سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اموزش نصب لینوکس در ماشین مجازی

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض اموزش نصب لینوکس در ماشین مجازی

سلام خسته نباشید

من نرم افزار کالی لینوکس ورژن 2 رو دانلود کردم و میخوام توی ماشین مجازی VMware Workstation نصب کنم اما بعد از چندین بار نصب پیغام های متفاوتی میده یعنی با هر نصب به یک شکل متفاوتی پیغام میده اول گفتم شاید چون از سایت خودش نبوده با موشکل مواجه شده رفتم از سایت خودش دانلود کردم که اونم همون طوری هست .

و از توی سایت های مختلف آموزش نصبش رو دانلود کردم و بعصی از سایت ها فقط تصویر بود که از بین همه سایت های که گشتم و اموزش هاشون رو دیدم هیچ کدوم از اموزش ها مثل کالی لینوکس من نبود یعنی وقتی من نصب میکردم و میرفتم توی سایت ببینم این قسمت چیمیگه توی سایت باید الان چیکار کنم توی اموزش اصلا چنین چیزی نبود یعنی بعضی از قسمت ها که از من درخواست چیزی میکرد وارد کنم توی آموزش های که دیدم چیزی وجود نداشت و درمورد پارتیشن بندیش هم مشکل داشتم نمیدونم چطوری یه پارتیش خوب و درست براش بسازم

ممنون میشم راهنماییم کنین...

اخراج شده
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    61
    اعتبار کاربر
    0

میدونید من علاقه زیادی به یادگرفتن هک و از اینجور چیزا دارم و هیچی نمیدونم و میخوام یاد بگیرم حالا بنظر شما برای منی که تازه وارد هستم و میخوام تازه هک کردن و این چیزها رو بدونم چی خوبه آیا نرم افزاری خاصی مدنظرتون هست که بتونه کمکم کنه....؟

البته بنظر شما با وجود اینکه من از هک چیزی سر درنمیارم برای یادگیری وشروع کار با کالی لینوکس بهتر هست برای من یا بک ترک بهتر هست...؟

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,309
    تشکر تشکر شده 
    2,145
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza12 نمایش پست ها
    میدونید من علاقه زیادی به یادگرفتن هک و از اینجور چیزا دارم و هیچی نمیدونم و میخوام یاد بگیرم حالا بنظر شما برای منی که تازه وارد هستم و میخوام تازه هک کردن و این چیزها رو بدونم چی خوبه آیا نرم افزاری خاصی مدنظرتون هست که بتونه کمکم کنه....؟

البته بنظر شما با وجود اینکه من از هک چیزی سر درنمیارم برای یادگیری وشروع کار با کالی لینوکس بهتر هست برای من یا بک ترک بهتر هست...؟
    سلام!
    بهتره اول با لینوکس هایی با مصارف خونگی و محیط های گرافیکی کار کنید(مثل لینوکس اوبنتو یا فدورا یا دبیان ) و با دستورات ترمینال آشنا بشین بعد وارد قضیه ی لینوکس بک ترک بشین
    بعد بک ترک همون لینوکس کالی هستش گه تغییر نام داده..
    مباحث هـ#ـک فکر میکنم مغایرت داشته باشه با قوانین انجمن..اما اگه قصدتون از هـ#/؟ـک فقط نفوذ به شبکه های بی سیم اطرافتونه برین سمت لینوکس بک ترک وگرنه کاربرد های باقی و کد ها دستورات برای کاربران حرفه ایی هم پیچیدگی های خودش رو داره..
    اینم در نظر داشته باشین محیط کاریتون فکر میکنمkde هستش..راحتی و زیبایی لینوکس اوبنتو یا ویندوز رو ندارین..
    توصیه ی نصب این سیستم عامل رو به کاربران حرفه ایی یا کسایی که کارشون با اینترنت زیاده مثل مدیران سایت ها میشه..
    در ضمن این رو بگم به صورت پیشفرض نرم افزار wine روش نصبه/یعنی میتونید به راحتی برخی از نرم افزار های ویندوز رو روش نصب کنید..

+
    #در ضمن شما اصلا اشاره به این که چه اروری میده نکردین..(ترجیحاً اسکرین شات)
    مشخصات سیستم خودتون رو ذکر کنید..
    ویرایش توسط a.abedzadeh313 : 02-02-2016 در ساعت 14:39 دلیل: +_+
    مادری فرزند خود را هدیه کرد
    تقدیم در راه پسر فاطمه کرد..

4. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •