سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: پسوورد win rar برای وار کرفت

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض پسوورد win rar برای وار کرفت

سلام .تورو خدا کمک کنید.من بازی world of war craft wrath of lich king رو که حدود هفت گیگ بود با هزار بدبختی دانلود کردم اما فایلrar پسورد میخواد و گفته پسووردو از اینجاPassword.txt - File download بگیر ولی هر کاری کردم نشد.حالا باید چیکار کنم؟تورو خدا کمک کنید.

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

سلام . باید خدمتتون عرض کنم باید بیخیال این 7 گیگ بشین ، چون این سایت survey هست و امکان دانلود ازش وجو نداره ( حداقل تا اونجایی که من میدونم دانلود از این سایت ها غیر ممکنه ) . یاباید کل نت رو برای پیدا کردن روش های دانلود از survey زیر و رو کنید ( که بعید میدونم بتونید به این راحتی راه حلی پیدا کنید ) یا کلا بیخیالش بشید .
    .

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Avast
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط The king نمایش پست ها
    سلام . باید خدمتتون عرض کنم باید بیخیال این 7 گیگ بشین ، چون این سایت survey هست و امکان دانلود ازش وجو نداره ( حداقل تا اونجایی که من میدونم دانلود از این سایت ها غیر ممکنه ) . یاباید کل نت رو برای پیدا کردن روش های دانلود از survey زیر و رو کنید ( که بعید میدونم بتونید به این راحتی راه حلی پیدا کنید ) یا کلا بیخیالش بشید .
    ای وای .نگو تورو خدا.کلی طول کشید تا دانلود شه.نمیشه پسوردشو ی جوری از بین برد؟

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_ نمایش پست ها
    ای وای .نگو تورو خدا.کلی طول کشید تا دانلود شه.نمیشه پسوردشو ی جوری از بین برد؟
    تقریبا میشه گفت راهی نیست ! چون برنامه هایی که هستن برای پیدا کردن رمز ، از روش Brute Force استفاده میکنند و همین کار خودش خیلی خیلی زمان بره و دربعضی حالت ( وابسته به خود پسورد ) جواب گو نیست . ممکنه پسورد اونقدر پیچیده باشه که حتی با سیستم های قوی هم روز ها ، هفته ها ، ماه ها و یا حتی خیلی بیشتر طول بکشه که عملا جوابگو نیست ! پس بهتره بیخیال کرک کردن رمز فایل های فشرده بشین و دوباره از سایت های معتبر مثل سافتگذر اقدام به دانلود بکنید
    .

6. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •