سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سیاه شدن صفحه مانیتورlg

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    62
    اعتبار کاربر
    1

Unhappy سیاه شدن صفحه مانیتورlg

2روز هست که یک مانیتور 19اینچ lg مدلLED 19EN33 خریداری کردم.مشکلی که دارم اینکه با
    دیدن فیلم.ویا استفاده دیگر یک مرتبه صفحه مانیتور سیاه می شود ولی اگر فیلمی در حال پخش باشد
    صدای ان را دارم ویا بازدن هر دکمه کیبورد سیستم کار خود را می کند منتها صفحه مانیتور سیاه کامل
    انگار که مانیتور خاموش باشد در صورتی که اینطور نیست.در این حالت تنها کاری که می شود انجام
    داد دکمه روشن شدن مانیتور را یک بار می زنم ومانیتور خاموش می شود و دوباره روشن می کنم و
    ادامه فیلم در حال پخش قابل دیدن هست ویا هر نرم افزاری که عملی را انجام می داده به کار خودش
    پرداخته.با شرکت مادایران تماس گرفتم.ومشکل را بیان کردم گفتن که مانیتور را در سیتم دیگری امتحان
    کنید ممکن هست با گرافیک شما سازگار نباشد.من هم روی سیتم دیگری امتحان کردم حدود نیم ساعت
    فیلم پخش کرد ولی مشکلی پیش نیامد.
    اوائل با پخش مثلا 10دقیقه از فیلم صفحه سیاه می شد ویندوز را عوض کردم ولی حالا خیلی دیرتر
    این اتفاق می افتد
    درضمن سیستم من خیلی قدیمی هست که مشخصات ان را در زیرقرار می دهم

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    30
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوست عزیز وقت بخیر
    مشکل شما مربوط به کارت گرافیک شما می باشد چون بسیار قدیمی است و با مانیتور شما سازگاری ندارد.
    شاید با تغیراتی در تنظیمات کیفیت تصویر و اندازه تصویر در گزینه پروپرتیز حل شود که احتمالا بااین کار حل می شود در غیر این صورت باید به فکر راه دیگه باشید
    نکته: با این وضیعتی که صفحه هی سیاه می شود من پیشنهاد میدم زیاد دستگاه را روشن نکنید چون ممکن است باعث شود کارت گرافیک شما دوچار سوختگی یا خرابی شود چون فشار زیادی به کارت گرافیک می آید.

باتشکر از شما دوست عزیز

3. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما علی رضا برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    62
    اعتبار کاربر
    1

بله درسته تنظیمات تصویر مانیتور را تعغییر دادم مشکل حل شد.البته می خواهم سیستم جدید جمع کنم ایا تا زمانی سیستم جدید را تهیه کنم مشکلی برای خود مانیتور بوجود نمی اید

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •