سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 36

موضوع: راهنمایی برای خرید فلش

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,523
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Data King نمایش پست ها
    جالبه ! نه؟
    راستی چند گیگ هستش فلشت؟

زیاد به این آمارها توجه نکنید تا خودتون تجربه نکردید!

16 گیگه.

روی Usb 3: سرعت ریدش:80 مگ بر ثانیه ، رایت:22 مگ بر ثانیه.

نمیدونم چرا رایتش کمه!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

به نظر من بهترین مارک فلش در بازار هم از نظر سرعت رید و رایت و هم از نظر استقامت و جنس بهترین هست!
    دوستان در نظر داشته باشن که شرکتی که برای آمریکا بمب اتم میساره بخش الکترونیکش این فلش ها رو تولید میکنه!
    خوب بریم سر قیمتش اگر 8 گیگ خوبش رو بخواهید من استفاده می کنم واقعا سرعت رید و رایتش عالی هست و اصلا A Data به نظرم هیچ وقت به این فلش ها نمی رسه و نخواهد رسید میگید نه یک نظر سنجی بکنید ببینید پی میگن!قیمت 8 گیگش 34 تومان هست ضد آب و ضد ضربه ضد آبش واقعا مرده!بعد سرعت رید و رایتش به ترتیب 38 و 38 هستن!راستی اگر بخواهید سرعت آشکار مدل 16 گیگ USB 3 این نوع رو ببینید به عکس زیر یه نگاهکی بندازید!

مدل 8 گیگ ضد آب و ضد ضربه و تا 32 گیگ هم داره

مدل USB 3.0 بهترین فلش در این زمینه به نظرم!

سرعت این فلش در یک پورت USB 3.0 و یک پاور مناسب!

The Best or nothing

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Architect برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,523
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hsp نمایش پست ها
    بعد سرعت رید و رایتش به ترتیب 38 و 38 هستن!
    مطمئنید که رایتش 38 مگ است،چون usb 2 سرعت رایت بالاتر از حدود 20 رو پشتیبانی نمیکنه!!!

بعدش همیشه سرعت رایت یه فلش یا هارد دیسک از سرعت ریدش کمتره؛حالا چه طوری در اینجا با هم برابرند؟!!!

آیا این سرعت رو خودتون تجربه کردید یا از داخل سایت ها آوردید؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    مطمئنید که رایتش 38 مگ است،چون usb 2 سرعت رایت بالاتر از حدود 20 رو پشتیبانی نمیکنه!!!

بعدش همیشه سرعت رایت یه فلش یا هارد دیسک از سرعت ریدش کمتره؛حالا چه طوری در اینجا با هم برابرند؟!!!

آیا این سرعت رو خودتون تجربه کردید یا از داخل سایت ها آوردید؟
    شما یک پاور 1200w بزار بعد بگو!

چرا که هر چقدر ولتاژ بیشتری بدی به اون بیشتر برات کار میکنه حالا توی این درگیری شاید یکی سوخت اشکالی نداره میری میدی گارانتی مادام العمرش!

چرا دوست عزیز شما روی پورت usb 3.0 امتحان کن جواب میگیری!

راستی من اینو میگم خودم تجربش رو داشتم اگر لازم بود هفته ی دیگه براتون اسکرین شات میزارم!(چون سیستمم رو میدم برای خنک سازی هر هفته هفته دیگش حاضر میشه)
    ویرایش توسط Architect : 13-08-2012 در ساعت 19:27
    The Best or nothing

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Architect برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

حقیقتا پاتریوت یکی از بهترین فلش مموریهای موجود در بازار است.البته تمام مدلهای این برند دارای سرعت رایت و خواندن بالا نیستند و تعدادی از مدلهای آن هستند که دارای این قابلیت هستند که قیمت آنها هم به نسبت بقیه مدلها بالاتر است.
    در مورد سری usb3 هم باید مادربردی که از آن استفاده میکنید هم این امکان را ساپورت کند و گرنه سرعتش با بقیه فرقی نمیکند.در ضمن این مدل از فلش مموریها بنا به تبلیغات صورت گرفته به هیچ عنوان سرعت دو تا سه برابر usb2 را ندارد.البته به نسبت دارای سرعت بیشتری در رایت و خواندن است به شرط اینکه مادربرد هم ساپورت کند اما در کل 2 یا 3 برابر نیست.

8. تشکرها از این نوشته :

عضو انجمن
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    362
    تشکر تشکر شده 
    1,453
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj نمایش پست ها
    حقیقتا پاتریوت یکی از بهترین فلش مموریهای موجود در بازار است.البته تمام مدلهای این برند دارای سرعت رایت و خواندن بالا نیستند و تعدادی از مدلهای آن هستند که دارای این قابلیت هستند که قیمت آنها هم به نسبت بقیه مدلها بالاتر است.
    در مورد سری usb3 هم باید مادربردی که از آن استفاده میکنید هم این امکان را ساپورت کند و گرنه سرعتش با بقیه فرقی نمیکند.در ضمن این مدل از فلش مموریها بنا به تبلیغات صورت گرفته به هیچ عنوان سرعت دو تا سه برابر usb2 را ندارد.البته به نسبت دارای سرعت بیشتری در رایت و خواندن است به شرط اینکه مادربرد هم ساپورت کند اما در کل 2 یا 3 برابر نیست.
    خوب مگر من حرفی از دو یا سه برابر زدن زدم!ببینید جناب آپلو گفتند به این تست ها زیاد تکیه نکنید یه وقتی از اونر می افتید منم گفتم باشه یه اسکرین شات از ویندوز 7 در حال کپی فایل ها به فلش در مین های یو اس بی 3 گزاشتم که به آمار ها هم تکیه نکرده باشم!پاتریوت به نظر من بهترین فلش ها رو میزنه و تا الان(14 آگوست 2012) فعلا من بهتر از اون ندیدم همونطور که گفتم فلش بهتری دیدید به ما هم بگید بدونیم که از این ها بالا تر هم هست بعدش هم کسی که مین یو اس 3 نداره که نمیره فلش یو اس 3 بخره مگر اینکه عشق یو اس 3 باشه که یک همچین کاری کنه می خرن تا سرعد بیشتری در انتقال اطلاعات داشته باشن نه اینکه پولشون رو بریزن توی چاه در صورتی که نه مینش رو دارن و میدونن که هیچ تاثیری نداره!این حرف شما منظور دیگه ای به جز اینکه من گفتم داشت؟
    The Best or nothing

ناظم بخش سیستم عامل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    4,814
    تشکر تشکر شده 
    11,022
    اعتبار کاربر
    1

باسلام

من دیروز فلش مموری patriot خریدم دقیقا با این مشخصات : Supersonic Boost XT 8GB USB 3.0 Flash Drive

یه اسکرین هم از این فلش میزارم که راحتتر متوجه بشید. حال سوالم اینه که این مدل از فلش مموری patriot به لحاظ سرعت Read & Write وکیفیت چجوریه؟ از این بهتر هم هست دراین برند.اگر وجودداره لطفا معرفی کنید.

دومین سوالم اینه که روی فلش گارانتی شرکت نامی APN حک شده و پشت قاب هم نوشته Made in Taiwan آیا اصله یا تقلبی؟ اگه خوب نیست یا تقلبیه فوری برم پسش بدم یکی بهترشو بخرم.

لطفا راهنمایی کنید.

050970b8-24bd-4d2a-b15a-9acc02cf563d.jpg.web.v1.pngHighPerformance_USB_SSBoost_Hangcard_8GB_PKG_Right.png

ادیت : فروشنده سرم کلاه گذاشته بود وبدون گارانتی داده بودـبردم پسش دادم باگارانتیشو گرفتم...
    ویرایش توسط Microtel : 27-10-2014 در ساعت 19:44 دلیل: اضافه کردن ادیت به توضیحات

📌 دوستان گرامی لطفا سوالات خودتان را در انجمن مطرح کنید.

11. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

دوستان من یک فلش میخوام با ویژگی های زیر:
    1- یا 8 یا 16 گیگابایت باشه
    2- اندازه ش کوچیک باشه
    3- دارای زنجیر باشه امّا این زنجیر فقط روی درب فلش باشه! یعنی بتونم به جا کلیدی آویزون کنم فلش رو و هر وقت نیاز بود فلش رو در بیارم و استفاده کنم (درب فلش در جا کلیدی بمونه)
    4- سرعت نوشتن هم ترجیحاً پایین نباشه

مورد سوم از همه واسم مهم تره، لطفاً اگه مدلی مد نظرتون هست راهنمایی کنید.

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,054
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkia نمایش پست ها
    دوستان من یک فلش میخوام با ویژگی های زیر:
    1- یا 8 یا 16 گیگابایت باشه
    2- اندازه ش کوچیک باشه
    3- دارای زنجیر باشه امّا این زنجیر فقط روی درب فلش باشه! یعنی بتونم به جا کلیدی آویزون کنم فلش رو و هر وقت نیاز بود فلش رو در بیارم و استفاده کنم (درب فلش در جا کلیدی بمونه)
    4- سرعت نوشتن هم ترجیحاً پایین نباشه

مورد سوم از همه واسم مهم تره، لطفاً اگه مدلی مد نظرتون هست راهنمایی کنید.

سلام. اینو نگاه کن، ببین نظرت چیه؟

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,054
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Microtel نمایش پست ها
    باسلام

من دیروز فلش مموری patriot خریدم دقیقا با این مشخصات : Supersonic Boost XT 8GB USB 3.0 Flash Drive

یه اسکرین هم از این فلش میزارم که راحتتر متوجه بشید. حال سوالم اینه که این مدل از فلش مموری patriot به لحاظ سرعت Read & Write وکیفیت چجوریه؟ از این بهتر هم هست دراین برند.اگر وجودداره لطفا معرفی کنید.

دومین سوالم اینه که روی فلش گارانتی شرکت نامی APN حک شده و پشت قاب هم نوشته Made in Taiwan آیا اصله یا تقلبی؟ اگه خوب نیست یا تقلبیه فوری برم پسش بدم یکی بهترشو بخرم.

لطفا راهنمایی کنید.

050970b8-24bd-4d2a-b15a-9acc02cf563d.jpg.web.v1.pngHighPerformance_USB_SSBoost_Hangcard_8GB_PKG_Right.png

ادیت : فروشنده سرم کلاه گذاشته بود وبدون گارانتی داده بودـبردم پسش دادم باگارانتیشو گرفتم...

یه سوال: الان این بهترین فلش مموری موجود در بازاره که شما خریداری کردین یا بهترین از این هم وجود داره؟

16. تشکرها از این نوشته :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •