سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
تبلیغات در این انجمن
+
سفارش تبلیغات
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 68

موضوع: مباحث دیکشنری بومی پاردیک

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

پیش فرض مباحث دیکشنری بومی پاردیک

اردیک دیکشنری منحصر به فرد و بی نظیری است که با امکان ترجمه متون ، نصب انواع دیکشنری های بابیلون و دیکشنری های معروفی مانند اکسفورد، لانگمن، لاروس و غیره شما را تنها با یک کلیک به دنیایی متشکل از 75 نوع زبان متفاوت آشنا میسازد .
    • قابلیت ترجمه پیشرفته متون به 64 نوع زبان متفاوت
    • پشتیبانی از 75 زبان متفاوت در ترجمه کلمات
    • نصب انواع دیکشنری های بابیلون به زبان های متفاوت حتا دیکشنری های پریمیوم مانند اکسفورد ، وبستر ، لانگ من ، لاروس و حتا دانشنامه های معروف مانند بریتانیکا
    • تلفظ انسانی به زبانهای انگلیسی، فرانسه و آلمانی
    • استفاده از تکنولوژی کلیک که هم در 32 و 64 بیت قابل استفاده هستند
    • مدیریت تکمیل کننده کلمات بر اساس اولویت اولین دیکشنری انتخاب شده
    • قابلیت بروز رسانی خودکار جهت بروز کردن نر افزار و تکنولوژی کلیک برای همگون سازی نرم افزار با جدید ترین نسخه های مرورگر مانند فایرفاکس، کروم و
    • گرفتن اطلاعات از ویکی پدیا به زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، چینیو همچنین پارسیمدیریت اتوماتیک زبان های نصب شده بر اساس دیکشنری های نصب شده
    سایت سازنده
    پشتیبانی
    دانلود تلفظ ها
    دانلود واژه نامه ها
    اسکرین شات زمینه شد
    مباحث دیکشنری بومی پاردیک تصاویر پیوست شده

2. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    Microsoft Security Essential
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

سلام به همه دوستان عزیز من دنبال یک دیکشنری درست حسابی بودم گفتم برم این پاردیک بخرم الان من این دیکشنری رو گرفتم که فکر کنم نباید میگرفتم نمیدونم این برنامه رو ویندوز 8 نصب نمیشه فعلا رو ویندوز 7 تستش نکردم که نصب میشه یا نه شاید کلا نصب نشه اصلا الان سوال من این هست دوستانی که این دیکشنری دارند آیا رو ویندوز 8 نصب میشه رو 7 چی من واقعا نیاز دارم که رو ویندوز 8 نصب بشه ماشاالله پشتیبانی سایت جواب نمیده نه شماره ای دارن نه ایمیلی واقعا که آدم میاد از یک سایت ایرانی استفاده میکنه پشیمون میشه الانم یک برنامه ایرانی گرفتیم اینطوری امیدوارم دفعه بعد چشمانم رو بشورم و جور دیگری نگاه کنم الان من عکس از ارور گذاشتم دوستان اگر مشکل فهمیدن من رو یاری کنن دوساتنی هم که این نرم افزار داشتند یا نصب کردن هم ممنون میشم کمک کنند و اینکه چرا فایل های تلفظ این برنامه بالای یک گیگ حجم داره؟من بابیلون با 50 مگابایت حجم نصب میکردم تلفظم میکرد این فرق داره عایا؟ نمیدونم والا

• نوع فایل: jpg p.jpg (50.8 کیلو بایت, 86 نمایش)

4. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    سیستم عامل
    Windows 10 64Bit
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    18,057
    تشکر تشکر شده 
    11,900
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinim نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز من دنبال یک دیکشنری درست حسابی بودم گفتم برم این پاردیک بخرم الان من این دیکشنری رو گرفتم که فکر کنم نباید میگرفتم نمیدونم این برنامه رو ویندوز 8 نصب نمیشه فعلا رو ویندوز 7 تستش نکردم که نصب میشه یا نه شاید کلا نصب نشه اصلا الان سوال من این هست دوستانی که این دیکشنری دارند آیا رو ویندوز 8 نصب میشه رو 7 چی من واقعا نیاز دارم که رو ویندوز 8 نصب بشه ماشاالله پشتیبانی سایت جواب نمیده نه شماره ای دارن نه ایمیلی واقعا که آدم میاد از یک سایت ایرانی استفاده میکنه پشیمون میشه الانم یک برنامه ایرانی گرفتیم اینطوری امیدوارم دفعه بعد چشمانم رو بشورم و جور دیگری نگاه کنم الان من عکس از ارور گذاشتم دوستان اگر مشکل فهمیدن من رو یاری کنن دوساتنی هم که این نرم افزار داشتند یا نصب کردن هم ممنون میشم کمک کنند و اینکه چرا فایل های تلفظ این برنامه بالای یک گیگ حجم داره؟من بابیلون با 50 مگابایت حجم نصب میکردم تلفظم میکرد این فرق داره عایا؟ نمیدونم والا

بهترین کار اینه که بابیلون نصب کنید ، تو فایروال بلاکش کنید ، اون وقت دیگه مشکل به قول معروف جاسوسی و اینجور چیزا ندارین ، خیالتون از بابت کلمات راحته ، برای تلفظ هم Cambridge advance DIC هم خیلی خوبه ، کامله کامله ، هم امریکن داره هم بریتیش .
    .

6. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما The king برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

با سلام شما برنامهت صبح است تا ون بروز کنید
    پشتیبانی از ساعت 8 صبح است تا 12 ظهر هر چند آفلاین شما پیغام بزارید جواب میده

8. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط The king نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که بابیلون نصب کنید ، تو فایروال بلاکش کنید ، اون وقت دیگه مشکل به قول معروف جاسوسی و اینجور چیزا ندارین ، خیالتون از بابت کلمات راحته ، برای تلفظ هم Cambridge advance DIC هم خیلی خوبه ، کامله کامله ، هم امریکن داره هم بریتیش .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali68124 نمایش پست ها
    با سلام شما برنامهت صبح است تا ون بروز کنید
    پشتیبانی از ساعت 8 صبح است تا 12 ظهر هر چند آفلاین شما پیغام بزارید جواب میده
    خیلی ممنون دوستان گلم
    ولی جواب مشکلات من نبودن امیدوارم که بتونم روی ویندوز 8 نصبش کنم

من مشکلی با بابیلیون و جاسوسیشم ندارم زیادم استفاده میکنم ازش ولی دوست داشتم یه برنامه قانونی داشته باشم مثلا دیگه درگیر کرک وسریال و اینگونه کاراش نشم

و اینکه علی جان چند بار پیام گذاشتم فعلا که خبری نیست بازم جوابی شد خبر میدم

راستش این برنامه خوبی به نظر میاد(بعد از استفاده میتونم کامل بگم ارزششو داره یا نه) حیفه رو 8 نصب نشه باز هر خبری شد اینجا اعلام میکنم باز دوستانی تونستن جوابای مشکل من بدن یا از این برنامه استفاده کردن خیلی عالی میشه

از همه دوستانم تو سافتگذر ممنونم و همتون دوست دارم

10. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

دوست عزیز این شا الله به زودی مشکل شما برطرف می شود یک سری تغیرات در سایت پردیک می شود و برنامه اتمالا تو ویندوز برطرف شود

12. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم بخش سیستم عامل
    محصول امنیتی
    تشکر تشکر کرده 
    2,413
    تشکر تشکر شده 
    2,426
    اعتبار کاربر
    1

Thumbs up

سلام به دوستان عزیز خب امروز پشتیبانی پاردیک بهم جواب دادن اونم دوبار مشکل نصب نشدن روی ویندوز 8 آپدیت بعدی گفتن حل خواهد شد و من نرم افزار نصب کردم راستش یه جورای ترفند زدم برنامه رو روی ویندوز 7 نصب کردم ولی اکتیو نکردم و کل پوشه برنامه روی یک درایو دیگه کپی کردم بعد وارد ویندوز 8 شدم و فایل اصلی برنامه رو باز کردم که ازم لیسانس خواست که لیسانس خریداری شده رو وارد کردم و قبول کرد و برنامه باز شد در اولین نظر برنامه ظاهر خیلی خوبی داره و یه ذره شبیه بابیلون هست ولی معلوم هست که بابیلیون نیست خب بعدش لغت نامه ها رو نصب کردم و تنطیمات دلخواهم رو هم وارد کردم و افزونه های مرورگرش رو هم نصب کردم راستش بخواهید پشیمون شده بودم از خرید چون هم نصب نمیشد و هم شایعاتی در مورد برنامه شنیدم ولی الان واقعا خوشحالم جدا میگم ارزشش بیشتر از پولی که من دادم واقعا دیگه میشه گفت یه ذره از بابت دیکشنری خیالم راحت شد واقعا سرعت برنامه از بابیلون بیشتره تمام دیکشنری های بابیلیون رو هم میتونید روش نصب کنید فعلا تلفظ های انسانیش رو دانلود و اضافه نکردم امیدوارم با آپدیت مشکل نصبش هم درست بشه با اینکه من دیگه مشکلی ندارم چندتا عکس هم از ایمیل پشتیبانی سایت و خود برنامه میذارم راستش چون بهای برنامه کمه و برنامه در حد بابیلیون چند صد تومانی هست واقعا قابل قبوله و پیشنهاد میکنم به دوستانی که میخوام دیکشنری خوب داشته باشند

اینم عکس از ایمیل پشتیبانی

Untitled.jpg

از همه دوستان عزیزم مخصوصا علی جان ممنونم که پیگیر این قضیه شدند
    موفق و پیروز باشید
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (83.5 کیلو بایت, 71 نمایش)
    • نوع فایل: jpg 22.jpg (60.5 کیلو بایت, 69 نمایش)

14. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما Mahdinim برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سابق انجمن
    محصول امنیتی
    Kaspersky
    تشکر تشکر کرده 
    1,971
    تشکر تشکر شده 
    7,118
    اعتبار کاربر
    1

خدا را شکر دیدید گفتم جواب می دن

16. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali68124 برای ارسال این پست سودمند:

عضو ثابت
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    62
    اعتبار کاربر
    1

چطوری میشه اینودانلود کرد(بطوررآزمایشی منظورمه)

18. تشکرها از این نوشته :

عضو متخصص
    تشکر تشکر کرده 
    2,505
    تشکر تشکر شده 
    4,295
    اعتبار کاربر
    1

دوستانی که این دیکشنری رو نصب کردند آیا متن رو هم ترجمه میکنه یا فقط کلمه ؟

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما E M P E R O R برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 در حال مشاهده این موضوع می باشد.. (0 کاربر و 1 مهمان در این انجمن حضور دارند)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •