سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: آپدیت کارت گرافیک سونی cw16FG

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آپدیت کارت گرافیک سونی cw16FG

سلام به همه دوستان
    یه لپ تاپ سونی VPCCW16FG دارم که فقط کارت گرافیت روی خود سایت شرکت رو قبول میکنه. کارت گرافیک من 230M هست. موقعی که نسخه مربوطه رو دانلود میکنم و میخوام نصب کنم، پیغام خطای عدم تطابق رو میده. خیلی سرچ کردم و یه جاهایی پیشنهاد داده بودن که id سخت افزار رو پیدا کنم و در یکی از فایل های .inf نسخه دانلود شده وارد کنم تا اون رو بتونه تشخیص بده و نصب بشه ولی مراحلش طوری بود که نتونستم بفهمم دقیقا باید چکار کرد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید باید چکار کنم.

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arede نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه لپ تاپ سونی VPCCW16FG دارم که فقط کارت گرافیت روی خود سایت شرکت رو قبول میکنه. کارت گرافیک من 230M هست. موقعی که نسخه مربوطه رو دانلود میکنم و میخوام نصب کنم، پیغام خطای عدم تطابق رو میده. خیلی سرچ کردم و یه جاهایی پیشنهاد داده بودن که id سخت افزار رو پیدا کنم و در یکی از فایل های .inf نسخه دانلود شده وارد کنم تا اون رو بتونه تشخیص بده و نصب بشه ولی مراحلش طوری بود که نتونستم بفهمم دقیقا باید چکار کرد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید باید چکار کنم.

درود بر شما

شما نسخه ویندوز خودتون رت نگفتید , اما اگر ویندوز شما 10 هست بهترین کار در ابتدا اپدیت ویندوز هست , چون مایکروسافت زمان نمایاندن اپدیت بهراه خودش بروزرسانی چیپ ها و همینطور درایور هارو هم دربر داره , و همینطور استفاده از برنامه های اپدیت درایور ها در این زمینه هست همانند Driver Booster IObit , Driver Pack Solution , و همینطور با وارد شدن به سایت Nvidia و شناسایی سریال و مدل کارت شما به صورت خودکار در سایت و دادن نسخه هماهنگ با کارت شما .

پیروز باشید

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

ممنونم از راهنمایی شما

تو سایت NVIDIA در قسمت smart scan خطای java داد و یک فایل کم حجم رو دانلود کرد ولی نصب نشد و پیغام کانکشن اینترنت گرفت.
    نرم افزار Driver Booster IObit رو نصب کردم. درایور رو دانلود کرد ولی موقع نصب پیغام خطا داد و کلا پاکش کرد و گرافیکم به هم ریخت.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

بازهم نسخه ویندوز خودتون رو نگفتید , اگر ممکن یک نگاره از خطایی که زمان نصب رخ میده بزارید کمک شایانی میکنه

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

بله درسته یادم رفت

ویندوز من 7 هست. من یک نسخه دانلود شده قدیمی داشتم که از همین سایت گرفته بودم. الان نسخه 342 رو دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد. بازم ممنون که وقت گذاشتید.

6. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •