سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: پاک شدن ناگهانی اطلاعات داخل هارد

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض پاک شدن ناگهانی اطلاعات داخل هارد

سلام من هاردمو (هارد اکسترنال adata710 با ظرفیت یک ترابایت) به ریسیور وصل کرده بودم که موقع پخش فیلم قطع شد و از هارد خارج شد وقتی که دوباره به ریسیور وصل کردم داخل هارد رو خالی نشون داد و زمانی که به لپ تاپ وصل کردم با اینکه هارد رو خالی نشون میداد اما از ظرفیت یک ترابایت فقط 493 مگابایت آن در دسترس بود یعنی مقدار حجمی که در آن دیتا داشتم اصلا شناخته نمیشد.کسی میتونه کمکم کنه؟

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,351
    تشکر تشکر شده 
    15,466
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sumoraei نمایش پست ها
    سلام من هاردمو (هارد اکسترنال adata710 با ظرفیت یک ترابایت) به ریسیور وصل کرده بودم که موقع پخش فیلم قطع شد و از هارد خارج شد وقتی که دوباره به ریسیور وصل کردم داخل هارد رو خالی نشون داد و زمانی که به لپ تاپ وصل کردم با اینکه هارد رو خالی نشون میداد اما از ظرفیت یک ترابایت فقط 493 مگابایت آن در دسترس بود یعنی مقدار حجمی که در آن دیتا داشتم اصلا شناخته نمیشد.کسی میتونه کمکم کنه؟
    پارتیشن بندی هارد چه جوری بود و فیلمی را که در حال پخش بود در هارد ذخیره داشتید ؟ و میتونید یه بار Check Now ( کلیک راست روی هارد و پراپرتیس و از گزینه تولز ) را بزنید و ببینید ایا تاثیری دارد . احتمالا باید فرمت کنید البته منتظر نظرات دوستان باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

سلام.

علاوه بر سوال آقا سیروس عزیز،
    شما Show Hidden سیستم رو فعال کنید،ببینید احیاناً فایلا مخفی نشدن؟

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

4. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    F-Secure
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    28
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز با آنتی ویروس اسکن کنید

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

سلام
    منم این مشکل رو دارم از هیدن نیست
    یه بار قبلا ریکاوری کردم ولی این بار نمبخوام از این مشکل رد شن بلکه با همفکری دوستان میخوام حلش کنم کسی نظری نداره؟

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,351
    تشکر تشکر شده 
    15,466
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ّFaroQ نمایش پست ها
    سلام
    منم این مشکل رو دارم از هیدن نیست
    یه بار قبلا ریکاوری کردم ولی این بار نمبخوام از این مشکل رد شن بلکه با همفکری دوستان میخوام حلش کنم کسی نظری نداره؟
    چه مشکلی ؟ با جزییات بیشتر توضیح دهید . واسه شما چه حالتی و در چه موقع اتفاق افتاد ؟
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    151
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    این کارهایی رو که می گم انجام بده مشکلت حل میشه
    این کار رو باید روی تک تک درایوهاتون بصورت جداگانه انجام بدین.
    اول روی درایو راست کلیک بکنید و بعد گزینه Properties رو انتخاب بکنید سپس Tools رو بزنید و در اولین گزینه که Error-cheaking هست روی Cheak now کلیک بکنید و دوتا گزینه میاره که شما هر دو رو تیک بزنید و اجازه بدید که کامپیوتر اطلاعات درایو رو تعمیر و بازگردانی بکنه.نسبت به حجم درایو ممکن هست که زمان بر باشه ولی صبور باشید بعد از اتمام مراحل اطلاعات شما رو عین دسته گل تحویلتون میده.
    ممنون

9. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    151
    اعتبار کاربر
    1

یک نکته دیگه هم بگم چون من خودم دقیقا این مشکل رو داشتم،اطلاعات شما پاک نشده ولی احتمال بسیار زیاد روی هاردتون بدسکتور ایجاد شده توصیه میکنم با نرم افزار بدسکتوریاب یه بررسی کامل بکنید.سر این مشکل من مجبور شدم فورا اطلاعات هارد قبلیم رو روی یک هارد جدید بریزم.اگر بدسکتور سخت افزاری باشه که فورا باید یک کاری بکنید تا اطلاعات شما کاملا از بین نرفته.با نرم افزار HDD Regenerator تست کنید نتیجه رو بگید تا راهنمایی بکنم.

11. تشکرها از این نوشته :

اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    اعتبار کاربر
    0

با سلام : ما به همه عزیزان توصیه کردیم رسیور و تلویزیون به علت نوسان بالای برق قابل اطمینان جهت اتصال هارد شما نمیباشد
    خرابی ممکن است برای هارد شما به وجود آمده باشد خرابی فیزیکالی و خرابی نرم افزاری اگر هارد دچار خرابی فیزیکالی شود احتمالا نیاز به جراحی
    جهت ریکاوری اطلاعات شما میباشد اما خرابی نرم افزاری به علت شناسایی نشدن سیستم فایل میباشد هاردهای اکسترنال بیشترntfs میباشد
    و رسیور و تلویزیون قابلیت ساپورت این سیستم فایل را نداشته و در بعضی از موارد سیستم فایل آنها را عوض کرده و fat می کند در صورت این
    تعمیر می توانید هارد خود را به مرکز مطمئن ریکاوری ارسال کنید
    ویرایش توسط S!RUS : 03-11-2015 در ساعت 04:15 دلیل: حذف لینک

13. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •