. من هم فقط پارت یک رو اکسترکت کردم و روی دی وی دی رایت کردم. منظورم اینه که پارت 2 و 3 برا چیه.
    برای سوال دوم هم منتظر جواب بقیه دوستان میمونم. چون خیلی نیاز دارم.
    با تشکر فراوان از شما
    اخه پارت یک خالی که اکستراکت نمیشه با تصویر که نشون دادم و یا ویندوز نصب نمیشه , نمیدونم شما چطور هم اکستراکت کردید و هم ویندوز را نصب کرده اید . پارت اول فقط یک گیگ حجم داره اما کل فایل ویندوز 10 , 2.58 گیگ هست
    پارتهای دوم و سوم ادامه همون فایل ویندوز 10 هست . بنده که توضیح دادم به چه صورتی هست و به چه دلیلی پارت بندی میشه .
    مثلا , فقط بصورت مثال , وگرنه بحث برنامه و نرم فزار و خصوصا سیستم عامل جداست . الان شما یه فیلمی دارید و به چند قسمت تقسیم و برش میدید و هر کدام را هم فشرده میکنید , حالا وقتی پارت اول را اکستراکت میکنید مگه فیلم کامل را دارید و یا میتونید ببینید ؟

البته جهت تشکر هم ممنونم , در خصوص تشکر هم از گزینه تشکر که پایین پستها هست استفاده کنید , ممنون
    MY ALBUM

17. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •