سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28

موضوع: شناخته نشدن فلش درایو در My Computer

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    1,161
    تشکر تشکر شده 
    1,263
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m.m نمایش پست ها
    سلام بنده يه فلش دارم ميزنم به سيستم ايكون مياد ولي وقتي ميزنم باز كنه خطا ميده آيا فلش پريده يا ميشه كاري كرد يه رم گوشي هم دارم ميزنم ميگه بايد فرمت شود ولي با فرمت ويندوز نميشه فرمت كرد ميزنه غير قابل فرمت ايا راهي هس دوستان
    از طریق cmd ویندوزتون فلش رو فرمت کنید:
    باید cmd ویندوزت رو اجرا کنی و این عبارت رو داخلش تایپ کنی:
    format x:/fs:ntfs حرف x اسم درایوی هست که میخوای فرمتش کنی،از قبل هم فلشت به سیستم وصل باشه
    تست کن ببین میشه؟

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ferrari برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    McAfee
    تشکر تشکر کرده 
    2,219
    تشکر تشکر شده 
    458
    اعتبار کاربر
    1

نه نشدm2.JPG m2.JPG

4. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    به سایت Transcend برید و برنامه انلاین ریکاوری را در قسمت سافت وار انتخاب کنید تا به صفحه دانلودش منتقل شوید , سپس به گیره زیر لینک دانلود توجه کنید . البته این برنامه در کل مخصوص فلشهایی هست که فرمت نمیشوند و یا سایزشون نامشخص هست و یا فقط خواندنی میشوند و ..... , نحوه کار برنامه هم چون از این نوع فلش نداشتم نتونستم تست کنم اما ابتدا به اینترنت متصل باشید و بعد فلش را به کامپیوتر وصل کنید و بعد برنامه را باز کرده و وارد شوید اول باید سایز را انتخاب کنید و بعد در مرحله بعد ازتون سوالی مبنی بر حذف کردن اطلاعات داخل فلش را میپرسه و بعد شما استارت رو میزنید و سپس دوباره استارت و یک الی دو دقیقه ای صبر کنید تا مراحل ریپیر تموم بشه و نتیجه مشخص شود . البته من خودم همین برنامه را داشتم و میتونستم براتون اپلود کنم اما خواستم وارد سایت شوید تا نتایج بهتری بدست بیارید . امیدوارم نتیجه بده

سلام. خیلی ممنون سیروس جان از روشی که پیشنهاد دادید، ولی بنده نمیدونستم که کدوم رو باید دانلود کنم. راهی رو که جناب
    صهبا تو پست 19 گذاشته بودن انجام دادم و فلش رو از اونجا فرمت کردم و درست شد.
    p.png

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Gem نمایش پست ها

سلام. خیلی ممنون سیروس جان از روشی که پیشنهاد دادید، ولی بنده نمیدونستم که کدوم رو باید دانلود کنم. راهی رو که جناب
    صهبا تو پست 19 گذاشته بودن انجام دادم و فلش رو از اونجا فرمت کردم و درست شد.
    p.png
    سلام .
    بسیار عالی و مبارکه , بنده فقط به درخواست شما برای دانلود اون برنامه ( Repair ) آدرس سایت را دادم , البته همین برنامه را از یه سایتی دانلود کردم که برای چند نفر جواب داده بود , در کل برای تعمیر فلشها باید روشهای متعددی را تست کرد تا جواب گرفت , با اینکه برای یکی دیگه از کاربران جواب نداده بود خوشبختانه برای شما جواب داد . معمولا در چنین مواقعی باید قبل از هر کاری اول روشهای مختلف فرمت کردن را انجام داد مثل از طریق CMD و یا بوت ویندوز و یا دیسک منیجمنت و سایر ابزارهای مختص فرمت کردن علی الخصوص در حالت بوت .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

سلام .
    بسیار عالی و مبارکه , بنده فقط به درخواست شما برای دانلود اون برنامه ( Repair ) آدرس سایت را دادم , البته همین برنامه را از یه سایتی دانلود کردم که برای چند نفر جواب داده بود , در کل برای تعمیر فلشها باید روشهای متعددی را تست کرد تا جواب گرفت , با اینکه برای یکی دیگه از کاربران جواب نداده بود خوشبختانه برای شما جواب داد . معمولا در چنین مواقعی باید قبل از هر کاری اول روشهای مختلف فرمت کردن را انجام داد مثل از طریق CMD و یا بوت ویندوز و یا دیسک منیجمنت و سایر ابزارهای مختص فرمت کردن علی الخصوص در حالت بوت .
    ممنون سیروس جان. حالا بنده بر اساس عکس کدوم رو باید برای Repair دانلود می کردم؟

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

ممنون سیروس جان. حالا بنده بر اساس عکس کدوم رو باید برای Repair دانلود می کردم؟
    خواهش میکنم .
    بسیار عالی . ببینید الان در همون صفحه اول ادرسی که براتون گذاشته ام , در بالای صفحه یو اس بی فلاش درایو را کلیک کنید و در صفحه بعد لیستی از فلاش ها را میبنید که فلش خودتون را پیدا کنید ( روی جلد فلش مشخصات نوشته شده ) و روی اون کلیک کنید , وارد یه صفحه دیگه میشوید که اونجا بازم یه لیست سمت راست هست انتخاب کنید و فایل ریکاوری خودتون را دانلود کنید , اگه دوباره به همون صفحه که در تصویر گذاشته اید لینک داد, ببینید کدوم یکی هست اگه هیچ کدوم نبود سوم گزینه جنرال پروداکت را دانلود کنید .برای بنده که جت فلاش 350 بود خیلی راحت پیدا کردم .

jt.jpg
    MY ALBUM

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش امنیت
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Avira
    تشکر تشکر کرده 
    7,162
    تشکر تشکر شده 
    9,060
    اعتبار کاربر
    1

خواهش میکنم .
    بسیار عالی . ببینید الان در همون صفحه اول ادرسی که براتون گذاشته ام , در بالای صفحه یو اس بی فلاش درایو را کلیک کنید و در صفحه بعد لیستی از فلاش ها را میبنید که فلش خودتون را پیدا کنید ( روی جلد فلش مشخصات نوشته شده ) و روی اون کلیک کنید , وارد یه صفحه دیگه میشوید که اونجا بازم یه لیست سمت راست هست انتخاب کنید و فایل ریکاوری خودتون را دانلود کنید , اگه دوباره به همون صفحه که در تصویر گذاشته اید لینک داد, ببینید کدوم یکی هست اگه هیچ کدوم نبود سوم گزینه جنرال پروداکت را دانلود کنید .برای بنده که جت فلاش 350 بود خیلی راحت پیدا کردم .
    ممنون سیروس جان نوشته های روی فلش بنده پاک شده.اما فلش بنده از اوناس که بین در و بدنه یه خط رنگی داره.( در 4GB خط سبز و 8GB خط بنفش)

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Secure برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

ممنون سیروس جان نوشته های روی فلش بنده پاک شده.اما فلش بنده از اوناس که بین در و بدنه یه خط رنگی داره.( در 4GB خط سبز و 8GB خط بنفش)
    اها اونها V30 هستند اکثرا , یکی از اونارو دارم چهار گیگ با خط سبز رنگ داخل جلدش مدلش نوشته شده , و ساخت چین هم هست , اما در اون لیست نیست من هم خیلی دنبالش گشتم در پایین صفحه دو سه مدل از" V " را گذاشته , که فرق دارند . اما اون یکی فلشم که 8 و 16 هستند در یک پک بود و هشت گیگش جایزه خرید 16 گیگ بود ساخت تایوان هست و دقیقا مشخصاتش بود . به نظرم همون سومین لینک که جنرال پروداکت نوشته بدرد بخوره .
    MY ALBUM

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)