سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: یک مشکل در فلش دیسک

اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    366
    اعتبار کاربر
    0

Unhappy یک مشکل در فلش دیسک

سلام دوستان
    من یک فلش دارم که وقتی به سیستمم متصل می کنم اطلاعاتی را انتقال میدم به فلش وزمانی که کارم تمام میشه وفلش رو میکشم ودوباره وصل می کنم اطلاعاتی که اون موقع ریختم همه پاک شدند ونیستش!
    علتش چیه؟!

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک فلش دارم که وقتی به سیستمم متصل می کنم اطلاعاتی را انتقال میدم به فلش وزمانی که کارم تمام میشه وفلش رو میکشم ودوباره وصل می کنم اطلاعاتی که اون موقع ریختم همه پاک شدند ونیستش!
    علتش چیه؟!
    سلام
    بنده تجربه همچین فلاشی رو داشتم . فلاش مموری خراب بود
    شما 1بار به صورت full فرمت فرمت کنید شاید مشکلتون حل بشه .

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما king_of_chaf برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

همانگونه که دوستمان اشاره نمودند عمر فلش شما به پایان رسیده است.معمولا فلش مموریها دارای گارانتی های دراز مدت و حتی مادام العمر هستند.لذا اگر چنانچه با فرمت کردن مشکلتان حل نشد آنرا به گارانتی مربوطه ببرید که معمولا برایتان تعویض میکنند.

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

ولی بنده فکر نمیکنم که فلش خراب شده باشه یا سوخته باشه چون وقتی فلش میسوزه اصلا اجرا نمیشه که بخوای توش چیزی بریزی! ولی فلش این دوستمون اجرا میشه اما اطلاعات رو میپرونه!

بنده نظرم اینه اگه درسته دوستان تایید کنند:شاید سیستم ایشون ویروسی باشه و به محض کپی اطلاعات،اونها رو پاک میکنه!!!

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

Smile

به نظر من هم اولین احتمال ویروسه.حتما با یه ویروسکش آپدیت شده روی یه سیستم که مطمئنید ویروسی نیست فلش رو ویروس کشی کنید و سپس تمام اشیاء مخفی اون رو از طریق تنظیمات ویندوز توی همون کامپیوتر سالم، از حالت مخفی دربیاورید.شاید همه اطلاعات شما مخفی شده باشند.
    در ضمن توی هر کامپیوتری، چه ویروسی و چه سالم، از توی My Computer از فلشتون Properties بگیرید؛ببینید اطلاعاتی که ریخته اید یا میریزید جا گرفته اند یا نه.اگه جا گرفته اند مشکل از ویروسه!!!

10. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ehy7 نمایش پست ها
    سلام.

ولی بنده فکر نمیکنم که فلش خراب شده باشه یا سوخته باشه چون وقتی فلش میسوزه اصلا اجرا نمیشه که بخوای توش چیزی بریزی! ولی فلش این دوستمون اجرا میشه اما اطلاعات رو میپرونه!

بنده نظرم اینه اگه درسته دوستان تایید کنند:شاید سیستم ایشون ویروسی باشه و به محض کپی اطلاعات،اونها رو پاک میکنه!!!
    دوست عزیز بعضی موقع ها فلباش ها معیوب هم میشوند. یه حالت نیم سوز شده میگیرند .
    به عنوان مثال بعضی فلاش ها به سیستم وصل میشوند ولی وقتی میخوای توش چیزی بریزی پیغام wright protect می دهند . به طور خلاصه بالا امدن فلاش نشونه سالم بودنش نیست

12. تشکرها از این نوشته :

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,966
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    علتش چیه؟!
    دوست عزیز

ابتدا از ویروسی نبودن کامپیوتر و فلش مموری خود مطمئن شوید.

از رمز نگاری نشده بودن و یا نصب نرم افزاری خاص بر روی فلش مموری که مانع از رایت اطلاعات در آن می شوند مطمئن شوید.

فلش مموری خود را یک بار تحت ویندوز فرمت کنید در صورتی که موفق به فرمت شدید اما دوباره مشکل پا برجا بود به احتمال زیاد فلش مموری شما دچار مشکل جدی بوده و تقریبا غیر قابل استفاده است.

در صورتی که در محیط ویندوز نتوانستید آن را فرمت کنید در محیط داس اقدام به فرمت آن نمایید در صورتی که با موفقیت آن را فرمت کردید به احتمال زیاد مشکل تان حل خواهد شد اما در هر حال اگر در محیط داس هم موفق به این کار نشدید و یا با وجود فرمت در محیط داس باز هم مشکل پا برجابود به احتمال زیاد فلش مموری شما خراب شده و غیر قابل استفاده می باشد.

14. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •