سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 3 از 28 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 274

موضوع: مقایسه و بررسی پردازنده های Intel و AMD

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض RE: 2nd Generation Intel Core i Processors

دوست عزیز حتی در بهترین شرایط هم که هکرهای حرفه ای اقدام به اورکلاک یس پی یو یا کارت گرافیک میکنند به این دو قطعه آسیب میرسه و باعث کوتاه شدن عمرشان میگردد.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

نه نشد دوستان. من شماره بندی کردم که طبق شماره پاسخ دهید.
    با تشکر.:rose:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

به عکس زیر لطفا" دقت کنید (اون قسمتی که دورش کادر سبز داره) و بفرمایید که فرق این 2 مدل توی چی هستش ؟؟؟
    این دو cpu فرقشون در گرافیک مجتمع اونها هستش
    2500k سری 3000 هستش اما 2500 سری 2000 . عملکرد گرافیکی core i5 2500k بهتر از نوعه 2500 هستش
    مدل 2500k تکنولوژی های زیر رو نداره:
    Intel® vPro Technology
    Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)
    Intel® Trusted Execution Technology
    که هر کدوم بحث مفصلی دارن و دونستن درموردش میتونه خوب باشه (میتونید تو نت سرچ کنید)
    ------------------
    1- من میخوام اینو بدونم که آیا Turbo Boost مگه همون اورکلاک نمیشه ؟
    بهتره این مقاله رو بخونید در این صورت به نظرم همه چی براتون روشن خواهد شد.درضمن این تکنولوژی بصورت اتوماتیک عمل میکنه:
    "فناوری Turbo Boost برای اولین بار در نوامبر 2008 معرفی شد. این مشخصه یکی از ویژگی های جدید پردازنده های مبتنی بر Nehalem بود که در همان ماه وارد بازار شد. امروزه این فناوری در پردازنده های مبتنی بر Nehalem مانند Core i5 و Core i7 بکار برده می شود. این تکنولوژی بگونه ایی عمل می کند که سرعت ساعت پردازنده را بطور پویا افزایش می دهد. درحقیقت، Turbo Boost زمانی شروع به فعالیت می کند که سیستم عامل به بالاترین عملکرد پردازنده نیاز داشته باشد که ما غالباً چنین عملیاتی را overclocking می نامیم.
    فناوری Bus Turbo Mode پهنای باند باس سیستم را افزایش می دهد و در همین راستا، هنگامی که CPU در حال اجرای عملیات پردازش در فرکانس های بالاست موجب کاهش فاصله زمانی ارسال دستور از CPU به باس حافظه می شود، بنابراین عملکرد سیستم بطورکلی افزایش می یابد.
    پیشرفت تکنولوژی که (Intelligent Power Sharing (IPS پدید آورده بخشی از مکانیزم مدیریت برق مبتنی بر درایور است که فرایند اشتراک گذاری هوشمند برق را در بین هسته ها ایجاد می کند. با استفاده از این قابلیتها، عملکرد پردازنده و پردازشگر گرافیکی باتوجه به فعالیت سیستم و ظرفیت گرمایی آن افزایش یا کاهش می یابد. درنتیجه، بهترین عملکرد و مصرف برق بهینه ایی را ارائه می دهد.سرزمین رایانه
    با توجه به سخت افزار، فناوری Turbo Boost چندهسته ایی پردازنده مستقل از سیستم عامل، برنامه های کاربردی یا نرم افزار درایور، عملکرد شگفت انگیزی را بوجود می آورد. وضعیت فرکانس هسته های پردازنده در شرایط برقی موجود بطور پویا تنظیم می شود. با استفاده از این تکنیک، حجم کار پردازنده به شکلی کارآمد و بدون عبور از محدودیتهای گرمایی تعریف شده به خوبی کنترل می شود.
    در واقع IPS عملکرد گرافیکی بسیار بالقوه ایی را برای سیستم فراهم می نماید. حالت توربو سخت افزار CPU در حال حاضر بسیار کارآمد است، بدین معنا که عملکرد CPU با IPS که صرفاً با حجم کار بسیار ویژه ایی سازگار است، افزایش می یابد. از طرفی، افزایش فرکانس ساعت رندر مستقیماً به عملکرد گرافیکی پیشرفته تبدیل می شود، که گاهی اوقات این پیشرفت به 20 درصد می رسد.
    در عین حال، توربو گرافیک جهت بررسی دمای سیستم و نوسانات برق از درایور گرافیکی استفاده می کند و فرکانس های ساعت را برای دسترسی به بهترین تعادل بین عملکرد و میزان مصرف برق تنظیم می کند.
    کلید اصلی IPS ، فناوریIntel Turbo Boost Technology Driver است که هم کارایی پردازنده و هم کارایی هسته های گرافیکی را در نقل و انتقال پیام ها و داده ها ارزیابی می کند و همچنین میزان مصرف برق را در این بسته بررسی می کند. اشتراک گذاری اطلاعات system-level این امکان را می دهد تا این عملکرد مقیاس گذاری شود بنابراین برق بطورکامل در اطراف پردازنده و پردازنده گرافیکی بمصرف می رسد. بکارگیری سورس های پردازنده در این روش تضمین کننده بالاترین کارایی و بهترین عملکرد است."
    ----------------------------
    2- مگه معنی اورکلاک این نیست که توان یا همون فرکانس CPU که به فرض 3.2 هستش را میکنه 3.7 ؟؟؟
    بله اما اورکلاک فقط محدود به cpu نیست بلکه همزمان کارت گرافیک هم اورکلاک میشن تا فرکانسشون به حد اور برسه و این حد رو تو مشخصات کارت مینویسه
    -------------------
    3- جلوی جفتشون زده Turbo Boost بعد تو یه جایی خوندم که 2500 اورکلاک نمیشه !!! پس این Turbo Boost که جلوی 2500 هست نشونه چی هست پس ؟؟؟
    آخه خود اینتل اعلام کرده تمامی مدل هایی که جلویش حرف K باشه قابلیت اورکلاک کردن را داره و به صورت Unlocking (آنلاک شده) از طرف خود اینتل عرضه میشه.
    فکر کنم حتما تو مقاله ی قبلی شفاف سازی شده.پس اورکلاک با توربو بوست فرق داره .اورکلاک بالابردن عملکرد cpu یا gpu هستش با توجه به دمای ایده آل قطعات و از طریق برخی اقدامات اما توربو بوست تکنولوژی اتوماتیک ویژه ی cpu هست که در مواقع لزوم خودشو نشون میده
    5- سوال بعدی اینه که: آیا اورکلاک کردن سریهای K باعٍث آسیب رساندن به CPU در دراز مدت میشه و عمر CPU را کاهش میده ؟؟؟
    اور کردن بسیار دقت و هماهنگی میخواد در غیر اینصورت شما با یه cpu یا gpu (پردازندهی کارت گرافیک) نابود شده طرف خواهید شد.وقتی پزدازنده ای اور میشه دماش تغییراتی میکنه که باید کاملا زیر نظر قرار بگیره همچنین توان مصرفی پاور هم دست خوش تغییراتی میشه در کل توصیه نمیشه چون افراد حرفه ای میتونن با دقت و هماهنگی و ... این کار رو انجام بدن
    --------------
    6- اگه سری های معمولی که شرکت اینتل قابلیت اورکلاک را برای این سریها نذاشته یعنی مثلا" 2500 را اورکلاک کنیم آیا به CPU آسیب میرسه ؟؟؟ آخه جدیدا" هکرها این سریهای معمولی و حتی سری Core i3 را هک کردند و مثل اینکه میشه اینه را هم اورکلاک کرد !!!
    cpu ای که قابلیت اور کلاک نداشته باشه یعنی قفل بسته هست و شما گزینه ی فعالی برای اور کردنش ندارید و این امکان براش وجود نخواهد داشت وگرنه از بین میره
    --------------------
    7- یک توضیح کامل درباره سری 2500 و Core i3 که نمیشه اورکلاک کرد بدین و بفرمایین که چه جوری میشه این سری را اورکلاک کرد ؟؟؟
    اگه در مورد فقط اورکلاک کردن اینا توضیح میخواد باید عرض کنم که راه حلش اینه از شرکت اینتل خواهش کنید برای این نوع cpu ها هم امکان اور کلاک رو فرآهم کنن تا بتونید اینکارو انجام بدید وگرنه راه حلی نیست .cpu ای که قفل بسته (unlock) هست اصلا نمیشه اور کرد.البته از این ایرونیا هیچی بعید نیست میبینی اودن مانیتورم اور کردن یه وخ:دی:feelingbeatup:
    --------------------
    8- و همچنین یه توضیحی درباره سری K و به عنوان مثال 2500K بدین که خود اینتل گفته که میشه اورکلاک کردش و اینکه چه جوری این سری را اورکلاک میکنن ؟؟؟ آیا با فشار یک دکمه از کیبورد هستش یا دنگ و فنگ داره ؟؟؟
    دنگ و فنگ داره .بهتره بیشتر در این مورد مطالعه بفرمائید همچنین با افراد متخصص و با تجربه هم مشورت کنید تا بتونید به نتایج خوبی دسترسی پیدا کنید.
    ----------------------
    9- و در آخر اینکه جریان اورکلا GPU چی هستش و چه جوری میشه که کارت گرافیک را اورکلاک کرد ؟؟؟
    کارت گرافیک هایی که امکان اور کلاک دارن یعنی ایکنه تو بازیهایی که تو کارآیی متوسط و پیشفرض افت فریم یا نارضایتی بوجود میاد ، این امکان براش فرآهم شده که اور بشه .ما امروز یه کارت گرافیک اختراع میکنید و پیش بینی میکنیم که ممکنه فردا پس فردا بازی اختراع بشه که این کارت نارضایتی به بار بیاره بنابراین به صورت قفل باز ارائه میدیم و این امکان رو درش ایجاد میکنیم که اور کلاک بشه یعنی بازبونی به کارت بفهمونیم که یکم بیشتر کارکنه. و بازم طرز دقیق و منطقی و مناسب اور کلاک کردن رو میتونید طی چند هفته و مقالات و تجارب مختلف در جریانش باشید.و همیشه تو سایتها مینویسه این آموزش برای عموم هست و ما عواقب و خطرات ناشی از اون رو به عهده نمی گیریم.مثلا سیستم خراب بشه cpu بسوزه یا پاور مشکل دار شه و اینا
    --------------------------
    10- آخه همون طوری که همه میدونید به این سری از CPUها یعنی سری Core i داخلش کارت گرافیک گنجانده شده ! و آیا منظور اینتل از اورکلاک کارت گرافیک اینه که این کارت گرافیکی که داخل CPU خودش گنجانده قابلیت اورکلاک را داره یا نه منظورش اینه که کارت های گرافیکی که جدا میخریم هم میشه اورکلا کرد ؟؟؟
    این گرافیک مجتمع هستش با نام intel HD Graphic .نه اورکلاک به این قسمت تاثیری نداره .چیزی که به گرافیک مجتمع cpu تاثیر داره ، تکنولوژی turbo boost هستش که اتومات عمل میکنه
    11- و آیا همه کارت گرافیک ها را میشه اورکلاک کرد یا اینکه حتما" باید اون فلان کارت گرافیک باید قابلیت اورکلاک را داشته باشه ؟؟؟
    دقیقا باید خوده کارت توان و قابلیت اورکلاک رو داشته باشه .یعنی قفل باز باشه
    12- یه توضیحی هم بی زحمت درباره تکنولوژی های Quick Sync و Hyper-Threading و Turbo Boost بدین و بفرمایید که چه کارایی دارند ؟؟؟
    توربور بوست که صحبت شد

HT هم همون تکنولوژی هست که تو سری CORE I 7 تعداد هسته های CPU رو دو برابر میکنه مثلا CORE I7 ها 4 هسته ای نیستند بلکه همشون 8 هسته ای میباشند چرا که 4 هسته ی واقعی دارند و با استفاده از تکنولوژی Hyper-Threading 4 هسته ی مجازی نیز در کنار اینها تشکلی میدهند تا کار آیی و عملکرد CPU و پردازن اون بالا بره
    و تکنولوژی Quick Sync که در سری CORE ها ایجاد شده این امکان رو به شما میده که بهتر و راحت تر بتونید ویدئو تون رو کانورت کنید یا عملکرد رو در ساختن DVD و بلوری ، سریع میکنه
    موفق و پیروز باشید

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

یک سوال در مورد AMD دارم
    آیا هیچکدام از این قابلیت هایی که ذکر فرمودید در AMD Phenom (tm) II *2 560 Processor 3.30 GHs 7 MB Cache وجود ندارد؟

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,347
    اعتبار کاربر
    1

ما آخر نفهمیدیم این دوست عزیزمان میخواهند سیستم برای استفاده روزمره و گیم و اینطور چیزها جمع کنند یا سیستم برای ترکوندم:evil:
    دوست عزیز تا آنجاییکه من میدانم برای اورکلاک ابزارهای خاصی مورد استفاده قرار میگیرد که از آنجمله یک خنک کننده بسیار قدرتمند برای پردازنده میتوان نام برد.در اینخصوص حتی کیسهای خاصی هم طراحی شده.اما در ایران با توجه به هزینه های بالا و در آمد پایین کسی ریسکهای این عمل را به راحتی قبول نمیکنه و تا آنجاییکه من میدانم حتی بعضیها برای اور کلاک کردن از قطعات کارکرده استفاده میکنند که هزینه کمتری براشون داشته باشه.در ضمن هر کس از انجام کاری به دنبال هدفی است.شما شدیدا روی این مطلب زوم کردید.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    اعتبار کاربر
    1

Turbo Boost (در پردازنده های Intel) و Turbo Core (در پردازنده های AMD)

قابلیتی است که بر حسب نیاز برخی هسته های پردازنده را غیر فعال کرده و فرکانس هسته های فعال را بالا می برد تا کارایی افزایش پیدا کند به همین دلیل است که در مشخصات برخی از پردازنده ها دو فرکانس ذکر می شود که فرکانس بالاتر به معنی حداکثر فرکانس قایل دستیابی توسط هر هسته از پردازنده است.
    سادگی نهایت پیچیدگی است!! استیو جابز

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    19
    اعتبار کاربر
    1

Talking RE: 2nd Generation Intel Core i Processors

این حرفی بود که دوست خوبمون spry1 گفتند:
    مدل 2500K تکنولوژی های زیر رو نداره:
    Intel® vPro Technology
    که هر کدوم بحث مفصلی دارن و دونستن درموردش میتونه خوب باشه (میتونید تو نت سرچ کنید)

1- اول اینکه بی زحمت یه توضیح ساده و قابل فهم درباره این 3تا تکنولوژی بدین.(اگه زحمتی نیست).

2- آیا 2500 داره این 3 تا تکنولوژی ها رو داره ؟؟؟

3- حالا که فهمیدم که اورکلاک انقدر که میگین نیاز به ریسک داره تصمیم گرفتم که همون 2500 رو بخرم. و این رو رو حرف شما میرم جلو که گفتید که Turbo Boost به صورت اتوماتیک خودش انجام میشه و نیاز به فشار هیچ دکمه و دستکاریی نیست. و توربو بوست آیا مثل اورکلاکی که دنگ و فنگ داره آیا به CPU توی دراز مدت آسیب میزنه ؟؟؟ مثلا" همین 2500 را میگم ؟؟؟

4- به نظرم دارم بهترین مدل سری Core i5 را انتخاب میکنم. نظر شما هم همینه ؟؟؟

5- و اینکه فرمودید که Turbo Boost با عث گرمای بیشتر میشه آیا باید فنی (Fan) که همراه این CPU هست را خودم عوض کنم و قویترش را بندازم یا اینکه همون فنی که رویش هست جوابگو هست ؟؟؟

6- و در آخر های حرفم : همیشه فرکانس CPU 2500 رویه 3.3 هستش و وقتی که سیستم میخواد کار خیلی سنگینی انجام بده خود به خود و به صورت اتوماتیک فرکانسش میره روی 3.7 ؟؟؟

7- و اینکه دوستان منی که دارم سیستم جدید الان جمع میکنم آیا هنوز که ویندوز 8 نیومده آیا این سیستم من ویندوز 8 را ساپورت میکنه دیگه ؟؟؟؟؟

128 بیت ویندوز 8 را هم ساپورت میکنه ؟؟؟ آخه ویندوز 8 32 و 64 و 128 داره !!!

8- i5 2500 تکنولوژی Hyper-Threading هم داره ؟ آخه i3-2130 داره اما 2500 رو نمیدونم !!! را ستی 2500 4 هسته ای هستش ؟؟؟

9- آخرین سوالو بگمو دیگه سرتونو درد نیارم: این 2 مدل CPU توی اران گارانتی دارن ؟؟؟ و امکان داره تقلبیش توی بازار باشه ؟؟؟و اینکه این i5-2500 که هی فرکانسشو تغییر میده آیا امکان خرابیش نسبت به i3-2130 بیشتره و امکان داره زودتر خراب بشه ؟؟؟

یه دنیا ممنون از همه کسانی که به هم کمک میکنند...:rose::rose::rose:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus' pid='15750' dateline='1322771552
    یک سوال در مورد AMD دارم
    آیا هیچکدام از این قابلیت هایی که ذکر فرمودید در AMD Phenom (tm) II *2 560 Processor 3.30 GHs 7 MB Cache وجود ندارد؟
    نه وجود نداره
    این تکنولوژی ها مختص اینتل هست اما ای ام دی هم برای خودش تکنولوژی های اختصاصی دارن و در کل اگه قضیه ی ترجیح دادن پیش بیاد 70 درصد کاربران اینتل رو ترجیح میدن.

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    15
    اعتبار کاربر
    1

Intel® vPro Technology
    امکان دسترسی به پی سی از راه دور مانند مانیتورینگ ، حفاظت و در کل مدیریتش مستقل از os که ترکیبی از تکنولوژی خوده پردازنده ، بهینه سازی سخت افزاری و ... میباشد

تکنولوژی مجازی سازی برای نظارت بر i/o

تکنولوژی اجرای مطمئن که راه حل امنیتی سخت افزاری برای محافظت از تاسیسات it در برابر حملات در سرور یا pc هستش

باز هم برای کسب اطلاع بیشتر در نت جستجو کنید

2- آیا 2500 داره این 3 تا تکنولوژی ها رو داره ؟؟؟
    بله داره

3- حالا که فهمیدم که اورکلاک انقدر که میگین نیاز به ریسک داره تصمیم گرفتم که همون 2500 رو بخرم. و این رو رو حرف شما میرم جلو که گفتید که Turbo Boost به صورت اتوماتیک خودش انجام میشه و نیاز به فشار هیچ دکمه و دستکاریی نیست. و توربو بوست آیا مثل اورکلاکی که دنگ و فنگ داره آیا به CPU توی دراز مدت آسیب میزنه ؟؟؟ مثلا" همین 2500 را میگم ؟؟؟
    مثله اینکه میپرسید آیا چراغ نور بالای ماشین میتونه در دراز مدت به ماشین صدمه بزنه؟ این یک مزیت این cpu ها هستش چطور ممکنه براش مانند یک تهدید عمل کنه

نه آسیب نمیزنه

4- به نظرم دارم بهترین مدل سری Core i5 را انتخاب میکنم. نظر شما هم همینه ؟؟؟
    ما در دنیای کامپیوتر به بزرگترین کاربر حرفه ای خدای کامپیوتر بازهم میگیم کاربر خانگی که براش بهترین یا کمترین مدل یکی از سری های core i5 چه فرقی میکنه؟ شاخ ترین کاری که میخواد بکنه بازی هست یا رندر و کانورت

و نیاز به تکنولوژی های دیگری نداره.

درکل بله coe i5 2500 خودش کافی و مناسبه

5- و اینکه فرمودید که Turbo Boost با عث گرمای بیشتر میشه آیا باید فنی (Fan) که همراه این CPU هست را خودم عوض کنم و قویترش را بندازم یا اینکه همون فنی که رویش هست جوابگو هست ؟؟؟
    این تکنولوژی دما و مصرف بهینه رو منجر میشه.مثلا شما با سی پی یوئی همیشه در یک فرکانس کار میکنید چه نقاشی بکشید چه تایپ کنید و چه سیستم idl باشد یعنی بیکار باشه.این یعنی دما همواره بالا میره یا ثابت میمونه. اما تکنولوژی توربو بوست کارکرد cpu رو مدیریت میکنه و وقتی در حالت بیکاری هستید فرکانس پایین میاد و در غیر این موقع نسبت به کار کردتون فرکانس رو هم بالا می بره پس کی گفته دما بالا میره؟ دما افزایش یا کاهش میده مثله cpu های مشابه بدون این تکنولوژی نیست که دما رفته رفته افزایش پیدا کنه و کولر تاپ تری بخواد

یادتون باشه هیچ گاه برای سخت افزار جدید ، ملزومات سخت افزار قبلی رو استفاده نکنید بلکه همراهش فن یا دیگر ملزومات متناسب رو تهیه کنید

6- و در آخر های حرفم : همیشه فرکانس CPU 2500 رویه 3.3 هستش و وقتی که سیستم میخواد کار خیلی سنگینی انجام بده خود به خود و به صورت اتوماتیک فرکانسش میره روی 3.7 ؟؟؟
    بله.خودتونم دیدید که با افزایش تنش سی پی یو پرفرمنس اون همون که به صورت درصد نشون داده میشه بالا میره اما این همون توربو بوست نیست بلکه شما مثلا دارید از 3.3 گیگارهرتز درصدی استفاده میکنید مثلا گاهی 30 درصد گاهی 40 درصد گاهیم 100

اما وقتی توبو بوست دارید رفته رفته این فرکانس تغییراتی متناسب با درگیری cpu میکنه

7- و اینکه دوستان منی که دارم سیستم جدید الان جمع میکنم آیا هنوز که ویندوز 8 نیومده آیا این سیستم من ویندوز 8 را ساپورت میکنه دیگه ؟؟؟؟؟
    چرا ساپورت نکنه. برای سیستم عامل جدید نهایت کاری که میتونیم انجام بدید آپدیت سخت افزارمون هست

128 بودن مربوط به ویندوز نیست بلکه این cpu هست که باید نوعه 128 باشه که آیا تا حالا چنین سخت افزار خانگی ساخته شده ؟

8- i5 2500 تکنولوژی Hyper-Threading هم داره ؟ آخه i3-2130 داره اما 2500 رو نمیدونم !!! را ستی 2500 4 هسته ای هستش ؟؟؟
    کل اطلاعات مربوط به core i5 2500 :

http://ark.intel.com/products/52209/Intel-Core-i5-2500-Processor-(6M-Cache-3_30-GHz)

4 هسته ای بدون ht

core i3 2130 ht داره با 2 تا هسته ی حقیقی و 2 هسته ی مجازی که میشه 4 هسته ای

core i5 2500 only

9- آخرین سوالو بگمو دیگه سرتونو درد نیارم: این 2 مدل CPU توی اران گارانتی دارن ؟؟؟ و امکان داره تقلبیش توی بازار باشه ؟؟؟ و اینکه این i5-2500 که هی فرکانسشو تغییر میده آیا امکان خرابیش نسبت به i3-2130 بیشتره و امکان داره زودتر خراب بشه ؟؟؟
    اکثر قطعات سخت افزاری گارانتی معتبر دارن .هیچ گاه تضمین و اطمینان مطلق وجود نداره.درضمن الان اکثرا چین قطعات سخت افزاری رو مونتاژ میکنه اما در اصل تکنولوژی اون مربوط به اینتل هست یا amd و ...

موفق و پیروز باشید

بعد از یه ساعت تایپ اومدم که کلید ارسال پاسخ رو بزنم ، انجمن عزیز گفت در حال بهینه سازی و فلان و تمامی نوشته هام به باد فنا رفتن مجبور شدم از اول همشونو دوباره تایپ کنم .اگه ذخیره ی خودکار نوشته ها در این انجمن گذاشته میشد الان کاربری که سوال پرسیده الکی 3 ساعت منتظر نمیموند و ما هم خسته نمیشدیم البته این پست مربوط به جمعه11/10/90 بعد از ظهر هستش که الان رفت رو انتن

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    macOS Sierra
    تشکر تشکر کرده 
    1,256
    تشکر تشکر شده 
    5,148
    اعتبار کاربر
    1

ببخشید بنده هم یک سوال داشتم.
    Unlock CPU Core Technology که برای AMD هست و میشه از طریق Main Board فعالش کرد چیه؟
    خیلی ممنون

صفحه 3 از 28 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •