سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: نامه ای از سوی پروردگار به همه انسان ها

ناظم سابق انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    10,363
    تشکر تشکر شده 
    9,540
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض نامه ای از سوی پروردگار به همه انسان ها

سلام.
    از پیوست دانلود بفرمایید.
    نامه ای از سوی پروردگار به همه انسان ها فایل های پیوست شده

*چه لذتی داره در رکاب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) شهید شدن و در دامان آن بزرگوار جان دادن *

# خدایا بحق 14 معصومت(سلام الله علیهم أجمعین) این توفیق بزرگ و شیرین را نصیب همه محبان امام زمان(سلام الله علیه) بفرما #

2. کاربران : 13 تشکر کرده اند از شما Ya Mahdi برای ارسال این پست سودمند:

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    ESET NOD32
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

خیلی هم خوب
    دمتون گرم

4. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    اعتبار کاربر
    1

دوستان اين مطلب خوبي بود، گفتم شما هم بخونيد و نظر بدين
    مشکل ما بی‌حجابی است یا تبرج؟

6. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    332
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط matin1001 نمایش پست ها
    دوستان اين مطلب خوبي بود، گفتم شما هم بخونيد و نظر بدين
    مشکل ما بی‌حجابی است یا تبرج؟
    این نظر شخصی منه.. و از دوستانم اگر نظری در مورد حرف من نظر دارند بیان کنند.. که بهتر بشه در این مورد تحلیل کرد..
    بنظرم میاد این یک مشکلی هست که در جامعه ماا بشدت اوج پیدا کرده ..البته با دلیل این حرف رو میزنم از رتبه اول در واردات لوازم ارایشی در جهان!!! کاملا میتونید این اموضوع رو متوجه بشید!! واین یک نوع مریضی روانی هست که بنظرم جامعه مارو گرفته..
    البته این نوع رفتار بنظر بنده ناشی از نوعی عملی روحی است و باید رو این موضوع کار بشه چه دلیلی داره که تو جامعه ما چنین برخورد ها و رفتار های صورت میگیره..
    البته نظر من یکی از دلایلی که این امرو تشدید کرده حجاب اجباری و تحکمی هست!! بنظرمن حجاب باید اختیاری باشه .. تا کسی که حجاب رو به عنوان یک اعتقاد داره با کسی که تنها از روی اینکه در این کشور بل اجبار باید این عمل رو انجام بده .. بنظر من حتی زمان پیامبر (صلی الله علیه وال و سلم ) در ان دوران هم کسی به اجبار حجاب نداشته... من نشنیدم مثلا هر کی در ان زمان میخواسته وارد شهر مدینه بشه بگین باید حجاب داشته باشی تا بزاریم بیایی در شهر... حتی من در خیلی از احادیث خوندم که یهودی ها یا مسیحی ها در اون شهر بودن ..
    حتما انها حجاب مانند ایین خودشون رو داشتن و نتها اهل کتاب شاید کسانی هم بودن که اصلا اعتقادی نداشتن... بنظر من نمیشه کسی رو مجور به عمل کرد که اون عمل ناشی از طرز تفکر اون نیست .. وحتی من مثلا در حدیثی شنیدم وقتی دستان امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام رو بسته بودند و اون یهودی که دیده بود چطور حضرت علی درب خیبر رو کنده بود از این صبر و استقامت حضرت علی علیه السلام به راستی و درستی این دین و ایین پی میبره .. و مسلمان میشه..
    بنظر من حجاب باید اختیاری باشه البته بازم میگم بنظرمن و نمیگم این حرف درست هست .. مثلا در همه جایی جهان یک هنجار ها یی دارند که باید اون هنجار ها حفظ بشه مثلا حتی در امریکا در هر ایالت قوانیین و مقررات خاص اون ایالت داره که باید انجام بشه
    دوستان باز اگر نظر در این مورد داشته باشن خوشحال میشم بشنوم.. من اصلا نمیگم فکر من حتما صحیح هست و دوست دارم در این مورد نظرشون رو ارائه بدین..
    ممنون.
    نهمرگ آنقدر ترسناک است نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد .

روایت از امیر المومنین
    علی بن ابی طالب علیه السلام

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •