سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19

موضوع: Ashampoo Burning Studio 10.0.10 Multilanguage Portable

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,117
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض Ashampoo Burning Studio 10.0.10 Multilanguage Portable

[CENTER] [CENTER]دانلود نسخه پرتابل Ashampoo Burning Studio [CENTER] [CENTER]امروزه رایت انواع سی دی و دی وی دی امری عادی در میان كاربران تبدیل شده است . نرم افزار های زیادی در رابطه با كپی سی دی و دی وی دی ها وجود دارند . از نرم افزار بسیار رایج Nero تا Clone و Alchohol120% و ... كه هریك با داشتن قابلیت هایی متفاوت كاربرانی مخصوص به خود را دارند .نرم افزار دیگری نیز وجود دارد كه ممكن است در میان كاربران ایرانی زیاد شناخته شده نباشد اما این نرم افزار كه Ashampoo Burning Studio نام دارد می تواند همان كارهایی را كه نرم افزار معروف Nero انجام می دهد را برای كاربران اجرا نماید . حجم پائینی كه این نرم افزار دارد می تواند در بسیاری از موارد دلیل بر برتری آن باشد این نرم افزار به گفته شركت سازنده كمتر از 85 مگابایت از فضای دیسك را اشغال می كند كه این میزان در مقایسه با نرم افزار های مشابه بسیار ناچیز به حساب می آید.
    با استفاده از این نرم افرار قادر خواهید بود اطلاعات، فیلم ها و موزیک های خود را بر روی انواع CD یا DVD ذخیره کنید. این نرم افزار قابلیت های بیشماری را در اختیار شما قرار میدهد، برخلاف سایر نرم افزار های رایت سی دی با استفاده از Ashampoo Burning Studio تنها با چند کلیک ساده میتوانید CD یا DVD مورد علاقه خود را رایت کنید. این برنامه قابلیت رایت روی انواع CD-R, RD-RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM and DVD+R Double Layer را دارا میباشد.
    [CENTER]قابلیت های کلیدی نرم افزار [CENTER]Ashampoo Burning Studio 10.0.10 Multilanguage Portable: [CENTER]- رایت هرنوع سی دی و دی وی دی
    - ساخت ایمیج از سی دی و دی وی دی ها
    - ساخت فایل پشتیبان از فایل ها
    - رایت اطلاعات به صورت Data
    - رایت فایل های صوتی و ساخت لوح های فشرده صوتی با فرمت های رایج
    - پشتیبانی از نام های طولانی فایل ها 255 کاراکتر برای DVD و 64 کاراکتر برای CD
    - ذخیره فیلم ها به صورت VCD و DVD برای نمایش در دستگاه پخش این نوع فیلم ها
    - طراحی لیبل لوح های فشرده به صورت كاملا حرفه ای
    - تنظیم خودکار سرعت رایت و سایر تنظیمات
    - کپی مستقیم انواع فایل های WAV, MP3, WMA و Ogg بر روی سی دی های صوتی بدون احتیاچ به پلاگین اضافی
    - تنظیم حجم صدای فایل های صوتی
    - ساخت انیمشن های زیبا برای طراحی در DVD فیلم
    - پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و تصویری برای ذخیره روی سی دی و دی وی دی
    - استخراج فایل های صوتی (Rip music)
    -

توانایی رایت دیسك های Blu-ray
    - پشتیبانی از فرمت های مختلف لوح های فشرده (ISO, CUE/BIN ) و فرمت مخصوص به این نرم افزار یعنی ASHDISC
    - قابلیت باز نگهداشتن انتهای سی دی برای رایت به صورت چند نشستی
    - قابلیت حذف اطلاعات از روی سی دی و دی وی دی های با قابلیت خواندن و نوشتن چند باره
    - قابلیت کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) مستقیم از ویندوز اکسپلورر
    - پشتیبانی بیش از 1500 نوع CD-Writer و DVD-Writer
    - پشتیبانی از نسخه های ویندوز 2000 ، XP و ویستا
    - و ...
    [CENTER]

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: Ashampoo Burning Studio 10.0.10 Multilanguage Portable

بله دوست عزیز آشامپو از نظر من تنها کسی هست که داره نرو رو تهدید میکنه و به خصوص که سبک تر و راحت تر نسبت به نرو هست و از زبان فارسی هم مثل اینکه پشتیبانی میکنه ...
    ولی فعلا قدرت با نرو هست بعد ذست این هست ...

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

البته به نظر بنده نرو از ورژن 8 به بعد که یه مقدار سر کرکش حساس شد و یه سری موانع برای کرک شدنش به وجود آورد و اینکه از ورژن 9 به اینور هم یه مقدار بیش از اندازه سنگین شده،نا خودآگاه یه سری از طرفدارانش رو از دست داد و از اون طرف آشامپو وارد جریان شد و با حجم استثنایی خودش و سبکی و راحتی تونست دل کسانی رو که از نرو یه جورایی زده شدن رو به دست بیاره و واقعا هم تو این زمینه موفق بود
    من خودم آشامپو رو برای سیستم ها ولپ تاپ های معمولی اکیدا توصیه می کنم چون میشه گفت تمام امکانات به درد بخور نرو رو داره و به اصطلاح خودمون کار راه انداز هم هست
    حالا نرو هم به خودش اومده و دیده یه رقیب سرسخت برایش پیدا شده و داره خیلی تکنیکی باهاش می جنگه و افتاده به فکر راه چاره
    من میتونم بگم با این زمان ورود نسبتا کم آشامپو ، به نظرم آینده دست آشامپو هست البته اگه آشامپو تو مباحث بازاریابی و تبلیغاتی شکست نخوره
    برای عضویت در انجمن تخصصی سافت گذر کلیک نمایید.

5. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

البته من هنوز از این نرو استفاده میکنم و هرگز نشده هیچ خطایی از ان ببینم Nero 7 Essentials که همرا دی وی دی رایتر شرکت ال جی بود و برای یک بار آخرین ورژن نرو را نصب کردم 10 دقیقه نشد پشیمان شدم و دوباره همان را نصب کردم چون دیدم نروی جدید همراه خود یک لشکر ترم افزار نصب میکند که من سروته آن 5 تایش را هم لازم ندارم ....

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

چنانچه نرو به همین منوال برای قعال سازی نرم افزار سنگین عمل کند حتما از صحنه نبرد خارج خواهد شد

به عنوان مثال من مدت ها پیش تمامی پروژه ها را با نرو ویژن رایت و تبدیل میکردم ولی از نسخه 9 به بعد به قدری کرک کردن این نرم افزار مشکل و یا بهتر است بگوییم غیر ممکن شده است که به طور کلی قید استفاده از انرا زده ام و به سمت Ashampoo روی اورده ام

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

من دقیقا با مورالیست موافق هستم و دیگر حرف ایشان را تکرار نمی کنم ، و در مورد پست abedsmp عزیز هم باید بگم بله، اونایی که وفادار موندن نسبت به نرو همون از نرو7 اولترا استفاده می کنن و دیگه جلوتر نیومدن، نمونش خود من که به خاطر نرو ویژن همچنان بر روی بعضی از سیستم هام نرو 7 نصبه و کاملا هم ازش راضی هستم ولی روی بقیه سیستم هام که به نرو ویژن نیازی ندارم همین آشامپو رو نصب کردم و کاملا هم راضی هستم البته اینو هم بگم آشامپو هم همین حالت نرو ویژن رو داه ولی تو این یه مورد من نرو ویژن رو بیشتر دوست دارم

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

البته ناگفته نماند آشامپو فقط یک محصول نیست برای رایت و....بلکه در همه زمینه های نرم افزاری و امنیتی و بهینه سازی فعالیت گسترده ای را صورت داده است و به نظر من هنوز چند زمانی نگذشته است که به این همه محبوبیت دست پیدا کرده است و یکی از موفقیت هایش از نظر من زیبایی در ظراحی و سبک بودن نرم افزار و هماهنگ بودن آن با سیستم عامل ویندوز است ....

مدیریت سابق انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2,116
    اعتبار کاربر
    1

[align=JUSTIFY]بله همین طور است من به این دلیل که موضوع تاپیک مخصوص رایت بود وارد موضوعات دیگر نشدم،ولی دیگه تحریکم کردید مجبورم بگم دیگه

اول از همه اینو بگم که یکی از امتیازات قوی آشامپو این بود که اومد با نرم افزار های گردن کلفت و قوی و مطرح مثل نرو و یا مثل مایکروسافتا آفیس شروع به مبارزه کرد ( میگن اگه بزرگشونو بشونی سر جاش دیگه بقیه ساکت می شن ) اینم اومد با آشامیو آفیس خودش وارد شد و قابلیت های آفیس رو با حجم کمتر و سرعت بیشتر و یه جورایی به مایکروسافت اومد گفت ما هم بلدیم و بعدش هم اومد نسخه پرتابل نرم افزار هاشو هم داد بیرون و دیگه بازار رو گرفت دستش حالا ما که پول نمیدیم ولی اومد حتی قیمت ها رو هم نصف قیمت و خیلی ارزون از رقبای خودش داد که دیگه جای هیچ صحبتی باقی نمونه و به خاطر همین موضوعه که به سرعت موفق شد و مطرح شد وگرنه شاید تا 3-4 سال پیش اصلا کسی آشامپو را نمی شناخت.

کل موضوعاتی که Ashampoo توشون فعالیت می کنه عبارتند از :

Burning مثل نرم افزار Burning Studio به همراه پک تم و المنت های آن
    System مثل نرم افزارهای Win Optimizer & Registery Cleaner & Uninstaller & Speed Up & ...
    Multimediaمثل نرم افزار های Photo Convertor & Optimizer * Gadge it & music-Cover Studio &...
    Security مثل نرم افزار های Anti Maleware & Firewall & Quick Virus Scan & ...
    CAD مثل نرم افزار های 3D Cad & Home Designer & Kitchen -Office Catalouge
    Officeمثل نرم افزار Ashampoo Office
    Toolsمثل نرم افزار Magical Optimize & Uninstaller

بد نیست یه نگاهی به صفجه کل محصولات این کمپانی آلمانی بندازید.

11. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    29
    اعتبار کاربر
    1

مدیر عزیز ما بسیار خوشحالیم که تمام اطلاعات سازنده نرم افزارها رو در اختیار ما قرار میدهید این بسیار باارزشمند هست و دارای افتخار و حالا که این را نوشتید از شما یک شکایت دارم .من در قسمت تیون آپ هم از شما بزرگوار خواسته بودم که اطلاعاتی را هم از آن در اختیار کاربران قرار دهید و مثل اینکه شما هنوز وقت نکرده ابد، از شما تقاضا دارم که اطلاعات آن را هم قرار دهید ...
    با تشکر از زحمات بی پایان شما برای هر چه بهتر شدن فروم ...

shadmehr88
    مهمان

من تقریبا بیشتر نرم افزارهای آشامپو را دریافت کرده ام ولی دو محصول آن مرا از طرفداران آن کرده است :
    Ashampoo Burning راحتی کار و امکانات فراوان برای رایت انواع دیسک ها و حجم مناسب
    Ashampoo Snap من بیشتر نرم افزارهای جدید را با یک اسکرین شات از توضیحات ان همراه می کنم تا در صورت لزوم مشکلی نداشته باشم .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)