سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: عدم نصب نرم افزار های موجود در سی دی اسکنر HP G4010

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض عدم نصب نرم افزار های موجود در سی دی اسکنر HP G4010

سلام
    از وقتی مادر بورد سیستم رو عوض کردم نرم افزارهای واقع در CD اسکنر نصب نمیشه و پنجره ای که تصویرش پیوست هست رو نشون میده

Untitled0.png

البته این مطلب رو اضافه کنم درایور اسکنر نصب شده و اسکنر شناسائی شده تنها مشکل این وسط عدم نصب نرم افزارهای شرکت اچ پی هست شامل اچ پی اسکن ایمیجینگ و اچ پی اسکن ویوور و چند تای دیگه

مادر برد جدید مدلش هست گیگا بایت GA - P110 -D3 که درایورهاش همگی به درستی نصب گردیده .
    اقداماتی که من انجام دادم
    با یه اسکنر دیگه دقیقا همین مدل تست شد - با چند تا CD از همین مدل تست گردید - نرم افزارها از سایت شرکت اچ پی دانلود و تست شد - در هر صورت مشکل بقوت خودش باقی بود

واسه حل این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میفرمایید ؟

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,264
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط vixen357ka نمایش پست ها
    سلام
    از وقتی مادر بورد سیستم رو عوض کردم نرم افزارهای واقع در CD اسکنر نصب نمیشه و پنجره ای که تصویرش پیوست هست رو نشون میده

Untitled0.png

البته این مطلب رو اضافه کنم درایور اسکنر نصب شده و اسکنر شناسائی شده تنها مشکل این وسط عدم نصب نرم افزارهای شرکت اچ پی هست شامل اچ پی اسکن ایمیجینگ و اچ پی اسکن ویوور و چند تای دیگه

مادر برد جدید مدلش هست گیگا بایت GA - P110 -D3 که درایورهاش همگی به درستی نصب گردیده .
    اقداماتی که من انجام دادم
    با یه اسکنر دیگه دقیقا همین مدل تست شد - با چند تا CD از همین مدل تست گردید - نرم افزارها از سایت شرکت اچ پی دانلود و تست شد - در هر صورت مشکل بقوت خودش باقی بود

واسه حل این مشکل چه راهکاری پیشنهاد میفرمایید ؟
    دوست عزیز

به دلیل غیرحضوری بودن متاسفانه نمی توانم کمک دقیقی ارایه بدم اما ابتدا توصیه می کنم یک بار از اول ویندوز نصب کنید اگر اسکنرتان قدیمی هست سعی کنید از ویندوز xp استفاده کنید و در آخر کابل اسکنر رو به درگاه usb نسخه 2 وصل کنید و از اتصال آن به usb3 خودداری کنید.

و با نرم افزار هایی که آخرین نسخه درایور های رو ارایه می دهند، آخرین نسخه ی درایور های قطعات مادربرد رو پیدا کرده و نصب نمایید.

در ضمن از توضیحات موجود در آدرس زیر هم می توانید کمک بگیرید:
    system does not meet minimum requirements message - HP Support Forum - 1619423

موفق باشید.

4. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •