سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: فلش SP توسط سیستم شناخته نمیشه

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض فلش SP توسط سیستم شناخته نمیشه

سلام
    یه فلش از نوع سیلیکن پاور تاچ 830 دارم که تا چند وقت پیش مثل بچه آدم کار میکرد، اما یه روز، داشتم کامپیوترای یه مدرسه رو راه مینداختم، به دو سه تا سیستم زدمش، خوب کار میکرد، اما به یه سیستم زدم، دیدم فلش بالا نمیاد. احتمال دادم پورتش خراب باشه، کشیدمش زدمش به یه سیستم دیگه، دیدم تو اون هم بالا نمیاد. رو چند تا سیستم دیگه هم زدم، دیدم بالا نمیاد (همشون ویندوز 7). الان فقط به لپتاپ خودم که میزنم (ویندوز 8) تصویر زیر رو نشون میده و دیگر هیچ:

آیکن درایوش هم نمیاد که مثلا بتونم فرمتش کنم یا چیزی شبیه این. تمام نرم افزارهای لینک زیر رو هم چک کردم:
    مجموعه نرم افزارهای تعمیر فلش های رایت پروتکتد و یا از کار افتاده

اما همشون رو وقتی ران میکنم، نمیتونن فلش رو تشخیص بدن و میگن هیچ دیوایسی به سیستم متصل نیست. سعی کردم درایورش رو آپدیت کنم، فایده نداشت. تمام درایورهای موجود رو دستی دیلیت کردم تا شاید دفعه بعد خود ویندوز بشناسه، فایده نداشت، تو سیف مود اومدم بالا فایده نداشت، به دستگاه گیرنده دیجیتال وصلش کردم، نشناختش و...

بنظرتون امکان درست شدنش هست؟

یه سؤال دیگه هم دارم. گارانتی فلش، مادام العمر شرکت متین رایانه هست. ولی متأسفانه جعبه فلش رو هرچی میگردم، پیداش نمیکنم. بنظرتون راهی هست که بتونم از گارانتیش استفاده کنم؟

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    یا فلش سوخت ویا بشدت آسیب دیده
    فکر کنم به همان رایانه ای که وصل کردی این شکلی شده بالا رفتن ولتاژ در USB ویا اشتباه جا گذاشتن کابل داخلی در رایانه باعث این آسیب دیدگی میشود
    به دیگران هم بگو از ورودی آن رایانه استفاده نکنند
    فلشت ممکنه در شرایط خاص و مدل آن و آنهم با در نظر گرفتن شدت آسیب دیدگی درست شود ولی بهر حال با کمال تاسف مثل اولش نمیشه

• تسلیت میگم

3. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •