سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 32

موضوع: دانلود اتوران طلوع 6 ویرایش اینترنت

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

والا گلپسر من چن ماه پیش با این نرم افزار کار کردم . الان بعضی قسمت هاشو فراموش کردم . هر چی بوده رو تو فیلم آموزش (تا اونجایی که میدونستم) رو گفتم
    این ارور رو موقع نصب نرم افزار میده؟
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

4. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

گفتم که بهتره آموزش رو ببینی
    تا جایی که یادم میاد بهتره پیش فرض خود نرم افزار باشه و سرویس هایی که مطمئنی از نرم افزارای دیگه هست رو غیر فعال کن (تیک شو بردار)
    سعی کن اگه ویندوز اکس پی داری ، از اونجا بساز در حالی که کمترین نرم افزاری تو سیستمت نصب باشه (در این حالت بسازی بهتره و مدیریت سرویس های شناخته شده راحت تره)
    این ارور رو هم نمیدونم

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    301
    تشکر تشکر شده 
    338
    اعتبار کاربر
    1

دوباره سلام آقا سجاد
    میگم من آخر نفهمیدم این که میگه برنامه EMCO را روی ویندوز XP و همراه نرم افزار کم نصب کنیم فقط برای بخش انتخاب سرویس هست؟ اگه فقط مال انتخاب سرویه که روی هر ویندوز نصب میکنیم و در مرحله انتخاب سرویس فقط گزینه svhost را انتخاب میکنیم.
    و سوال دیگر اینکه تا قبل از زدن دکمه تبدیل چه کار هایی میشه کرد که بعدا دیگه نیازی به انجام آنها نباشه؟ مثلا اگه بعد از نصب ورد یکم فونت نصب کنیم هم توی فایل msi میره؟ یا اگه بعد از نصب آنتی ویروس آن را آپدیت کنیم توی فایل msi نسخه آپدیت شدش قرار میگیره؟

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ibnalrasool1379 برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

سلام
    آری گلپسر فقط واسه ی انتخاب سرویس هه
    هر ویندوزی سرویس های مخصوص خودشو داره که تو هر ویندوز اضافه میشه احتمالا . مثلا ویندوز 7 و 8 احتمالا نسبت به ویندوز xp سرویس های بیشتری دارن واسه همین بهتره نرم افزاری رو که تبدیل به msi میکنی ، تو ویندوز xp که کمترین سرویس رو داره نصب کنی اونم با کمترین میزان نرم افزارها
    البته این تجربه ی شخصی ام توی اون موقع ها که باهاش کار میکردم بود ولی ممکنه اشتباه هم باشه و خودت بیشتر کار کنی ، بیشتر متوجه شی
    راستی اینو بگم که نرم افزارهای مهم و بسیار سنگین رو به msi تبدیل نکن مثل آنتی ویروس ها و درایور و یا اونهایی که نیاز به ریست سیستم دارن یا سنگین هستن مثل دیپ فریزر و ...
    برای قضیه ی ورد هم یه گزینه ی manual داشت که نمیدونم تو آموزش گفته شد یا نه ولی اگه با manual بزنی و بعد از تموم شدن نصب نرم افزار (ورد) ، دکمه ی پایان عملیات رکورد رو نزنی ، میشه بعد از اون هم هر تغییراتی که میدی رو اعمال کنی روش
    اساس کار این نرم افزار این طوریه که بعد از زدن دکمه (یا manual یا اتوماتیک) ، شروع به ضبط تغییرات توی درایو مورد نظر و همینطور رجیستری میکنه و توی فایل msi اینها رو اعمال میکنه . به نوعی بکاپ از عملیات انجام شده میگیره واسه همین وقتی نرم افزاری رو که نصب کردی دقیق برابر میشه با وقتی که داشتی برای اولین بار با این نرم افزار نصب میکردی

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibnalrasool1379 نمایش پست ها
    سجاد جان من همش با ویندوز 8.1 کار میکنم و متأسفانه ویندوز 7 و XP روی لپتاپم نصب نمیشه.
    میخواستم بپرسم در قسمت انتخاب سرویس Emco MSi اگه فقط svchost را انتخاب کنم حله دیگه؟ آخه خود نرم افزار سرویس های دیگری هم تیک زده که به نظرم چندان هم مطلوب نیست. همون svchost برای همه نرم افزارها کار میده؟
    همچنین این مشکل به نظرتون از کجاست؟
    فایل پیوست 18643
    جواب سئوال اولی اینکه کدوم نرم افزار رو نصب کردی؟ چه پروسه هایی رو بصورت پیش فرض ، تیک زد؟ و آیا اون پروسه هایی رو که تیک زد ، همون موقع برنامه هاش اجرا شده بودند موقع تبدیل؟

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    301
    تشکر تشکر شده 
    338
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    جواب سئوال اولی اینکه کدوم نرم افزار رو نصب کردی؟ چه پروسه هایی رو بصورت پیش فرض ، تیک زد؟ و آیا اون پروسه هایی رو که تیک زد ، همون موقع برنامه هاش اجرا شده بودند موقع تبدیل؟
    من داشتم BlueStacks را نصب میکردم و خود نرم افزار به صورت پیش فرض پروسه هایی مانند پروسه های مربوط به IDM را تیک زده بود و آخر هم به خاطر همون ارور پست قبلیم تبدیل نکرد. (البته فقط پروسه ی svchost را تیک زدم)

14. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

من متوجه نشدم . آخر فقط svchost تیک زده بود یا idm و ... هم تیک زده بودن؟

16. تشکرها از این نوشته :

18. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

این بار تیک نزن ببین چی میشه

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما SajjadKhati برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •