سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 47

موضوع: راهنمائی برای خرید هارد اکسترنال

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    نه گارانتیش تموم شده بود ، والا شما میگی راضی بودم ، اما من اصلا راضی نیستم چون سرعت هارد هم امده بود پایین بعدش هم که اون اتفاق افتاد واسش ، فقطم واسه من این اتفاق نیفتاده ، تقریبا الان که چند هفتست با دوستامم صحبت کردم همه از کیفیت بدنه وسترن شاکی بودن که به راحتی خراب میشه و مشکل پیدا می کنه ... البته این حرف ها رو بعضا در مورد هارد های ضد ضربه adata و سیلیکون پاور در نظرات سایت ها دیدم که تقریبا دیگه به این نتیجه رسیدم وسیله دیجیتالی این چیز ها رو هم داره و به شانس هم بستگی داره و امکان داره توش تک توک هم خراب در بیاد ( البته امکانش هست که اون نظرات که تک و توک هم بود در مورد هارد های ضد ضربه یا کار رقبا ، یا کار متعصبان به برند و .... بوده باشه ) (اما چیزی که تو واقعیت دیدم این بود که یکی از فروشنده ها اینجا دقیقا هاردو از تقریبا یک متری رها کرد زمین و هیچی نشد با نرم افزار هم چک کرد هیچ بد سکتوری پیدا نکرده بود ، بعدشم گفت برو دیجی کالا ویدیو تستش هم هست اصلا هم دروغ نیست دیدی که جلو چشت پرت کردم زمین هیچی نشد .... ) ( دیگه این چیزی بود که با چشمم دیدم گفتم به شما دوستان هم بگم که اطلاع داشته باشین ، گارانتی 3 ساله هم داره به نظرم انتخاب خیلی خوبیه )
    فقط سوالم همون پست قبلی هم گفتم ، رمز نگاریش مثل پاسپورت هست یا فرق داره سطح امنیتش ؟؟؟
    من منظورم تو هاردهای اینترنال (داخل کیس میزارن) بودا نه اکسترنال .
    در مورد اکسترنال هم که قبلا گفتم چیز خاصی نمیدونم و مهم ترش تجربه ای هم ندارم
    درباره پرتاب کردن هم هاردها همه شون هد دارن که اگه کوچیک ترین ضربه ای بخوره ، به صفحه و پلاتر هارد برخورد میکنه و موجب بدسکتور و ... میشه . اما اینکه اون طرف پرت کرد و نخورد یا باید طراحی بدنه اش متفاوت باشه (که نمیدونم همچین هاردی هست یا نه) یا باید هارد اکسترنال از نوع ssd بوده باشه
    درباره سئوال آخرت هم گفتم که چیزی نمیدونم
    کلا فقط خواستم بگم که موقع خرید غیر از برند معروف ، حتما نظرات استفاده کنندگانش هم بپرس و حتما از گارانتی معتبر تهیه کن (تو ایران معتبرترین گارانتی ها ، آواژنگ و آونگ هستن البته طبق آماری که سایت شهر سخت افزار گرفت)
    ویرایش توسط SajjadKhati : 15-12-2015 در ساعت 08:53
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    من منظورم تو هاردهای اینترنال (داخل کیس میزارن) بودا نه اکسترنال .
    در مورد اکسترنال هم که قبلا گفتم چیز خاصی نمیدونم و مهم ترش تجرذربه ای هم ندارم
    درباره پرتاب کردن هم هاردها همه شون هد دارن که اگه کوچیک ترین ضربه ای بخوره ، به صفحه و پلاتر هارد برخورد میکنه و موجب بدسکتور و ... میشه . اما اینکه اون طرف پرت کرد و نخورد یا باید طراحی بدنه اش متفاوت باشه (که نمیدونم همچین هاردی هست یا نه) یا باید هارد اکسترنال از نوع ssd بوده باشه
    درباره سئوال آخرت هم گفتم که چیزی نمیدونم
    کلا فقط خواستم بگم که موقع خرید غیر از برند معروف ، حتما نظرات استفاده کنندگانش هم بپرس و حتما از گارانتی معتبر تهیه کن (تو ایران معتبرترین گارانتی ها ، آواژنگ و آونگ هستن البته طبق آماری که سایت شهر سخت افزار گرفت)
    نه خوب اینجا بحث اکسترنال بود ، فکر کردم اکسترنال منظورت هست .
    بله با کوچکترین ضربه هارد دچار مشکل میشه ، اما هارد های ضد ضربه adata و سیلیکون پاور بدنه رو طوری طراحی کردن که ضربه به خود هارد وارد نمیشه ، منم فکر میکردم بازار گرمی و زیاد واقعیت نداره اما میگم من اینجا تو یکی از مغازه ها دیدم خودش silicon power A80 داره گفتم اینا واقعا ضد ضربه هستند یا الکی همش ؟ راضی هستید ؟ که اونم پا شد خیلی راحت رها کرد محکم خورد زمین و وصل کرد با نرم افزار هم چک کرد نه آسیبی دیده بود نه بد سکتوری چیزی داشت ، تازه گفت تو خونه بچه کوچک داشته اونم برداشته پرت کرده زمین هیچی نشده ، جلوی من هم یه پوشه با حجم 3.5 گیگ رو کپی کرد به لب تاپ خیلی سریع کپی شد حتی یک دقیقه هم نشد . بعدش گفت برو تو دیجی کالا نگاه کن هم adata هم سیلیکون پاور رو خودشون تست کردن بلاهای بدتر از این هم سرش آوردن اما چیزی نشده ، که رفتم نگاه کردم واقعا فوق العادست ، فکر کنم لینک سایت های دیگه اجازه ندارم بزارم وگرنه میزاشتم ، ولی خوب خیلی راحت میتونین برین دیجی کالا ببینین . ( البته می گم یکی دو تا نظر هست که ضد ضربه نیست و خوب نیست که اونم یا الکیه یا اینکه همینطور که گفتم به هر حال تو وسایل دیجیتالی بین دستگاه ها یکی دو تا خراب هم پیدا میشه که اونم به شانس ربط داره و اگه گارانتی معتبر باشه مورد نداره و حل میشه )
    فقط می خواستم ببینم قابلیت رمز نگاریش ( یعنی نرم افزار های سیلیکون پاور ) مثل پاسپورت هست یا نه ، که اونم دیگه مهم نیست می رم همین مدل سیلیکون پاورو می خرم فردا ، انشا الله قابلیت رمز نگاریشم خوب باشه ، با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن . مرسی

4. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

نام مدل شو نگرفتی که چی بود؟
    مطمئنی از نوع ssd نبود حافظه اش؟
    ssd ها ضد ضربه ان ولی هاردهای معمولی بعید میدونم

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

اقا سجاد اخرش مشخص نشد که منظورتون اینه هاردهای اکسترنال مدل ضد ضربه و ... ندارند , یا هاردهای اینترنال . اینترنال که کاملا مشخص هست که همچین خصوصیاتی ندارند .
    این دوستمون فقط الان سوالش اینه که این هارد سیلکون پاور امور A80 , قابلیت رمز نگاریش ( یعنی نرم افزار های سیلیکون پاور ) مثل پاسپورت هست یا نه ؟ والسلام .
    ضمنا جهت تست ضربه پذیری و مقاومت و سرعت و ... به این ادرس برید و همچنین حتما ویدیوی مربوطه را ببینید .
    بحث و تاپیک راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال لزومی نداره وارد بحث هاردهای اینترنال و SSD و ... بشه . البته این نکته منظور عمومی بود , نه شخص خاصی .
    ---------------------------------------------------
    @ ata-gh

ضمنا اگه هارد رو خریدید مبارک تون باشه , به سلامتی و خوشی و بدون مشکل و با کیفیت بیست ازش استفاده کنید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

اسم هارد رو که گفتم
    silicon power A80 ، نه هارد اکسترنال ssd نیست ، هارد اکسترنال ssd خیلی کمه و خیلی هم گرونه .
    آقای مدیر هم زحمت کشیدن و لینک هارد مورد نظر رو گذاشتن ، هم مشخصاتش هست ، هم ویدیو تست این هارد که توسط خود دیجی کالا تست شده .

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    @ ata-gh

ضمنا اگه هارد رو خریدید مبارک تون باشه , به سلامتی و خوشی و بدون مشکل و با کیفیت بیست ازش استفاده کنید .
    ممنون ، آره خریدم خیلی خوبه ، هم سرعتش ، هم کیفیتش . در یک کلام عالیه .... مرسی از شما و دوستان عزیز

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

جالب بود برام
    هارد خوبی به نظر میرسه
    الان تست ضربه رو انجام دادی؟
    تجربه تئوری خوبی بود برام
    مبارک باشه

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ممتاز
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,189
    تشکر تشکر شده 
    1,427
    اعتبار کاربر
    1

سلام دوستان شبتون بخیر.
    منم میخوام یه هارد 1ترا بگیرم ولی بین silicon و adata موندم adata hd720 حسگر gshock داره که نظرمو گرفته کسی هست که تجربه کار با این هاردو داشته باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    آره خریدم خیلی خوبه ، هم سرعتش ، هم کیفیتش . در یک کلام عالیه .... مرسی از شما و دوستان عزیز
    سلام دوست عزیزسرعتش با پورت usb3 چنده؟میشه یه شات بزارید؟
    قال الصادق عليه ‏السلام :

مَن تَعَلَّمَ العِلمَ و َعَمِلَ بِهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ دُعِىَ فى مَلَكُوتِ السَّماواتِ عَظيما فَقيلَ: تَعَلَّمَ لِلّهِ و َعَمِلَ لِلّهِ و َعَلَّمَ لِلّهِ؛

هر كس براى خدا دانش بياموزد و به آن عمل كند و به ديگران آموزش دهد، در ملكوت آسمانها به بزرگى ياد شود و گويند: براى خدا آموخت و براى خدا عمل كرد و براى خدا آموزش داد.

16. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,478
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M A H D I نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر.
    منم میخوام یه هارد 1ترا بگیرم ولی بین silicon و adata موندم adata hd720 حسگر gshock داره که نظرمو گرفته کسی هست که تجربه کار با این هاردو داشته باشه؟

سلام دوست عزیزسرعتش با پورت usb3 چنده؟میشه یه شات بزارید؟
    سلام .
    به نظم از همین مدل دوستمون بگیر , البته در دی جی کالا از 28 اذر تا 3 دی همون مدل با قیمت 260 یا 270 تومن را میده 199 تومن , میزاره تو پیشنهاد ویژه , صبر کن تا چند روز دیگه قراره خیلی از کالا را اینجوری در پیشنهاد ویژه بزاره .
    نهایتا ببینیم چه مدل های دیگه ای را میزاره , اون وقت انتخاب میکنید . هر چند همین مدل سیلکون پاور امور A80 به نظرم عالی باشه .
    راستی دوست عزیز ata_gh , مجددا هاردتون مبارک باشه . چرخش به رکاب دلتون بچرخه .....

2015-12-15_222713.jpg
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

18. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

جالب بود برام
    هارد خوبی به نظر میرسه
    الان تست ضربه رو انجام دادی؟
    تجربه تئوری خوبی بود برام
    مبارک باشه
    نه انجام ندادم تست ضربه هر موقع اتفاقی پیش اومد میام میگم ولی واقعا میگم کیفیتش اصلا قابل قیاس نیست با هارد های دیگه . ممنون

20. تشکرها از این نوشته :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •