سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27

موضوع: ویروسی شدن حافظه های فلش و مموری کارت ها

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط forzamilan1370 نمایش پست ها
    سیتمم ویروسی هست اما این ویروس های فلش مموری فرق دارن باهاشون
    من با 3 تا نرم افزار اسکن کردم اما همچنان اون پوشه ها پابرجا هستند و به محض اتصال فلش جدید کپی میشند تو محل جدید
    ویندوز هم عوض کردم اما باز هم همان آش و همان کاسه
    امکان داره با پارتیشن بندی مجدد از بین برند؟ یا راهش باشه بشه از حالت Safe Mode از بین بردشون؟
    سلام.

شما با دو سه تا دیسک نجات،هم سیستم و هم فلشتون رو در محیط بوت ویروس زدایی کنید به احتمال زیاد از دستشون راحت بشید؛فقط دیسک های نجاتتون آپدیت شده باشن!

بعید میدونم با این روش دیگه ویروسی باقی بمونه! هم از دیسک کسپر،هم از نورتون و هم از بیت دیفندر استفاده کنید تا ریشه ویروس ها رو بخشکونن!

در ضمن اینو هم یادتون باشه که بعضی آنتی ویروس ها کل پوشه ای که ویروس میسازه رو از بین نمیبرن بلکه فقط فایلای خطرناک اونو اگه امکانش باشه Disinfect و اگه امکانش نباشه Delete میکنن،مثل کسپرسکی!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    2,195
    تشکر تشکر شده 
    3,467
    اعتبار کاربر
    1

سلام خدمت سافت گذری ها

من چند روزیه همه فلش هام بدجوری ویروسی شدند
    اطلاعاتش برام خیلی خیلی مهمه،ویروس هاش New Folder و regsvr هستند + چند تا دیگه که به هیچ وجه پاک شدنی نیستند،تو همه فلش ها هم پراکنده شدند
    من یه سیستم تمیز دارم نمی خوام اون سیستم هم آلوده بشه،چکار کنم از شر این ویروس ها خلاص بشم،تمام سیستمم هم ویروسیه Recycler
    از دیسک نجات کسپر استفاده کردم اما جواب نداد،درواقع فقط فایل ای کرک رو ویروس تشخیص داد
    واقعا این موضوع برام مهمه،ممنون از راهنماییتون
    سیتمم ویروسی هست اما این ویروس های فلش مموری فرق دارن باهاشون
    من با 3 تا نرم افزار اسکن کردم اما همچنان اون پوشه ها پابرجا هستند و به محض اتصال فلش جدید کپی میشند تو محل جدید
    ویندوز هم عوض کردم اما باز هم همان آش و همان کاسه
    امکان داره با پارتیشن بندی مجدد از بین برند؟ یا راهش باشه بشه از حالت Safe Mode از بین بردشون؟
    ببخشيد من متوجه نشدم بالاخره سيستمت clean هست يا ويرووسيه!!!!

در ضمن محصولات Norton و همچنين Hitman Pro (در صورت امكان اتصال به اينترنت) نرم افزارهايي هستند كه قدرت Repairشون بالاست و علاوه بر از بين بردن فايلهاي مخرب,ميتونن سيستم رو restore كنن
    Nima

4. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما phoenix برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    159
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط phyniks نمایش پست ها
    ببخشيد من متوجه نشدم بالاخره سيستمت clean هست يا ويرووسيه!!!!

در ضمن محصولات Norton و همچنين Hitman Pro (در صورت امكان اتصال به اينترنت) نرم افزارهايي هستند كه قدرت Repairشون بالاست و علاوه بر از بين بردا فايلهاي مخرب,ميتونن سيستم رو restore كنن
    2تا سیستم دارم،یکیش تو مغازم هست و چون زیاد بهش فلش میخوره خیلی ویروسه،من مشکلم با همینه
    البته چون سیستم خونگی من به نت وصل نیست و فلش بهش نمی خوره تمیز هست،اما حالا که همه فلش هام ویروسی شده نمی دونم چطور باید فایل ها رو بین 2 تا سیستمم تبادل کنم،نمی خوام اونم ویروسی بشه
    زندگی همیشه در جریانه ولی ما رو در جریان نمی ذاره

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

شما برای حل مشکل نیاز به ایترنت دارید تا بتوانید آنتی ویروس یا دیسک نجات خود را آپدیت کنید و سیستم را اسکن کنید.
    به عنوان پیشنهاد اوا آخرین ورژن دیسک نجات کسپر اسکای را دانلود کنید.سپس با این دیسک با سیستم آلوده و متصل به اینترنت بوت شوید و بعد از آپدیت کل سیستم را اسکن کنید و ترجیحا تمام فایلهای آلوده ای که پیدا میشود را حتی کیجن نرم افزار ها را که آلوده تشخیص داده میشود را پاک کنید.سپس وارد ویندوز شوید و اینترنت سکوریتی کسپر را به صورت تریال نصب کنید و بعد از آپدیت مجدادا ویندوز و فلشهایتان را اسکن کنید.بعد از این اقدامات مطمئن باشید ویروسی وجود ندارد.
    راه دیگر اینکه اگر ویندوز و ویروسهای موجود اجازه نصب آنتی ویروس به شما میدهد اینترنت سکوریتی آوایت را نصب کنید و بعد از آپدیت از طریق گزینه خاصی که در این آنتی ویروس موجود است اسکن از طریق بوت را انتخاب کنید.بدین شکل سیستم ریستارت میشود و آنتی ویروس از طریق بوت شروع به اسکن میکند.

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    2,195
    تشکر تشکر شده 
    3,467
    اعتبار کاربر
    1

2تا سیستم دارم،یکیش تو مغازم هست و چون زیاد بهش فلش میخوره خیلی ویروسه،من مشکلم با همینه
    البته چون سیستم خونگی من به نت وصل نیست و فلش بهش نمی خوره تمیز هست،اما حالا که همه فلش هام ویروسی شده نمی دونم چطور باید فایل ها رو بین 2 تا سیستمم تبادل کنم،نمی خوام اونم ویروسی بشه
    سیستمی که در خونه استفاده میکنید چه آنتی ویروسی روش نصبه؟اکثر آنتی ویروسها رو به صورت آفلاین هم میشه آپدیت کرد.اگه آنتی ویروست خوب و قدرتمند و البته آپدیت باشه احتمالا با وصل کردن فلش ویروسی ، سیستمت آلوده نمیشه.اکثر ویروسهایی که در فلشهای کف بازار !!!! موجودن شناخته شده و قدیمین و آنتی ویروسهای معتبر به شرط اپدیت بودن اونها رو بلوکه میکنن.اما اون سیستمی که آلوده است قضیه اش فرق میکنه.بعضی آنتی ویروسها وقتی رو سیستم آلوده نصب میشن فقط فایلهای مخرب رو قرنطینه میکنن و ممکنه آثار تخریبی ویروس باقی بمونه.مثلا تسک منیجر باز نشه یا یک سری گزینه ها در کنترل پنل از کار افتاده باشه و بر نگرده.نود32 و آویرا و اوست و اکثر آنتی ویروسها اینجورین.ولی بعضی دیگه میتونن سیستم رو ترمیم کنن.اون دو گزینه ای که خدمتتون عرض کردم hitman pro و محصولات نورتون میتونن تادحدودی سیستم رو ریستور کنن.البته بسته به اینکه کامپیوترت با چه نوع بدافزاری آلوده شده باشه امکان برگردوندن سیستم متفاوته.مثلا کرم ها چون خودشون در هر پوشه فایل مخرب ایجاد میکنن راحت تر پاک میشن ولی ویروسها به جای فایل اصلی میشینن و ترمیم سیستم رو سخت میکنن.اگه تو مغازه به اینترنت دسترسی داری hitman pro نصب کن.اگه نه میشه نورتون رو با اپدیت آفلاینش دانلود و بر روی کامپیوترت نصب کرد.به شرطی که اون ویروسها امکان نصب آنتی ویروس رو از سیستمت نگرفته باشن.اگه آنتی ویردس دیگه ای هم نصب کنی احتمالا سیستمت رو از آلودگی در میاره ولی ممکنه ویندوزت بعضی امکاناتش دیگه کار نکنه.در پایان،همونطور که جناب opera گفتن اگه سیستمت خیلی آلوده باشه شاید تعویض ویندوز تنها راهکار باقیمونده باشه.
    Nima

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما phoenix برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

البته دوستان اطلاعات کافی را ارائه نمودن.جهت تکمیل گفته های دوستان باید بگویم که در صورتیکه ویروسهای سیستم اجازه نصب آنتی ویروس را به شما ندهند تنها گزینه و آنتی ویروسی که میتواند روی سیستمهای آلوده نصب شود کسپراسکای میباشد.به هر تقدیر حتی بازسازی سیستم بعد از پاکسازی توسط آنتی ویروس نمیتواند شرایط یک ویندوز نرمال را داشته باشد لذا پیشنهاد میشود بعد از اسکن ویندوز سیستمها و فلش مموری و البته درایوهای دیگر سیستم بهتر است ویندوز آنها را تعویض نموده و بعد از نصب و آپدیت یک آنتی ویروس شروع به استفاده از آن نمایید.

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ahmadkhalaj برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    159
    اعتبار کاربر
    1

واقعا از دوستان عزیزم متشکرم
    کاری که انجام دادم و مشکلم حل شد رو می گم شاید به درد شخص دیگری هم بخوره
    طبق فرمایش دوستان ویندوزم رو عوض کردم و بدون اینکه فولدری رو باز کنم آنتی ویروس آویرا(قبل از نصب ویندوز تو همین انجمن و در قسمت نظرات سافتگذر آنتی ویروس آویرا به نظرم مناسب ترین گزینه اومد) رو نصب کردم و آنلاین آپدیتش کردم،بعد یک اسکن کلی از سیستمم انجام دادم و با موفقیت همه ویروس ها از بین رفتند،بعد دونه دونه فلش هامو به سیستم متصل کردم و اونا رو هم اسکن کردم و خداروشکر تمام فایل های ویروس(اعم از Newfolder-
    regsvr و کلی فایلام که به صورت exe در اومده بودن) از بین رفتند و فایل هام الان بدون مشکل قابل استفاده هستند،باز هم از راهنمایی دوستان تشکر می کنم،و پوزش می طلبم از اینکه نمی شه در ازای لطفشون کاری انجام بدم،همیشه از سافتگذر ممنون هستم
    موفق و پیروز باشید

ویرایش توسط wasted : 04-05-2014 در ساعت 12:14
    زندگی همیشه در جریانه ولی ما رو در جریان نمی ذاره

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما forzamilan1370 برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •