سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 از مجموع 47

موضوع: راهنمائی برای خرید هارد اکسترنال

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر.
    منم میخوام یه هارد 1ترا بگیرم ولی بین silicon و adata موندم adata hd720 حسگر gshock داره که نظرمو گرفته کسی هست که تجربه کار با این هاردو داشته باشه؟

سلام دوست عزیزسرعتش با پورت usb3 چنده؟میشه یه شات بزارید؟
    سلام ، این سیلیکون پاور بهتر از hd710 هست ، اما hd720 رو من خبر ندارم نمیدونم چطوریه .

البته این تخفیفی که قرار شب یلدا بده و مدیر محترم اطلاع رسانی کردن اگه این هارد باشه توش شک نکنید چون با اون قیمت برنده هستید .

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام .
    به نظم از همین مدل دوستمون بگیر , البته در دی جی کالا از 28 اذر تا 3 دی همون مدل با قیمت 260 یا 270 تومن را میده 199 تومن , میزاره تو پیشنهاد ویژه , صبر کن تا چند روز دیگه قراره خیلی از کالا را اینجوری در پیشنهاد ویژه بزاره .
    نهایتا ببینیم چه مدل های دیگه ای را میزاره , اون وقت انتخاب میکنید . هر چند همین مدل سیلکون پاور امور A80 به نظرم عالی باشه .
    راستی دوست عزیز ata_gh , مجددا هاردتون مبارک باشه . چرخش به رکاب دلتون بچرخه .....

فایل پیوست 21400

خوب این رو دیروز میگفتین چی می شد ؟؟ فردا می برم پس بدم هاردو

3. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    خوب این رو دیروز میگفتین چی می شد ؟؟ فردا می برم پس بدم هاردو
    درود .
    قربونت برم دقیقا من هم امشب یکی دو ساعت قبل از اینکه خبر را اینجا بزارم از تلگرام دی جی کالا مطلع شدم . حیف شد کاش زودتر این خبر را منتشر میکردند چون بنده هم در جریان خرید هارد شما بودم و حتما هم در پست مربوطه و هم از طریق پیام خصوصی و .... بهتون اطلاع میدادم .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

درود .
    قربونت برم دقیقا من هم امشب یکی دو ساعت قبل از اینکه خبر را اینجا بزارم از تلگرام دی جی کالا مطلع شدم . حیف شد کاش زودتر این خبر را منتشر میکردند چون بنده هم در جریان خرید هارد شما بودم و حتما هم در پست مربوطه و هم از طریق پیام خصوصی و .... بهتون اطلاع میدادم .
    خواهش می کنم ، این دوستمون گفته یه شات خواسته از سرعت اما من نمیدونم چجوری باید بگیرم ، به خودشون هم پیغام خصوصی دادم که بهم بگه چجوری هست که لب تاپ دم دستم بود بگیرم اما جوابی ندادن ( یعنی فک کنم از اون روز به بعد اصلا وارد انجمن نشدن که ببینن ) (البته از خود شما هم در مورد یکی از برنامه های موجود تو سایت سوالی پرسیدم به صورت خصوصی اما هیچ گونه جوابی ندادین ؛ ..... تعجب کردم! .....) ، میشه شما نحوه شات گرفتن از سرعت رو بگین ؟؟؟ ممنون

7. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

خواهش می کنم ، این دوستمون گفته یه شات خواسته از سرعت اما من نمیدونم چجوری باید بگیرم ، به خودشون هم پیغام خصوصی دادم که بهم بگه چجوری هست که لب تاپ دم دستم بود بگیرم اما جوابی ندادن ( یعنی فک کنم از اون روز به بعد اصلا وارد انجمن نشدن که ببینن ) (البته از خود شما هم در مورد یکی از برنامه های موجود تو سایت سوالی پرسیدم به صورت خصوصی اما هیچ گونه جوابی ندادین ؛ ..... تعجب کردم! .....) ، میشه شما نحوه شات گرفتن از سرعت رو بگین ؟؟؟ ممنون
    سلام .
    دوست عزیز قبل از هر چیز ببخشید بنده این مدت کلا و اصلا در انجمن نبودم و ارتباط اینترنتی نداشتم , در صورتیکه مشکلات فعلی حل شود کماکان در خدمت کلیه دوستان عزیز خواهم بود .
    در مورد پیام خصوصی تون حتما کل پیامهای این مدت را چک میکنم و حتما به سوال شما هم جواب خواهم داد . مطمئنا" در صورتیکه بعضی از پیامها را جواب نداده ام احتمال داشته که جوابش را یا نمیدونستم و یا نیاز به وقت و بررسی در اون مور د را داشته , وگرنه حتما جواب منفی یا مثبت را میدادم .
    و در مورد سوال دوم شما در خصوص شات گرفتن ( اگه منظورتون نحوه اینکار هست ), میتونید از برنامه هایی مثل FastStone Capture استفاده کنید و یا اینکه میتونید از کلیدهای کیبورد کلید پرینت اسکرین ( prt Scrn ) استفاده کنید و عکسی از تموم تصویر موجود از صفحه نمایش را بگیرید و سپس برنامه Paint را باز کرده و Past کنید و سپس ذخیره کرده و .....
    و اگه منظوری بجز این توضیحات بنده دارید بفرمایید تا بیشتر توضیح داده شود .
    .. موفق باشید ..
    MY ALBUM

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

سلام .
    دوست عزیز قبل از هر چیز ببخشید بنده این مدت کلا و اصلا در انجمن نبودم و ارتباط اینترنتی نداشتم , در صورتیکه مشکلات فعلی حل شود کماکان در خدمت کلیه دوستان عزیز خواهم بود .
    در مورد پیام خصوصی تون حتما کل پیامهای این مدت را چک میکنم و حتما به سوال شما هم جواب خواهم داد . مطمئنا" در صورتیکه بعضی از پیامها را جواب نداده ام احتمال داشته که جوابش را یا نمیدونستم و یا نیاز به وقت و بررسی در اون مور د را داشته , وگرنه حتما جواب منفی یا مثبت را میدادم .
    و در مورد سوال دوم شما در خصوص شات گرفتن ( اگه منظورتون نحوه اینکار هست ), میتونید از برنامه هایی مثل FastStone Capture استفاده کنید و یا اینکه میتونید از کلیدهای کیبورد کلید پرینت اسکرین ( prt Scrn ) استفاده کنید و عکسی از تموم تصویر موجود از صفحه نمایش را بگیرید و سپس برنامه Paint را باز کرده و Past کنید و سپس ذخیره کرده و .....
    و اگه منظوری بجز این توضیحات بنده دارید بفرمایید تا بیشتر توضیح داده شود .
    .. موفق باشید ..
    سلام ، خواهش می کنم .
    نه ایشون گفته سرعتش با usb3 چنده ؟ میشه شات بزارید . این رو پرسیدم که چطوری ؟ منظورش با برنامه های مخصوص هارد هست یا جور دیگه .

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,483
    اعتبار کاربر
    1

سلام ، خواهش می کنم .
    نه ایشون گفته سرعتش با usb3 چنده ؟ میشه شات بزارید . این رو پرسیدم که چطوری ؟ منظورش با برنامه های مخصوص هارد هست یا جور دیگه .
    سلام .
    واقعا بنده نمیدونم منظور ایشون چی بوده و هست , اما میتونید از این دو تاپیک هم استفاده کنید .
    عنوان:
    تست سرعت خواندن ابزارهای ذخیره سازی کاربران در HD Tune Pro

و
    عنوان:
    تست سرعت ابزارهای ذخیره سازی کاربران در Anvil's Storage Utilities

MY ALBUM

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •