سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 37

موضوع: مشکل نصب بازی

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

ببین دوست عزیز من نظرات شما ودوستان رو خوندم ولی بزارید بهتر توضیح بدم چون خودتون گفتید توضیح بیشتری بدید، من عکسی از مشخصات گرافیک سیستمم رو براتون میذارم تا بهتر بتونید نظر بدید البته من تازه ویندوز سیستمم رو نصب کردم و گرافیکش هم نصب کردم ولی به نظرم باید قبل از اینکه گرافیک رو نصب کنی باید آپدیت همون درایور کارت گرافیک رو نصب کنی در کل گرافیک بنده ضعیف است ولی فکر کنم بشه یه کاریش کرد در ضمن من فعلا هیچ کاری نکردم حالا شما بفرمائید؟

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

ببین دوست عزیز من نظرات شما ودوستان رو خوندم ولی بزارید بهتر توضیح بدم چون خودتون گفتید توضیح بیشتری بدید، من عکسی از مشخصات سیستمم رو براتون میذارم تا بهتر بتونید نظر بدید البته من تازه ویندوز سیستمم رو نصب کردم و گرافیکش هم نصب کردم ولی یه جایی خوندم که باید قبل از اینکه گرافیک رو نصب کنی باید آپدیت همون درایور کارت گرافیک رو نصب کنی در کل گرافیک بنده ضعیف است ولی فکر کنم بشه یه کاریش کرد در ضمن من فعلا هیچ کاری نکردم حالا شما بفرمائید؟

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    2,323
    تشکر تشکر شده 
    1,054
    اعتبار کاربر
    1

شما تمام مکمل های بازی هارو که گفته شد نصب کنید و درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید و سیستم رو ریست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
    محتاجیم به دعا

خدایا به امید تو
    خدایا تنها امیدم تویی

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط javadmo نمایش پست ها
    ممنون از شما
    ولی من فعلا نمیخوام ارتقاش بدم به نظر شما اگه آپدیتش کنم چی؟ مشکل حل میشه؟
    شما
    آخرین نسخه برنامه دایریکس که در سایت هست (اکثر بعضی از سایت ها و بعضی از مجموعه نرم افزاری که میهند بیرون دایریکس هاشون دستکاری شده است)
    3- نصب برنامه نت فروم ورک 4 و نسخه 4.5
    4- نصب برنامه Visualc++ 2005,2008,2010,2012
    5- نصب برنامه OpenGl
    نصب کنید مشکلتان حل می شود فقط یه چیزی
    بعضی از بازی ها هستند که احتیاج به آپدیت کارت گرافیک دارد مثل Crysis 3 ، Btlfild ، Hitmanو... بازیه ای سنگین

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    ممنون که جوابگوی بنده هستید ولی شما دوست عزیزی که گفتید این نرم افزارها رو نصب کنم یکیش برنامه Visualc++ 2005,2008,2010,2012 که میخواستم بگم من همشو باید نصب کنم یعنی 2004 و 2005 و ... خب چکاریه یکدفعه نسخه آخرش رو نصب میکنم البته بی احترامی نباشه؟! ولی من نرم افزار نت فرم ورک 4 رو نصب کردم فعلا
    بعد اینکه ورژن OpenGl سیستم من 2.1.1 هست و روی جلد بازی نوشته حداقل سازگار با OpenGl 1.3 باشه حالا من سوالم اینه اگه آخرین نسخه OpenGl رو روی سیستمم نصب کنم مشکلی نداره؟ یا باید همون نسخه جدید خودش باشه؟
    سوال بعدیم اینه اگه من آپدیت درایور گرافیک رو بخوام نصب کنم باید کارت گرافیک فعلی رو حذف کنم و بعد آپدیتش رو نصب کنم یا باید اول کارت گرافیک رو حذف وبه جاش آپدیتش بزارم؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما javadmo برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

ببین دوست عزیز من نظرات شما ودوستان رو خوندم ولی بزارید بهتر توضیح بدم چون خودتون گفتید توضیح بیشتری بدید، من عکسی از مشخصات سیستمم رو براتون میذارم تا بهتر بتونید نظر بدید البته من تازه ویندوز سیستمم رو نصب کردم و گرافیکش هم نصب کردم ولی یه جایی خوندم که باید قبل از اینکه گرافیک رو نصب کنی باید آپدیت همون درایور کارت گرافیک رو نصب کنی در کل گرافیک بنده ضعیف است ولی فکر کنم بشه یه کاریش کرد در ضمن من فعلا هیچ کاری نکردم حالا شما بفرمائید؟

سلام . دوست عزیز آپدیت کارت گرافیک منظور همون نسخه ی جدید و آخری درایور کارت گرافیکتون هست که باید نصبش کنید. و با توجه با این مشخصات سیستمتون باید بگم که سیستم شما سیستم نسبتا ضعیفی هست (با احتساب این کارت گرافیک که نشون دادید!) شما فقط مسخصات کارت گرافیک رو نشان دادید. از cpu و مقدار رم سیستم و مابقی مشخصات مثل سیستم عامل ویندوز صحبتی نکردید.

سلام دوستان
    ممنون که جوابگوی بنده هستید ولی شما دوست عزیزی که گفتید این نرم افزارها رو نصب کنم یکیش برنامه Visualc++ 2005,2008,2010,2012 که میخواستم بگم من همشو باید نصب کنم یعنی 2004 و 2005 و ... خب چکاریه یکدفعه نسخه آخرش رو نصب میکنم البته بی احترامی نباشه؟! ولی من نرم افزار نت فرم ورک 4 رو نصب کردم فعلا
    بعد اینکه ورژن OpenGl سیستم من 2.1.1 هست و روی جلد بازی نوشته حداقل سازگار با OpenGl 1.3 باشه حالا من سوالم اینه اگه آخرین نسخه OpenGl رو روی سیستمم نصب کنم مشکلی نداره؟ یا باید همون نسخه جدید خودش باشه؟
    سوال بعدیم اینه اگه من آپدیت درایور گرافیک رو بخوام نصب کنم باید کارت گرافیک فعلی رو حذف کنم و بعد آپدیتش رو نصب کنم یا باید اول کارت گرافیک رو حذف وبه جاش آپدیتش بزارم؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

در این موارد هم عزیز بله شما همیشه آخرین نسخه رو نصب کنید یعنی اگه میبینید مثلا برنامه مورد نیازی چند تا نسخه با عناوین فرضا 2004 یا 2005 و .. 2012 یا 2013 داره مثلا شما آخری رو که نصب کنید کفایت میکنه. و سیستم خودش بهتون هشدار میده اگه نسخه ی آخر روی سیستمتون نصب بوده باشه و شما بخواهید مثلا نسخه قدیمی تر نصب کنید. در مورد openGL هم به همین صورت هست . در مورد درایور گرافیک هم به همین صورت هست. ببینید شما آخرین نسخه ی پشتیبانی شده درایور کارت گرافیکتون وقتی میخواهید نصب کنید لازم به کار خاصی نیست چون اتوماتیک وار خود ویندوز توسط شما این درایور گرافیک رو نصب میکنه و نیاز به حذف یا چیز خاصی ندارید. ولی پیشنهاد میکنم موقع نصب درایور گرافیک از گزینه ی Customize استفاده کنید و اون تیک گزینه ی "Clean Installation" رو بزنید که درایور قبلی رو خودش پاک کنه و جدید رو به صورت کاملا تمیز و مرتب و بی نقص نصب کنه.

در مورد بازی هم حرفی نزدید. اون بازی که میخواید نصبش کنید یا نصبش کردید و مشکل داره اسمش چیه؟

Raise Yourself To Help Mankind

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

https://youtu.be/tdXlYXZaHoI

9. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط apolo11engage نمایش پست ها
    در این موارد هم عزیز بله شما همیشه آخرین نسخه رو نصب کنید یعنی اگه میبینید مثلا برنامه مورد نیازی چند تا نسخه با عناوین فرضا 2004 یا 2005 و .. 2012 یا 2013 داره مثلا شما آخری رو که نصب کنید کفایت میکنه. و سیستم خودش بهتون هشدار میده اگه نسخه ی آخر روی سیستمتون نصب بوده باشه و شما بخواهید مثلا نسخه قدیمی تر نصب کنید.
    سلام .

البته ببخشید وسط بحث می آیم اما باید عرض کنم که در مورد visual C++ Runtime و Net framework اینطوری هم نیستش و منظور دوستمون هم دقیقا همین دوتا بودش که شما apolo11engage عزیز ظاهرا با اون یکی نرم افزار اشتباه گرفتید منظورشون رو .
    در حال حاضر 4تا نسخه از visual C++ Runtime وجود داره .2005 - 2008 - 2010 و 2012 .
    2005 و 2008 و 2010 برای هر کدومشون یک سرویس پک 1 اومده . اما 2012 من اطلاع ندارم . در این نرم افزارا اونهایی که sp1 دارند نصب سرویس پک یکشون کافیه . مثلا 2010sp1 رو نصب کنید دیگه نیازی نیست 2010خالی رو نصب کنید . اما نمی شه 2012 رو نصب کرد و گفت بقیش مثلا 2008 و 2005 و .. هست توش . اصلا اینگونه نیست . اینها جدا هستند از یکدیگر و Library های جداگانه ای روی سیستم نصب می کنند . اینطوری نیست که 2008 نصب باشه و 2010 نصب کنیم روی اون آپدیت بشود . مثلا فایل msdia90.dll فقط با نصب نسخه ی 2008 روی سیستم نصب می شه و اگه نرم افزاری به این فایل نیاز داشته باشد و فقط نسخه ی 2010 روی اون سیستم نصب باشد نرم افزار مورد نظر ارور می دهد و باز نمی شود . همچنین توی ویندوز های 64بیتی بهتره هم نسخه ی 32بیتی اینهارو نصب کنید و هم 64بیتی اینهارو چون نرم افزارهایی که ذاتا 64بیتی هستند به کتابخانه های 64بیتی اینها نیاز پیدا می کنند .

در مورد .Net Framework هم این موضوع برای 3.5 سرویس پک 1 به این شکل است که با نصب این نسخه دیگر احتیاجی به نصب نسخه های پیشین اون مثلا 2 و .. نیست و همه ی فایل های نسخه های قبل نصب می شود . همونطور هم که می دونید این نسخه در حال حاضر بصورت Built-in توی ویندوز 7 وجود داره ولی در ویندوز 8 نه . اما نسخه ی 4 از .Net Framework دیگه نسخه های قبلی خودش رو درون خودش نداره . یعنی توی ویندوز 7 شما باید نسخه ی 4 رو نصب کنید اما نمی تونید بگید که چون 4 رو نصب کردید دیگه 3 هم نصب شده هستش . نسخه ی 3.5 از قبل توی ویندوز 7 بوده . همچنین نسخه ی 4 بصورت Built-in توی ویندوز 8 حضور دارد اما نسخه ی 3.5sp1 خیر برای همین شما پس از نصب ویندوز 8 باید 3.5 رو جداگانه نصب کنید .

همچنین دوست عزیز جناب javadmo اگر بخواهیم بهتر به وضع موجود نگاه کنیم کارت گرافیک شما نسبت به بازی های حاضر جز رده ی کارت های ضعیف حساب می شه و نباید ازش انتظار زیادی برای بازی کردن داشته باشید.

علاوه بر راهنمایی های دوستان کار دیگری که می تونید بکنید تا بازیهاتون کمی روان تر اجرا بشه این هست که رزولوشن رو تا جایی که می تونید توی تنظیمات بازیتون پائین بیارید البته تصویر کمی مات می شه اما خب روانتر اجرا می شه و پردازشش ساده تر می شه . همینطور هم تنظیمات مربوط به گرافیک مثلا anti aliasing و Texture Quality و غیره رو در کم ترین حالت خودشون بزارید . همش توی تنظیمات بازی ها هست بسته به بازی مورد نظر جاشون فرق می کنه که خودتون باید پیدا کنید.

دیگه عرضی نیست لطفا به سوالات دیگر دوستان پاسخ بدهید و نتیجه رو هم اعلام کنید .

موفق باشید .
    :)

11. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

بله دوست عزیز جناب M-Audio درست میفرمایید و بنده دیگه حقیقتش نخواستم در مورد برنامه های پیش نیاز و همنیاز زیاد توضیح بدم ولی دست شما درد نکنه که به صورت کامل توضیح دادید خیلی ممنون. بنده بیشتر توضیحات جامع و کلی رو عرض کردم و اگر ایشون این کارها رو انجام میدادند و نتیجه رو اعلام میکردند و مثلا احیانا میگفتند مشکل اروری چیزی میده هتگام اجرا نظیر ارور مربوط به دات نت ها و یا ران تایم ها خب قطعا بنده و یا دیگر دوستان مشکل رو شناسایی و حل و یا راهنمایی های بیشتری میکردیم در این زمینه.
    سپاس

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    55
    اعتبار کاربر
    1

با سلام مجدد خدمت شما دوستان گرامی
    ممنون از اینکه راهنمایی بنده کردید اما چون فعلا مشغله زیاد دارم و وقت نمیکنم امتحان کنم ولی تا چند روز دیگه نتیجه رو براتون اعلام میکنم طبق اون چیزی که شما گفتید
    بازی که میخواستم نصب کنم اسمش :2011 bottle los angeles هست بازی خوبو قشنگیه اما میگم من اولش نتونستم ادامه بدم بخاطر مشکل سیستمم - این بازی میشه گفت حداقل سخت افزار لازم رو با سیستمم احتیاج داره - اگه تجربه ای تو مشکل اجرای این بازی دارید بهم بگید
    با تشکر

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما javadmo برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,067
    تشکر تشکر شده 
    2,536
    اعتبار کاربر
    1

با سلام مجدد خدمت شما دوستان گرامی
    ممنون از اینکه راهنمایی بنده کردید اما چون فعلا مشغله زیاد دارم و وقت نمیکنم امتحان کنم ولی تا چند روز دیگه نتیجه رو براتون اعلام میکنم طبق اون چیزی که شما گفتید
    بازی که میخواستم نصب کنم اسمش :2011 bottle los angeles هست بازی خوبو قشنگیه اما میگم من اولش نتونستم ادامه بدم بخاطر مشکل سیستمم - این بازی میشه گفت حداقل سخت افزار لازم رو با سیستمم احتیاج داره - اگه تجربه ای تو مشکل اجرای این بازی دارید بهم بگید
    با تشکر

سلام . بله دوست عزیز این بازی رو قبلا بازی کرده بودم منتهی چون خوشم نمیومد ازش پاکش کردم و فقط تستش کردم .

اینم مینیمم سیستم سخت افزاری که نیاز داره :

Minimum System Requirements:
    CPU: Intel Pentium IV at 2.4 GHz or Equivalent AMD (2.8 GHz for Vista)
    RAM: 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
    VGA: 128 MB VRAM - DirectX 9.0 Compatible with Pixel Shader 3.0 Support (nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon x1300 or better)
    DX: DirectX 9.0c

HDD: 2 GB of free Hard Drive Space
    Sound: DirectX 9.0c Compatible Sound Card
    Recommended peripheral: Keyboard & Mouse or Dual Analog Gamepad

و من فقط از کارت گرافیک شما اطلاع دارم لطفا مابقی سیستم رو هم بگید تا ببینم مشکل از کجاست.

در ضمن نسخه ی 2 این بازی هم ساخته شده . شما از نسخه ی 1 استفاده میکنید یا 2 ؟

>>>>>>>
    لطفا گسترش دهید<<<<<<<<

17. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Apollo11 برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •