سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: مباحث MagicRAR Studio

محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    0

Unhappy مباحث MagicRAR Studio

سلام
    چند وقت پیش برنامه MagicRAR Studio رو نصب کردم و بدون مشکل ازش استفاده میکردم. واقعا نرم افزار فوق العاده ای تو زمینه ی فشرده سازیه. اما بعد نصب مجدد ویندوزم (ویندوز 8) دیگه نتونستم نصبش کنم. موقع نصب هم پیغام خطا میده که: هنگام خواندن فایل اجرایی برنامه یک خطا در شبکه رخ داده است. متن پیغام خطا رو براتون مینویسم.

A network error occurred while attempting to read from the file: D:\Softs\Compress Tools\MagicRAR 8.4.msi

اگه کسی دلیل مشکل رو میدونه ممنون میشم کمکم کنه

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,422
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.Ahrimad نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش برنامه MagicRAR Studio رو نصب کردم و بدون مشکل ازش استفاده میکردم. واقعا نرم افزار فوق العاده ای تو زمینه ی فشرده سازیه. اما بعد نصب مجدد ویندوزم (ویندوز 8) دیگه نتونستم نصبش کنم. موقع نصب هم پیغام خطا میده که: هنگام خواندن فایل اجرایی برنامه یک خطا در شبکه رخ داده است. متن پیغام خطا رو براتون مینویسم.

A network error occurred while attempting to read from the file: D:\Softs\Compress Tools\MagicRAR 8.4.msi

سلام
    دوست عزیز شما یک بار فایل ستاپ رو دسکتاپ کپی کن بعد با run as administrator اجراش کن

3. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    1,042
    تشکر تشکر شده 
    2,724
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir.Ahrimad نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست من.
    البته فایل‌های با پسوند msi را نمی‌شه مانند فایل‌های exe با راست کلیک، Run as administrator کرد!
    ابتدا از اینترنت قطع بشید و سپس گزینه‌ی Troubleshoot compatibility را امتحان کنید.
    اگر نشد، به احتمال زیاد مشکل از فایل‌تون هست. (شاید نیاز به فایل‌های دیگه در کنارش داره که وجود ندارن!)
    Mo.Re.Za
    رفتی و آدمکا رو جا گذاشتی
    قانون جنگلو زیر پا گذاشتی

این‌جا قهرن سینه‌ها با مهربونی
    تو تو جنگل نمی‌تونستی بمونی

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Mo.Re.Za برای ارسال این پست سودمند:

محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mo.Re.Za نمایش پست ها
    سلام دوست من.
    البته فایل‌های با پسوند msi را نمی‌شه مانند فایل‌های exe با راست کلیک، Run as administrator کرد!
    ابتدا از اینترنت قطع بشید و سپس گزینه‌ی Troubleshoot compatibility را امتحان کنید.
    اگر نشد، به احتمال زیاد مشکل از فایل‌تون هست. (شاید نیاز به فایل‌های دیگه در کنارش داره که وجود ندارن!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdinim نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما یک بار فایل ستاپ رو دسکتاپ کپی کن بعد با run as administrator اجراش کن
    اول اینکه ممنون بابت راهنمایی هاتون. اما واقعیتش مشکل نه از محل ذخیره ی فایل اجرایی برنامه بود نه پیش نیازای نصبش. این برنامه برای نصب به هیچ پیش نیازی احتیاج نداره. اولین باری که دانلودش کردم کامل نصب شد و کار میکرد. قدرت فشرده سازیش خیلی خوبه چون همه ی فرمتای فشرده سازی رو به صورت پلاگین تو خودش جمع کرده. حتی بعد نصب یه سری پلاگین هم (از جمله rar) ار اینترنت دانلود میکنه. بار اولی که نصب کردم عرض چند دقیقه پلاگین های رایگان رو هم سریع دانلود کرد. بعد دومین بار که مشکل نصب داشتم هیچجوری نصب نشد تا ینکه مجبور شدم کلا ویندوز عوض کنم. اما... بعدش دیگه نتونست پلاگینا رو دانلود کنه. باورتون میشه 900 مگابایت از حجم اینترنتم رو مصرف کرد اما آخرشم هیچ پلاگینی نگرفت؟!!! دسترسیش به اینترنت رو کاملا آزاد گذاشته بودم. اصلا نمیدونم این همه رو کجا خرج کرد؟ :) با اینکه برنامه ی فوق العاده ایه ولی دو مشکل اصلی داره. اول همین دانلود نکردن پلاگیناس. دومی هم اینکه با ویندوز اکسپلورر سازگار نیست. یعنی وقتی دارید تو هاردتون میچرخید هر چند وقت یه بار اکسپلورر ویندوز بسته میشه.
    به هر حال اگه کسی ازش استفاده کرده و مشکلات من رو نداشته خوشحال میشم من رو هم خبر کنه. شاید فقط واسه من اینجور بود.

7. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    53
    اعتبار کاربر
    1

با سلام:ویندوز 8 برنامه شما رو ساپورت نمیکنه ! فقط رو همون ویندوز قبلیتون جواب میده

9. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •