صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

موضوع: مشکل قطعی میکروفون

1. عضو ثابت Alireza.xn آواتار ها
    نمایش اطلاعات

پیش فرض مشکل قطعی میکروفون

من یه مشکل اساسی با میکروفن هدفونم داشتم گفتم مطرح کنم شیاد راح حلی براش باشه

راستش من هر وقت میخوام با دوستام تماس اینترنتی برقرار کنم که باهاشون از طریق مایک هدفون حرف بزنم میگن صدات نمیاد من تمام تنظیمات مربوط به کارت صدا رو هم انجام میدم ولی تا حالا مشکل من حل نشده و نمیدونم چرا!!

من فیش سبز رنگ رو به پشت کیس میزنم و فیش قرمز رنگ رو هم همینطور ولی بازم بهم میگن صدات نمیاد!!! راستش دیگه کلافه شدم

و اینم بگم که توی کنترل پنل و بخش تنظیمات صدا روی میکروفن یه علامت قرمز خورده و پاینش نوسته not plagin میخواستم بدونم بخاطره نداشتن این پلاگینه؟

عکس اونو در زیر قرار دادم خواهشا اگر راه حلی برای مشکل من هست از کمک دریغ نکنید .. ممنون

نمایش امضاء

2. ناظم ارشد opera آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Alireza.xn
    من یه مشکل اساسی با میکروفن هدفونم داشتم گفتم مطرح کنم شیاد راح حلی براش باشه

راستش من هر وقت میخوام با دوستام تماس اینترنتی برقرار کنم که باهاشون از طریق مایک هدفون حرف بزنم میگن صدات نمیاد من تمام تنظیمات مربوط به کارت صدا رو هم انجام میدم ولی تا حالا مشکل من حل نشده و نمیدونم چرا!!

من فیش سبز رنگ رو به پشت کیس میزنم و فیش قرمز رنگ رو هم همینطور ولی بازم بهم میگن صدات نمیاد!!! راستش دیگه کلافه شدم

و اینم بگم که توی کنترل پنل و بخش تنظیمات صدا روی میکروفن یه علامت قرمز خورده و پاینش نوسته not plagin میخواستم بدونم بخاطره نداشتن این پلاگینه؟

عکس اونو در زیر قرار دادم خواهشا اگر راه حلی برای مشکل من هست از کمک دریغ نکنید .. ممنون

دوست عزیز

شما درایور کارت صوتی خود را به طور کامل نصب کرده اید؟(در کارت های صوتی onbord باید از سی دی مادربرد استفاده کنید)

در ضمن آخرین نسخه نرم افزار directx رو حتما از سایت سافت گذر دانلود و نصب نمایید.

همچنین نصب نرم افزار هایی مانند Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 و Microsoft .NET Framework4 و Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010 SP1 Redistributable و Adobe Flash Player و Adobe Shockwave Player هم توصیه می شود.

3. نمایش تشکر

4. عضو ثابت Alireza.xn آواتار ها
    نمایش اطلاعات

ممنون اپرا جان من دیشب تمام نرم افزار هایی رو که گفته بودید دانلود و نصب کردم حتی نرم افزار driver revier رو هم از سایت سافت گذر دانلود و نصب کردم و با استفاده از اون تمام درایور های ویندوزمو شناسایی و آپدیت کرد راستش دوتا درایو بود و هر دوی اونها هم مال کارت صدا بود الان مشکل من حل شده . خیلی ممنون

ولی directx چه ربطی به کارت صدا داره مگه این نرم افزار مال بهینه کردن و بالا بردن کیفیت بازی ها نیست؟
    نمایش امضاء

5. نمایش تشکر

6. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام
    صدای سیستم من مدتی هست بدون دلیل مشخصی قطع شده. نرم افزاری هم نصب نکردم که بگم بعد از اون صدا قطع شد. درایور کارت صدا رو آپدیت کردم البته دوبار اول یه خطایی میداد هنگام نصب آپدیت ولی بعد از چند بار امتحان کردن بالاخره نصب شد. ولی بازهم صدا قطع هست. از قسمت بررسی مشکل خود ویندوز که استفاده میکردم پیامش چیزی مربوط به کارت گرافیک بود اونم آپدیت کردم ولی همچنان صدل قطع هست و راهنمای ویندوز فقط میگه درایور کارت صدا رو مجدد حذف و نصب کنید ولی من اینکار رو پنج شش دفعه انجام دادم بدون اینکه نتیجه ای داشته باشه.
    حالا راهنمایی شما چیه؟
    ممنون

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk
    نمایش امضاء

7. نمایش تشکر

8. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط صهبا
    سلام
    صدای سیستم من مدتی هست بدون دلیل مشخصی قطع شده. نرم افزاری هم نصب نکردم که بگم بعد از اون صدا قطع شد. درایور کارت صدا رو آپدیت کردم البته دوبار اول یه خطایی میداد هنگام نصب آپدیت ولی بعد از چند بار امتحان کردن بالاخره نصب شد. ولی بازهم صدا قطع هست. از قسمت بررسی مشکل خود ویندوز که استفاده میکردم پیامش چیزی مربوط به کارت گرافیک بود اونم آپدیت کردم ولی همچنان صدل قطع هست و راهنمای ویندوز فقط میگه درایور کارت صدا رو مجدد حذف و نصب کنید ولی من اینکار رو پنج شش دفعه انجام دادم بدون اینکه نتیجه ای داشته باشه.
    حالا راهنمایی شما چیه؟
    ممنون

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk
    سلام .
    گاها در آپدیت ویندوزها مشکلات احتمالی اینچنینی رفع میشه , مخصوصا در ویندوز 10
    اما اگه در دیوایس منیجر تست بروز و نصب نکرده اید , حتما انجام بدید .
    نمایش امضاء

9. نمایش تشکر

10. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط S!RUS
    سلام .
    گاها در آپدیت ویندوزها مشکلات احتمالی اینچنینی رفع میشه , مخصوصا در ویندوز 10
    اما اگه در دیوایس منیجر تست بروز و نصب نکرده اید , حتما انجام بدید .
    سلام سیروس گرامی
    منظورتون اینه از آپدیت ویندوز استفاده کنم؟ ویندوزم 8.1 هست. من اصلا نمیدونم باید چکار کنم الان
    Capture.PNG
    نمایش امضاء

11. نمایش تشکر

12. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط صهبا
    سلام سیروس گرامی
    منظورتون اینه از آپدیت ویندوز استفاده کنم؟ ویندوزم 8.1 هست. من اصلا نمیدونم باید چکار کنم الان
    Capture.PNG
    سلام .
    ارادتمندیم ...
    از سایت سافت گذر Realtek High Definition را دانلود و نصب کنید , ببینید جواب میده ؟
    یا اینکه از طریق همون دیوایس منیجر کارت صداتون را اپدیت کنید , روی اون کلیک راست کنید گزینه های حذف و بروز رسانی و ... مشخص هست ( البته بنده فقط جهت یاداوری عرض کردم ) .
    اگه درایور پک سولیشن هم دارید میتونید از اون هم استفاده کنید .
    نتیجه را هم اطلاع بده
    نمایش امضاء

13. نمایش تشکر

14. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط S!RUS
    سلام .
    ارادتمندیم ...
    از سایت سافت گذر Realtek High Definition را دانلود و نصب کنید , ببینید جواب میده ؟
    یا اینکه از طریق همون دیوایس منیجر کارت صداتون را اپدیت کنید , روی اون کلیک راست کنید گزینه های حذف و بروز رسانی و ... مشخص هست ( البته بنده فقط جهت یاداوری عرض کردم ) .
    اگه درایور پک سولیشن هم دارید میتونید از اون هم استفاده کنید .
    نتیجه را هم اطلاع بده
    آپدیتشون کرده ام هم صدا رو هم گرافیک ولی فایده نداره. درایور ها رو هم از خود سافت گذر گرفتم.منتها محض اطمینان از همان دیوایس منیجر که روی بروزرسانی میزنم میگه هر دوتا درایور به روز هستند.
    Capture.PNGCapture1.PNG
    نمایش امضاء

15. نمایش تشکر

16. مدیر کل S!RUS آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط صهبا
    آپدیتشون کرده ام هم صدا رو هم گرافیک ولی فایده نداره. درایور ها رو هم از خود سافت گذر گرفتم.منتها محض اطمینان از همان دیوایس منیجر که روی بروزرسانی میزنم میگه هر دوتا درایور به روز هستند.
    Capture.PNGCapture1.PNG
    بعید میدونم دیگه ربطی به آپدیت درایورها داشته باشه ,
    یه سری به تنظیمات صدا و .. بزنید .. در تصویر براتون مشخص کرده ام , هر دو تب رو چک کنید .. تب Levels

2017-08-21_113050.jpg

اگه هنوز رئال تک دانلودی از سافت گذر را نصب نکرده اید حتما تست نصب کنید ..
    نمایش امضاء

17. نمایش تشکر

18. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط S!RUS

اگه هنوز رئال تک دانلودی از سافت گذر را نصب نکرده اید حتما تست نصب کنید ..
    ببخشید ولی منظورتون از این جمله رو متوجه نشدم

این تصویر کنترل پنل و قسمت برنامه های نصبی هست: 0.PNG

تنظیمات صدا هم خالی هست. از همان اول که دیدم صدا قطع هست اینطور بود. البته بگم من اسپیکر ندارم و فقط از هدفون استفاده میکنم.
    2.PNG1.PNG
    نمایش امضاء

19. نمایش تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •