سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17

موضوع: پاک شدن اطلاعات فلش بعد از اسکن و فیکس

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AC.M نمایش پست ها
    بسیاااااار ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    فکر نمیکنم مشکل به مخفی شدن فایل باشه اگه شما موقع فیکس کردن فلش اون تیک بدسکتور رو هم گذاشته باشید فایل هاتونو پاک کرده اونو گذاشتید؟
    دوستان عزیز

لطفا به تاریخ ارسال پست ها هم توجه کنید. با تشکر

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    من یک هارد یک ترا دارم وقتی به کامپیوترم وصلش می کنم این پیغام را میدهد و یک بار هم گزینه 1 را که روی عکس هم مشخص کردم ( scan and fix ) را هم زدم و چند ساعتی هم مشغول بود ولی در آخر درایوره غیر فعال شد و مجبور شدم هارده را از کامپیوتر خارج کنم و دوباره کنم ولی وقتی وصل شد دوباره این پیغام آمد و من هم گزینه دوم را انتخواب کردم و اطلاعاتم خوش بختانه موجود بود .
    سوال اول : چه کار کنم این مشکل هارد حل بشه . البته توی اینترنت که گشتم اقلب با ترفندی این پیغام را کلا غیر فعالش می کنن ولی مشکل براه .
    سوال دوم : آیا برنامه ای هست که جایگزین خوبی برای این برنامه ویندوز باشه که هم سریعتر و هم اینکه واقعا مشکل را حل کند ؟
    ممنون .
    پاک شدن اطلاعات فلش بعد از اسکن و فیکس تصاویر پیوست شده

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    310
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط nabipoor نمایش پست ها
    سلام
    من یک هارد یک ترا دارم وقتی به کامپیوترم وصلش می کنم این پیغام را میدهد و یک بار هم گزینه 1 را که روی عکس هم مشخص کردم ( scan and fix ) را هم زدم و چند ساعتی هم مشغول بود ولی در آخر درایوره غیر فعال شد و مجبور شدم هارده را از کامپیوتر خارج کنم و دوباره کنم ولی وقتی وصل شد دوباره این پیغام آمد و من هم گزینه دوم را انتخواب کردم و اطلاعاتم خوش بختانه موجود بود .
    سوال اول : چه کار کنم این مشکل هارد حل بشه . البته توی اینترنت که گشتم اقلب با ترفندی این پیغام را کلا غیر فعالش می کنن ولی مشکل براه .
    سوال دوم : آیا برنامه ای هست که جایگزین خوبی برای این برنامه ویندوز باشه که هم سریعتر و هم اینکه واقعا مشکل را حل کند ؟
    ممنون .
    فقط پیشنهاد میده که حافظه جانبی رو اسکن کنه و بدسکتور یابس
    عیب نیست که

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما amirstark برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,026
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون .
    دوست عزیز

این پنجره به شما پیشنهاد میده که هاردتون رو به لحاظ وجود خطای فیزیکی وبدسکتور چک کنیدکه بهتره این کار رو انجام بدید ولی اگه نمیخواهید اسکنی صورت بگیره میتونید گزینه دوم رو انتخاب کنیدلیکن بعدها ممکنه دراثر تکرار این عمل هاردتون مشکل پیدا بکنه و سیستم اونو اصلا نشناسه!

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Microtel برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    بله درسته اگر در متنی که نوشتمم دقت می کردین گفتم که اسکن را انجام داد ولی بعدش دوباره این پیغام آمد . و دنبال یک برنامه جایگزین برای این کار می گردم . ممنون میشم راهنمایی بهتری کنید .

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    بله درسته اگر در متنی که نوشتمم دقت می کردین گفتم که اسکن را انجام داد ولی بعدش دوباره این پیغام آمد . و دنبال یک برنامه جایگزین برای این کار می گردم . ممنون میشم راهنمایی بهتری کنید .
    با سلام.
    یک چندتا نکته اضافه می کنم.
    طبق تجربه بیشترین (یا بهتر بگم تنها) مواردی که این پیغام را دیدم اول جداکردن نادرست فلش و هارد از یو اس بی بود. و در مرحله دوم مشکلات خود فلش و هارد.

از مورد اول باید بگم که فلش قبل از جداکردن باید ارتباطش با سیستم قطع بشود و اطلاعات در حال خوانده شدن یا نوشته شدن نباشد. یعنی قبل از جدا کردن باید از قابلیت safely remove یا eject خود ویندوز و یا از برنامه های پیشرفته تر مثل usb safely remove (که حتی قابلیت قطع کردن برق یو اس بی موردنظر قبل از کشیدن رو هم داره) استفاده کنید و فلش رو stop کنید.
    در مورد دوم که مشکلات خود فلش بود یکی از فلش هایم کمی تاب داره، گاهی اوقات خود به خود و یا بر اثر تکان خوردن لپتاپ یا کیس اتصالش قطع میشه. و اگر همون موقع که قطع میشه در حال کپی اطلاعات روش باشم یا آنتی ویروسم در پس زمینه در حال اسکن کردن اون باشه، دفعه بعدی که وصل می کنم همین پیغام رو میده. و یکی دیگه از فلش هام هم مشکل حافظه داره و هر از چندگاهی خودش خود به خود برخی فایل های داخل فلش رو از بین می بره و این ارور میاد که بعد از اسکن اون فایل ها که فقط نامشون باقی مونده پاک میشن. موفق باشید.
    :)

10. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    تشکر تشکر کرده 
    279
    تشکر تشکر شده 
    262
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    ممنون از راهنماییتون و اما در راند آخر سوال .
    برنامه ؟ و دنبال یک برنامه جایگزین برای این کار می گردم . و چگونه حلش کنم ؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •