سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14

موضوع: برای ساخت سایت با وردپرس راهنماییم کنید

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    319
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط javadmo نمایش پست ها
    سلام
    من مدتیه خیلی علاقه پیدا کردم که یه سایت یسازم با وردپرس چون دیدم اکثر سایتهایی رو که با وردپرس ساخته بودند خیلی امکانات جالبی داره- بنده یه وبلاگ خبری دارم که میخوام اونو به سایت تبدیل کنم بنابراین تصمیم گرفتم که با وردپرس شروع کنم ، تا حدودی با وردپرس آشنایی دارم نه خیلی زیاد- گفتم بیام توی انجمن و از شما کمک بگیرم، توی یه تایپیکی در انجمن بود کتابی رو دانلود کردم همه بخش های ورپرس رو توضیع داده بود-.

فقط یه چند نکته مهم رو براتون بگم تا یادم نرفته :
    1- اولا هیچ هزینه ای نمیخوام پرداخت کنم و فکر نکنم لازم باشه چون من دامنه رو دارم و مونده هاست که از هاست رایگان مثل پرشین گیگ استفاده میکنم میشه دیگه؟
    2- اگه بخوام عکس یا فایلی بریزم توی سایت بازم از هاستای رایگان استفاده میکنم مثه مدیا فایر و ترن بیت و ....

با تشکر
    هاست رایگان رو اصلا توصیه نمیکنم اما اگر خواستید از هاست رایگان استفاده کنید و با پنل DirectAdmin مشکلی ندارید هاست رایگان پارس پک رو پیشنهاد می کنم .

از پرشین گیگ هم برای نصب وردپرس نمیشه استفاده کرد فقط میتونید فایل ها رو ( مثلا عکس مطالب ) توش آپلود کنید.

شما وقتی می خواهید وب لاگ تبدیل ه سایت کنید مثلا بلاگفا سیستم وب لاگ دهی داخل پنل مدیریت بلاگفا شما یه جا داره ثبت دامین شما وقتی دامین وارد می کنید سیستم وب لاگ دهی توضیح داده میگه باید dns وارد کنید تو دامین حالا کجا قسمت پنل دامین خریداری شده بعضی از شرکت ها که دامین می خرید تو همون جا وارد می کنید بعد از چند ساعت فعال می ود اپبعضی ها هم پنلشون تو سایت خودشان است مثلا دامین .ir باید بری تو. سایت irnic.ir
    البته علی جان با این کار وبلاگ به سایت تبدیل نمیشه در واقع فقط یک دامنه جدید ( آدرس ورودی جدید ) به وبلاگ اضافه میشه .
    گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما GONAHKAR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط GONAHKAR نمایش پست ها
    هاست رایگان رو اصلا توصیه نمیکنم اما اگر خواستید از هاست رایگان استفاده کنید و با پنل DirectAdmin مشکلی ندارید هاست رایگان پارس پک رو پیشنهاد می کنم .

از پرشین گیگ هم برای نصب وردپرس نمیشه استفاده کرد فقط میتونید فایل ها رو ( مثلا عکس مطالب ) توش آپلود کنید.

البته علی جان با این کار وبلاگ به سایت تبدیل نمیشه در واقع فقط یک دامنه جدید ( آدرس ورودی جدید ) به وبلاگ اضافه میشه .
    بله شما درست می گید ولی من در بحث قبلی گفتم میشه تبدیل کرد با ورد پرس که باید پلاگین نصب کنی ولی ایشان یه چیزی گفتن میخ وان دامین بزنن که بعضی از کاربرا این به عنوان سایت قبول می کنن
    اما من خودم وب لاگ دارم به مدت 4 سال واسم هر روز از یه شرکتی ایمیل میاد میگه سلام اسم وب لاگم می زنه می گه میخ واهید تبدیل به سایت کنید بعد توضیح می ده می گه هاست بخرید با دامین مشخصات وب لاگ بدید برایتان اکی می کنیم رو هر سیستم مدیریت یا Html که شرکت تحت وب لاگ ها است مثل بلاگفا که من هر دقعه این ها را پاک می کنم چون خودم هاست دارم و سایت شخصی

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

یه سری به akan.co بزنید سایت رایگان می سازه م خواستم شماروهم درجریان بزارم/ممنون
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    12
    اعتبار کاربر
    1

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    در خصوص کلیت کار که تبدیل وبلاگ به وب سایت هستش ایده و کار خوبی هستش
    چرا که امکانات این دو قابل مقایسه نیستش و کار کردن روی یک سایت بسیار شیرین تر از وب لاگ هستش
    در خصوص هاست هم ترجیحا از هاست های پولی استفاده کنید
    برای راه اندازی سایت می تونید از جوملا یا وردپرس استفاده کنید
    نیاز به راهنمایی و کمک بیشتری بود در خدمتتون هستم
    موفق باشید

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما komail برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •