سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 47

موضوع: راهنمائی برای خرید هارد اکسترنال

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط !!!۩♣JOHN♣۩!!! نمایش پست ها
    درود

ممنونم از پاسخ.نه بابا عجله ای نیست.زنده باشی عزیز

میگم طرف قیمت براش مهم نیست به نظرتون همون اولی بهش معرفی کنم؟؟قیمت هاش دستتون نیست؟؟حدودا چقدری در میاد همون دو الی سه تای اولی؟
    قیمت هاش هست دیگه. اسم هر کدوم لینکه، روشون کلیک کنید مشخصات و قیمتشون رو براتون میاره.

اگر پولش مهم نیست اولی خیلی عالیه. ولی بهتره هر 5 تارو بهش بدین، چون ممکنه اون مدل Silicon Power رو پیدا نکنه، بخواد مدل دیگه انتخاب کنه.

به ترتیب قیمت و کیفیت، از بالا به پایین براتون مرتب کردم.

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    46
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض راهنمایی جهت خرید هارد اکسترنال

درود
    ی هارد اکسترنال میخوام، مارک عالی، سرعت بالا در انتقال، usb3 ، سایز مناسب(کوچک)
    قیمتشم زیاد مهم نیس

در واقع یکی از دوستام میخواد، نه من

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    5,852
    تشکر تشکر شده 
    4,602
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-D4566 نمایش پست ها
    درود
    ی هارد اکسترنال میخوام، مارک عالی، سرعت بالا در انتقال، usb3 ، سایز مناسب(کوچک)
    قیمتشم زیاد مهم نیس

در واقع یکی از دوستام میخواد، نه من
    هر کدوم از این دوتا رو بگیرن عالی هست.مقاومت در برار اب و گرد و غبار دارند + اینکه ضد ضربه هستن.مارک silicon power مارک جا افتاده تری بین مردم هست
    عنوان: Adata DashDrive Durable HD710 External Hard Drive - 1TB

عنوان: Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB

هردو حافظه 1 ترابایتی دارند و usb 3پشتیبانی میکنند

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما !!!۩♣JOHN♣۩!!! برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    2,132
    تشکر تشکر شده 
    1,753
    اعتبار کاربر
    1

با سلام به دوستان.
    میخواستم یه هارد اکسترنال یک ترابایت بخرم. اما بین این 4 مدل گیر کردم.

Adata DashDrive Durable HD710 External Hard Drive - 1TB
    Silicon Power Armor A80 External Hard Drive - 1TB
    Western Digital My Passport Ultra External Hard Drive - 1TB
    Silicon Power Armor A60 External Hard Drive - 1TB

عنوان: صفحه مقایسه

7. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط NimaLP نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.

اگه هارد قرار نیست بیفته زمین، انداخته بشه تو آب، یا از روش ماشین رد بشه My Passport Ultra بهترین گزینه هست.

اگه مقاومت در برابر ضربه، فشار، آب و گرد و خاک تو اولویته Armor A80 بین این چهارتا بهترینه.

اگه میخوای یه چیز مقاوم بخری که یه مقدار هم قیمتش مناسب باشه، روش خش نگیره و کابل هم دورش بسته بشه Armor A60 مناسبه.

پ.ن: فقط محض اطلاع این نکته رو بگم که با 290 تومن میتونی یه هارد اینترنال 2 ترابایتی و به مراتب سریع تر بخری. (در صورتی که قابل حمل بودن ملاک نباشه)

9. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط NimaLP نمایش پست ها
    با سلام به دوستان.

دوست عزیز

البته برخلاف مقایسه ای که سایت دیجی کالا انجام داده است این هاردها تفاوت آنچنانی با هم ندارند و در کل شاید بشه گفت یکی هستند و به صورت جزیی با هم تفاوت دارند.

اگر قیمت برایتان مهم است و فقط برای آرشیو فایل هایتان از آن استفاده خواهید کرد مدل Western Digital My Passport Ultra رو پیشنهاد می کنم در صورتی که برای جابجایی فایل از دوستانتان می خواهید مدل Adata DashDrive Durable HD710 رو پیشنهاد می کنم.

اما فکر می کنم از نظر کیفیت (برخلاف نظر دیجی کالا) Silicon Power Armor A80 از همه بهتر می باشد.

در کل توصیه می کنم در این زمینه زیاد وسواس نداشته باشید هر کدام رو که در دسترس بوده و خوش تان آمد خریداری کنید.

موفق باشید.

11. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Comodo
    تشکر تشکر کرده 
    2,132
    تشکر تشکر شده 
    1,753
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    اگه هارد قرار نیست بیفته زمین، انداخته بشه تو آب، یا از روش ماشین رد بشه My Passport Ultra بهترین گزینه هست.

اگه مقاومت در برابر ضربه، فشار، آب و گرد و خاک تو اولویته Armor A80 بین این چهارتا بهترینه.

اگه میخوای یه چیز مقاوم بخری که یه مقدار هم قیمتش مناسب باشه، روش خش نگیره و کابل هم دورش بسته بشه Armor A60 مناسبه.

پ.ن: فقط محض اطلاع این نکته رو بگم که با 290 تومن میتونی یه هارد اینترنال 2 ترابایتی و به مراتب سریع تر بخری. (در صورتی که قابل حمل بودن ملاک نباشه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط opera نمایش پست ها
    دوست عزیز

البته برخلاف مقایسه ای که سایت دیجی کالا انجام داده است این هاردها تفاوت آنچنانی با هم ندارند و در کل شاید بشه گفت یکی هستند و به صورت جزیی با هم تفاوت دارند.

اگر قیمت برایتان مهم است و فقط برای آرشیو فایل هایتان از آن استفاده خواهید کرد مدل Western Digital My Passport Ultra رو پیشنهاد می کنم در صورتی که برای جابجایی فایل از دوستانتان می خواهید مدل Adata DashDrive Durable HD710 رو پیشنهاد می کنم.

اما فکر می کنم از نظر کیفیت (برخلاف نظر دیجی کالا) Silicon Power Armor A80 از همه بهتر می باشد.

در کل توصیه می کنم در این زمینه زیاد وسواس نداشته باشید هر کدام رو که در دسترس بوده و خوش تان آمد خریداری کنید.

موفق باشید.
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    با توجه به نظرات شما و اونچه من از نظرات کاربران تو اینترنت فهمیدم به نظرم My Passport Ultra بیشتر به کارم میاد.
    بازم تشکر.

13. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

با سلام خدمت دوستان گل ، خسته نباشید
    دوستان می خواسنم یک هارد یک ترا بخرم ، نظرات اینجا رو خوندم ، مثلا یکی از دوستان نوشته اگه نمی خوای هارد حمل بشه و ضربه بخوره و آب بخوره و .... نیازی به هارد ضد ضربه نیست . اما می خواستم اینو بگم که اولا که کسی خواستار ضربه زدن به هارد نیست یا اینکه بندازه تو آب ، اتفاقه میوفته . حمل کردن یا نکردن هم دلیلی واسه ضربه نخوردن نیست مثل هارد خودم که همیشه خونه نگهش میداشتم یه گوی سبک از یه ارتفاع کم افتاد روش و خراب شد ، یا هارد دوستم که میگه از رو میز تحریر خیلی آروم افتاد رو زمین ( پتو ) که اونم خراب شد ، دو تاشم وسترن دیجیتال بود ، در صورتی که اگه حداقل ضریب مقاومتی رو داشتن نباید به همین راحتی خراب میشدن ، چون واقعا هیچ ضربه خاصی نخورد بهشون و واقعا به طرز مسخره ای خراب شدن ( نظر شخصی من : وسترن دیجیتال شاید خودش سازنده هارد باشه اما هارداش واقعا ضعیفا و به فوتی بندن تا خراب بشن حالا به هر دلیلی ، فکر می کنم این هم سیاست خودشونه ) ... در کل می خوام بگم حادثه خبر نمیکنه ، بهتره که آدم 50،60 تومان بیشتر خرج کنه عوضش حداقل خیالش راحت باشه که با کوچکترین ضربه هارد به فنا نمیره .
    البته مهم اینه که مارک های adata و سیلیکون پاور که ضد ضربه و ضد آب هستن ، آیا واقعا هستن ؟ و از دوستان کسی استفاده کرده یا از دوستاش کسی استفاده کرده و تجربه داره که بگه آیا واقعا اونجوری هست ؟

در کل من یه هارد می خوام ، ضد ضربه و ضد آب ، سرعت بالا ، و قابلیت رمزنگاری ( یعنی امکانات خودش باشه نه با نصب برنامه ) لطفا دوستانی که اطلاعات دارن و به روزن ، 5،6 تا به ترتیب بهترین و قیمت پیشنهاد بدن ، خیلی ممنون

15. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    58
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ata-gh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گل ، خسته نباشید
    دوستان می خواسنم یک هارد یک ترا بخرم ، نظرات اینجا رو خوندم ، مثلا یکی از دوستان نوشته اگه نمی خوای هارد حمل بشه و ضربه بخوره و آب بخوره و .... نیازی به هارد ضد ضربه نیست . اما می خواستم اینو بگم که اولا که کسی خواستار ضربه زدن به هارد نیست یا اینکه بندازه تو آب ، اتفاقه میوفته . حمل کردن یا نکردن هم دلیلی واسه ضربه نخوردن نیست مثل هارد خودم که همیشه خونه نگهش میداشتم یه گوی سبک از یه ارتفاع کم افتاد روش و خراب شد ، یا هارد دوستم که میگه از رو میز تحریر خیلی آروم افتاد رو زمین ( پتو ) که اونم خراب شد ، دو تاشم وسترن دیجیتال بود ، در صورتی که اگه حداقل ضریب مقاومتی رو داشتن نباید به همین راحتی خراب میشدن ، چون واقعا هیچ ضربه خاصی نخورد بهشون و واقعا به طرز مسخره ای خراب شدن ( نظر شخصی من : وسترن دیجیتال شاید خودش سازنده هارد باشه اما هارداش واقعا ضعیفا و به فوتی بندن تا خراب بشن حالا به هر دلیلی ، فکر می کنم این هم سیاست خودشونه ) ... در کل می خوام بگم حادثه خبر نمیکنه ، بهتره که آدم 50،60 تومان بیشتر خرج کنه عوضش حداقل خیالش راحت باشه که با کوچکترین ضربه هارد به فنا نمیره .
    البته مهم اینه که مارک های adata و سیلیکون پاور که ضد ضربه و ضد آب هستن ، آیا واقعا هستن ؟ و از دوستان کسی استفاده کرده یا از دوستاش کسی استفاده کرده و تجربه داره که بگه آیا واقعا اونجوری هست ؟

در کل من یه هارد می خوام ، ضد ضربه و ضد آب ، سرعت بالا ، و قابلیت رمزنگاری ( یعنی امکانات خودش باشه نه با نصب برنامه ) لطفا دوستانی که اطلاعات دارن و به روزن ، 5،6 تا به ترتیب بهترین و قیمت پیشنهاد بدن ، خیلی ممنون
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

17. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

اگه دوستان بودن جواب بدن که هیچ
    وگرنه میتونی تو انجمن زیر بپرسی چون من درباره هارد اکسترنال اطلاع و تجربه ای ندارم :

انجمن های شهر سخت افزار

البته میتونم بهت پیشنهاد نسبتا خوب در حد تئوری بدم ولی تجربه ثابت کرده هارد باید بصورت تجربی باشه
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

19. تشکرها از این نوشته :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •