سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین در Wordpress

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

Post راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین در Wordpress

سلام.

دوستان یک مجله هست که داریم درست میکنیم، میخوایم یه وبلاگ رایگان تو وردپرس بزنیم و اونجا مجله رو بفروشیم.

به این صورت که اول کاربر هزینه رو پرداخت کنه و بعد لینک دانلود رو تحویل بگیره.

1- میخوام بدونم چطور باید از این افزونه های وردپرس که جاهایی مثل زرین پال و پارس پال و سیبا پال میذارن استفاده کنم.

2- خواستم تو زرین پال ثبت نام کنم، شماره ثبت خواست. این مجله ما هم جایی ثبت نشده و فقط یه پروژه درسی ساده هست. برای فعالیت حتماً باید مجوز و شماره ثبت و این چیزا باشه؟ پارس پال و سیبا پال برای ثبت نام اطلاعات اضافی نخواستن. تو اینا میشه به این شکل مجله رو به فروش رسوند؟

3- پیشنهاد شما چیه؟ (راحت ترین راه برای به فروش رسوندن این مجله)

دوستانی که تو طراحی سایت و کار با سیستم های مدیریت محتوا وارد هستن لطفاً کمک کنن که پای نمره وسطه.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    319
    اعتبار کاربر
    1

1- بعد از ثبت نام تو سایت هایی مثل زرین پال ، پی لاین و... و تایید شدن حسابتون افزونه مربوطه رو دانلود می کنید و توی فولدر مربوط به افزونه ها در وردپرس کپی می کنید و از پنل ادمین وردپرس از قسمت افزونه نصبش می کنید

2- برای مجله مجوز خواستند؟ تا جایی که اطلاع دارم نیازی نداره فقط سایت باید کامل راه اندازی شده باشه

3 - بهترین راه رو خودتون انتخاب کردید

پی لاین هم خوبه
    گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد

3. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما GONAHKAR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط GONAHKAR نمایش پست ها
    1- بعد از ثبت نام تو سایت هایی مثل زرین پال ، پی لاین و... و تایید شدن حسابتون افزونه مربوطه رو دانلود می کنید و توی فولدر مربوط به افزونه ها در وردپرس کپی می کنید و از پنل ادمین وردپرس از قسمت افزونه نصبش می کنید

2- برای مجله مجوز خواستند؟ تا جایی که اطلاع دارم نیازی نداره فقط سایت باید کامل راه اندازی شده باشه

3 - بهترین راه رو خودتون انتخاب کردید

پی لاین هم خوبه
    ممنون.

خب. من الان تو سیبا پال ثبت نام کردم. مجوز و اینا هم نخواست.

یک افزونه برای وردپرس داره با این عنوان: افزونه Easy Digital Downloads برای وردپرس

فک کنم باید همون چیزی باشه که من لازم دارم. یعنی پرداخت کنی تا لینک دانلود بده.

خب. وبلاگ رایگان رو تو وردپرس درست کردیم. از تو کنترل پنل وردپرس، افزونه رو کجا باید کپی کنیم؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    319
    اعتبار کاربر
    1

خواهش می کنم
    با سیبا پال کار نکردم ولی معمولا افزونه ها به دو صورت هست یک افزونه برای خریدهای عادی و یک افزونه برای کار شما ( دانلود به ازای پرداخت)
    تو پنل ادمین از ستون سمت راست قسمت افزونه ها ، افزودن رو بزنید تو صفحه باز شده بالای صفحه نوشته بازگزاری افزونه اون رو بزنید و فایل افزونه رو انتخاب کنید بعد از همون قسمت افزونه ها برید به قسمت افزونه های نصب شده و افزونه رو فعال کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید.
    ------
    البته همیشه بهتره وارد هاست بشید و پوشه افزونه رو دستی تو مسیر wp-content/plugins کپی کنید بعد از همون قسمت افزونه ها برید به قسمت افزونه های نصب شده و افزونه رو فعال کنید

--------
    خب. وبلاگ رایگان رو تو وردپرس درست کردیم. از تو کنترل پنل وردپرس، افزونه رو کجا باید کپی کنیم؟
    از سرویس دهنده های وبلاگ استفاده می کنید؟ یا رو هاست نصب کردید؟ چون تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از سرویس دهنده های وبلاگ نمیشه این کار رو انجام داد ( درگاه گرفت)
    ویرایش توسط GONAHKAR : 29-11-2014 در ساعت 02:28 دلیل: تصحیح توضیح
    گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط GONAHKAR نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    با سیبا پال کار نکردم ولی معمولا افزونه ها به دو صورت هست یک افزونه برای خریدهای عادی و یک افزونه برای کار شما ( دانلود به ازای پرداخت)
    تو پنل ادمین از ستون سمت راست قسمت افزونه ها ، افزودن رو بزنید تو صفحه باز شده بالای صفحه نوشته بازگزاری افزونه اون رو بزنید و فایل افزونه رو انتخاب کنید بعد از همون قسمت افزونه ها برید به قسمت افزونه های نصب شده و افزونه رو فعال کنید و اطلاعات خواسته شده رو وارد کنید.
    ------
    البته همیشه بهتره وارد هاست بشید و پوشه افزونه رو دستی تو مسیر wp-content/plugins کپی کنید بعد از همون قسمت افزونه ها برید به قسمت افزونه های نصب شده و افزونه رو فعال کنید

--------

از سرویس دهنده های وبلاگ استفاده می کنید؟ یا رو هاست نصب کردید؟ چون تا جایی که اطلاع دارم با استفاده از سرویس دهنده های وبلاگ نمیشه این کار رو انجام داد ( درگاه گرفت)
    نه دیگه. هاستی در کار نیست. از خود سایت وردپرس و وبلاگ رایگانش میخوام استفاده کنم.

========================================

الان سرچ کردم، متوجه شدم اگه هاست خود وردپرس باشه (وبلاگ رایگان) نمیشه پلاگین نصب کرد.

حالا فقط یه راه هست. اینکه یه هاست داشته باشیم و توش وردپرس نصب کنیم، بعد از پلاگینی که داریم استفاده کنیم.

جایی که هاست رایگان بده میشناسید؟

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    319
    اعتبار کاربر
    1

اون که کلا ف-ی-ل-ت-ر-ه ! ولی تا جایی که اطلاع دارم حتما باید هاست داشته باشید قبلا که به این صورت بود ( چون امکان نصب افزونه دلخواه هم فکر نکنم وجود داشته باشه) ولی صبر کنید به پشتیبانی تیکت بزنم سوال کنم جوابش رو فردا بهتون میدم

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما GONAHKAR برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

با سلام شما وقتی می خواهید با پرداخت آنلاین لینک دانلود دریافت کنه باید پرداخت آنلاین داشته باشی شرکت هایی هستند که ارائه می دهند
    مثل پایه لاین ، زرین پال،پارسپال و.... که شما با دانلود کردن افزونه رو ورد پرس می توانی قرار بدی چند تا راه دارد باید افزونه ووکارموس نصب کنی که به صورت فروشگاهی می شود که باید تنظیمات کنی یا باید افزونه عضو vip نصب کنی یا باید افزونه Easy Digitall نصب کنی بعضی افزونه ها هستند که آماده هست که بعضی شرکت ها دارند مثال : شما دیدید وقتی می خواهید اکانت یا سرویس وی پی ان و... خرید کنید صفحه ای برای شما می آید که رو محصول تیک می زنید ایمیل آدرس وارد می کنید بعد قیمتش خودش مشخص می کنه بعد از اینکه پرداخت انجام داد هم براش ایمیل میشه هم براش لینک دانلود می آید

اما هاست های رایگان این پلاگین های پرداخت آنلاین ساپورت نمی کنه بستگی به هاست داره پیشنهاد بنده اینکه یه هاست خوب پیدا کنی و یه دامین با کمترین هزینه هم می تونی راه اندازی کنی

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    423
    تشکر تشکر شده 
    358
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    اگر برای پروژه درسیه (چون فرمودید نمره داره ) یک هاست ارزون قیمت بخریدکه من آبتین وب رو پیشنهاد می دم و اگر اجبار به استفاده از وردپرس نیست می تونید از اسکریپتهای مخصوص فروش فایل استفاده کنید.
    و اگر می خواید از وردپرس استفاده کنید همون زرین پال بهترین گزینه هستش و افزونه های خوبی داره.
    برای نصب افزونه هم هرکدوم از افزونه های این سایت راهنما داره اگر هم آموزش کاملتر نیازه این آموزش نصب افزونه می تونه کمکتون کنه.
    در آخر اینکه شما افزونه رو نصب کنید هر جا مشکل داشتید مطرح کنید دوستان راهنمایی می کنن.
    موفق باشید.

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hamidsr برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

از همه دوستانی که کمک کردن خیلی تشکر میکنم.

پس از راهنمایی های شما و بررسی چندتا سرویس دهنده قرار شد از سایت پارس دیتا یک دومین .ir رایگان و یک هاست 20 گیگابایتی رایگان بگیریم و آخرین نسخه وردپرس رو روش راه اندازی کنیم. برای پرداخت آنلاین هم از سیبا پال و افزونه EDD وردپرس که خودش گذاشته استفاده کنیم.

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)