سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 34

موضوع: مشکل شناسایی هارد اکسترنال در ویندوز

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل شناسایی هارد اکسترنال در ویندوز

سلام
    دوستان من این مشکل رو دارم با هارد اکسترنال یکی از دوستام . از ایناییه که گیر 100 پیچ میدن ولکن نیستن . اینقد التماس کرد که مجبورم الان بیافتم دنبال کارش.
    هارد رو که میزنم به لبتاب تو Disk Managment هارد رو میشناسه ولی تو My Computer هیچی درایو مخصوص به این هارد اکسترنال ظاهر نمیشه . تو Disk ... هم که میای رو هارد راست کلیک میکنی فقط Delete partition رو میده بهت . مابقی گزینه ها غیر فعاله . اسکرین شات ها رو اضافه کردم که دیگه گویای همه چی هست . ببینم چیکار میکنین شیرمردای softgozar :D
    لینک اسکرین شاتها :

https://www.dropbox.com/sh/b0xrz1mvsysa3aj/dFPPuIwFgJ

==================================

سلام. لینکی که قرار دادین طبق قانون شماره 3 انجمن حذف شد. لطفاً قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

موفق باشید.

wasted

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,838
    اعتبار کاربر
    1

شما از همون Disk Management روی اون درایو راست کلیک و Change Drive Letter and Path رو انتخاب کنید. بعد روی دکمه Change کلیک کنید و یه حرف / Letter برای درایو انتخاب کنید. بعد وارد My Computer بشید و ببینید برگشته یا نه.

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,351
    تشکر تشکر شده 
    15,466
    اعتبار کاربر
    1

به نظر من هم , از اول و به ترتیب نام گذاری تمام درایوهاتون را انجام دهید و بعدا تست کنید
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    شما از همون Disk Management روی اون درایو راست کلیک و Change Drive Letter and Path رو انتخاب کنید. بعد روی دکمه Change کلیک کنید و یه حرف / Letter برای درایو انتخاب کنید. بعد وارد My Computer بشید و ببینید برگشته یا نه.

اصلا خوندی مطالبم رو ؟ :D
    میگم اونجا فقط Delete میده بهم ! اگه اینو میداد که همه چی حل بود !!

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    به نظر من هم , از اول و به ترتیب نام گذاری تمام درایوهاتون را انجام دهید و بعدا تست کنید
    منظورت چیه ؟
    گفتم که رو هارد که راست کلیک میکنی فقط Delete میده بهت !

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,838
    اعتبار کاربر
    1

ببخشید. متاسفانه عکس هاتون رو نمیتونم باز کنم. اینترنتم چند روزیه مختله، دراپ باکس هم سنگینه اصلاً بالا نمیاد.

اگه تو Disk Management راست کلیک کردین و فقط گزینه Delete Volume فعال بود، تو ستون Capacity و Free Space هم چیزی نوشته نشده، احتمالاً هارد دچار اختلال شده و باید فرمت بشه.

چون از My Computer در دسترس نیست، از Disk Management روی درایو راست کلیک و Delete Volume رو بزنید. پارتیشن که پاک شد، فضای هارد به صورت Unallocated Space در میاد. مجدداً روش راست کلیک کنید و از فضای موجود یه پارتیشن جدید درست کنید و براش یک Letter اختصاص بدین.

اگر توش پر بوده و میخواید اطلاعاتش رو برگردونید، هیچ چیزی توش کپی نکنید. فقط با یه برنامه Recovery خوب اسکن کنید و فایل هایی که پیدا کرده رو در یک درایو دیگه کپی کنید. برنامه خوب برای این کار اگه میخواید GetDataBack رو بهتون پیشنهاد میکنم.

پ.ن: قبل از اینکه Delete Volume رو امتحان کنید، مطمئن بشید این تنها راه باقی مونده هست. شاید با چند بار جدا کردن کابل از پورت USB و وصل کردن مجدد هارد بالا بیاد. رو سیستم های دیگه هم حتماً قبلش تست کنید.

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    ببخشید. متاسفانه عکس هاتون رو نمیتونم باز کنم. اینترنتم چند روزیه مختله، دراپ باکس هم سنگینه اصلاً بالا نمیاد.

اگه تو Disk Management راست کلیک کردین و فقط گزینه Delete Volume فعال بود، تو ستون Capacity و Free Space هم چیزی نوشته نشده، احتمالاً هارد دچار اختلال شده و باید فرمت بشه.

چون از My Computer در دسترس نیست، از Disk Management روی درایو راست کلیک و Delete Volume رو بزنید. پارتیشن که پاک شد، فضای هارد به صورت Unallocated Space در میاد. مجدداً روش راست کلیک کنید و از فضای موجود یه پارتیشن جدید درست کنید و براش یک Letter اختصاص بدین.

اگر توش پر بوده و میخواید اطلاعاتش رو برگردونید، هیچ چیزی توش کپی نکنید. فقط با یه برنامه Recovery خوب اسکن کنید و فایل هایی که پیدا کرده رو در یک درایو دیگه کپی کنید. برنامه خوب برای این کار اگه میخواید GetDataBack رو بهتون پیشنهاد میکنم.

پ.ن: قبل از اینکه Delete Volume رو امتحان کنید، مطمئن بشید این تنها راه باقی مونده هست. شاید با چند بار جدا کردن کابل از پورت USB و وصل کردن مجدد هارد بالا بیاد. رو سیستم های دیگه هم حتماً قبلش تست کنید.
    ببین اون موقعی که هارد رو تحویل گرفتم هم دیر وقت بود هم اعصاب معصاب نداشتم !!! در این حد یادمه که اومدم یه کاری انجام بدم که اررور داد که این هارد توسط سیستم عاملی که دارم ازش استفاده میکنم فرمت/پارتیشن یندی نشده ...
    من با این نرم افزاری که گفتی کار کردم و ازش راضیم،همه اطلاعات رو بدون کن وکسر برگردوند . منتها خوب دیگه ریسک خودش رو داره و چون واسه طرف اطلاعاتش خیلی مهمه میگم تا جایی که امکان داره فرمتش نکنم .این یه اسکرین شات از Disk management :
    Screenshot 2014-03-02 10.37.19.jpg
    اینم یه اسکرین شات از EaseUs Partition Master :
    Untitled2.jpg
    و باز اسکرین شات از Disk Management:
    Screenshot 2014-03-02 10.42.23.jpg
    مشکل شناسایی هارد اکسترنال در ویندوز تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Mr UNTD : 02-03-2014 در ساعت 10:44 دلیل: add Picture

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,351
    تشکر تشکر شده 
    15,466
    اعتبار کاربر
    1

این هارد اکسترنال , همون هاردی هست که به ال سی دی خانگی زده شده بود وپس از ضبط فیلمی و سپس به سیستم وصل کرده بودید که چنین مشکلی براش پیش امده بود ؟
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

10. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    این هارد اکسترنال , همون هاردی هست که به ال سی دی خانگی زده شده بود وپس از ضبط فیلمی و سپس به سیستم وصل کرده بودید که چنین مشکلی براش پیش امده بود ؟
    همون ؟؟؟؟
    آره همونه :دی

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    17
    اعتبار کاربر
    1

هارد رو با نرم افزار Disk Getor data recovery ریکاوری کردم بعد دوبار فرمتش کردم مشکلش حل شد .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •