سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ساده ترین زبان با قدرتمندترین محیط IDE برای ساخت dll برای غیر زبان های دات نت چیه؟

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    3,259
    تشکر تشکر شده 
    4,273
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض ساده ترین زبان با قدرتمندترین محیط IDE برای ساخت dll برای غیر زبان های دات نت چیه؟

سلام
    من خیلی دوست دارم و شاید هم نوعی نیاز دارم برای زبان لوا و اتوپلیdll بنویسم تا بتونم توی لوا 5.1 فراخونی کنم
    اما #C چون زبان دات نت هست ، مشخص هه که لوا ای که غیر دات نت هست را ساپورت نمیکنه
    ++C هم که واقعا به نظرم سخت هه و صرفا برای تولید dll برای زبان های دیگه ارزش یادگیری نداره
    میمونه دلفی ولی در حد زبان های برنامه نویسی باید روش وقت گذاشت و نمیخوام در این حد وقت بزارم چون میخوام برای زبان برنامه نویسی فقط روی #C تمرکز کنم
    انگار به نظر میرسه زبانی که ساده باشه ، زبان اسکریپتی پایتون هست . درسته؟ ولی پایتون کدوم نرم افزار محیط توسعه اش یا IDE اش توابع و حتی اشیاء و کنترل های قدرتمندی دارن؟
    پایتون داخل ویژال استودیو (iron python) چون زبان دات نت رو ساپورت میکنه فکر نکنم dll ای که توش ساخته بشه در زبان های غیر دات نت فراخونی بشه؟ درسته؟ هم اینکه آموزش iron python انگار تو ایران نیست!
    دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی Visual Studio C#.NET
    فیلم آموزش کامل Autoplay Media Studio

وقتی انسان ، حیوان هست ، پس قیمت میتونی براش بذاری ولی وقتی انسان حَیّ متاله هست که قیمت نداره ، بها داره. "دکتر حسن عباسی"

عضو ممتاز
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    F-Secure
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    938
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjadKhati نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی دوست دارم و شاید هم نوعی نیاز دارم برای زبان لوا و اتوپلیdll بنویسم تا بتونم توی لوا 5.1 فراخونی کنم
    اما #C چون زبان دات نت هست ، مشخص هه که لوا ای که غیر دات نت هست را ساپورت نمیکنه
    ++C هم که واقعا به نظرم سخت هه و صرفا برای تولید dll برای زبان های دیگه ارزش یادگیری نداره
    میمونه دلفی ولی در حد زبان های برنامه نویسی باید روش وقت گذاشت و نمیخوام در این حد وقت بزارم چون میخوام برای زبان برنامه نویسی فقط روی #C تمرکز کنم
    انگار به نظر میرسه زبانی که ساده باشه ، زبان اسکریپتی پایتون هست . درسته؟ ولی پایتون کدوم نرم افزار محیط توسعه اش یا IDE اش توابع و حتی اشیاء و کنترل های قدرتمندی دارن؟
    پایتون داخل ویژال استودیو (iron python) چون زبان دات نت رو ساپورت میکنه فکر نکنم dll ای که توش ساخته بشه در زبان های غیر دات نت فراخونی بشه؟ درسته؟ هم اینکه آموزش iron python انگار تو ایران نیست!
    اینو یه نگاه بنداز

ظاهرا تو این آموزش ها iron python هم هست

دانلود کاملترین مجموعه آموزشی پایتون

دانلود Python Ebook Collection - مجموعه کتاب های زبان برنامه نویسی پای

Introduction to IronPython Mono Winforms

آموزش فارسی پیدا نمیشه

اینم ببین

مجموعه کتاب های برنامه نویسی Python - گیت - مرجع تخصصی برنامه نویسی

3. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما saman3 برای ارسال این پست سودمند:

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •