سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 از مجموع 19

موضوع: مباحث FreeArc

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

خوراکم تست برنامه فشرده سازه. تست کردم در اولین فرصت نتایج رو اعلام میکنم

Today in FreeArc missing the following features available in RAR and 7-zip: support of multivolume archives, the 64-bit version, support for extended attributes NTFS, BCJ2, data segmentation

گوگل این بخش رو چه باحال ترجمه کرده چی گم شده دقیقاً؟

هیچی دیگه، معایب FreeArc نسبت به برنامه های مشابه در حال حاضر هستن. آرشیوهای چند پارتی یا multi-volume نمیتونه درست کنه، نسخه 64 بیتی نداره , اون یکی هارم فعلاً سوادم قد نمیده، نمیدونم چی هستن!

2. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

حجم آرشیو با FreeArc حجم آرشیو با WinRAR حجم واقعی فایل ها نوع فایل
    7.54 مگابایت/ 6 ثانیه 9.16 مگابایت/ 4 ثانیه 114 مگابایت Web pages
    87.2 مگابایت/ 17 ثانیه 87.2 مگابایت/ 5 ثانیه 89.2 مگابایت MP3 @ 320kbps
    235 مگابایت/ 61 ثانیه 250 مگابایت/ 61 ثانیه 350 مگابایت JPEG Images
    1.09 گیگابایت/6 دقیقه 1.21 گیگابایت/ 4 دقیقه 1.69 گیگابایت Docx + PDF + TXT
    102 مگابایت / 20 ثانیه 102 مگابایت / 4 ثانیه 103 مگابایت HD Videos @ h264

خب، این هم نتیجه تست مقایسه WinRAR و FreeArc هر دو فشرده ساز در بهترین Profile ممکن تنظیم شدن. در WinRAR قابلیت Solid Archive فعال و سطح فشردگی روی Best بود. در FreeArc هم از پروفایل Ultra استفاده شده. ضمناً encryption و protection برای هیچ کدوم از دو برنامه اعمال نشده.

هدف صرفاً مقایسه توان فشرده سازی دو برنامه بوده. این نکته رو هم اشاره کنم که WinRAR نسخه 64 بیتی بود ولی FreeArc فقط نسخه 32 بیتیش موجوده که از همون استفاده کردم. در کل میبینیم که FreeArc در این آزمایش بهتر از WinRAR عمل کرده. اگه بخوایم جمع بندی کنیم FreeArc در فشرده کردن فایل های متنی مثل صفحات وب و pdf و تصاویر به مراتب کارش از WinRAR بهتره. در فایل های ویدئویی و صوتی هم که زیاد استعداد فشردگی ندارن هر دو یکسان عمل کردن. ولی اگه بخوایم سرعت عمل رو در نظر بگیریم WinRAR برنده هست. ولی این احتمالاً بر میگرده به 64 بیتی بودن WinRAR . شاید اگه در آینده FreeArc نسخه 64 بیتی رو ارایه بدن از نظر سرعت هم از WinRAR جلو میزنه. اصولاً من فشرده سازی بیشتر در ازای چند دقیقه زمان اضافی رو ترجیح میدم. پس FreeArc رو کنار WinRAR همزمان استفاده میکنم تا ببینم باگ یا ایرادی ندارعه. اگه از اون هم سر بلند بیرون اومد تبدیل میشه به فشرده ساز همیشگیم.

ضعف های FreeArc همونطور که تو پست قبل گفتم نداشتن نسخه 64 بیتی و نداشتن قابلیت Split کردن هست. در عوض از الگوریتم های پیشرفته و متعددی بهره میگیره که برای هر نوع فایل بهترین نتیجه ممکن رو میده. به نظرم در نسخه های بعدی برنامه به احتمال زیاد این مشکلات هم رفع بشه.

میمونه چند تا موضوع. ما در این تست متودهای پیچیده و اختصاصی هر برنامه رو تست نکردیم چون عمل خیلی وقت گیری هست. هرچند این دوتا بر خلاف 7zip متود هاشون نسبت به نوع فایل ها خودشون اتوماتیک عمل میکنن و چیزای کمی برای دستکاری وجود داره. ولی کاملاً واضحه وقتی هر دو برنامه در بهترین پروفایلش تنظیم میکنیم FreeArc عملکرد بهتری داره.

WinRAR به نظر من یکی از بهترین فشرده سازهای دنیا هست. ولی 7zip در تست ها همیشه کمی بهتر از WinRAR عمل کرده. تنها عاملی که بالعث میشه سمت 7zip نرم اینه که توش پره از متودهای مختلف که هیچ جا هم اشاره نکرده با تغییر دادن فلان پارامتر چه تاثیری رو خواهیم دید. مثلاً یه شاخص رو میبریم بالا میبینیم نتیجه عکس داد، میاریم پایین بازم نتیجه عکس میده، آدم کلا گیج میشه. بالاخره یه ذره عملکرد بهتر نمی ارزه سه ساعت آدم بشینه دونه دونه متودهای مختلف رو تست کنه. ولی در FreeArc میبینیم فقط با انتخاب پروفایل مناسب یهو 5 تا 10 درصد از 7zip و WinRAR در بهترین متودهاشون بیشتر نتیجه میگیریم. حالا من از دوستانی که با متودهای 7zip آشنایی دارن خواهش میکنم با FreeArc مقایسه اش کنن و نتیج رو اعلام کنن.

* FreeArc هم قابلیت ساخت ارشیوهای Self Extracting یا SFX رو داره. پس از این نظر هم مشکلی نیست.

* FreeArc در مقایسه با UHARC GUI هم عملکرد مشابهی داشته ولی UHARC GUI به خاطر ناپایداری و یه سری bug که داره از دور خارج میشه.

* اینم که نوشتن سرعتش 2 تا 5 برابر از برنامه های مشابه بیشتره هم معلوم شد راست نیست

* از opera عزیز خیلی خیلی تشکر میکنم که این برنامه عالی رو معرفی کردن

4. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,271
    تشکر تشکر شده 
    10,968
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز

در تست های اینجانب بدون اعمال تغییرات نرم افزار winrar در فشرده کردن اکثر فایل ها بهترین بود از جمله فایل های صوتی ، تصاویر و نرم افزار ها

اما در زمینه فشرده کردن نسخه پرتابل نرم افزار ها مانند نسخه پرتابل بازی های Feelers و Re-Volt نرم افزار 7zip بهتر از winrar ظاهر شد و نرم افزار FreeArc بهترین عملکرد رو داشت و بیش ترین فشرده سازی رو انجام داد.

6. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

اگر ممکنه طریق فشردن با این نرم افزار بگید

8. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض آموزش کلی کار کردن با FreeArc

نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    اگر ممکنه طریق فشردن با این نرم افزار بگید
    روش های مختلفی برای Add کردن فایل در برنامه هست. روش مورد علاقه من به این شکل هست :

حالا میخوایم ببینیم در هر کدوم از تب ها چیا داریم :

از بخش خاکستری اول ، میتونیم نام و مسیر فایل خروجی رو وارد کنیم. دومی رو امتحان نکردم ولی به نظرم باید داخل آرشیو یه فولدر با نامی که وارد میکنیم درست میکنه و کل محتویات مون رو داخل اون قرار میده. قسمت سوم تنظیمات ذخیره سازی مسیر فایل ها هست. حالت Default توصیه میشه. در گزینه های دیگه مثلاً حتی ثبت میشه این فایل ها از کدوم درایو و مسیر کامپیوتر مبدا ذخیره شده. به درد ما که نمیخوره. قسمت Update Mode هم تعیین میکنه اگه خواستیم آرشیو رو بروز رسانی کنیم (فایل های جدید بهش اضافه کنیم) برنامه چطور عمل کنه. آرشیو رو مجدداً بسازه، فایل های هم نام رو Overwrite کنه و غیره.

قسمت سبز رنگ سطح فشردگی آرشیو رو تعیین میکنه. پروفایل Ultra بهترین حالت برای حداکثر فشردگی هست. پروفایل های پایین تر هم به ترتیب سریع تر ولی حجیم تر فایل خروجی رو تحویل میدن. ضمناً همونطور که خودش نوشته در حالت Ultra اگه فشرده کنید موقع Extract کردن برنامه به 2 گیگابایت RAM احتیاج داره. این مقدار برای پروفایل Maximum یک گیگابایت هست.

قسمت صورتی پروفایل های رمزگذاری آرشیو برای امنیت هست، که چند کاراکتری باشه، قوی باشه یا ضعیف باشه.

قسمت بنفش باعث میشه یه درصدی از حجم آرشیو به فایل خروجی اضافه بشه ولی در عوض از آسیب دیدن آرشیو جلوگیری کنه. مثلاً وقتی آرشیو از اینترنت دانلود میشه گاهاً به خاطر نوسانات و ناپایدار بودن اتصال اینترنت فایل آسیب میبینه و موقع Extract کردن کاربر به مشکل میخوره. اگه لازم بود مثلاً Add 5% رو بزنید تا ریسک آسیب دیدن آرشیو تا حدی پایین بیاد.

قسمت Comment هم که اگه توصیه یا نکته ای میخواین اضافه کنید تیکش بزنید، بعد در تب مخصوص به خودش جزئیات رو هم تغییر بدین. این امکان هم هست که متن قسمت کامنت رو از یه فایل txt بگیرین.

بخش فیروزه ای، Make EXE هم همون قابلیت ساختن آرشیو SFX یا Self Extracting Archive هست. اگر از این گزینه استفاده کنید دیگه مهم نیست کاربری که آرشیو شمارو میخواد دانلود و استفاده کنه (مثلاً میگم) FreeArc داشته باشه یا نه. فایل exe رو قشنگ باز میکنه، مسیر میده و Extract میکنه. همچنین در این بخش میتونید تنظیم کنید آرشیو SFX تون دوباره به ARC تبدیل بشه.

بخش خاکستری دوم: قسمت اول میگه بعد از ساختن آرشیو تستش هم بکنه. قسمت دوم میگه بعد از اینکه آرشیو موفقیت آمیز ساخته شد فایل ها از دیسک پاک بشن. قسمت سوم دقیقاً نمیدونم تو فارسی چی ترجمه کنم، شما بخونید "تایید نهایی". توصیه میشه تیک این گزینه رو بزنید همیشه، ضرر نداره. قسمت چهارم هم دوتا اختیار دیگه بهتون میده. اینکه از آرشیو پشتیبان بگیرین و اینکه آرشیو رو قبل و بعد از ساخته شدن یک Full Test روش انجام بده.

میریم سراغ تب Archive :

قسمت اول : اگه مثلاً چندتا فایل و فولدر رو انتخاب و روی یکیشون راست کلیک و Add کردین، هر کدوم رو به صورت جداگانه در یک آرشیو مجزا تحویل میده. جالبه همچین چیزی تو WinRAR نیست. جالب تر اینکه تنظیماتی که یکبار در این پنجره میدین برای همه آرشیو ها اعمال میشه.

قسمت دوم ساعت و تاریخ جاری رو در نام آرشیو اضافه میکنه.

قسمت سوم هم تاریخ میپرسه تاریخ ساخته شدن آرشیو رو بر چه اساسی ثبت کنه. (تاریخ جاری، تاریخ ساخته شدن فایل های داخل آرشیو و ...)

قسمت چهارم احتمالاً برای وقتایی هست که آرشیو رو بروزرسانی میکنید. که فایل های قبلی رو پاک و فایل های جدید رو در آرشیو اضافه کنه.

قسمت پنجم ترتیب قرارگیری فایل ها داخل آرشیو رو تعیین میکنه. (بر اساس نام، تاریخ، سایز، ...)

قسمت ششم و هفتم دقیقاً نمیدونم چطور عمل میکنن و هنوز تست نکردم، پس فعلاً ازشون صرف نظر میکنیم.

قسمت آخر هم میگه بعد از تموم شدن کار فشرده سازی سیستم خاموش بشه.

میریم تب Files :

در این تب میتونید تنظیم کنید از بین مجموعه فایل ها و فولدرهایی که برای فشرده کردن انتخاب کردین، آرشیو شامل کدوم فایل ها باشه، شامل کدوم فایل ها نباشه، شامل کدوم فایل ها با کدوم فرمت ها باشه یا نباشه، شامل فایل های کوچکتر از فلان سایز و بزرگتر از فلان سایز باشه. وقتایی به درد میخوره که توی یه فولدر کلی فایل از انواع مختلف هست و حال ندارید خودتون دونه دونه اونایی رو که میخواید انتخاب کنید.

تب Compression :

قبلاً پروفایل Ultra رو انتخاب کردیم ولی محض اطمینان در این تب هم چک میکنیم یه وقت نیفته رو پروفایل های سطح پایین. مطابق تصویر بهترین حالت اینه پروفایلش رو روی Ultra و Level رو روی Maximum تنظیم کنید.

بخش Solid Blocks در این تب رو کلاً نمیدونم چیکار میکنن و فعلاً ازشون صرف نظر میکنیم.

میمونه اون دوتا چک باکس: اولی رو تیک بزنید آرشیو شما سریع تر و با مقدار Memory کمتر Extract میشه. تیک زدن این گزینه هم توصیه میشه. فقط دقت کنید اینو که تیک میزنید پروفایل و Level فشرده سازی اگه جابجا شد دوباره به حالت Ultra و Maximum برش گردونید. دومی هم فکر کنم نوع فایل هارو اتوماتیک تشخیص میده و از الگوریتم مناسب برای هر نوع فایل استفاده میکنه. توصیه میشه تیک اینم بزنید.

تب Encryption :

اینجا تنها چیزی که کامل متوجه شدم همون پسورد آرشیوه. تو همون قسمت اول دوبار پسورد مورد نظر رو وارد کنید. پسورد هم نخواستین خالی بذارید. قسمت Encryption و Decryption نمیدونم چطور عمل میکنن و تست نکردم. با عرض معذرت از این دوتا هم صرف نظر میکنیم.

تب Comment :

اینجا هم هرچی دل تنگتون میخواد برای کاربر مورد نظر بگین، تایپ کنید

محلی کاملاً مناسب برای تبلیغات و وارد کردن آدرس سایت و صفحه کتاب صورت و ...

Extract کردن آرشیو :

روش های زیادی برای Extract کردن هست. ساده ترین و بهترین روش اینه که روی آرشیو راست کلیک کنید و از قسمت مربوط به FreeArc گزینه Extract Here رو کلیک کنید.

موفق باشید

10. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض یک نتیجه شگفت انگیز دیگه با FreeArc

سلام خدمت دوستان

میخوام نتیجه یکی از مقایسه های اخیرم رو خدمتتون اعلام کنم.

مورد آزمایش : فایل های تمرین مجموعه آموزش فتوشاپ CS6 لیندا

نوع فایل : PSD ، TIFF ، JPG

حجم : 4.1 گیگابایت

و نتایج :

FreeArc با پروفایل Ultra روی Maximum Level Compression :

حجم نهایی فایل خروجی: 1.32 گیگابایت

WinRAR با پروفایل Best و Solid Archive روشن :

حجم نهایی فایل خروجی: 2.72 گیگابایت

خودم شخصاً کف کردم

دیدم FreeArc چون جا نیافتاده با SFX خروجی exe گرفتم، هرجا لازم شد خیلی راحت Extract کنم.

تازه یک گزینه داره Fast, Low Memory Decompression . اونم فعال کردم.

در پروفایل Ultra برای Extract کردن باید حداقل 2GB رم داشته باشی و سرعت Extract بین 3 تا 40 مگابایت هست. این گزینه رو که تیک میزنی سرعت فشرده سازی از 3mbps میاد رو 2.5mbps عوضش موقع Extract کردن فقط به 256MB رم احتیاج داره و با سرعت 40 مگابایت بر ثانیه تمام Extract میشه.

این برنامه بی نظیره.

12. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مقایسه ای دیگر بین FreeArc و WinRAR

خب، نتیجه یک تست دیگه رو خدمتتون اعلام میکنم :

مورد آزمایش : مجموعه Tablature های GuitarPro (فایل نت موسیقی برای گیتار)

نوع فایل : gp3 ، gp4 ، gp5 ، gpx

حجم و تعداد : 2.15 گیگابایت / 92,088 فایل

نتایج :

FreeArc با پروفایل Ultra روی Maximum Level Compression :

حجم نهایی فایل خروجی: 73.9 مگابایت

WinRAR با پروفایل Best و Solid Archive روشن :

حجم نهایی فایل خروجی: 102.4 مگابایت

همونطور که میبینید عملکرد هردو برنامه عالی بوده، ولی باز میبینیم قدرت FreeArc به شکل محسوسی از WinRAR بالاتره.

حجم فایل خروجی با FreeArc در واقع 3 درصد کل حجم فایل های اصلی هست. یعنی 2.07 گیگابایت کاهش حجم داشتیم.

14. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

WinRAR 5.0 x64 هم نتونست FreeArc رو شکست بده.

بالاخره بعد از یک سال ورژن جدید WinRAR رسید که انتظار میرفت عملکردی بهتر از این داشته باشه.

WinRAR 5.0 x64 با فرمت جدید RAR5 و دیکشنری سایز 1024MB در کندترین حالت هم نتونست نسبت به FreeArc بهتر عمل کنه.

البته سایز آرشیو های به دست اومده به آرشیوهای Arc نزدیک هست اما هربار FreeArc با چند درصد فشردگی بیشتر WinRAR رو شکست داد.

ضمناً این رو هم باید اشاره کنم که WinRAR با فرمت آرشیو RAR5 به نسبت فشاری که به CPU و RAM میاره هم در فشرده کردن و هم در استخراج کردن از FreeArc کندتر هست.

دیگه حالش نبود نتایج تست رو تو جدول لیست کنم، خودتون هردو رو دانلود کنید و تست بگیرید.

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

Post رقابت WinRAR 5.2 x64 و FreeArc 0.666 x86 در فشرده کردن بازی Assetto Corsa

سلام.

دیروز ایمیج بازی Assetto Corsa رو از یکی از دوستانم کپی کردم. فرمت ایمیج ISO و حجمش 18.3 گیگ بود!

طبق عادت بدون اینکه تغییری در ایمیج بدم، با PowerISO x64 ازش ایمیج فشرده با فرمت DAA ساختم. حجم ایمیج شد 7.17 گیگ. یعنی بیش از 11 گیگ کاهش حجم!

با نتیجه ای که از PowerISO x64 به دست اومد متوجه شدم فایل های این بازی پتانسیل فشرده شدن بالایی دارن.

Setup و Crack بازی مال تیم CODEX بود و از ساختارش متوجه شدم فقط فایل هارو به مسیر تعریف شده Extract و یک Shortcut از فایل اجرایی بازی روی دسکتاپ ایجاد میکنه. چون Setup حین نصب هیچ تغییری در رجیستری ایجاد نمیکنه، تصمیم گرفتم خودم با WinRAR SFX Archive یک Setup ساده براش درست کنم.

کل فایل های نصب شده رو وارد WinRAR کردم. تنظیمات فشرده سازی رو هم به این شکل ست کردم:

- فرمت: RAR5
    - متود فشرده سازی: Best
    - سایز دیکشنری: 1024 مگابایت
    - Solid Archive فعال
    - ایجاد Volume جدید از هر 3.99 گیگ (چون فایل exe بالاتر از 3.99 گیگ در ویندوز قابل اجرا نیست)

در تنظیمات SFX Archive هم مسیر پیشفرض Extract کردن و ایجاد Shortcut روی دسکتاپ و ... رو اضافه کردم.

در نهایت سایز آرشیو خروجی شد 4.94 گیگابایت! (خودتون میتونید حساب کنید چند درصد کاهش حجم داریم)

ولی کار هنوز تموم نشده!

تصمیم گرفتم با FreeArc هم تست کنم. چون این نرم افزار قابلیت Split نداره، و احتمالش زیاد بود سایز آرشیو بیشتر از 3.99 گیگ بشه، از SFX استفاده نکردم و خیلی ساده فرمت ARC رو برای خروجی انتخاب کردم. تنظیمات فشرده سازی رو هم بدین صورت وارد کردم:

Maximum: -mx -s

این بار هم FreeArc سربلند تست رو تموم کرد. حجم خروجی 4.29 گیگابایت! یعنی 76 درصد کاهش حجم معادل 14 گیگابایت!

=============================================

مزایای WinRAR:

- داشتن ویرایش 64 بیتی
    - استفاده خوب از منابع سخت افزاری و اتمام فشرده سازی در 27 دقیقه (حدود یک ساعت سریع تر از FreeArc)
    - امکانات بیشتر در SFX Archive از جمله ساختن Shortcut و Extract کردن در فولدر Temp و ...
    - قابلیت Split کردن آرشیو

مزایای FreeArc:

- قدرت فشرده سازی بیشتر که باعث شد یک بازی 18.3 گیگابایتی داخل یک DVD معمولی جا بشه

=============================================

برای استفاده از آرشیو با فرمت ARC لازمه حتماً FreeArc نصب باشه، دستی مسیر Extract رو تعیین کنید، و دستی Shortcut ایجاد کنید. اما آرشیو فشرده تر هست.

ساخت آرشیو با فرمت RAR5 حدود 3 برابر سریع تره، قابلیت های SFX Archive ـش خیلی بیشتره، اما حجم آرشیو چند درصدی بیشتر میشه.

انتخاب با شماست.

18. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •