سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

موضوع: مباحث Nuance Dragon NaturallySpeaking

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث Nuance Dragon NaturallySpeaking

با سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن و تمامی کاربران .

همونطور که در عنوان مشاهده میکنید سئوال بنده راجع به نرم افزار Nuance Dragon NaturallySpeaking v12.5 Premium هست که امیدورام هرچه سریعتر راهنمایی کنید.

بنده میخواستم این نرم افزار رو خریداری کنم ولی از دو چیز مطمئن نبودم که گفتم تو انجمن مطرح کنم تا اونهایی که خریدند این نرم افزار رو و استفاده میکنند ، راهنمایی کنند.

1- این نرم افزار که در توضیحاتش گفته شده فقط از حروف انگلیسی پشتیبانی میکنه آیا از حروف پینگلیش هم پشتیبانی میکنه ؟ یعنی اینکه واسه تایپ با این نرم افزار باید دقیقا از کلمات انگلیسی استفاده بشه ، یا اگه از کلمات فارسی هم استفاده بشه مشکلی در تایپ نداره ؟
    برفرض برای کلمه ی سلام ، باید بگیم hello تا تایپ کنه یا اگه سلام هم بگیم تایپ میکنه به این صورت : salam ؟

2- اینکه با گرافیک 128 و سی پی یو 2.40GHz و رم 512 جوابگو هست یا نه ؟

ممنون و منتظر پاسختون هستم .

یا علی .

2. تشکرها از این نوشته :

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yas2014 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن و تمامی کاربران .

همونطور که در عنوان مشاهده میکنید سئوال بنده راجع به نرم افزار Nuance Dragon NaturallySpeaking v12.5 Premium هست که امیدورام هرچه سریعتر راهنمایی کنید.

بنده میخواستم این نرم افزار رو خریداری کنم ولی از دو چیز مطمئن نبودم که گفتم تو انجمن مطرح کنم تا اونهایی که خریدند این نرم افزار رو و استفاده میکنند ، راهنمایی کنند.

1- این نرم افزار که در توضیحاتش گفته شده فقط از حروف انگلیسی پشتیبانی میکنه آیا از حروف پینگلیش هم پشتیبانی میکنه ؟ یعنی اینکه واسه تایپ با این نرم افزار باید دقیقا از کلمات انگلیسی استفاده بشه ، یا اگه از کلمات فارسی هم استفاده بشه مشکلی در تایپ نداره ؟
    برفرض برای کلمه ی سلام ، باید بگیم hello تا تایپ کنه یا اگه سلام هم بگیم تایپ میکنه به این صورت : salam ؟

2- اینکه با گرافیک 128 و سی پی یو 2.40GHz و رم 512 جوابگو هست یا نه ؟

ممنون و منتظر پاسختون هستم .

یا علی .
    سلام.

1- این نرم افزار فقط واژه های انگلیسی رو تشخیص میده. اگر بگید salam ممکنه تایپ کنه sale یا salt! برای اضافه کردن Salam به لیست واژه های نرم افزار میتونید یک بار واژه رو در تنظیمات نرم افزار تایپ و تلفظ کنید تا دفعات بعدی بتونید ازش استفاده کنید. اما انجام دادن این کار برای همه کلمات فینگلیش فک نکنم منطقی باشه!

2- با گرافیک مشکلی نداره، با CPU هم همینطور. اما 512 مگابایت رم برای این نرم افزار کمه. در حالت بیکاری حداقل 400 مگابایت مصرف میکنه. حافظه مورد نیاز سیستم عامل رو در نظر بگیریم چیزی برای نرم افزار باقی نمیمونه. حداقل باید یک گیگ رم داشته باشید.

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

بسیار تشکر بابت پاسخگوییتون .

2 سؤال دیگه داشتم ازتون .

1- خود شما از این نرم افزار استفاده کردید یا اینکه حدستون بر اینه که به این شکل عمل کنه و کلمات رو درست تایپ نکنه ؟ ( آخه خیلی جاها تبلیغش شده که بهترین نرم افزاره و ... . حتی یه جا گفته بود با این نرم افزار به صورت فینگلیش تایپ کنید و بعد با مبدلهای فینگلیش به فارسی ، نوشته تون رو به فارسی تبدیل کنید . ولی چون بهشون اطمینان نداشتم گفتم از یه جای مطمئن بپرسم. پس همشون ظاهرا دروغگو هستن . اگه اینجوری باشه که این نرم افزار به کل بی ارزشه با اینکه اینهمه هم تعریف میکنن ازش ! )

2- میخواستم ببینم نرم افزار دیگه ای سراغ ندارید که به این شکل عمل کنه و عملکردش خوب باشه ؟ چون این مدلهای ایرانی خیلی گرونه و واسه از ما بهتروناس .

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما yas2014 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

بسیار تشکر بابت پاسخگوییتون .

2 سؤال دیگه داشتم ازتون .

1- خود شما از این نرم افزار استفاده کردید یا اینکه حدستون بر اینه که به این شکل عمل کنه و کلمات رو درست تایپ نکنه ؟ ( آخه خیلی جاها تبلیغش شده که بهترین نرم افزاره و ... . حتی یه جا گفته بود با این نرم افزار به صورت فینگلیش تایپ کنید و بعد با مبدلهای فینگلیش به فارسی ، نوشته تون رو به فارسی تبدیل کنید . ولی چون بهشون اطمینان نداشتم گفتم از یه جای مطمئن بپرسم. پس همشون ظاهرا دروغگو هستن . اگه اینجوری باشه که این نرم افزار به کل بی ارزشه با اینکه اینهمه هم تعریف میکنن ازش ! )

2- میخواستم ببینم نرم افزار دیگه ای سراغ ندارید که به این شکل عمل کنه و عملکردش خوب باشه ؟ چون این مدلهای ایرانی خیلی گرونه و واسه از ما بهتروناس .
    1- بله. خودم دارم از این نرم افزار استفاده میکنم. اینم یک پیش نمایش از نحوه کار نرم افزار که خودم ضبط کردم. ولی اینطور نیست که بی ارزش باشه. خب، این نرم افزار از اول برای زبان انگلیسی طراحی شده و فینگلیش جزو برنامه نیست. برای انگلیسی که عالیه. هر کاربر یک پروفایل داره. نرم افزار هربار که شما اقدام به خوندن متنی میکنید، تلفظ های شما رو آنالیز و پروفایلتون رو بروز میکنه و برای هماهنگی بیشتر در دفعات بعدی ازش بهره میبره، وقتی عبارتی رو غلط تایپ کرد و اصلاحش کردید اون رو به خاطر میسپاره و دفعه بعد دیگه اون اشتباه رخ نمیده. یعنی هرچی بیشتر باهاش کار کنید بهتر و دقیق تر میشه. میتونید وارد کردن علائم (علامت تعجب، علامت سوال، دو نقطه، نقطه ویرگول و ...) و ایجاد سطر و پاراگراف جدید رو با دستورات تعیین شده انجام بدین. در کل اینکه موتور تشخیص صدای این نرم افزار فوق العاده قویه. من هرچی سعی کردم تندتر بخونم دیدم مشکلی نداره و همشو تایپ میکنه.

2- مشابه فارسی این نرم افزار هست، ولی متاسفانه اطلاعی در موردشون ندارم.

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط wasted نمایش پست ها
    1- بله. خودم دارم از این نرم افزار استفاده میکنم. اینم یک پیش نمایش از نحوه کار نرم افزار که خودم ضبط کردم. ولی اینطور نیست که بی ارزش باشه. خب، این نرم افزار از اول برای زبان انگلیسی طراحی شده و فینگلیش جزو برنامه نیست. برای انگلیسی که عالیه. هر کاربر یک پروفایل داره. نرم افزار هربار که شما اقدام به خوندن متنی میکنید، تلفظ های شما رو آنالیز و پروفایلتون رو بروز میکنه و برای هماهنگی بیشتر در دفعات بعدی ازش بهره میبره، وقتی عبارتی رو غلط تایپ کرد و اصلاحش کردید اون رو به خاطر میسپاره و دفعه بعد دیگه اون اشتباه رخ نمیده. یعنی هرچی بیشتر باهاش کار کنید بهتر و دقیق تر میشه. میتونید وارد کردن علائم (علامت تعجب، علامت سوال، دو نقطه، نقطه ویرگول و ...) و ایجاد سطر و پاراگراف جدید رو با دستورات تعیین شده انجام بدین. در کل اینکه موتور تشخیص صدای این نرم افزار فوق العاده قویه. من هرچی سعی کردم تندتر بخونم دیدم مشکلی نداره و همشو تایپ میکنه.

2- مشابه فارسی این نرم افزار هست، ولی متاسفانه اطلاعی در موردشون ندارم.
    بسیار عالی بود ویدئوی کارکرد نرم افزار و از این بابت بسیار ممنونم .
    همونطور که فرمودید بله کارکرد انگلیسی این نرم افزار طبق ویدئو که عالی بود و متأسفانه اونجوری که خودتونم اشاره کردید ، واسه فارسی کاربرد نداره .
    به درد کسی میخوره که بخواد مقالات انگلیسی تایپ کنه نه هیچ کس دیگه .
    اینهمه که با قیمتهای مختلف دارن میفروشن وخصوصا با اون تبلیغات کاذب ، خیلیها فکر میکنن که به درد زبان فارسی میخوره ولی با این راهنمایی شما متوجه شدم که اصلا به درد زبان فارسی نمیخوره .

ممنون از لطفتون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.

یا علی .

10. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما yas2014 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

نسخه 12 این نرم افزار برای زبان های انگلیسی (بریتیش و امریکایی)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، هلندی و ژاپنی موجود هست.

تو سایتمون فقط نسخه انگلیسیش موجوده، اگر فرانسوی یا آلمانی و ... خواستید بفرمایید تورنت براتون آپلود میکنم.

باید امیدوار باشید ورژن فارسی این نرم افزار هم تولید بشه.

12. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما wasted برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

نسخه 12 این نرم افزار برای زبان های انگلیسی (بریتیش و امریکایی)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، هلندی و ژاپنی موجود هست.

تو سایتمون فقط نسخه انگلیسیش موجوده، اگر فرانسوی یا آلمانی و ... خواستید بفرمایید تورنت براتون آپلود میکنم.

باید امیدوار باشید ورژن فارسی این نرم افزار هم تولید بشه.
    با سلام مجدد .

این نسخه ی 12 که فرمودید هم از زبان انگلیسی پشتیبانی میکنه و هم از اون زبانهای دیگه که گفتید ؟
    حجم این ورژنش هم همون 3گیگابایته ؟
    کرک هم داره این ورژنی که لطف کردید و گفتید یا نداره ؟

ناظم بخش سخت افزار
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    3,371
    تشکر تشکر شده 
    9,840
    اعتبار کاربر
    1

با سلام مجدد .

این نسخه ی 12 که فرمودید هم از زبان انگلیسی پشتیبانی میکنه و هم از اون زبانهای دیگه که گفتید ؟
    حجم این ورژنش هم همون 3گیگابایته ؟
    کرک هم داره این ورژنی که لطف کردید و گفتید یا نداره ؟
    نه، این فقط انگلیسی هست.

نسخه 12 هر کدوم از زبان ها خودشون جدا هستن و 2-3 گیگ حجم دارن. انگلیسیش هم فک کنم بالای 3 گیگ بود.

کرک هم بله داره. بدون کرک که به درد نمیخوره.

15. تشکرها از این نوشته :

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    25
    اعتبار کاربر
    1

نه، این فقط انگلیسی هست.

نسخه 12 هر کدوم از زبان ها خودشون جدا هستن و 2-3 گیگ حجم دارن. انگلیسیش هم فک کنم بالای 3 گیگ بود.

کرک هم بله داره. بدون کرک که به درد نمیخوره.
    آهان پس واسه هر زبان یه نرم افزار جداگانه س که هر کدوم هم 2 الی 3 گیگ حجم داره .
    کاش واسه زبان فارسی هم یه ورژن بده چون این مدلای ایرونی خیلی گرونه .
    در هر صورت خیلی خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون .
    راستش باید اعتراف کنم که خیلی از نحوه ی پاسخگویی و سرعت پاسخگوییتون خوشم اومد و از همینجا تشکر میکنم ازتون.
    الان تقریبا مدت زیادیه که با سافتگذر آشنا شدم و به جرأت میتونم بگم که هر وقت نرم افزاری بخوام اول تو سافتگذر میگردم دنبالش و اگه نبود به سایتهای دیگه مراجعه میکنم .
    امیدوارم شما و تک تک همکاران و دوستانتون و مخصوصا مدریت این سایت مفید روز به روز موفق تر بشید .
    راستی عیدتونم مبارک.
    در پناه حق .
    یا علی .

17. تشکرها از این نوشته :

عضو معمولی
    محصول امنیتی
    Norton
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    اعتبار کاربر
    0

پیش فرض اخبار انگلیسی

سلام
    من میخوام با این نرم افزار اخبار بی بی سی رو به متن تبدیل کنم اما لهجه ی من که مثل اونا قوی نیست!
    چیکار کنم که با بخش اخبار انگلیسی از سبیکر لب تابم . این نرم افزار کار کنه ؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)