سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 75

موضوع: مشکل در فلش مموری

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    با اینکه فلش به سیستم متصل هست پیغام زیر رو میده.
    فایل پیوست 12030
    فلش شما سیلیکون پاور اصل هست دیگه؟ منظورم اینه که احتمالاً تقلبی نباشه. چون این ارور رو معمولاً وقتی شماره سریال فلش اصل نباشه میده.

این احتمال هم هست که فلش رو شناسایی نکرده. پورت های USB دیگه رو هم امتحان کنید. یا اگر تونستید رو لپ تاپ یا سیستم دیگه ای هم تست کنید.

این ابزار برای من و چندین نفر دیگه جواب داده. مشکلاتی مثل Write Protection، کم یا صفر شدن ظرفیت فلش (مثل مورد شما)، فرمت نشدن و افت سرعت.

حالا اگه جواب نداد من یه پیشنهاد دیگه به شما دارم.

فلش شما سیلیکون پاور هست. اگر هنوز جعبه هولوگرام دارش رو دارید، میتونید ببرید و از جایی که خریدید عوضش کنید. اکثر برندهای تولید کننده فلش، که سیلیکون پاور هم جزو اون هاست، گارانتی مادام العمر دارن و هر موقع خراب شد میتونید ببرید و عوضش کنید.

فاکتور خرید فلش هم همراهتون باشه محض احتیاط.

ضمناً فروشنده ریالی بابت تعویض حق نداره دریافت کنه.

خودم و یکی دو نفر دیگه چندین بار از وارانتی فلش و مموری کارت هامون استفاده کردیم و خیلی سریع و بی دردسر برامون عوضش کردن.

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    تشکر تشکر کرده 
    508
    تشکر تشکر شده 
    1,178
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان گل انجمن سافت گذز.
    یک فلش مموری دارم ک بعد از اتصال به پورت USB ایکونش توی مای کامپیوتر میاد ولی باز نمیشه و اطلاعاتش نمایش داده نمیشه چراغشم مدام چشمک میزنه.راهی برای فرمت کردنش وجود داره؟
    فلش Silicon Power هشتش.
    فایل پیوست 12013فایل پیوست 12014
    سلام دوست عزیز
    اگر خدا بخواهد نهایتا تا فردا براتون راهنمای کاملی برای Repair کردن انواع فلش (چه چینی و چه اصل ، با هر مارک و برند) قرار میدم ، و احتمال میدم نیازی نشه که بخواین فلشتون رو فرمت کنید. فقط لطفا صبر کنید چون الان خیلی مشغله دارم.
    با تمام خردمندان و صنعت گران و سیاست مداران بحث و گفتگو کردم ، همه گمان می کردند که دانایند ، اما هیچ چیز نمی دانستند و جاهلی بیش نبودند ، و دانستم که هر که میگوید چیزی بلدم مطمئنن دیگر نمی تواند آنرا فرا بگیرد ، اما بعد از عمری جهالت با مطالعه و جستجو و پرس و جو و تجربه مطمئن شدم که خودم یک چیز را می دانم و در آن شکی ندارم اینکه
    می دانم که هیچ نمی دانم
    سقراط حکیم

4. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما Media Stream برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

سلام.دوستان چند روز پیش رفته بودم کافی نت،وقتی برگشتم و فلشم رو زدم به کامپیوتر ارور زیر رو داد.لطفا راهنمایی کنید.

2014-05-10_20-40-09.jpg

6. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    سیستم عامل
    Windows 7 64Bit
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    9,558
    تشکر تشکر شده 
    11,810
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها
    سلام.دوستان چند روز پیش رفته بودم کافی نت،وقتی برگشتم و فلشم رو زدم به کامپیوتر ارور زیر رو داد.لطفا راهنمایی کنید.

2014-05-10_20-40-09.jpg
    سلام.
    مطمئن نیستم اما به نظر میاد ویروسی شده باشد (با توجه به نام عجیب و غریب فایل /ماژول مذکور) و حالا که به سیستم خودتان زدید ویروس/اسکریپت مذکور نتوانسته اون فایل رو پیدا کند (که در سیستم کافی نت قرار داشته). شاید هم آنتی ویروس شما اون رو در زمان اجرا از فلشتون پاک کرده باشد.
    در کل یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد انجام می دهند زدن فلش (پر از اطلاعات) به سیستم کافی نت (یا خدمات چاپ و پرینت و غیره) و مجددا زدن اون بدون هیچ دقتی به سیستم شخصی هست و به خیال خودشان آنتی ویروس مواظب همه چیز هست در صورتی که آنتی ویروس هم امکانش هست موفق نشود. شخصا اگر یک موقع قرار باشد همچنین کاری انجام بدهم ابتدا با دیسک نجات (معمولا کسپر یا بیت دیفندر) سیستم رو راه اندازی می کنم و فلش رو متصل و فایل های اون رو کاملا با چشمان خودم بررسی می کنم. (فایل های مخفی هم در حالت show قرار می دهم). چون فلش خودم و فایل هایی که درونش دارم رو می شناسم. بعد به سیستم اصلی خودم متصل می کنم.
    درنزدیکای محل سکونت بنده حدودا 4 کافی نت هست که حاضرم امضا بدهم 3 تای اونها ویروسی هستن
    :)

8. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما M-AUDIO برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    سلام.
    مطمئن نیستم اما به نظر میاد ویروسی شده باشد (با توجه به نام عجیب و غریب فایل /ماژول مذکور) و حالا که به سیستم خودتان زدید ویروس/اسکریپت مذکور نتوانسته اون فایل رو پیدا کند (که در سیستم کافی نت قرار داشته). شاید هم آنتی ویروس شما اون رو در زمان اجرا از فلشتون پاک کرده باشد.
    در کل یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد انجام می دهند زدن فلش (پر از اطلاعات) به سیستم کافی نت (یا خدمات چاپ و پرینت و غیره) و مجددا زدن اون بدون هیچ دقتی به سیستم شخصی هست و به خیال خودشان آنتی ویروس مواظب همه چیز هست در صورتی که آنتی ویروس هم امکانش هست موفق نشود. شخصا اگر یک موقع قرار باشد همچنین کاری انجام بدهم ابتدا با دیسک نجات (معمولا کسپر یا بیت دیفندر) سیستم رو راه اندازی می کنم و فلش رو متصل و فایل های اون رو کاملا با چشمان خودم بررسی می کنم. (فایل های مخفی هم در حالت show قرار می دهم). چون فلش خودم و فایل هایی که درونش دارم رو می شناسم. بعد به سیستم اصلی خودم متصل می کنم.
    درنزدیکای محل سکونت بنده حدودا 4 کافی نت هست که حاضرم امضا بدهم 3 تای اونها ویروسی هستن

آقا محمدرضا الان فلشم رو که به کامپیوترم میزنم باز نمیکنه.چیکار کنم؟ فرمتش کنم؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    ویرایش:آقا اینم عکس فلشم:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    156
    تشکر تشکر شده 
    310
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-AUDIO نمایش پست ها
    سلام.
    چون کافی نت ها مرجع ویروس هستن دیگه

ما فریز هم کردیم بازم ویروس دست بردار نبود نمیشه کاریش کرد

دوست عزیز شما هم اگه فایل هاتون رو نیاز ندارین یه فرمت بزنین به انتی ویروس اعتباری نیستا

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما amirstark برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirstark نمایش پست ها
    چون کافی نت ها مرجع ویروس هستن دیگه

ما فریز هم کردیم بازم ویروس دست بردار نبود نمیشه کاریش کرد

دوست عزیز شما هم اگه فایل هاتون رو نیاز ندارین یه فرمت بزنین به انتی ویروس اعتباری نیستا

موقعی که فلشم رو به کامپیوترم زدم،10 تا ویروس رو Avira شناسایی کرد و از بین برد.هر چند هر کاری میکنم،باز نمیشه.هر چه بادا باد،فرمتش میکنم.

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    فلش شما سیلیکون پاور اصل هست دیگه؟ منظورم اینه که احتمالاً تقلبی نباشه. چون این ارور رو معمولاً وقتی شماره سریال فلش اصل نباشه میده.

این احتمال هم هست که فلش رو شناسایی نکرده. پورت های USB دیگه رو هم امتحان کنید. یا اگر تونستید رو لپ تاپ یا سیستم دیگه ای هم تست کنید.

این ابزار برای من و چندین نفر دیگه جواب داده. مشکلاتی مثل Write Protection، کم یا صفر شدن ظرفیت فلش (مثل مورد شما)، فرمت نشدن و افت سرعت.

حالا اگه جواب نداد من یه پیشنهاد دیگه به شما دارم.

فلش شما سیلیکون پاور هست. اگر هنوز جعبه هولوگرام دارش رو دارید، میتونید ببرید و از جایی که خریدید عوضش کنید. اکثر برندهای تولید کننده فلش، که سیلیکون پاور هم جزو اون هاست، گارانتی مادام العمر دارن و هر موقع خراب شد میتونید ببرید و عوضش کنید.

فاکتور خرید فلش هم همراهتون باشه محض احتیاط.

ضمناً فروشنده ریالی بابت تعویض حق نداره دریافت کنه.

خودم و یکی دو نفر دیگه چندین بار از وارانتی فلش و مموری کارت هامون استفاده کردیم و خیلی سریع و بی دردسر برامون عوضش کردن.
    فلش مال دوستمه جعبهو هولوگرام نداره ولی فر نمیکنم چینی باشه.
    اره سیلیکون پاوره .فلش کاملا شناسایی نمیشه فقط ایکونش تو مای کامپیوتر میادهیچ حجمی هم نداره چراغشم مدام چشمک زنه.وقتی روش کلیک راست میکنم و فرمت رو میزنم هیچ پنجره ای باز نمیشه.مدلشم اینه
    silicon-power-ultima-ii-i-series-32gb-.jpg
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

فلش مال دوستمه جعبهو هولوگرام نداره ولی فر نمیکنم چینی باشه.
    اره سیلیکون پاوره .فلش کاملا شناسایی نمیشه فقط ایکونش تو مای کامپیوتر میادهیچ حجمی هم نداره چراغشم مدام چشمک زنه.وقتی روش کلیک راست میکنم و فرمت رو میزنم هیچ پنجره ای باز نمیشه.مدلشم اینه
    silicon-power-ultima-ii-i-series-32gb-.jpg

پورت های USB دیگه یا روی سیستم دیگه هم امتحان کردین؟

یه روش دیگه هم برای استفاده از وارانتی وجود داره.

شما یه فلش مثل همین که دارید بخرید و از جعبه هولوگرام دار اون برای تعویض استفاده کنید.

روش غیرقانونی به نظر میرسه، ولی در واقع اینطور نیست.

شما این فلش رو با گارانتی مادام العمر خریدین، حالا جعبه باشه یا نباشه وظیفه کمپانی هست تا محصول خرابش رو تعویض کنه. (هولوگرام صرفاً برای اطمینان از تقلبی نبودن کالا هست) فروشنده هم این وسط هیچ ضرری نمیکنه. یه نوشو بهتون میده، خرابه رو میفرسته نمایندگی باز خودش نوشو میگیره.

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    پورت های USB دیگه یا روی سیستم دیگه هم امتحان کردین؟

یه روش دیگه هم برای استفاده از وارانتی وجود داره.

شما یه فلش مثل همین که دارید بخرید و از جعبه هولوگرام دار اون برای تعویض استفاده کنید.

روش غیرقانونی به نظر میرسه، ولی در واقع اینطور نیست.

شما این فلش رو با گارانتی مادام العمر خریدین، حالا جعبه باشه یا نباشه وظیفه کمپانی هست تا محصول خرابش رو تعویض کنه. (هولوگرام صرفاً برای اطمینان از تقلبی نبودن کالا هست) فروشنده هم این وسط هیچ ضرری نمیکنه. یه نوشو بهتون میده، خرابه رو میفرسته نمایندگی باز خودش نوشو میگیره.
    با چند تا سیستم امتحان کردم روی همشون همینطوزه چند تا نرم افزار دیگه هم دانلود کردم که هیچ کدومشون جواب نداد.مشکل بنظر نرم افزاری میاد ولی دیگه عقلم بجایی نمیرسه.
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •