سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16

موضوع: مشکل checksum error در استخراج برنامه دانلود شده با فرمت rar

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    G Data
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مشکل checksum error در استخراج برنامه دانلود شده با فرمت rar

با سلام و خسته نباشید ببخشید من از یه سایت برنامه دانلود میکنم چند باره که دانلود میکنم بدبختی اینجاست که برنامه هایی که میزاره یکی حجمشون سنگینه دوم اینکه محتویات فایل .rar همه چیزش صحیح هست ولی وقتی بازش میکنم ارور میده حتی با برنامه repair, winrar میکنم ولی بجای اینکه اون فایل repair شه rebuiled می شه و بازم همون اتفاق می افته یعنی ارور میده من تعجبم در اینجاست که فایل درون خود فایل .rar همه چیزش صحیحست ولی بازم در هنگام باز کردن از حالت فشردگی ارور میده اگه میشه راهنماییم کنید که راهی بجز repair کردن با برنامه winrar است یعنی بشه که از طریق دیگه این فایلهای .rar باز کرد که دیگه دوباره به دانلود مجدد نباشد اخه چند بار که بازم از این سایت دانلود میکنم درست میشه ولی باز که از این سایت دانلود میکنم باز همون ارور میده

2. تشکرها از این نوشته :

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rfir نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید ببخشید من از یه سایت برنامه دانلود میکنم چند باره که دانلود میکنم بدبختی اینجاست که برنامه هایی که میزاره یکی حجمشون سنگینه دوم اینکه محتویات فایل .rar همه چیزش صحیح هست ولی وقتی بازش میکنم ارور میده حتی با برنامه repair, winrar میکنم ولی بجای اینکه اون فایل repair شه rebuiled می شه و بازم همون اتفاق می افته یعنی ارور میده من تعجبم در اینجاست که فایل درون خود فایل .rar همه چیزش صحیحست ولی بازم در هنگام باز کردن از حالت فشردگی ارور میده اگه میشه راهنماییم کنید که راهی بجز repair کردن با برنامه winrar است یعنی بشه که از طریق دیگه این فایلهای .rar باز کرد که دیگه دوباره به دانلود مجدد نباشد اخه چند بار که بازم از این سایت دانلود میکنم درست میشه ولی باز که از این سایت دانلود میکنم باز همون ارور میده
    با سلام . هر چند شاید این موارد را هم شما مد نظر داشته اید , اما فقط بابت یاداوری هست . در زمان دانلود کردن از توقف و ادامه دادن , روند دانلود و همچنین دانلود چند فایل همزمان پرهیز کنید . بهر حال , فایل را در یک جای دیگه ( غیر از دسکتاپ ) کپی کنید و از پوشه های تو در تو استفاده نکنید و همچنین از تعویض نام فایل و نامگذاری فایل یا پوشه مورد نظر به زبان فارسی خودداری کنید . ضمنا برای تست هم که شده یه بار در زمان اکستراکت کردن فایل , انتی ویروس را غیر فعال کنید . و حتما اگه فایل فشرده پسورد داره در صحیح وارد کردن پسورد و عدم کپی کردن پسورد فایل دقت کنید . البته اگه یه بار هم وین رار تون را حذف کنید و یه نسخه بروزتر را نصب کنید خالی از لطف نیست . این موارد اولیه ای بود که به ذهنم رسید , امیدوارم که مفید بوده باشه و همچنین منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید .
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

4. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    G Data
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

کسی نیست یه راهنمایی جامع و با ذکر یه نرم افزار دیگه که بتونم چنین فایلهای .rar باز کنم اگه میشه یه نرم افار یا یه ترفند بهم نشون بده با تشکردوست عزیز کازایی که گفت همشو درسته حالا یکی دیگه یه راهنماییم کنه با تشکر ؟

6. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

کسی نیست یه راهنمایی جامع و با ذکر یه نرم افزار دیگه که بتونم چنین فایلهای .rar باز کنم اگه میشه یه نرم افار یا یه ترفند بهم نشون بده با تشکردوست عزیز کازایی که گفت همشو درسته حالا یکی دیگه یه راهنماییم کنه با تشکر ؟

سلام.

اگه میشه از ارور یه عکس بذارید.

در ضمن اگه فایل فشرده ای خراب باشه دلیل نمیشه که محتویاتش هم مشکل داشته باشن(به ظاهر).

شاید اون سایتی که فایل فشرده میذاره درست فشرده نکرده و همچنین امکان Repair در فایلاش نذاشته.

چه فایلی قابلیت Repair داشته باشه یا نداشته باشه،بعد از Repair کردن Rebuild هم میشه و فایل سالم رو به شما تحویل میده.

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

8. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    2,437
    تشکر تشکر شده 
    1,299
    اعتبار کاربر
    1

در گوشه ای از پاسخ دوستان، بد نیست برای خارج کردن از حالت فشرده با برنامه 7zip هم تست کنید...

10. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما mht429 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

اگر آنتی ویروس دارید آنتی ویروس خود غیر فعال کنید
    کل فایل هایی که دانلود کرده بودید یه جا کپی کنید مثلا اگر 10 فایل rar هست بریزید تو یکی از دراو هاتون مثلا درایور D یه new folder باز کنید کپی کنید داخلش
    آخرین نسخه برنامه winrar را نصب کنید و کرک کنید اگر کرک داشت
    روی پات 1 کلیک سمت راست کرده و گزینه Extract file را بزنید
    یه پنجره باز می شود به ما میگه کجا من از حالت فشرده استخراج کنم شما امنتخاب می کنید مثلا درایور D همون جا که new folder باز کردید یا هر جایی که دلتان خواست
    اگر موقع استخراج ارور درایفت کردید یا مشکل از فایل هست یا اگر فایل شما پسورد دارد پسورد اشتباه می زنید
    اگر ریکاوری می خواستید بکنید باید تک تک پارت ها را اینکار بکنید مثلا رو پارت 1 دابل کلیک کنید وارد که شدید رو پوشه کلیک سمت راست کنید منظورم رو پوشه فایلی که دانلود کریدی نمایش داده می شود وقتی اینکار کردید قسمت Reapir Archive رفته محل ریکاوری هم انتخاب کنید رو گزنیه rar قرار دهید و ok کنید صبر کنید تا به پایان برسد وقتی تمام میشه دکمه close برای شما نمایش داده می شود باید بزنید بعضی ها هستند اینکار می کنن خیال می کنن تمام شده دکمه close برایشان داده نمی وشد فایل خراب می شود

12. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    G Data
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

145a30ff8074.jpgاینم عکسی از ارور که از سایت مربوطه من دانلود میکنم و هر باری که از سایت دانلود میکنم چند تا فایلش ارور میده

مدیریت کل
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    12,354
    تشکر تشکر شده 
    15,509
    اعتبار کاربر
    1

145a30ff8074.jpgاینم عکسی از ارور که از سایت مربوطه من دانلود میکنم و هر باری که از سایت دانلود میکنم چند تا فایلش ارور میده
    با سلام . در صورت امکان هر وقت راه حل این مشکل را پیدا کردید و موفق به درست اکستراکت کردن فایل شدید , راه حل مربوطه را هم ذکر کنید تا در صورتی که همین مشکل برای دوستان دیگه هم پیش امد , استفاده کنند . با تشکر
    MY ALBUM

کاربران عزیز لطفا قبل از هر گونه فعالیتی قوانین و مقررات انجمن مطالعه شود .
    هر گونه تبلیغات در پست و امضا>>> بن دائم و اخراج کاربر

تشکر از پستها نشانه قدردانی از زحمات دوستان هست .
    قدردان زحمات همدیگر باشیم .

15. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما S!RUS برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,119
    اعتبار کاربر
    1

شما فایل را دابل کلیک کنید ببنید ارور می ده اگر ارور بده فایل ناقص هست یه بار برنامه 7zip نصب کن از حالت فشرده استخراج کن یا از طریق سیف مد این کار بکن

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    G Data
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    اعتبار کاربر
    1

b7b82a7ec6de.jpgبا برنامه 7zip برنامه اکسترکت کردم بازم ارور میده فایل دابل کلیک کردم ارور نداد اگه میشه اگه کسی راهنمایی میتونه بکنه بیاد چون به مشکل بزرگی برخوردم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)