سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: فن برای کیس

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض فن برای کیس

دو تا سؤال داشتم:
    1. فنی (Fan) که روی در کیس قرار داره، وجودش لازمه و اگه کار نکنه خطرناکه؟
    2. کمپانی خاصی داره که این فن رو تولید کنه؟ چون بیرون یکی خریدم خیلی صدا میداد و قیمتش 2000 تومن بود فقط! مارک خاصی هست که جنس خوب و بی صدا تولید کرده باشه؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,281
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkia نمایش پست ها
    دو تا سؤال داشتم:
    1. فنی (fan) که روی در کیس قرار داره، وجودش لازمه و اگه کار نکنه خطرناکه؟
    2. کمپانی خاصی داره که این فن رو تولید کنه؟ چون بیرون یکی خریدم خیلی صدا میداد و قیمتش 2000 تومن بود فقط! مارک خاصی هست که جنس خوب و بی صدا تولید کرده باشه؟
    سلام
    وجودش لازم نیست اما میتونه کمک کننده باشه.البته بستگی داره شما ازچند فن استفاده میکنید(به جز فن قرار گرفته روی در کیس)
    در مورد سوال دوم با توجه به محل نصب فن روی در کیس شما باید از فن هایی با اندازه کوچکتر استفاده کنید که معمولآً صدای بیشتری تولید میکنند.

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

خب بنده دنبال فن بي صدا هستم واسه همينم در مورد كمپاني پرسيدم. فن فابريك كيس قبل اينكه خراب شه خيلي بي صدا بود.

5. تشکرها از این نوشته :

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

تعداد فن روی درب کیس و فن های اضافی که معمولا به صورت استاندارد یا روی کیس قرار دارند و یا فقط محلشان مشخص شده بیشتر به قطعات سخت افزاری سیستم و میزان کارکرد شما بستگی دارد.اگر از قطعات سخت افزاری با میزان دمای بالا و همینطور تعداد زیادبی قطعات سخت افزاری استفاده میکنید این فن ها به تهویه بهتر و خنک کردن سیستم شما کمک میکند به خصوص در هنگام بازی و کارهای سنگین که پردازنده و کارت گرافیک در دمای بالاتری فعالیت میکنند این فن ها به خنک شدن آنها و محیط کیس کمک میکند.
    یکی از عوامل کاهش عمر قطعات سیستم و عدم کارایی لازم در هنگام بار سنگین افزایش دما میباشد.
    و اما اگر به دنبال فن خوب و بی صدا هستید فن cougar و tourbo از شرکت گرین را پیشنهاد میکنم.البته به نسبت فن های معمولی بازار قیمت بالاتری دارند.اما اگر از نزدیک آنها را ببینید متوجه بالا بودن قیمت آنها میشوید.صرفا جهت اطلاع بگویم که من روی کیس با احتساب فن پاور و پردازنده و گرافیک 8 فن دارم که 5 مورد از آنها روی کیس هستند و 4 موردش فن cougar است که مجموع آنها صدای بسیار کمی تولید میکند.

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    598
    تشکر تشکر شده 
    3,067
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhalaj نمایش پست ها
    تعداد فن روی درب کیس و فن های اضافی که معمولا به صورت استاندارد یا روی کیس قرار دارند و یا فقط محلشان مشخص شده بیشتر به قطعات سخت افزاری سیستم و میزان کارکرد شما بستگی دارد.اگر از قطعات سخت افزاری با میزان دمای بالا و همینطور تعداد زیادبی قطعات سخت افزاری استفاده میکنید این فن ها به تهویه بهتر و خنک کردن سیستم شما کمک میکند به خصوص در هنگام بازی و کارهای سنگین که پردازنده و کارت گرافیک در دمای بالاتری فعالیت میکنند این فن ها به خنک شدن آنها و محیط کیس کمک میکند.
    یکی از عوامل کاهش عمر قطعات سیستم و عدم کارایی لازم در هنگام بار سنگین افزایش دما میباشد.
    و اما اگر به دنبال فن خوب و بی صدا هستید فن cougar و tourbo از شرکت گرین را پیشنهاد میکنم.البته به نسبت فن های معمولی بازار قیمت بالاتری دارند.اما اگر از نزدیک آنها را ببینید متوجه بالا بودن قیمت آنها میشوید.صرفا جهت اطلاع بگویم که من روی کیس با احتساب فن پاور و پردازنده و گرافیک 8 فن دارم که 5 مورد از آنها روی کیس هستند و 4 موردش فن cougar است که مجموع آنها صدای بسیار کمی تولید میکند.
    بنده روي در كيس فقط يك فن كوچيك ميخوام،پس فرموديد cougar بگيرم. متاًسفانه فن هايي كه من خواستم بخرم همه جنس نامرغوب بوده و پر صدا و جايي نديدم كه واسه در كيس فن مارك دار بفروشه. اگه جايي رو سمت غرب يا شمال تهران ميشناسيد بهم بگيد لطفاً. از پاور گرين كه دارم راضيم حالا ببينيم فن در كيس ميتونم پيدا كنم كه بي صدا باشه يا نه.

مدیریت سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows XP 32Bit
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    1,298
    تشکر تشکر شده 
    5,795
    id تلگرام
    Younes_R
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkia نمایش پست ها
    بنده روي در كيس فقط يك فن كوچيك ميخوام،پس فرموديد cougar بگيرم. متاًسفانه فن هايي كه من خواستم بخرم همه جنس نامرغوب بوده و پر صدا و جايي نديدم كه واسه در كيس فن مارك دار بفروشه. اگه جايي رو سمت غرب يا شمال تهران ميشناسيد بهم بگيد لطفاً. از پاور گرين كه دارم راضيم حالا ببينيم فن در كيس ميتونم پيدا كنم كه بي صدا باشه يا نه.
    فن های بلبورینگی Green و Coller Master مرغوب ترین نوع فن هستند و مارک گرین معمولا در اکثر فروشگاههای کامپیوتری یافت می شود

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Moralist! برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

با سلام
    سوال هایی در مورد جای درست و مناسب فن ها روی کیس داشتم
    روی پاور من 2 تا فن هستش که یکی از داخل کیس هوا رو به درون پاور هدایت کرده و یکی در قسمت خروجی پاور به سمت بیرون کیس وجود داره که هوا رو به سمت بیرون هدایت می کنه!!!خب فکر کنم اکثر پاور ها اینجوری هستن و دو تا فن در طول هم هوا رو در درون پاور به جریان در میارن!!!(درست گفتم؟؟؟)
    خب آیا این بهترین حالتیه که می شه برای پاور استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
    بعد یه فن دیگه م مستقیم روی cpu قرار گرفته که عملا هوا رو از داخل کیس بر روی cpu می دمه!!!!
    2 تا فن هم بر روی بدنه کیس وجود دارن که هوای داخل کیس رو به سمت بیرون هدایت می کنند ......
    حالا می خواستم ببینم اول اینکه آیا جای فن ها درست هستند؟؟؟؟؟!!!!
    و بعد چه جاهایی فن باید هوا رو به داخل و چه جاهایی باید به بیرون هدایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    6,736
    تشکر تشکر شده 
    5,281
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط غروب نمایش پست ها
    با سلام
    سوال هایی در مورد جای درست و مناسب فن ها روی کیس داشتم
    روی پاور من 2 تا فن هستش که یکی از داخل کیس هوا رو به درون پاور هدایت کرده و یکی در قسمت خروجی پاور به سمت بیرون کیس وجود داره که هوا رو به سمت بیرون هدایت می کنه!!!خب فکر کنم اکثر پاور ها اینجوری هستن و دو تا فن در طول هم هوا رو در درون پاور به جریان در میارن!!!(درست گفتم؟؟؟)
    خب آیا این بهترین حالتیه که می شه برای پاور استفاده کرد؟؟؟؟؟؟
    بعد یه فن دیگه م مستقیم روی cpu قرار گرفته که عملا هوا رو از داخل کیس بر روی cpu می دمه!!!!
    2 تا فن هم بر روی بدنه کیس وجود دارن که هوای داخل کیس رو به سمت بیرون هدایت می کنند ......
    حالا می خواستم ببینم اول اینکه آیا جای فن ها درست هستند؟؟؟؟؟!!!!
    و بعد چه جاهایی فن باید هوا رو به داخل و چه جاهایی باید به بیرون هدایت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز میشه مدل کیستون رو بگین؟

به طور کلی خدمتتون عرض کنم که طبق اعلام شرکت green باید فن های جلو و کاور سمت چپ هوا رو به سمت داخل و فن های سقف و پشت هوا رو به سمت خارج هدایت کنند.

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP! Extreme Core Edition

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما A (\/) ! Я برای ارسال این پست سودمند:

عضو حرفه ای
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    1,120
    تشکر تشکر شده 
    1,508
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط TerМiпAтoR نمایش پست ها
    عزیز میشه مدل کیستون رو بگین؟

به طور کلی خدمتتون عرض کنم که طبق اعلام شرکت green باید فن های جلو و کاور سمت چپ هوا رو به سمت داخل و فن های سقف و پشت هوا رو به سمت خارج هدایت کنند.
    خیلی ممنونم
    کیس بنده perfect هستش اما مدلشو دقیقا نمیدونم!!!!
    پس با این حساب بنده باید فن سمت چپ رو به سمت داخل و فن عقبی رو به سمت خارج ببندم...
    ممنونم.خیلی لطف کردین
    کاش گل هاتو می سوزوندم
    کاش می رفتم نمی موندم
    اما موندم ...
    کاش یکم بارون بگیره
    کاش فراموشت کنم من
    اما دیره ...

14. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •