سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 47

موضوع: راهنمائی برای خرید هارد اکسترنال

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    اگه دوستان بودن جواب بدن که هیچ
    وگرنه میتونی تو انجمن زیر بپرسی چون من درباره هارد اکسترنال اطلاع و تجربه ای ندارم :

انجمن های شهر سخت افزار

البته میتونم بهت پیشنهاد نسبتا خوب در حد تئوری بدم ولی تجربه ثابت کرده هارد باید بصورت تجربی باشه
    والا الان دو سه روزه در خواست دادم هیچکدوم از دوستان هیچ جوابی ندادن ، فک کنم همه از متعصبان به برند وسترن دیجیتال هستند و ناراحت شدن ، اما من حقیقتو گفتم و بازم میگم وسترن هارد هاش به فوتی بنده تا خراب بشه

چشم اونجا هم میپرسم .

حالا اگه ممکنه به صورت تئوری راهنمایی بفرمایین در کنار تجربه دیگر دوستان استفاده می کنیم ، ممنون

2. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گل ، خسته نباشید

البته مهم اینه که مارک های adata و سیلیکون پاور که ضد ضربه و ضد آب هستن ، آیا واقعا هستن ؟ و از دوستان کسی استفاده کرده یا از دوستاش کسی استفاده کرده و تجربه داره که بگه آیا واقعا اونجوری هست ؟

در کل من یه هارد می خوام ، ضد ضربه و ضد آب ، سرعت بالا ، و قابلیت رمزنگاری ( یعنی امکانات خودش باشه نه با نصب برنامه ) لطفا دوستانی که اطلاعات دارن و به روزن ، 5،6 تا به ترتیب بهترین و قیمت پیشنهاد بدن ، خیلی ممنون

سلام و درود و شما هم خسته نباشید .
    اقا سجاد به موردی خوبی اشاره کردند و اگه بنده هم در این خصوص چیزی اضافه کنم واقعا اگه از لحاظ تئوری باشه و از بندهای چند سایت و انجمن و یا مثلا دی جی کالا بخواهیم استفاده کنیم که قطعا خود شما خیلی پیشتر تمامی اون مطالب را دیده و خونده اید و و جز تکرار کردن اون مطالب چیزی نیست که قابل اشاره برای شما باشد ,از این مورد که بگذریم , حال انکه با توجه مواردی که شما فرمودید و بنده پررنگ کردم یه مقدار سخت هست , مثلا خودم تجربه ای عملی با این نوع نداشته ام , دوستی هم که این نوع هارد را داشته باشه و یه بار یه گوی روش افتاده باشه و یا یه بار یه ابتنی حسابی باهاش کرده باشه و یا یه بار برای تست ضربه خوری با خودش به فوتبال برده باشه و بخاد به من نتیجه اش را بگه , این مورد را هم نداشتم , بیشتر مواردی که عمومیت داشته اکثرا هاردها را در خونه نگه داشته اند و مدتها ازش استفاده کرده اند . و اگه میخواستم هم جوابی بدم که مغایر با بعضی از بندهای پست و سوال شما بود , چون واقعا هیچ کدوم حاصل از تجربه عملی نبود .

والا الان دو سه روزه در خواست دادم هیچکدوم از دوستان هیچ جوابی ندادن ، فک کنم همه از متعصبان به برند وسترن دیجیتال هستند و ناراحت شدن ، اما من حقیقتو گفتم و بازم میگم وسترن هارد هاش به فوتی بنده تا خراب بشه

چشم اونجا هم میپرسم .

حالا اگه ممکنه به صورت تئوری راهنمایی بفرمایین در کنار تجربه دیگر دوستان استفاده می کنیم ، ممنون

و اما در خصوص دوستان تعصب دار یا .... ,
    بعید هست که در این خصوص خیلی تعصبی وجود داشته باشه , تنها در یکی دو مورد انتی ویروس ها بود و گهگاهی گل میکنه ,
    و اما نتیجتا و نهایتا در چند پست قبل تر اقا شاهین ( Wasted ) و اقا مصطفی ( Opera ) در این خصوص توضیح و اشاره هایی کرده بودند . و در زمینه عدم مشارکت دوستان و کاربران قدیمی انجمن هم یه سری مسائل دیگه هست که قطعا به نوع و نام برند منتهی نمیشه .
    ..همیشه سلامت و موفق باشید ..
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S!RUS نمایش پست ها
    سلام و درود و شما هم خسته نباشید .
    حال انکه با توجه مواردی که شما فرمودید و بنده پررنگ کردم یه مقدار سخت هست , مثلا خودم تجربه ای عملی با این نوع نداشته ام , دوستی هم که این نوع هارد را داشته باشه و یه بار یه گوی روش افتاده باشه و یا یه بار یه ابتنی حسابی باهاش کرده باشه و یا یه بار برای تست ضربه خوری با خودش به فوتبال برده باشه و بخاد به من نتیجه اش را بگه , این مورد را هم نداشتم , بیشتر مواردی که عمومیت داشته اکثرا هاردها را در خونه نگه داشته اند و مدتها ازش استفاده کرده اند . و اگه میخواستم هم جوابی بدم که مغایر با بعضی از بندهای پست و سوال شما بود , چون واقعا هیچ کدوم حاصل از تجربه عملی نبود .

سلام خدمت شما ، لطف کردین جواب دادین ، اما قسمت های قرمز رنگ رو ببینین ، من کی همچین خواسته هایی داشتم و چنین حرف هایی زدم !!!!!!!
    این بخشی از نظر منه :
    ...در صورتی که اگه حداقل ضریب مقاومتی رو داشتن نباید به همین راحتی خراب میشدن ، چون واقعا هیچ ضربه خاصی نخورد بهشون و واقعا
    به طرز مسخره ای خراب شدن... در کل می خوام بگم حادثه خبر نمیکنه ، بهتره که آدم 50،60 تومان بیشتر خرج کنه عوضش
    حداقلخیالش راحت باشه که باکوچکترین ضربه هارد به فنا نمیره .

خوب این بخشی از نظر من بود ، که نشون میده ضد ضربه ای که مورد نظر من بوده اون چیزی که شما گفتین نبوده ، مطمئنا کسی با هارد نمیره فوتبال بازی کنه یا آبتنی کنه یا .... اون گوی هم خیلی خیلی سبک بوده و اصلا نباید اتفاقی می افتاد ( مثل اینه که من دستم رو بزارم روی شونه ی دوستم و شونش بشکنه امیدوارم با این مثال تونسته باشم برسونم که چقدر کم مقاوت و کم کیفیت از لحاظ قدرت بدنه بوده هارد مورد اشاره) . و تو نظر اولم هم عرض کردم همیشه هارد در خونه بوده ولی اتفاقه دیگه میوفته ، ان شا الله که برای هارد های شما که تو خونه نگهداری می کنین این اتقاف ها نیفته ، ممنون بابت جوابتون

6. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

درود .
    @ ata-gh ,
    نه قربونت برم , منظور بنده این نبود که شما چنین توقعاتی داشته اید , بلکه منظورم این بود که واقعا تست ضربه پذیری و سالم ماندن , را با تشبیهاتی عنوان کردم که یه مقدار حالت طنز گونه داشته باشه و گرنه اگه دیده باشید یه مدت پیش یه هارد را نشون دادند که با صاحبش داشت شنا میکرد و نهایتا یه کامیون هم روش عبور کرد و بازم مشکلی نداشت . این به مراتب خیلی بیشتر از تشبیهات بنده بود و هست .
    این دنیا نیرزد به غافل دلی را رنجوند و ..../.
    MY ALBUM

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

درود .
    @ ata-gh ,
    نه قربونت برم , منظور بنده این نبود که شما چنین توقعاتی داشته اید , بلکه منظورم این بود که واقعا تست ضربه پذیری و سالم ماندن , را با تشبیهاتی عنوان کردم که یه مقدار حالت طنز گونه داشته باشه و گرنه اگه دیده باشید یه مدت پیش یه هارد را نشون دادند که با صاحبش داشت شنا میکرد و نهایتا یه کامیون هم روش عبور کرد و بازم مشکلی نداشت . این به مراتب خیلی بیشتر از تشبیهات بنده بود و هست .
    این دنیا نیرزد به غافل دلی را رنجوند و ..../.
    خواهش می کنم ، شما و چند دوست دیگه همیشه زحمت پاسخ دادن به سوالات رو میکشید و وقتتون رو صرف کمک به دیگران می کنید و این خیلی ارزش داره ، و در آخر هم شعری که می خواستین بنویسین فکر کنم این بوده :

دنیا نیرزد آن که پریشان کنی دلی
    زنهار بد مکن که نکردست عاقلی

10. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    اعتبار کاربر
    0

بنده فقط سری جدید segate و adata رو تائید میکنم که usb3 هستن و سرعت بالایی هم دارن

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,353
    تشکر تشکر شده 
    15,487
    اعتبار کاربر
    1

خواهش می کنم ، شما و چند دوست دیگه همیشه زحمت پاسخ دادن به سوالات رو میکشید و وقتتون رو صرف کمک به دیگران می کنید و این خیلی ارزش داره ، و در آخر هم شعری که می خواستین بنویسین فکر کنم این بوده :

دنیا نیرزد آن که پریشان کنی دلی
    زنهار بد مکن که نکردست عاقلی

خواهش میکنم بنده که تماما وظیفه ام هست و در خدمت دوستان عزیز تا جایی که بتونم و در توانم باشه , هستم .
    در خصوص انتخاب هارد اکسترنال , به یه مورد خاص و عالی و همچنین مهم اشاره کردید و اینکه با هزینه کردن یه مقدار بیشتر مادیات از لحاظ ضربه پذیری و مقاومت هارد بیشتر مطمئن بود , ضرر که نمیکنید , هیچ , بلکه سود و منفعت هم داره .
    اما در خضوص توضیحات و نوع و کارایی و مواردی از این قبیل بنده در اخر پستم یه لینک را براتون میزارم که واقعا به نظر من به موارد بسیار قشنگی اشاره کرده و میشه ملاک انتخاب قرار داد هر چند که لینکها و توضیحات بیشتری را میشه پیدا کرد و مطالعه نمود , البته صرفا بنده هیچ برندی را شخصا پیشنهاد نمیدهم و لینک فوق فقط بابت اشاره به توضیحاتش هست , اما ویژگی ها و عملکرد و خصوصیات هر کدوم از هاردها میتونه ملاک خوبی باشه , مخصوصا برنامه های جانبی و پشتیبانی کردن شون و ..., که در لینک فوق کاملا توضیح داده, و البته بارها از دوستان و سایر سایتها اشاره به هارد دیسک های سیلیکون پاور آرمور شده که میشه توضیحات بیشتری در این خصوص هم مراجعه کرد .
    ضمنا اینکه تنها موردی که نمیتونم بهش اشاره کنم اون تجربه عملی و سنواتی و سابقه هست که حتما باید در گذشت زمان و تجربه در ضربه پذیری و اتفاقات ناخواسته تجربه کرد و بیان کرد . ..
    .. موفق باشید ..
    لینک فوق خدمت شما :
    عنوان:
    توضیحات جهت آشنایی بیشتر

فقط بابت اشاره به توضیحات و تفاوت سطح قیمت , این دو لینک را هم براتون میزارم .
    نهایتا از لحاظ ضربه پذیری و ضد اب و توضیحات و اشارات دوستان این لینک را ملاحضه کنید ,
    عنوان:
    Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

و از لحاظ قیمت بالا و بدون اینکه ضد ضربه و ضد اب هم باشد , به این لینک توجه کنید .
    عنوان:
    Adata Dashdrive Elite HE720 Hard Drive - 1TB

MY ALBUM

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

خواهش میکنم بنده که تماما وظیفه ام هست و در خدمت دوستان عزیز تا جایی که بتونم و در توانم باشه , هستم .
    در خصوص انتخاب هارد اکسترنال , به یه مورد خاص و عالی و همچنین مهم اشاره کردید و اینکه با هزینه کردن یه مقدار بیشتر مادیات از لحاظ ضربه پذیری و مقاومت هارد بیشتر مطمئن بود , ضرر که نمیکنید , هیچ , بلکه سود و منفعت هم داره .
    اما در خضوص توضیحات و نوع و کارایی و مواردی از این قبیل بنده در اخر پستم یه لینک را براتون میزارم که واقعا به نظر من به موارد بسیار قشنگی اشاره کرده و میشه ملاک انتخاب قرار داد هر چند که لینکها و توضیحات بیشتری را میشه پیدا کرد و مطالعه نمود , البته صرفا بنده هیچ برندی را شخصا پیشنهاد نمیدهم و لینک فوق فقط بابت اشاره به توضیحاتش هست , اما ویژگی ها و عملکرد و خصوصیات هر کدوم از هاردها میتونه ملاک خوبی باشه , مخصوصا برنامه های جانبی و پشتیبانی کردن شون و ..., که در لینک فوق کاملا توضیح داده, و البته بارها از دوستان و سایر سایتها اشاره به هارد دیسک های سیلیکون پاور آرمور شده که میشه توضیحات بیشتری در این خصوص هم مراجعه کرد .
    ضمنا اینکه تنها موردی که نمیتونم بهش اشاره کنم اون تجربه عملی و سنواتی و سابقه هست که حتما باید در گذشت زمان و تجربه در ضربه پذیری و اتفاقات ناخواسته تجربه کرد و بیان کرد . ..
    .. موفق باشید ..
    لینک فوق خدمت شما :
    عنوان:
    توضیحات جهت آشنایی بیشتر

فقط بابت اشاره به توضیحات و تفاوت سطح قیمت , این دو لینک را هم براتون میزارم .
    نهایتا از لحاظ ضربه پذیری و ضد اب و توضیحات و اشارات دوستان این لینک را ملاحضه کنید ,
    عنوان:
    Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

و از لحاظ قیمت بالا و بدون اینکه ضد ضربه و ضد اب هم باشد , به این لینک توجه کنید .
    عنوان:
    Adata Dashdrive Elite HE720 Hard Drive - 1TB

تقریبا به جمع بندی رسیدم این سیلیکون پاور رو بخرم ، اما فقط یه چیزی میمونه اونم اینه که مثل پاسپورت این قابلیت رمز نگاری داره ؟؟؟ چون تو توضیحاتش نخوندم ،، اون adata هم خوبه ، بین این دو هر کدوم قابلیت رمزنگاری داشته باشه میخرم ، میدونین کدومش داره ؟؟؟

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

my passport برات چه گارانتی ای بود؟
    اگه خراب شد و گارانتی داره ، بفرست گارانتی
    درباره هارد اکسترنال نمیدونم ولی اگه تجربه مو تو هارد اینترنال بخای ، یقینا western digital برترین برند هه و رضایت بخش هم بوده
    تو ssd ها هم که هر چند adata رو تعریف زیاد درباره ی سرعتش میکردن ، ولی من ازش ناراضی بودم (تو سرعت).
    در کل پیشنهادم اینه که برندهای سیلیکون و adata را اگه میخای بگیری ، فقط گول رسانه ها رو نخور و تحقیق کن کسی که اون مدل رو داشته ، راضی بوده یا نه
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    my passport برات چه گارانتی ای بود؟
    اگه خراب شد و گارانتی داره ، بفرست گارانتی
    درباره هارد اکسترنال نمیدونم ولی اگه تجربه مو تو هارد اینترنال بخای ، یقینا western digital برترین برند هه و رضایت بخش هم بوده
    تو ssd ها هم که هر چند adata رو تعریف زیاد درباره ی سرعتش میکردن ، ولی من ازش ناراضی بودم (تو سرعت).
    در کل پیشنهادم اینه که برندهای سیلیکون و adata را اگه میخای بگیری ، فقط گول رسانه ها رو نخور و تحقیق کن کسی که اون مدل رو داشته ، راضی بوده یا نه
    نه گارانتیش تموم شده بود ، والا شما میگی راضی بودم ، اما من اصلا راضی نیستم چون سرعت هارد هم امده بود پایین بعدش هم که اون اتفاق افتاد واسش ، فقطم واسه من این اتفاق نیفتاده ، تقریبا الان که چند هفتست با دوستامم صحبت کردم همه از کیفیت بدنه وسترن شاکی بودن که به راحتی خراب میشه و مشکل پیدا می کنه ... البته این حرف ها رو بعضا در مورد هارد های ضد ضربه adata و سیلیکون پاور در نظرات سایت ها دیدم که تقریبا دیگه به این نتیجه رسیدم وسیله دیجیتالی این چیز ها رو هم داره و به شانس هم بستگی داره و امکان داره توش تک توک هم خراب در بیاد ( البته امکانش هست که اون نظرات که تک و توک هم بود در مورد هارد های ضد ضربه یا کار رقبا ، یا کار متعصبان به برند و .... بوده باشه ) (اما چیزی که تو واقعیت دیدم این بود که یکی از فروشنده ها اینجا دقیقا هاردو از تقریبا یک متری رها کرد زمین و هیچی نشد با نرم افزار هم چک کرد هیچ بد سکتوری پیدا نکرده بود ، بعدشم گفت برو دیجی کالا ویدیو تستش هم هست اصلا هم دروغ نیست دیدی که جلو چشت پرت کردم زمین هیچی نشد .... ) ( دیگه این چیزی بود که با چشمم دیدم گفتم به شما دوستان هم بگم که اطلاع داشته باشین ، گارانتی 3 ساله هم داره به نظرم انتخاب خیلی خوبیه )
    فقط سوالم همون پست قبلی هم گفتم ، رمز نگاریش مثل پاسپورت هست یا فرق داره سطح امنیتش ؟؟؟

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ata-gh برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •