سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: پاک شدن ناگهانی و بی علت درایو های سیستم

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

Icon27 پاک شدن ناگهانی و بی علت درایو های سیستم

سلام.خسته نباشید.
    دیشب لپتاپ رو روشن کردم حدودا ۱ دقیقه بیشتر طول کشید تا روشن بشه.قبلا کمتر از ۲۰ ثانیه بالا میوند.
    وقتی اومد بالا رفتم توی مای کامپیوتر دیدم هیچکدوم از درایو هام جز درایو c هیچکدوم نیست.
    رفتم داخل manage مای کامپیوتره قسمت disk manage بازم هیچکدوم از درایو ها جز c نبود.
    یک بازی هم باز کردم بعضی اوقات تیک میزد که قبلا اصلا تیک نمیزد.
    امروز صبح هم که روشن کردم هم اول اینکه دکمه پاور رو فشار دادم حدودا ۶ تا ۸ تا صدا داد بعد از ۱ دقیقه هم سیستم اومد بالا.
    دیگه از صبح همون صدا یکی دوبار دیگه روشن کردم میاد.به نظرتون باید چکار کنم؟؟
    لپتاپ هم asus n552 هستش(ویندوزم هم ۱۰ هستش)
    حدودا ۲ ماهه گرفتم
    مرسی

ناظم بخش مولتی مدیا
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    858
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashabann نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.
    دیشب لپتاپ رو روشن کردم حدودا ۱ دقیقه بیشتر طول کشید تا روشن بشه.قبلا کمتر از ۲۰ ثانیه بالا میوند.
    وقتی اومد بالا رفتم توی مای کامپیوتر دیدم هیچکدوم از درایو هام جز درایو c هیچکدوم نیست.
    رفتم داخل manage مای کامپیوتره قسمت disk manage بازم هیچکدوم از درایو ها جز c نبود.
    یک بازی هم باز کردم بعضی اوقات تیک میزد که قبلا اصلا تیک نمیزد.
    امروز صبح هم که روشن کردم هم اول اینکه دکمه پاور رو فشار دادم حدودا ۶ تا ۸ تا صدا داد بعد از ۱ دقیقه هم سیستم اومد بالا.
    دیگه از صبح همون صدا یکی دوبار دیگه روشن کردم میاد.به نظرتون باید چکار کنم؟؟
    لپتاپ هم asus n552 هستش(ویندوزم هم ۱۰ هستش)
    حدودا ۲ ماهه گرفتم
    مرسی

درود بر شما

ببینید این مشکل بیشتر در سیستم هایی دیده میشه که باعث Shock Power ( برق گرفتگی) شده باشند , طوری که شما به صورت ناگهانی سیستم رو از برق میکشید یا در اثر برق رفتگی به سیستم یک شوکی وارد میشه , در این صورت Memory Cache برنامه هایی غیر ضروری که میتونه بازی / بهینه ساز و دیگر برنامه ها رو دیگر پاک کند به جز درایو C که برای زمانبدی رو در شروع مجدد سیستم و در شروع مجدد سیستم با شوکی که بهش وارد شده قابلیت خواندن آنهارو ازدست میده برای همین سیستم با تاخیر بسیار زیاد بارگذاری میشود .

این میتونه یه دلیل باشه , و اگر سیستم شما با Shock Power مواجه نشده شاید مشکل از Disk شما باشه که در بازی کردن هم بسیار موثر است .

و احتمال های بسیار زیاد دیگر , شاید ریجستری های ویندوز بهم خورده باشد و . . .

اما اگر مشکل از Disk شما باشه میتونه صدمه جدی به سیستم بزنه به نظر من نزد یک متخصص ببرید تا از نزدیک نگاهی به سیستم بیاندازد

منتظر نظرات سایر دوستان هم باشید

موفق باشید

3. تشکرها از این نوشته :

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •