نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: آینده دارترین زبان برنامه نویسی

1. نمایش اطلاعات

پیش فرض آینده دارترین زبان برنامه نویسی

دوستان شاید شما هم شنیده باشید که تا چند سال آینده کد زنی کمکم منسوخ میشه به نظر شما چه چیزی جاشو میگیره و کدوم زبان در حال حاضر سهم بیشتری در آینده ی تکنولوژی داره؟
    اصلا به مظر شما این تئوری تا چه حد واقعیت داره؟
    خوشحتا میشم نظراتتونو بدونم.

2. نمایش اطلاعات

پیش فرض برنامه نویسی موبایل

سلام یه سوال دارم. به نظر شما در امد برنامه نویسی گوشی موبایل بهتره یا برنامه نویسی وب؟
    ویرایش توسط S!RUS : 14-04-2021 در ساعت 10:46 دلیل: حذف لینک

3. عضو ثابت End of All آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط samanejnd
    سلام یه سوال دارم. به نظر شما در امد برنامه نویسی گوشی موبایل بهتره یا برنامه نویسی وب؟
    سلام عزیز ؛

احتملا خیلی بالا طراحی وب درامد بیشتری داره . اگر موفق بشید قطعا درامد خوبی کسب میکنید .
    نمایش امضاء

4. عضو حرفه ای صهبا آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط samanejnd
    سلام, اگر علاقه و پشتکار دارید برنامه نویسی برای اینترنت اشیا رو شروع کنید که خودش انواع زبان های برنامه نویسی رو می طلبه که بلد باشید, مثل پایتون, جاوا, سی پلاس پلاس, پی اچ پی, و تعدادی دیگه, که با سرچ توی نت میتونید پیدا کنید اول کدوم زبان رو باید شروع کرد و الی آخر
    نمایش امضاء

5. عضو ثابت Sai آواتار ها
    نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط parsarad
    دوستان شاید شما هم شنیده باشید که تا چند سال آینده کد زنی کمکم منسوخ میشه به نظر شما چه چیزی جاشو میگیره و کدوم زبان در حال حاضر سهم بیشتری در آینده ی تکنولوژی داره؟
    اصلا به مظر شما این تئوری تا چه حد واقعیت داره؟
    خوشحتا میشم نظراتتونو بدونم.
    سلام بعید بدونم کدزنی هیچوقت منسوخ بشه. این شبیه تئوریه توطعه هست زبان صحبت کردن انسان با ماشین کد هستش. حالا نوع ماشین شاید فرق کنه مثلا کامپیوترهای کوئانتومی بیانو عمومی بشن ولی قطعا برای برنامه ریزی شون به کد نیازه. یه نگا به نمودار رشد زبان های برنامه نویسی در سال های گذشته تو این سایت بندازین بد نیست.
    عنوان: tiobe-index
    مشاهده صفحه

6. عضو ثابت Dr.Codr آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام
    ب نظر من این واقعیت داره
    چون اگه دقت کنید دیگه کسی برای طراحی وب برنامه نویس نمیگیره و با سایت هایی که در این زمینه هستن سایت میسازه
    خیلی شیک و مجلسی
    البته فعلا راجع سایت اینطور هست ولی در آینده برنامه نویس ها دیگه باید باز نشست بشن

7. عضو متخصص SajjadKhati آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام
    استراتژی کلی برنامه نویسی به سمت هوش مصنوعی در هر حوزه ای (حداقل در حوزه ی برنامه نویسیِ سطح کلان و متوسط) پیش میره . احتمالا در 20 سال آینده ، هوش مصنوعی به اوج خودش میرسه .
    نمایش امضاء

8. نمایش اطلاعات

نوشته اصلی توسط Dr.Codr
    سلام
    ب نظر من این واقعیت داره
    چون اگه دقت کنید دیگه کسی برای طراحی وب برنامه نویس نمیگیره و با سایت هایی که در این زمینه هستن سایت میسازه
    خیلی شیک و مجلسی
    البته فعلا راجع سایت اینطور هست ولی در آینده برنامه نویس ها دیگه باید باز نشست بشن
    حرفتون درست الان بجای اینکه سایت ها رو با کد نویسی بزنن بیشتر از وردپرس استفاده میکنن اما بازم قابلیت ها و شخصی سازی هایی که روی سایت کد نویسی شده امکان پذیره روی وردپرس امکان پذیر نیست . اگر بخوایم اینجوری فکر کنیم پس چرا یکسری از افراد میان 10- 15 میلیون یا حتی بیشتر پول به سایت کد نویسی شده میدن در حالی که میشه با 1 میلیون تومن یک سایت وردپرسی زد؟علتش همین حرفه ای تر بودن سایتای کد نویسی شده هست دیگه!!!به عنوان مثال من 2 تا وبسایت خیلی مشابه سراغ دارم که هر دو در زمینه اجاره بیلبورد فعالیت میکنن که یکی با کد نویسی اومده بالا و یکی دیگه وردپرسی هست. واز نظر محتوا سایت وردپرسی حتی میشه گفت کامل تره و چکش که کردم حتی لینک سازیشون هم در سطح همه اما سایتی که کد نویسی شده بهتر مورد استقبال کاربران و گوگل قرار گرفته چون خیلی از امکانات این سایت رو اون وبسایت وردپرسی نداره
    ویرایش توسط S!RUS : 11-05-2021 در ساعت 16:26 دلیل: ویرایش پست

9. عضو ثابت End of All آواتار ها
    نمایش اطلاعات

سلام
    به نظر بنده زبان پایتون اینده ی بهتری نسب به بقیه زبان ها داره .
    نمایش امضاء

10. عضو ثابت
    نمایش اطلاعات

اگر دقت داشته باشید بیشتر افراد الان دوست دارند که خرید اینترنتی کنند و کمترین زمان را برای اینکار صرف کنند. به همین علت از اینستا استفاده می کنند. ولی اگر یه زمانی همین اینستا نباشه همه به طرف سایت خواهند آمد. به نظر من بهترین کار الان طراحی وب هستش و برای این کار هر زبانی که مورد نیاز است باید یاد بگیریم.

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 2 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 2 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •