سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: فلش مموری

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    14
    اعتبار کاربر
    1

Exclamation فلش مموری

سلام دوستان من یه فلش مموری مینی 8GB سیلکون پاور دارم وقتی به گوشی زدم مشکلی پیش اود و فلش رو کشیدم از گوشی وقتی به کامیپوتر زدم درخواست فرمت داد فرمت کردم اواسط فرمت کامپوتر هنگ میکرد فلش رو کشیدم دوبار دیگه تکرار کردم همون مشکل پیش اومد بعد از اون دیگه وقتی میزنم کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده به چند کامپیوتر ظبط و هرچیزی زدم عکس العملی نشون نمیده با نرم افزار شرکت سلیکون پاور هم تست کردم اون هم نمیشناسه چند تا نرم افزار دیگه هم تست کردم جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید با تشکر از شما

2. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    260
    تشکر تشکر شده 
    162
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط *1313* نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه فلش مموری مینی 8GB سیلکون پاور دارم وقتی به گوشی زدم مشکلی پیش اود و فلش رو کشیدم از گوشی وقتی به کامیپوتر زدم درخواست فرمت داد فرمت کردم اواسط فرمت کامپوتر هنگ میکرد فلش رو کشیدم دوبار دیگه تکرار کردم همون مشکل پیش اومد بعد از اون دیگه وقتی میزنم کامپیوتر هیچ عکس العملی نشون نمیده به چند کامپیوتر ظبط و هرچیزی زدم عکس العملی نشون نمیده با نرم افزار شرکت سلیکون پاور هم تست کردم اون هم نمیشناسه چند تا نرم افزار دیگه هم تست کردم جواب نمیده خواهش میکنم کمک کنید با تشکر از شما
    سلام
    اگه از قسمت دیوایس منیجر هم نشون نمیده و اگه کلا با هیچ سیستمی نشون نمیده سوخته احتمال قوی ولی تعمیر میشه فک کنم
    یاعلی

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما MASAF برای ارسال این پست سودمند:

ناظم ارشد
    تشکر تشکر کرده 
    14,266
    تشکر تشکر شده 
    10,965
    id تلگرام
    mostafa_sefidi
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط *1313* نمایش پست ها
    دوست عزیز

جهت اطمینان توصیه می شود به یک نفر ماهر هم نشان دهید اما با توجه به توضیحات گفته شده به نظر می رسد دیگر قابل استفاده نباشد.

موفق باشید.

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما opera برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •