سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14

موضوع: برای ساخت سایت با وردپرس راهنماییم کنید

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

Question برای ساخت سایت با وردپرس راهنماییم کنید

سلام
    من مدتیه خیلی علاقه پیدا کردم که یه سایت یسازم با وردپرس چون دیدم اکثر سایتهایی رو که با وردپرس ساخته بودند خیلی امکانات جالبی داره- بنده یه وبلاگ خبری دارم که میخوام اونو به سایت تبدیل کنم بنابراین تصمیم گرفتم که با وردپرس شروع کنم ، تا حدودی با وردپرس آشنایی دارم نه خیلی زیاد- گفتم بیام توی انجمن و از شما کمک بگیرم، توی یه تایپیکی در انجمن بود کتابی رو دانلود کردم همه بخش های ورپرس رو توضیع داده بود-.

فقط یه چند نکته مهم رو براتون بگم تا یادم نرفته :
    1- اولا هیچ هزینه ای نمیخوام پرداخت کنم و فکر نکنم لازم باشه چون من دامنه رو دارم و مونده هاست که از هاست رایگان مثل پرشین گیگ استفاده میکنم میشه دیگه؟
    2- اگه بخوام عکس یا فایلی بریزم توی سایت بازم از هاستای رایگان استفاده میکنم مثه مدیا فایر و ترن بیت و ....

با تشکر

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

کسی نیست جواب بده؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

با سلام شما وب لاگ خیری دارید می توانید به سایت تبدیل کنید به عنوان مثال اگر بلگفا دارید یه سری شرکت ها هستن این کار را انجام می دهن ورد پرس هم پلاگین های تبدیل وبلاگ هم داردذ ولی کیفیت ندارد همانطور که می دانید برای راه اندازی سایت احتیاج به هاست و دامین دارید شما گفتید دامین دارم خوب اگر از هاست رایگان میخ واهید استفاده کنید مثل گیگفا،گیگپا و.. می شود و میتوانید dns شرکت ها را ست کنید تو پنل دامین اما آپلود هایی که می کنید اگر می خواهید رو هاست انجام بدید به نظرم باید هاست بخری حجم بالا بستگی به سایت شما داره چی میخ واهید بزنید اما نه می توانید رو سرور های مثل مدیا فایر،آپلود باز،رود فایل،آپلود بوی،پرشین گیگ و.. انجام دهید و عکس ها را می توانید رو سرور های پرشین گیگ ،آپلود تک و.... انجام دهید ورد پرس سیستم مدیریت خوبی است بیشتر کاربر از ورد پرس استفاده می کنن

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    با سلام شما وب لاگ خیری دارید می توانید به سایت تبدیل کنید به عنوان مثال اگر بلگفا دارید یه سری شرکت ها هستن این کار را انجام می دهن ورد پرس هم پلاگین های تبدیل وبلاگ هم داردذ ولی کیفیت ندارد همانطور که می دانید برای راه اندازی سایت احتیاج به هاست و دامین دارید شما گفتید دامین دارم خوب اگر از هاست رایگان میخ واهید استفاده کنید مثل گیگفا،گیگپا و.. می شود و میتوانید dns شرکت ها را ست کنید تو پنل دامین اما آپلود هایی که می کنید اگر می خواهید رو هاست انجام بدید به نظرم باید هاست بخری حجم بالا بستگی به سایت شما داره چی میخ واهید بزنید اما نه می توانید رو سرور های مثل مدیا فایر،آپلود باز،رود فایل،آپلود بوی،پرشین گیگ و.. انجام دهید و عکس ها را می توانید رو سرور های پرشین گیگ ،آپلود تک و.... انجام دهید ورد پرس سیستم مدیریت خوبی است بیشتر کاربر از ورد پرس استفاده می کنن
    دوست عزیز بنده گفتم میخوام که اگه بشه هیچ هزینه ای پرداخت نکنم - من گفتم فقط دامین دارم یعنی فقط برای وبلاگم یه دامین خریدم نه پنل دامین!! که فقط میخواستم تبدیل به آدرسش تبدیل به سایت بشه متوجه هستید؟ هاست رایگان هم منظورم پرشین گیگ هست یا هر هاست دیگه - عکسها هم گفتم توی سایتهایی مثل آپلود تک، هشت پیک و که تو اینترنت زیاد هستند آپلود میکنم و لینکشو میزارم توی سایتم! .

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

شما وقتی دامین می خرید پنل دارید حالا نمی دانم دامین شما دارای چه پسوندی است .ir .com .net و.....

شما وقتی می خواهید وب لاگ تبدیل ه سایت کنید مثلا بلاگفا سیستم وب لاگ دهی داخل پنل مدیریت بلاگفا شما یه جا داره ثبت دامین شما وقتی دامین وارد می کنید سیستم وب لاگ دهی توضیح داده میگه باید dns وارد کنید تو دامین حالا کجا قسمت پنل دامین خریداری شده بعضی از شرکت ها که دامین می خرید تو همون جا وارد می کنید بعد از چند ساعت فعال می ود اپبعضی ها هم پنلشون تو سایت خودشان است مثلا دامین .ir باید بری تو. سایت irnic.ir

هاست رایگان هم من خودم قبلا نام بردم در پست قبلی

7. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

شما وقتی دامین می خرید پنل دارید حالا نمی دانم دامین شما دارای چه پسوندی است .ir .com .net و.....

شما وقتی می خواهید وب لاگ تبدیل ه سایت کنید مثلا بلاگفا سیستم وب لاگ دهی داخل پنل مدیریت بلاگفا شما یه جا داره ثبت دامین شما وقتی دامین وارد می کنید سیستم وب لاگ دهی توضیح داده میگه باید dns وارد کنید تو دامین حالا کجا قسمت پنل دامین خریداری شده بعضی از شرکت ها که دامین می خرید تو همون جا وارد می کنید بعد از چند ساعت فعال می ود اپبعضی ها هم پنلشون تو سایت خودشان است مثلا دامین .ir باید بری تو. سایت irnic.ir

هاست رایگان هم من خودم قبلا نام بردم در پست قبلی
    آره شما درست میگی من متوجه نشدم - بله من پسوندم ir هست و در ایرنیک ثبت نام کردم و dns رو هم وارد کردم.
    هاست که گفتم پرشین گیگ که رایگانه - عضوش هستم پس میتونم فایلهام رو توش بزارم - پس دیگه چرا باید پول بدم؟ همه چی دارم دامین و هاست و ..؟ حالا شما بفرمائید

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    76
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز لطفا اشتباه منو تکرار نکنید هاست رایگان مفت هم نمی ارزد چون در عرض چند ثانیه امکان داره کل سایت رو از دست بدید اگر سایتتون در آمد زا هستش و می خواید روش وقت بزارید می تونید از میزبانی وب میهن وب هاست استفاده کنید که بنده با راهنمایی بچه های همین انجمن یک ماهی میشه سایتمو انتقال دادم به این شرکت و فعلا راضیم و قیمتاش هم خدایی منصفانست خدارو شکر همین ماه اول هم درآمد زایی سایت شروع شده و وقت سر خاروندن نداریم.

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما balalhasani برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط javadmo نمایش پست ها
    آره شما درست میگی من متوجه نشدم - بله من پسوندم ir هست و در ایرنیک ثبت نام کردم و dns رو هم وارد کردم.
    هاست که گفتم پرشین گیگ که رایگانه - عضوش هستم پس میتونم فایلهام رو توش بزارم - پس دیگه چرا باید پول بدم؟ همه چی دارم دامین و هاست و ..؟ حالا شما بفرمائید

دوست عزیز شما گفتید میخوام یه سایت بسازم ورد پرس اکثر سایت ها با ورد پرس کار می کنند من به شما راهنمایی کردم گفتم اگر می خواهید فایل آپلود کنی رو هاست باید هاست بخری شما گفتید می خوام آپلود کنم رو پرشین گیگ ،مدیا فایر و.... من هم گفتم اگر هزینه نمی خواهید هزینه بکنید از این هاست های رایگان هستن که می تونی ورد پرس نصب کنی مثل گیگ فا،گیگ پا و.... و فایل هاتون می تونی رو سرور های آپلود باز،رود فایل،پرشین گیگ و.. آپلود کنی و عکس ها هم رو پرشین گیگ ،آپلود تک و....

خوب شما می خواهید وب لاگتان را تبدیل کنید همانطور که در پست قبلی گفتم وبله و شما هم گفتید رو سایت irbic.ir ست کردید
    سپاس

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز شما گفتید میخوام یه سایت بسازم ورد پرس اکثر سایت ها با ورد پرس کار می کنند من به شما راهنمایی کردم گفتم اگر می خواهید فایل آپلود کنی رو هاست باید هاست بخری شما گفتید می خوام آپلود کنم رو پرشین گیگ ،مدیا فایر و.... من هم گفتم اگر هزینه نمی خواهید هزینه بکنید از این هاست های رایگان هستن که می تونی ورد پرس نصب کنی مثل گیگ فا،گیگ پا و.... و فایل هاتون می تونی رو سرور های آپلود باز،رود فایل،پرشین گیگ و.. آپلود کنی و عکس ها هم رو پرشین گیگ ،آپلود تک و....

خوب شما می خواهید وب لاگتان را تبدیل کنید همانطور که در پست قبلی گفتم وبله و شما هم گفتید رو سایت irbic.ir ست کردید
    سپاس
    بله دوست عزیز دقیقا همینه که فرمودید منظورم همینه وردپرس رو روی یه هاست رایگان نصب کنم درکل میخوام هزینه نکنم همین- پس دوست عزیز میشه این کار رو کرد مشکلی نداره؟ مطمئن باشم؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

به نظر بنده اگر نمی خواهید هزینه کنید رو هاست رایگان میشه ورد پرس نصب کرد برای آشنایی کامل و کار وقتی کامل یاد گرفتید می تونید بعدا هاست بخرید

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •