سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27

موضوع: ویروسی شدن حافظه های فلش و مموری کارت ها

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض ویروسی شدن حافظه های فلش و مموری کارت ها

سلام دوستان.

ببخشید که وسط بحث وارد میشم!!

یه سوال: گاهی اوقات پیش میاد که فلش مموری ویروسی میشه و پوشه ها و فایل های درون فلش به صورت Hidden در میاد،میخواستم بپرسم آیا راهی هست که این پوشه ها و فایل ها رو به حالت عادی برگردوند یا باید بیخیالش بشیم و با حالت هیدن کار کنیم؟!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. تشکرها از این نوشته :

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

یه سوال: گاهی اوقات پیش میاد که فلش مموری ویروسی میشه و پوشه ها و فایل های درون فلش به صورت Hidden در میاد،میخواستم بپرسم آیا راهی هست که این پوشه ها و فایل ها رو به حالت عادی برگردوند یا باید بیخیالش بشیم و با حالت هیدن کار کنیم؟!
    ببینید از این طریق نمیشه کاری کرد؟؟؟؟
    کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما غروب برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4,550
    تشکر تشکر شده 
    3,371
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان.

سلام حسین جان
    این برنامه رو تست کنید.. موفق باشید..

:Download Link:
    جز آن ساعت که با یاد تو بگذشت.. مرا در زندگانی حاصلی نیست. **ترجمه فارسی صوتی دعای کمیل - بسیار نفیس**

ای اهل زمین
    بدانید که:
    روزهای تشویق به پایان می رسد!
    نشانه های افتخار خاک می گیرند!
    برندگان بزودی فراموش می شوند!
    غم و اندوه بزودی به پایان خواهد رسید!

پس بنگرید که:
    امروز برای خدا چه کردی؟؟!!

6. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما 7sky برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان.

درود
    چرا بیخیال بشیم !
    از فولدر آپشن حالت نمایش فایل های مخفی و مخفی سیستمی رو مطابق عکس تنطیم کنید

درست میشه و اگر به هر دلیلی بازم درست نشد مبتونید از نرم افزار " عادی کننده پوشه " استفاده کنید

8. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان.

سلام
    ماشاالله همه دوستان هستند و نمیذارن کسی بی جواب بمونه و جواب شما رو هم دادن ولی باز من برنامه anti hide میذارم فقط یادم رفته باید تو داریوی که پوشه هات مخفی شدن باید کپی بشه و بعد اجرا یا کلا اجرا بشه خودتون امتحان کنید
    ویروسی شدن حافظه های فلش و مموری کارت ها فایل های پیوست شده

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط غروب نمایش پست ها
    ببینید از این طریق نمیشه کاری کرد؟؟؟؟
    نمیشه! چون تیک Hidden در عکس بالا کلاً غیرفعال شده و نمیشه تیکش رو زد یا برداشت!

نقل قول نوشته اصلی توسط KEYHAN+ نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    این برنامه رو تست کنید.. موفق باشید..

:Download Link:
    مخلص رضاجون هم هستیم.
    این برنامه رو تست کردم با اینکه پیغام موفقیت آمیز بودن فرایند رو میده اما فایل ها و پوشه ها رو از Hidden خارج نمیکنه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr KING نمایش پست ها
    درود
    چرا بیخیال بشیم !
    از فولدر آپشن حالت نمایش فایل های مخفی و مخفی سیستمی رو مطابق عکس تنطیم کنید

درست میشه و اگر به هر دلیلی بازم درست نشد مبتونید از نرم افزار " عادی کننده پوشه " استفاده کنید
    اگه یه سیستمی ویروسی باشه و قسمت Show Hidden Files رو غیرفعال کرده باشه،عملاً باید بی خیال اون پوشه ها بشیم!!! این عکسی که لطف کردید و قرار دادید در سیستم های سالم کاربرد داره و خوبه.

در مورد نرم افزاری هم که اسمش رو قرار دادید،دانلودش کردم؛به نظرم نرم افزار خوبی میاد اما قسمت نشد تستش کنم چون با نرم افزاری که جناب Mahdinim قرار دادن عملیات رو انجام دادم و مشکلم رفع شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdinim نمایش پست ها
    سلام
    ماشاالله همه دوستان هستند و نمیذارن کسی بی جواب بمونه و جواب شما رو هم دادن ولی باز من برنامه anti hide میذارم فقط یادم رفته باید تو داریوی که پوشه هات مخفی شدن باید کپی بشه و بعد اجرا یا کلا اجرا بشه خودتون امتحان کنید
    دست شما درد نکنه،خیلی نرم افزار خوبی بود و مشکلم رو رفع کرد و فایلا و پوشه های مخفی رو تعمیر کرد بدون مشکل خاصی.

نیازی هم نیست در فلش مموری کپی بشه و فقط باید بعد از اجرا،آدرس اون پوشه یا درایو رو بهش بدی تا شروع به تعمیر کنه؛یه کم زمان میبره!

دست سازنده این نرم افزار(
    آقای حسن نیکرام) هم درد نکنه و خدا خیر دنیا و آخرت نصیبش کنه. واقعاً نرم افزار کاربردی ای هستش.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,726
    اعتبار کاربر
    1

نمیشه! چون تیک Hidden در عکس بالا کلاً غیرفعال شده و نمیشه تیکش رو زد یا برداشت!

مخلص رضاجون هم هستیم.
    این برنامه رو تست کردم با اینکه پیغام موفقیت آمیز بودن فرایند رو میده اما فایل ها و پوشه ها رو از Hidden خارج نمیکنه!!!

اگه یه سیستمی ویروسی باشه و قسمت Show Hidden Files رو غیرفعال کرده باشه،عملاً باید بی خیال اون پوشه ها بشیم!!! این عکسی که لطف کردید و قرار دادید در سیستم های سالم کاربرد داره و خوبه.

در مورد نرم افزاری هم که اسمش رو قرار دادید،دانلودش کردم؛به نظرم نرم افزار خوبی میاد اما قسمت نشد تستش کنم چون با نرم افزاری که جناب Mahdinim قرار دادن عملیات رو انجام دادم و مشکلم رفع شد.

دست شما درد نکنه،خیلی نرم افزار خوبی بود و مشکلم رو رفع کرد و فایلا و پوشه های مخفی رو تعمیر کرد بدون مشکل خاصی.

نیازی هم نیست در فلش مموری کپی بشه و فقط باید بعد از اجرا،آدرس اون پوشه یا درایو رو بهش بدی تا شروع به تعمیر کنه؛یه کم زمان میبره!
    دست سازنده این نرم افزار(
    آقای حسن نیکرام) هم درد نکنه و خدا خیر دنیا و آخرت نصیبش کنه. واقعاً نرم افزار کاربردی ای هستش.
    سلام دوست من.
    خوشحالم که مشکل‌تون حل شده؛ ولی اگه یه وقتی نرم‌افزار در دسترس نبود و یا ... می‌تونید از روش گفته‌شده در پست زیر استفاده کنید:
    عنوان: روش بیرون آوردن فایل‌ها و فولدر‌ها از حالت مخفی سیستمی:
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

14. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

سلام و وقت به خیر به همه
    منم چند روزی بود که چندتا از فایل های فلشم هیدن شده بودن و نمی تونستم کاری بکنم.در واقع بعد از زدن به یه سیستمی و بعد باز کردنش روی سیستم خودم دیدم به جای فایل های قبلیم فقط یه پوشه شورتکات به نام فلشم توی ریشه ی فلشم ذخیره شده.

الان که نرم افزار آقای حسن نیکرام(که واقعا ازشوم ممنون هستم )رو اجرا کردم خوشبختانه فایل ها توی یه پوشه ی جدا نشون داده شدن ولی یه فایل آتوران به حجم 0و یه فایلThumbs به حجم 1kbهم نشون داده شد
    می خواستم کسی می دونه این دوتا چرا توی فلش ایجاد شدن و آیا اینها بودن که باعث مخفی شدن فایل ها شدن؟واینکه اصلا دلیل اصلی هیدن شدن فایل ها چی بوده؟
    واقعا از همه ی شما ممنون هستم

رم -------------- مرورگرکروم

عضو حرفه ای
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    3,786
    تشکر تشکر شده 
    3,923
    اعتبار کاربر
    1

راستی با اجازه از همه ی شما می خوام یه روش پیشنهاد کنم که با انجام اون بتونین مطلع بشین فلشتون ویروسی شده یا نه
    برنامه ی نوت پد رو باز کنید و این متن رو توش بنویسین:
    [Autorun]
    Icon=myflash.ico
    Lable=my flash

خب جلوی Iconآدرس یه آیکون که توی فلشتون هست رو بنویسین.جلوی Lableهم اسم فلش
    حالا فایل رو با اسمهAutorun.infتو ریشه ی فلش ذخیره کنید.
    حالا اگه فلش رو از سیستم جدا کنید و 2باره به سیستم بزنید باید بتونین آیکون انتخابی تون به عنوان نماد فلش رو ببینید.اما اگه نتونستید ببینید یعنی فلشتون ویروسی شده و ویروس فایل آتورانی ساخته شده رو پاک کرده و به جاش فایل آتوران خودش رو قرار داده

رم -------------- مرورگرکروم

17. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما صهبا برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر به همه
    منم چند روزی بود که چندتا از فایل های فلشم هیدن شده بودن و نمی تونستم کاری بکنم.در واقع بعد از زدن به یه سیستمی و بعد باز کردنش روی سیستم خودم دیدم به جای فایل های قبلیم فقط یه پوشه شورتکات به نام فلشم توی ریشه ی فلشم ذخیره شده.

الان که نرم افزار آقای حسن نیکرام(که واقعا ازشوم ممنون هستم )رو اجرا کردم خوشبختانه فایل ها توی یه پوشه ی جدا نشون داده شدن ولی یه فایل آتوران به حجم 0و یه فایلThumbs به حجم 1kbهم نشون داده شد
    می خواستم کسی می دونه این دوتا چرا توی فلش ایجاد شدن و آیا اینها بودن که باعث مخفی شدن فایل ها شدن؟واینکه اصلا دلیل اصلی هیدن شدن فایل ها چی بوده؟
    واقعا از همه ی شما ممنون هستم
    سلام.

اون دو تا فایل به احتمال زیاد همون ویروس هایی اند که اون بلا رو سر فلشتون در آوردن! پاکشون کنید تا دوباره مشکل ساز نشدن!

دلیل هیدن شدن فایل ها هم ویروس بوده! بعضی ویروس ها کارای خطرناکی میکنن!

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •