سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18

موضوع: بازی اWorld Gone Sour اجرا نمیشه

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

کارت من ای تی آی هستش و ربطی هم به اپدیت نداره
    به احتمال قوی بخاطر فایلهای باقی مونده از درایور انویدیا هستش،پس اگه راه حلی دارید که بشه کامل پاکش کرد بگید
    اگر نه تا من اون گرافیک سوخته رو بندازم روی سیستم و درایور رو نصب و یک بار کامل پاکش کنم،نظرتون چیه؟
    در ضمن بازی رو یک بار پاک و نصب کردم

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadarm نمایش پست ها
    کارت من ای تی آی هستش و ربطی هم به اپدیت نداره
    به احتمال قوی بخاطر فایلهای باقی مونده از درایور انویدیا هستش،پس اگه راه حلی دارید که بشه کامل پاکش کرد بگید
    اگر نه تا من اون گرافیک سوخته رو بندازم روی سیستم و درایور رو نصب و یک بار کامل پاکش کنم،نظرتون چیه؟
    در ضمن بازی رو یک بار پاک و نصب کردم

کارت سوخته رو بندازید روی سیستم و درایو رو نصب کنید!!!؟؟کلا بیخیال این کار بشید عزیز!
    شما برای از بین بردن فایلای مونده روی سیستمتون که از درایور انویدیا هست میتونید از برنامه های مرتب ساز و یا آنینستالر Uninstaller استفاده کنید و با گزینه ی Force Uninstall اثر اون درایور قبلی رو پاک کنید ! و یا اینکه نظر بنده نصب یک برنامه ی بهینه ساز خوب هست که این کار ها رو خودش داره و میتونید رجیستری و هارد رو تر و تمیز و پاک کنید از اثرات برنامه های دیگه که مثلا ریمو کردید و ..
    ولی اگر مایلید که درایور انویدیا نصب کنید دوباره که اون فایل مذکور دوباره بیاد سر جاش شما باید یه کارت درست و حسابی بندازید رو سیستم نه سوخته!

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

این بازی اجرا نمیشه قبلا گرافیک انویدا داشتم سوخت عوضش کردم با ای تی آی الان این ارور میده

چی کارش کنم؟کرک رو هم ریختم با کرک و بدون کرک همین ارور رو میده

از همین سایت دانلود کردم
    همچنین دوست عزیز همونطور که ملاحظه میفرمایید این بازی بر روی این CPU و GPU گرافیکی اجرا میشه :

اگر شما کارت گرافیک ati تون غیر از اینها هست نمیتونید این بازی رو اجرا کنید.
    و اگه دقت کنید تقریبا تمام گرافیکهای انویدیا این بازی رو ساپورت میکنند مخصوصا چون این بازی از انویدیا Physix و vertex shader model 3.0 بهره میبره شما با کراتهای ati دچار مشکل خواهید شد. این هم یکی از نظرات دوستان در سایت سافت گذر برای به وجود آمدن مشکل در اجرای بازی با کارتهای ati ! :

و در کل بنده خیلی وقت پیش با سیستم خودم بدون هیچ مشکلی این بازی رو نصب و اجرا کردم.(با کارت انویدیا جیفورسGeforce Nvidia)

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

کارت من توی اون لیست هست بعدشم وقتی درایور انویدیا نصب نیست چطوری force uni... کنم؟
    میگم مشکلی پیش نمیاد که دو تا درایور نصب باشه؟کسی میدونه مشکلی پیش میاد یا نه؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

کارت من توی اون لیست هست بعدشم وقتی درایور انویدیا نصب نیست چطوری force uni... کنم؟
    میگم مشکلی پیش نمیاد که دو تا درایور نصب باشه؟کسی میدونه مشکلی پیش میاد یا نه؟
    force uninstall این قابلیت رو میده به شما که به صورت مانوئل یا دستی به دنبال سوژه بگردید!یعنی اثری چیزی ازش پیدا کنید و تمامی مسیرهای رجیستری و اثراتش روی هارد رو پیدا میکنه و پاک میتونید کنید.
    خیر مشکلی پیش نمیاد برای نصب دو درایور !منتهی اصلا به شما اجازه نمیده که بخواید دو درایور نصب کنید !مثلا شما برند انویدیا داشته باشید رو سیستم نمیتونید درایور ای تی آی نصب کنید و یا بالعکس!اصلا ارور میده موقع نصبش.
    ولی عرض کردم شما بهترین راهش اینه که اثرات درایور قبلی رو کامل پاک کنید و درایور ای تی آی رو نصب کنید و در ضمن مگر الان نصب نیست درایور کارت ای تی آی؟؟
    یه چیز دیگه هم عرض کنم که واقعا حیاتیه ولی میل با خودتون دوست داشتید انجام ندید اما مشکلتون بالکل حل میشه از ریشه! و اون هم پاک کردن ویندوز و نصب مجدد اون هستو السلام!

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

8. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    force uninstall این قابلیت رو میده به شما که به صورت مانوئل یا دستی به دنبال سوژه بگردید!یعنی اثری چیزی ازش پیدا کنید و تمامی مسیرهای رجیستری و اثراتش روی هارد رو پیدا میکنه و پاک میتونید کنید.
    خیر مشکلی پیش نمیاد برای نصب دو درایور !منتهی اصلا به شما اجازه نمیده که بخواید دو درایور نصب کنید !مثلا شما برند انویدیا داشته باشید رو سیستم نمیتونید درایور ای تی آی نصب کنید و یا بالعکس!اصلا ارور میده موقع نصبش.
    ولی عرض کردم شما بهترین راهش اینه که اثرات درایور قبلی رو کامل پاک کنید و درایور ای تی آی رو نصب کنید و در ضمن مگر الان نصب نیست درایور کارت ای تی آی؟؟
    یه چیز دیگه هم عرض کنم که واقعا حیاتیه ولی میل با خودتون دوست داشتید انجام ندید اما مشکلتون بالکل حل میشه از ریشه! و اون هم پاک کردن ویندوز و نصب مجدد اون هستو السلام!
    عوض کردن ویندوز؟ یه چیزای میگیدا
    بعدشم به خاطر همینکه نصب نمیشه میگم گرافیک سوخته رو بندازم
    بعدشم اون چیزی که شما میگید دستی باید نصب باشه باید فایل اجراییش باشه تا شناسایی کنه فایلارو
    خودم یه کاریش میکنم
    تشکر که جواب دادین

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

عوض کردن ویندوز؟ یه چیزای میگیدا
    بعدشم به خاطر همینکه نصب نمیشه میگم گرافیک سوخته رو بندازم
    بعدشم اون چیزی که شما میگید دستی باید نصب باشه باید فایل اجراییش باشه تا شناسایی کنه فایلارو
    خودم یه کاریش میکنم
    تشکر که جواب دادین
    تعویض ویندوز آلبته آخرین راه بود که پیشنهاد کردم!و قطعا بهترین راه هم هست..
    میل با خودتون
    بنده راهکاری رو بهتون پیشنهاد کردم که جواب میده و میتونید بازی مورد علاقه تون رو بازی کنید! و در ضمن دوست عزیز شما امتحان کردی که میگی باید فایل نصبیش باشه که بقیه رو پیدا کنه!؟خب قربانت شوم بنده این چیزا رو امتحان کردم و عملکرد این برنامه ها رو میدونم شمام باز میل خودت دیگه.
    یه کاریش کنید و تونستید خبرشم بدید دوست داشتید ببینیم چیکار کردی و در ضمن کارت سوخته هم باز هم میگم میل خودتون بندازید رو دستگاه فقط اگه دیدی ما بقی قطعات هم بالا نیومد و نقص برداشت مخصوصا پاور و سی پی یو دیگه اونوقت نگی نگفتید!
    خواهش میکنم.

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

11. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

خب گرافیک سوخته رو روی سیستم انداختم و اینکه گرافیک نسوخته بود
    گرافیک رو که انداختم قبلا صفحه بوت رو نقطه نقطه نشون میداد و توی محیط ویندوز هم طوری بود که انگار درایور اون کار نمیکرد
    گرافیک مشکل اتصال داشت
    و عجیب اینکه گرافیک انویدیا با درایور ای تی ای کار میکنه و physx رو که با ارور مواجه شده بود بلاخره نصب کردم ولی نمیدونم چطوری مشکلش حل شده!
    حالا بازی میاره
    نمیدونم شاید نصب directx های غیر استاندارد باعث بروز این خطاها و یه سری مشکلات میشد
    البته بین این نصب و پاک کردن برنامه ها یه سری مشکل برای بعضی از برنامه ها پیش اومد و ویندوز که با نصب دوباره نرم افزار و خب احتمالا با یه سری برنامه بهینه سازی که روی سیستم بود مشکل حل شد

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •